• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

برنامه ریزی برای تابستان سال سوم

مایلید که تو برنامه چه هدف هایی دنبال بشه؟

• مرور سال دوم

رای‌ها: 37 57.8%
  • مطالعه ی سال سوم

رای‌ها: 27 42.2%

• رای‌دهندگان
    64
پاسخ : برنامه ریزی برای تابستان سال سوم

ولی من شنیدم گام اول گزینه 2 خیلی خوبه حالا امتحانش ضرر نداره!

به نقل از rana.aa :
ولی من شنیدم گام اول گزینه 2 خیلی خوبه حالا امتحانش ضرر نداره!
مشکل اینجاست که یک بار بیشتر نمیشه امتحان کرد!!!!!!!! بچه هایی که سال قبل تابستون گام اول رفتن طول سال هیچ کدومشون دیگه گزینه 2 نرفتن!!!!

آقا چرا شایعه درست میکنی؟ این همه آدم رفتن گام اول و گزینه دو هم رفتن ! (البته نمیخوام دفاع کنم چون به نظر من دفاع کردن از مئسسه ها بیخود ترین کار دنیاس شما ها تو سر و کله ی هم میزنید پولش میره تو جیب اونا ) . اینم بدونید قرار نیس کانون یا گزینه 2 براتون درس بخونه !!! مهم اینه که شما یاد بگیرید سوال حل کنید. و نظر شخصی م اینه که اونی که رتبه ی یک کنکور میشه اگه کانون یا گزینه دو میرفته آخرش یک میشده !!! ( کانون یا گزینه 2 رتبشو یک نکردن ! خودش یک شده )

بچه فقط مهم اینه که ازمون بدیم ! اصلا فرقی نمی کنه چی بدیم ! از کی می خونید ! اصلا یه برنامه درس و حسابی دارین ؟

به نقل از s`dni :
بچه فقط مهم اینه که ازمون بدیم ! اصلا فرقی نمی کنه چی بدیم ! از کی می خونید ! اصلا یه برنامه درس و حسابی دارین ؟

خیلی هم مهمه که چه آزمونی رو بدید. بچه های ما یه سری کانون ثبت نام می کردن اولاَ با برنامه ی درسی شون هماهنگ نبود. (درس هایی رو باید امتحان میدادن که نخوندن)
بعد همین درس ها رو وقتی می دیدن با 60% اول شدن غرور کاذب می گرفتشون. سطح علمی همه ی آزمون ها هم استاندارد نیست به نظر من آزمون های سازمان سنجش از همه بهتره چون تهش قراره همین سنجش از شما کنکور بگیره.

مدرسه‌ی ما ۴ تا آزمون توی تابستون داره که من غیر از اونا جای دیگه‌ای شرکت نمی‌کنم.

الان که درسی نیست که ازش عقب بیفتن ! فقط مهم اینه که با کدوم برنامه بیش تر حال می کنند !
بعدشم منظورم این نبود که هر ازمونی رو هم بدین که ^-^ این هم خیلی مهمه که ازموناش معتبر باشه ولی ببینید هر موسسه ای که برین یه سری مزیت داره یه سری چیزاش نسبت به بقیه موسسه ها ممکنه کمتر باشه !

بچه های ما دارن شیمی 2 میگیرن :O آخه با مبتکران حله!

اما ریاضی پایه گرفتنش خوبه با این معلم عزیزی که امسال ما داشتیم ;))

شیمی پیش رو من خیلی میترسم :-ss

دوستانی که گزینه 2 ثبت نام کردن آزمون یاراشم گرفتن؟اصلا به درد می خوره؟

به نقل از anaz-psi$ :
دوستانی که گزینه 2 ثبت نام کردن آزمون یاراشم گرفتن؟اصلا به درد می خوره؟
آزمون یار دیگه چیچیه؟این بسته های گام اول کی میاد؟

به نقل از علــــــــ ن ـــــــی :
آزمون یار دیگه چیچیه؟
قرتی بازیا گزینه 2!همون مشاور منظورشونه.4 جلسس که 3 تاش برا خودمونه یکیش برا والدین

به نقل از anaz-psi$ :
قرتی بازیا گزینه 2!همون مشاور منظورشونه.4 جلسس که 3 تاش برا خودمونه یکیش برا والدین

ای! حالم به هم خورد! نه بابا!
سگ(seg) آزمون یار میگیره؟ (با اجازه دوستان :P)

دوستان لطفاراهنماییم کنین من امسال دوم بودم رشته تجربی. حالابه نظرتون من درسای دومومرورکنم یاسوموبخونم؟وچه درسایی مهمن وبایدبخونم؟

به نظرم بهتره که درسای سوم رو بخونین و اگه وقت داشتین درسای دوم رو هم مرور کنین.یعنی اولویتتون درسای سال سوم باشه.
از بین درسای سال سوم هم دروس تخصصی و ریاضیات در اولویت باشن. :)

سلام

از عنوان معلومه دیگه !

من خودم برنامه دارم که درسائی که ضعیفم قوی کنم شیمی و عربی

به نظر شما اصلا لازمه تابستون درس بخونیم؟ پیشخوانی یا درسای دوم ؟؟

برنامه ی قلم چی به درد میخوره برای تابستون؟

پیشاپیش ممنون

اره منم مشکل دارم میشه کمک کنید :((

من خودم اصولا به آزمون شرکت کردن اعتقادی ندارم...(پارسال شرکت میکردم و فقط وقتمو میگرفت همین...)
اما کلاس به نظر من میتونه مفید باشه اگه همزمان باهاش کار بکنیم و صرفا جزوه نویسی نکنیم
مثلا من خودم کلاس حسابان میرم

خیلی به خودتون سخت نگیرید .بیشتر سعی کنید از تابستونتون لذت ببرید.
اگر توی درسی مشکل اساسی دارید برطرفش کنید.

شخصا پیشنهاد میدم زیست 1 رو بخونید و خلاصه کنید ( زیست سال دوم )

دو تاپیک "درس خواندن در تابستان" و "تابستون دوم به سوم.چه باید کرد؟" با هم ادغام شدن. :)

به نظر من بهتره درسای تخصصی سال سوم رو بخونیم تا برای سال جدید آماده باشیم. و برای فراموش نکردن مطالب سال گذشته، دروس عمومی مثل دینی رو دوره کنیم. البته زیادم خودمون رو خسته نکنیم که تو سال از خستگی درس رو بذاریم کنار.

Back
بالا