• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

انتقاد از انجمن پشتیبانی

• شروع کننده موضوع e.n
  • تاریخ شروع

cowboy

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
مياندوآب
مدال المپیاد
کمی ریاضی و کامپیوتر
دانشگاه
شریف
رشته دانشگاه
نرم افزار
پاسخ : انتقاد از انجمن پشتیبانی ......

خب مشکل هم همینه که هر چی میاد بدون هماهنگی یه مطلبی میذاره.

ببینین مثال میزنم. تو وبلاگ اتاق 401 چندتا پست بود با عنوان "چگونه زیر صد شویم"". آخرشم وبلاگی با اون همه رتبه ی خوب آبان ماه (اگه یادم باشه) تعطیل میشه.

نظر من اینه همه ی نویسنده ها زیر نظر یه مدیریت کارکنن. یعنی تقسیم کار بشه که یکی فقط به سوالا جواب بده. یکی مطلب انگیزشی بذاره . یا خود درسا تقسیم بشه.
یا نه مثلن تو یه درسی هر کس نظرشو بگه بعد این نظرات رو مدیریت جمع کنه و یه پست جامع و مانع بذاره.

دیگه مثه اینجا نباشه که مثلن خانم مهسا کلی وقت میذارن در مورد یه درس تاپیک میذارن بعد من هم برای خالی نبودن عریضه میرم 2خط مینویسم که بله چقدر کامل نوشتین و خودم هم 2تا نکته میگم میره پی کارش. بعد میبینین تو وبلاگ یه درس چندجا بررسی شده و این یعنی سردرگمی کنکوری.

negine-raz

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1 تهران
شهر
تهران
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
شیمی

من موندم این همه فرد دارن اینجا حرف میزنن واقعا ... جالبه .... :D

من با وبلاگ موافق نیستم ...چرا باید اینجا رو بزاریم بریم تو وبلاگ ؟؟؟ ......ما بحثمون یه چیز دیگه بود ، نه ؟؟
اینجاست که میگن تو دیگه حرف نزنی بهتره مریم !!!! :-" :-" :D

* در جواب آقای چوپان :
کاملا باهاتون و با حرفاتون موافقم ... اما بحث ِ وبلاگ زدن واسه یه سری کنکوری ای که الان دارن بعضیا یا به قول شما یکی دو نفرشون اینجا رو مورد ِ توجه قرار میدن ، واقعا الان پاک کردن ِ صورت مساله است ..بالاخره باید یه فکری هم برای اینجا بشه ..ما که نمیتونیم بین وبلاگ و اینجا ارتباط برقرار کنیم ...

* نتیجه گیری کردین به منم خبر بدین چه خبر داره میشه اینجا !!!!! :-< :D

cowboy

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
مياندوآب
مدال المپیاد
کمی ریاضی و کامپیوتر
دانشگاه
شریف
رشته دانشگاه
نرم افزار

خب مشکل اینجا زیاده واسه گفتن.

کمی منصف باشیم چه انتظاری داریم که یه کنکوری بیاد یه تاپیکی رو بخونه که حالا شده 4-5 صفحه. بر فرض مثال میگم: اولش بحث کتاب بعد دوسه نفر درمورد مولف و انتشارات کل کل میکنن یکی دیگه میاد از معلم و جزوه اش خاطره میگه یکی هم میگه که امکانات شهرهای بزرگ و شهرستانا برابر نیست(اینو مثال زدم و اینجوری نیست ان شاء الله)

بعدش بحث شد که چیکار کنیم ما هم پیشنهادمون رو دادیم و ازش دفاع میکنیم. من یادمه دوستم تو وبلاگ کنکوریش کسی رو لینک نمیکرد چون معتقد بود کنکوری میره سراغ لینکها و وقتش تلف میشه. حالا یه کنکوری بیاد اینجا میره یه دوری هم تو سایت میزنه و یادش میره که اومده بود انجمن کنکور. ناقابل وقت...

بعدش الان اینجا تو سه قسمت( فارغل ها ، مشاوره تحصیلی و پشتیبانی کنکور داره مطالب کنکور گذاشته میشه. البت میدونم فرق جزئیشون رو ولی...)

cowboy

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
مياندوآب
مدال المپیاد
کمی ریاضی و کامپیوتر
دانشگاه
شریف
رشته دانشگاه
نرم افزار

الان دیگه کسی نمیخواد چیزی بگه؟؟؟؟؟؟؟
کسی نظری نداره؟؟؟؟؟
من برم؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اعتراضی مخالفتی موافقتی انتقادی ، لنگه کفشی ، پاره آجری ، تیکه سنگی؟؟؟!!!

نه ببینین من نظرم اینه . شاید خیلی ها باشن غیرسمپادی که اونا هم نیاز داشته باشن. وبلاگ این محدودیت رو برمیداره برای من به شخصه مهم نیست و دوست ندارم که فقط برای سمپادی ها بنویسیم. اون وبلاگ یه جورایی میشه شسته رفته ی اینجا. یعنی اگه یه روزی یکی گفت یه مطلبی بدین من استفاده کنم به جای این آش عظمی انجمن میتونیم آدرس یه وبلاگ بدیم با مقاله های جامع. به نوعی پاک نویس و ویرایش شده ی اینجا( به قول ما اونی که مناسب برای پذیرایی از مهمون) میشه وبلاگ.

نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
1390

به نقل از چوپان :
الان دیگه کسی نمیخواد چیزی بگه؟؟؟؟؟؟؟
کسی نظری نداره؟؟؟؟؟
من برم؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اعتراضی مخالفتی موافقتی انتقادی ، لنگه کفشی ، پاره آجری ، تیکه سنگی؟؟؟!!!
:D منتظریم محمد مطهری بیاد نظر بده :D
به نقل از چوپان :
نه ببینین من نظرم اینه . شاید خیلی ها باشن غیرسمپادی که اونا هم نیاز داشته باشن. وبلاگ این محدودیت رو برمیداره برای من به شخصه مهم نیست و دوست ندارم که فقط برای سمپادی ها بنویسیم. اون وبلاگ یه جورایی میشه شسته رفته ی اینجا. یعنی اگه یه روزی یکی گفت یه مطلبی بدین من استفاده کنم به جای این آش عظمی انجمن میتونیم آدرس یه وبلاگ بدیم با مقاله های جامع. به نوعی پاک نویس و ویرایش شده ی اینجا( به قول ما اونی که مناسب برای پذیرایی از مهمون) میشه وبلاگ.
موافق!غیر سمپادیها بیشتر قدر میدونن. یمپادیها اینقدر امکانات دارن و مشاور و اینا دارن شاید زیاد نیاز نداشته باشن به کمک ماها!

• شروع کننده موضوع

e.n

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
میاندوآب
مدال المپیاد
دو روز مونده به مرحله اول یکم خوندم!!!برا شیمی!
دانشگاه
تبریز
رشته دانشگاه
داروسازی

خب تو امضا ها آدرس وبلاگ رو بنویسید هرکی اومد به فروم پشتیبانی اون آدرس رو میبینه میره به اونجا سر میزنه!!
ولی کلا یه چیزی!!دیگه کنکوری ها فک نکنم انقدرا هم مشکل داشته باشنا!!چون دیگه برنامه دستشونه بشینن بخونن دیگه!!همه چی اینجا گفته شده.یا اصلا برا اینکه خیال همه راحت بشه آدرس یه وبلاگ رو(مال سال قبل) بگیم برن ازونجا مطالب آماده هست بخونن.ولی اینکه نویسنده کی باشه یه خورده سخته چون الان کسی واقعا نمیدونه که با درس های دانشگاه میتونه برسه بیاد اینجا یا نه!!البته حتما وقت هم خواهد بود.
ولی یه حسن دیگه وبلاگ اینه که مثلا وقتی یکی میره گوگل یه کلمه کنکور مینویسه همه وبلاگ های مربوط رو میاره.اونوقت خیایا جذب وبلاگ میشن ولی این امکانات تو سمپادیا نیست.فقط یه عده محدود میان اینجا.من خودم 2 ماه بیشتر نیست که با اینجا آشنا شدم.از مدرسه ما فقط 3نفر اینجان بقیه اطلاع ندارن به احتمال زیاد.
راستی کنکوری های 91 نظری ندارن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ali.Holmes

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلي
شهر
كرمان
دانشگاه
علوم پزشکی کرمان
رشته دانشگاه
دندان پزشکی

به نقل از e.n :
راستی کنکوری های 91 نظری ندارن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
الان خیلی ها به کمک شما احتیاج دارن ولی این قدر نا امیدن و فکر می کنن که عقبن که اصلا حال نوشتن ندارن.....
مثله کسی که تو این جاده مه آلود هدف شو می دونه کجاست اما نمی دونه الان کجای مسیره؟ میتونه به موقع برسه؟ چقدر از بقیه عقبه؟ اصلا عقبه....... ولی مطمئنه که میخواد برسه:
...

سراپا اگر زرد و پژمرده ایم/ ولی دل به پاییز نسپرده ایم
چو گلدان خالی لب پنجره/ پر از خاطرات ترک خورده ایم

nady_ra

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
شهيد بهشتي كاشان
دانشگاه
صنعتی امیرکبیر
رشته دانشگاه
IT (فناوری اطلاعات)

البته يه ذره بي انصافيه. خب كنكوريا كمتر مي يان نت !‌ وقتي مي انم ممكنه بخونن و وقت نداشته باشن پست بدن. اينم هست.

Admin2

لنگر انداخته
عضو کادر مدیریت
مدیر کل
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1389

سلام

یکم صبر کنید منم بیام خب. تازه ۸ ساعت از زدن تاپیک گذشته.

اتفاقا این موضوع رو من هم میخواستم مطرح کنم با مهسا. اخیرا کلا پست ها مال پشتیبان ها شده و اسمی از کنکوری ها دیده نمیشه. خودمم ایده این رو داشتم که این مطالب در قالب وبلاگ مطرح بشه بهتره. البته نه اینکه وبلاگ بزنیم و همه برن اونجا ٬ بلکه حرف ها رو اینجا بنویسند و یک مدیر اونها رو به وبلاگ منتقل بکنه. برای وبلاگ من میتونم یک وبلاگ با آدرس sampadia.com/konkur یا چیزی شبیه به این در اختیارتون قرار بدم.

مورد بعدی اینکه میخواستم یک گروه کاربری بسازم برای کنکوری هایی که میخوان فقط دسترسی انجمن کنکور داشته باشند. یعنی هرکس خواست فقط انجمن کنکور براش باز بشه و نه بقیه.

نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
1390
پاسخ : انتقاد از انجمن پشتیبانی

به نقل از محمّد :
سلام

یکم صبر کنید منم بیام خب. تازه ۸ ساعت از زدن تاپیک گذشته.

اتفاقا این موضوع رو من هم میخواستم مطرح کنم با مهسا. اخیرا کلا پست ها مال پشتیبان ها شده و اسمی از کنکوری ها دیده نمیشه. خودمم ایده این رو داشتم که این مطالب در قالب وبلاگ مطرح بشه بهتره. البته نه اینکه وبلاگ بزنیم و همه برن اونجا ٬ بلکه حرف ها رو اینجا بنویسند و یک مدیر اونها رو به وبلاگ منتقل بکنه. برای وبلاگ من میتونم یک وبلاگ با آدرس sampadia.com/konkur یا چیزی شبیه به این در اختیارتون قرار بدم.

مورد بعدی اینکه میخواستم یک گروه کاربری بسازم برای کنکوری هایی که میخوان فقط دسترسی انجمن کنکور داشته باشند. یعنی هرکس خواست فقط انجمن کنکور براش باز بشه و نه بقیه.
عالیه!!!
ولی من دوست ندارم ربطی به یکی از مدیرا پیدا کنه :-"
اون گروه کاربری هم پیشنهاد فوق العاده ایه.واسه اینکه ذهنشون درگیر چیز دیگه ای نشه...

nastaran1r

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
farzanegan
شهر
East Azerbaidjan
دانشگاه
دانشگاه تبریز
رشته دانشگاه
مهندسی برق

میشه ماهم محدود بشیم؟

Admin2

لنگر انداخته
عضو کادر مدیریت
مدیر کل
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1389

آدرس وبلاگ کنکور رو چی بگذاریم؟ احساس میکنم آدرس بهتر از konkur پیدا میشه.

به نقل از farmi1r :
میشه ماهم محدود بشیم؟
لازمه؟

nastaran1r

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
farzanegan
شهر
East Azerbaidjan
دانشگاه
دانشگاه تبریز
رشته دانشگاه
مهندسی برق

Admin2

لنگر انداخته
عضو کادر مدیریت
مدیر کل
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1389

باشه . شما رو هم محدود میکنم. این محدودیت کاملا اختیاری خواهد بود.

نقش شما؟ مدیریت وبلاگ. من عملا یوزر پس میدم بهتون و بعدش شما خودتون میدونید.

nady_ra

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
شهيد بهشتي كاشان
دانشگاه
صنعتی امیرکبیر
رشته دانشگاه
IT (فناوری اطلاعات)

يعني پشتيبانا هر حرفي داشتن بايد به "مهسا "‌ بگن بعد اون بره بذاره تو وبلا گ‌؟

nastaran1r

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
farzanegan
شهر
East Azerbaidjan
دانشگاه
دانشگاه تبریز
رشته دانشگاه
مهندسی برق

راست میگن این طوری که سختتر میشه.

n.r

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین
شهر
اصفهان
دانشگاه
علوم پزشکی تهران
رشته دانشگاه
پزشکی

ببخشید من عجله ای خوندم مطالبو. چرا میخواین تو یه جای جداگانه بنویسین؟ الان که خیلی خوبه. علت اینکه کنکوریا هم مطلب نمیزارن اینکه شاید شما همه ی مطالبو گذاشتین! من خودم هر بار که میام یه چیز جدید یاد میگیرم. مخصوصا کتابا و ازمون اینا! هر چیزی که خوندیم و ازش استفاده کردیم باید علنا اعلام کنیم؟

behzad93

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی گنبد کاووس
شهر
گنبدکاووس
مدال المپیاد
المپیاد ریاضی سال 88، المپیاد شیمی و فیزیک سال 89
دانشگاه
علم و صنعت - شریف
رشته دانشگاه
مهندسی مکانیک

ببخشید که تازه اومدم اینجا!آخه تا الان درگیر کارای انجمن مشاوره بودم! (:|
منم با ایجاد وبلاگ موافقم!
مدیریت وبلاگم بهتره فقط یه نفر به عهده داشته باشه!
ولی خوبه که از همین الان اهداف و ویژگی ها و مطالب وبلاگ سازماندهی بشه!
اینطور نباشه که هرکی یه پستی بفرسته،بعد پستا انباشته بشن و کسی حال و حوصله ی خوندنشونو نداشته باشه!
مطالب وبلاگ دسته بندی بشن تا دسترسی بهشون ساده تر باشه!
واسه هرکدوم از بخش ها یک یا چند نویسنده بذارین،تا نویسنده هاهم با حدود فعالیتشون رو بشناسن!
امکان پرسیدن سوال واسه افرادی که به بلاگ سر میزنن به طور نامحدود فراهم بشه!
نظارت دائمی توسط مدیر وبلاگ انجام بشه و پست های بی محتوا و بعضاً تکراری تو وبلاگ قرار نگیره!
ببخشید اگه زیاد شد! :D

بسم اله!شروع کنین،ما هستیم! :)

Admin2

لنگر انداخته
عضو کادر مدیریت
مدیر کل
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1389

دو حالت داره. یا یک نفر مسئول میشه و مطالب رو از اینجا انتخاب میکنه و به صورت پست وبلاگی توی اون وبلاگ قرار میده چون وبلاگ یک مطلبه و تاپیک فروم شامل چندتا پست و بحث هست. یا به چند نفر اکانت میدیم خودشون می‌نویسند.

طبیعتا امکان پرسیدن هم هست. کامنت های وبلاگ آزاده دیگه.

بالا