• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

از یاد رفته

پاسخ : از یاد رفته

مشکل خیلی بزرگ فیلم این بود که اول انقدر به نمایش کشیدن زندگی مرتضی و گلرخ رو طول دادن که آدم از فیلم زده شد بعد یهو اومد تهران اقد اتفاقا پشت سر هم افتا حس میکردم ته فیلمه میخوان تمومش کنن :D
وقتی علی پسر مرتضی بزرگ شه بازیگر نقشش همون مرتضی در جوانی هست :D

به نقل از MeLi :
آقا هی بگین ماستن ولی بنظر من خوب بازی میکنن :-"
:-\
فقط این محسن افشانی یُخده خوب بازی میکنه و به نقشش میاد وگرنه اون ساوش خیرابیه که اصن خیلی خندس. :))
مثلا میخواد نقشِ جدی و عصبانی باشه اما نمیتونه کلا نقش اینجوری بهش نمیاد...

به نقل از MeLi :
آقا هی بگین ماستن ولی بنظر من خوب بازی میکنن :-"

شخصیت مرتضی تو دوران جوونی درسته بازیگرش ماست بود ولی شخصیتش هم باید به یه پسر ساده و مهربونه داهاتی میخورد... الان مثلا سیاوش خیرابی رو میزاشتن جاش؟ :))

گلرخم خوب بازی میکنه...

اینم که گلرخ تهران نیمد چون فهمیده بود مرتضی تو تهران از یکی دیگه خوشش اومده... یدین که دیشب قبل طلاقشون همسایه هه اومد به مرتضی گفت پای یه زنه دیگه در میونه؟ گلرخ همه چیو فهمیده...

خب هر کسی بود خونه زندگیشو ول نمیکرد تنها بیاد یه شهر غریب وقتی ببینه شوهرشم عاشق یکی دیگه شده...

+ فروتن تو این فیلم اصلنه اصلن به نقشش نمیاد!
پلاسی که بت دادم فقط وا3 تیکه اخر بود!
گلرخ خوب بازی میکنه؟واقعا بهنوش بختیاری رو با اون همه ادا اصولش میذاشتن تو اون نقش بهتر بود.ندیدی دیشب چجور مصنوعی غش کرد.از هر چی غشه حالم بهم خورد :-&
نه.مطمئن باش اگه گلرخ میاومد تهران مرتضی گلرخ رو به مینا میترجیحید(یعنی اگه من بودم که میترجیحیدم!اخه این عینکه اصلا به مینا نمیاد :-"!)
اقا قبول کن ماستن دیگه!یه مشت اسکل رو جمع کردن.البته من معتقدم کارگردانه از بازیگراش خوب بازی نمیکشه بیرون...اگه من کارگردان بودم... 8->اول عینک همه ی بازیگرا رو از چشماشون بر میداشتم [-(

• لایک
امتیازات: meli

+از جوونی های ِ مرتضی بدم می اومد . اصولن این نقش ِ خشکش رو هم خوب در نیاورده بود . کاملن تصنعی ، بعضی بازیگرا واقعا در حد بعضی نقش ها نیستن و این بده که یه آدمی رو به صرف ِ قیافه ای که داره یا به قیافه ی ِ فلان شخص

+بعضی تیکه های ِ بی نمکی که تو ساختار ِ سریال _ هر چند کوچیک _ بود که اذیت کننده بود یکم . ناشیانه . مصن مرتضی می رف سر زمین دس و بالش تمیز میخواستن نشون بدن زحمت می کشه رو شونه هاش دو تا پنجه گلی زده بودن . مصن یارو می رف چیکار می کرد که فقط شونه هاش گلی می شد موندیم ما .

+ حالتهای ِ تصنعی گلرخ _ بسیار کمتر از مرتضی بود _ اما وجود داشت ، یک نمونه : صحنه آتیش گرفتن خونه و شیون های ِ گلرخ .

+تیتراژش جدیده ، قابل قبول هم هست .

+ یک کمی زیاد قابل پیش بینیه آیندش . یکم کنجکاوی رو از بین می بره .

به نقل از کوییــ ـ ـن :
+بعضی تیکه های ِ بی نمکی که تو ساختار ِ سریال _ هر چند کوچیک _ بود که اذیت کننده بود یکم . ناشیانه . مصن مرتضی می رف سر زمین دس و بالش تمیز میخواستن نشون بدن زحمت می کشه رو شونه هاش دو تا پنجه گلی زده بودن . مصن یارو می رف چیکار می کرد که فقط شونه هاش گلی می شد موندیم ما .

یا مثلا اینکه5000 متر زمین دارن ولی همیشه دارن دور و بر اون آلاچیقه رو شخم میزنن....

به نقل از کوییــ ـ ـن :
+ یک کمی زیاد قابل پیش بینیه آیندش . یکم کنجکاوی رو از بین می بره .

اصن اسم فیلم داد میزنه ادامه داستان چیه ...

ولی همش تقصیر گلرخه ... نباید اینقد فداکاری میکرد.... آخه بگو اگه میخوای بابای بچه هات با سواد باشه صبر میکردی اول درسشو تموم کنه بعد ازدواج میکردی...

به نقل از prabd.chess :
پلاسی که بت دادم فقط وا3 تیکه اخر بود!
گلرخ خوب بازی میکنه؟واقعا بهنوش بختیاری رو با اون همه ادا اصولش میذاشتن تو اون نقش بهتر بود.ندیدی دیشب چجور مصنوعی غش کرد.از هر چی غشه حالم بهم خورد :-&
نه.مطمئن باش اگه گلرخ میاومد تهران مرتضی گلرخ رو به مینا میترجیحید(یعنی اگه من بودم که میترجیحیدم!اخه این عینکه اصلا به مینا نمیاد :-"!)
اقا قبول کن ماستن دیگه!یه مشت اسکل رو جمع کردن.البته من معتقدم کارگردانه از بازیگراش خوب بازی نمیکشه بیرون...اگه من کارگردان بودم... 8->اول عینک همه ی بازیگرا رو از چشماشون بر میداشتم [-(
این قسمتت که عینکاشون به قیافشون نمیخوره لایک!

اصن چی شد مرتضی اومد تهران بعد 6 ماه عینکی شد؟ هرکی دانشجو پزکشکیه باید عینکی باشه یا این چشاش ضعیف بوده اومده تهران تازه فهمیده؟ ;))

+هنوزم من رو نظرم هستم که بازیگراش بد نیستن... کلا شخصیتاشون ماسته خودشون ماست نیستن! درسته بازیگرای جدیدی ان ولس نقششون رو خوب بازی میکنن و اگه سکانسا و دیالوگای فیلم بده تقصیر اینا نیست...

به نقل از MeLi :
این قسمتت که عینکاشون به قیافشون نمیخوره لایک!

اصن چی شد مرتضی اومد تهران بعد 6 ماه عینکی شد؟ هرکی دانشجو پزکشکیه باید عینکی باشه یا این چشاش ضعیف بوده اومده تهران تازه فهمیده؟ ;))

+هنوزم من رو نظرم هستم که بازیگراش بد نیستن... کلا شخصیتاشون ماسته خودشون ماست نیستن! درسته بازیگرای جدیدی ان ولس نقششون رو خوب بازی میکنن و اگه سکانسا و دیالوگای فیلم بده تقصیر اینا نیست...
تا حدی با بند اخرت موافقم...شاید مشکل فیلمنامه و کارگردان بوده...ولی خب مثلا میتونستن این قضیه ی خیانت مرتضی رو یه ذره با اب و تاب بیشتر بگن...نا سلامتی اسم فیلم هم در مورد همونه دیگه

کل فیلم به کنار
من و پری تو کفه اینیم که بین دبیری گیلان ،دامداری رشت،پزشکی تهران
زارت پزشکی قبول شد:))
چقد فروتن فوش خورد از من طی فیلم:|خائن

به نظرم تغییر رفتار های مرتضی رو خیلی مصنوعی درست کردن... .

حق رو نمیتونم به زنش هم به دم که از یاد رفته ی سریاله.... .

چرا انقد زود پیش میره اتفاقای سریال ؟؟!
طی دو هفته جوون شدُ پیر شدُ رفت دانشگاهُ بچه دار شدُ طلاق گرفتُ ... !
کاملا متضاده با ستایش ! :D

راست می گی من یه هفته ندیدم دیشب دیدم خیلی تغییر کرده بود

به نقل از pardis 78 :
راست می گی من یه هفته ندیدم دیشب دیدم خیلی تغییر کرده بود
یه هفته؟ :))

بابا دیگه نبین اصن :))

من ی شب ندیدم ب کل از سریال جا موندم :-"

یه هفته؟؟؟

خدایی خیلی با حاله! =)) =)):D در طول یه قسمت مرتضی کادو فرستاد واسه بچه هاش و اونام پس فرستادن!مینا بچه اسش رو سقط کرد مرتضی فلج شد تصمیم گرفت ابرگرده ایران.. پی به اشتباهش برد و تازه فهمید با گلرخ چی کار کرده! از اونطرف گلرخ پیر شد و ...! خدایی تو کدوم سریال این همه اتفاق تو یه قسمت می افتاد؟؟!! :D

• لایک
امتیازات: tezar

از ياد رفته : اه اه اه اه
هدف تلويزيون از پخش اين فيلم چي بوده واقعن
با خودشون چي فك كردن؟

تنها اتفاق بارز در هر دوره زمانی توی فیلم حامله شدن یک زنه :|

• لایک
امتیازات: brano

کاش فلج نمیشد =((