• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

کادوی تولد بخریم!

• شروع کننده موضوع

parnian.d

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزنگان1 بندرعبّاس
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
داروسازی
سلام.

همون طور که تا می دونید، الان کفالت 10تا بچه به عهده ی شماست و می دونیم خیلی هاتون دوست ندارید این رابطه به فرستادن 5تومن در ماه محدود بشه.
پس بیاین یه قدم جلوتر بذاریم و همین کمک های مادی مون رو در قالب معنوی به دوستامون بدیم.
مسئولای امور مددجویان هر وقت که تولد یکی از بچه ها نزدیک باشه، اسم و علایق اون بچه رو به ما اعلام می کنن و ما می تونیم تصمیم بگیریم که دوست داریم براشون چی کار کنیم.

نزدیک ترین تولد 30دی هست. مجید، پنجم دبستانه و به فوتبال و کارهای هنری و کاردستی علاقه داره.
نظرتون رو بگید.
حواستون هم باشه که با بچه های پر توقعی طرف نیستیم و تازه شروع کارمونه. بیشتر به جنبه ی معنوی کادو توجه کنید :)

کسایی که برای این پدیده ی کادو خریدن حاضرن مبلغی بپردازن، اعلام کنن.

nasim.s

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
93
دانشگاه
شهید بهشتی
رشته دانشگاه
روانشناسی بالینی
پاسخ : کادوی تولد بخریم!

خيلي ايده ي جالب و زيبايي (;

فكر ميكنم خريدن يه توپ فوتبال يا مثلا يه سري وسايل كه مجيد بتونه كارهاي دستي رو كه دوست داره انجام بده ايده ي خوبي باشه
ثبت نام توي كلاسايي در زمينه هاي مورد علاقش هم ميتونه جالب باشه البته ممكنه هزينش يه مقدار بالا باشه البته براي علاقه اي كه به هنر هاي دستي داره مراكزي مثله كانون پرورش فكري كودكان و نوجوانان ميتونن با مبلغ خيلي مناسبي همكاري كنن(اگه تاييد شد من ميتونم كاراشو انجام بدم،اشنا زياد دارم)
همه ي اين ايده ها به شرايط مجيد بستگي داره كه انتخاب نوع هديه با توجه به شناخت مسئولين امور مدد جويان بايد صورت بگيره

براي هزينه هم در حد توان حاضرم همكاري كنم

N.M

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
فرزانگان یک
شهر
تهران
مدال المپیاد
طلای دوره ۲۷ المپیاد ادبی
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
ادبیات فارسی

میتونیم یه سری وسایلِ کارای هنری بدیم . مثلاً مداد رنگی و اینا ...
با این چیزی که نسیم گفتم خیلی خیلی موافقم ! اگه هزینه ش زیاد نباشه ، ثبتِ نام توی این کلاسا خیلی خوبه .

dorna

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین1
شهر
اصفهان

بچه ها من نظرم اینه که هر ایده ی خامی که تا حالا اجرا نشده.مثل همین کادو رو دفعه ی اول ساده و مختصر بگزار کنیم!
بحث کلاس یه کم پیچیدست.میتونیم برای دفعه ی اول یه لوازم تحریر با قیمت مناسب یا همون توپ فوتبال یا وسایلی بری کاردستی تهیه کنیم!قیمت هم مناسب در میاد :D

نام مرکز سمپاد
شهید رجایی اسلامشهر
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1390
دانشگاه
پژوهشگاه شیمی و مهندسی شیمی ایران
رشته دانشگاه
مهندسی شیمی
تلگرام

به نقل از Dorna :
بچه ها من نظرم اینه که هر ایده ی خامی که تا حالا اجرا نشده.مثل همین کادو رو دفعه ی اول ساده و مختصر بگزار کنیم!
بحث کلاس یه کم پیچیدست.میتونیم برای دفعه ی اول یه لوازم تحریر با قیمت مناسب یا همون توپ فوتبال یا وسایلی بری کاردستی تهیه کنیم!قیمت هم مناسب در میاد :D
خب یکم بحث این کادو داره کش میاد و بهتره این قضیه رو کش ندیم!!!!!!! چون داره دیر میشه!
به نظر من همون لوازم التحریر خوبه! موافقین؟
نظر سنجی هم گذاشتیم!

4245

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
ارومیه
سال فارغ التحصیلی
1392
رشته دانشگاه
مهندسی پزشکی

رمان هم خوبه ها ... همون کتاب ! نظر ؟ :-?

N.M

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
فرزانگان یک
شهر
تهران
مدال المپیاد
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
ادبیات فارسی

علایقشُ نمیدونیم که چه نوع کتابایی خونده و چه کتابی دوس داره و اینا ...
نمیشه عضوِ کتابخونه بکنیمش ؟

4245

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
ارومیه
سال فارغ التحصیلی
1392
رشته دانشگاه
مهندسی پزشکی

به نقل از نرگس² :
علایقشُ نمیدونیم که چه نوع کتابایی خونده و چه کتابی دوس داره و اینا ...
نمیشه عضوِ کتابخونه بکنیمش ؟

خب من که فکر نمیکنم به اون صورت رمان خونده باشه ! وقتی تو رمان خوندن حرفه ای شه میتونه علاقشو نشون بده نسبت به بعضی از سبک های رمان ! فلا چون فک نمیکنم چیزی خونده باشه هر رمانی بدی دستش خوشش میاد ! رمان چند جلدی مثلا باحال میشه ...

نام مرکز سمپاد
شهید رجایی اسلامشهر
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1390
دانشگاه
پژوهشگاه شیمی و مهندسی شیمی ایران
رشته دانشگاه
مهندسی شیمی
تلگرام

به نظرتون برای یک بچه ۵ ساله که خونه ی درست حسابی نداره کتاب مناسب تره یا خودکار و مداد و کلاسور و دفتر؟ :rolleyes:
خب کتاب برای من و شما شاید جذاب باشه ولی برای مجید با این شرایط و سن و سال خیلی خوشحال کننده نمیشه!

• شروع کننده موضوع

parnian.d

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزنگان1 بندرعبّاس
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
داروسازی

منم با لوازم تحریر موافقم. وقتی توپ رو پیشنهاد دادم یکی از بچه ها چیز خوبی گفت. توپ چیز شخصی نیست و اگه مجید اخلاقش جوری باشه که مثلاً این توپ رو دلش نخواد دست کسی بده این باز ایجاد مشکل می کنه. البته واسه هر چیز دیگه ای هم ممکنه این پیش بیاد. ولی خب با توجه به اینکه اولین حرکتمونه فکر میکنم همون لوازم تحریر به عنوان بی خطر ترین هدیه، انتخاب خوبیه.

کلاس و کتاب رو هم باهاشون مخالفمم. ایده های قشنگی هستن، اما نه به عنوان کادوی تولد! بیاین اول یه کادوی دوستانه بدیم، نه یه کادوی کفیلانه.
از رو تجربه میگم که بیشتر پسرای تو این سن، از گرفتن یه بادکنک بیشتر خوشحال میشن تا یه کتاب.

• شروع کننده موضوع

parnian.d

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزنگان1 بندرعبّاس
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
داروسازی

ما تصمیم نگرفتیم! در نهایت نظرسنجی مشخص میکنه چی بخریم. الان همه مون داریم دلایل خودمونُ برای نظری که داریم میگیم. مشکلش چیه؟ :-??

marvelous

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان ۳
شهر
مشهد
مدال المپیاد
برنز بيست و هفتمين المپياد ادبی
دانشگاه
علوم پزشکی مشهد
رشته دانشگاه
پزشکی

به نقل از ParNiaN.D :
کسایی که برای این پدیده ی کادو خریدن حاضرن مبلغی بپردازن، اعلام کنن.

اعلام میکنم... ;;) همینجا باید اعلام کنیم دیگه؟ :-"

بعد چیزه...پوشاکو اینام بی خطره فک کنم... :-"

× راس میگیا :-" حواسم به اینش نبود X_X

• شروع کننده موضوع

parnian.d

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزنگان1 بندرعبّاس
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
داروسازی

به نقل از MissMarvelous :
اعلام میکنم... ;;) همینجا باید اعلام کنیم دیگه؟ :-"

بعد چیزه...پوشاکو اینام بی خطره فک کنم... :-"
خطرش اینه که سایزشونُ نمیدونیم :D

N.M

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
فرزانگان یک
شهر
تهران
مدال المپیاد
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
ادبیات فارسی

پوشاک سایز میخواد ! :D

ها منم اعلام میکنم :-" ;;)

جام طلا

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان اهواز
شهر
اهواز
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
پزشکی

بچه ها چون تولد مجید 30 دی هست لطفا این نظر سنجی تا جمعه حداکثر فعال باشه.

nmejris@zan

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهيد هاشمي نژاد 1 مشهد
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1391
دانشگاه
فردوسی مشهد
رشته دانشگاه
مهندسی مکانیک

دوستان عزیز لطفا در نظر داشته باشید که در یک کادوی تولد نمیخواد انواع فرهنگ سازی ها رو باهم انجام بدین !!

این بچه ها کمبود های زیادی دارن ... در اغلب موارد یکی از مهمترینش هم کمبود محبت و عاطفه است ... همین که ما بتونیم کمی این حس رو منتقل کنیم که برای ما مهمه م دوستش داریم خودش یک دنیا ارزش داره بدون شک !

رمان و ترویج فرهنگ کتاب خوانی خیلی عالیه ... اما برای یک بچه ی کلاس پنجم ابتدایی رمان سنگین و حجیم هست و کسی که عادت به مطالعه زیاد نداشته باشه ، براش رمان اصلا جالب نیست ...

پوشاک و کفش و این موارد خیلی عالیه و بدون شک از نیاز های ضروری هر بچه های هستش ... اما مشکل اینه که ما ابعاد(!) و سلیقه های این بچه ها رو نداریم !!! :D
آدم واسه یه کسی که 100 بار از نزدیک دیدش و اینا میره یه لباسی چیزی میگیره ... از آخر میبینه اندازش نیست ... دیگه چه برسه به اینا ... :-" :D
نگران این مسائل نباشید ... تامین نیاز های ضروری بچه از جمله پوشاک و هزینه ی زندگی رو خود مسئولین بنیاد با توجه به نیاز های اون بچه ، از مکان اون مقرری ماهیانه که انجمن ما میده تهیه میکنن معمولا ...

closeman

کاربر فوق‌حرفه‌ای
شهر
مشهد
دانشگاه
ازاد:-""
رشته دانشگاه
مهندسی معماری

من یه نظر بدم....
همیشه همه ی کادو هایی که ادما به هم میدن اینجوریه که یکی یا چند نفری پول می ذارن می رن یه چیزی می خرن می دن بهش!این عالیه ها...اما می گم در کناره این بیایم یه نقاشی ای یادداشتی چیزی هم برای اون دوستامون بذاریم...
این باعث می شه بدونن که ما دوسشون داریم و بهشون از هر جهتی اهمیت می دیم.....

nmejris@zan

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهيد هاشمي نژاد 1 مشهد
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1391
دانشگاه
فردوسی مشهد
رشته دانشگاه
مهندسی مکانیک

به نقل از close :
من یه نظر بدم....
همیشه همه ی کادو هایی که ادما به هم میدن اینجوریه که یکی یا چند نفری پول می ذارن می رن یه چیزی می خرن می دن بهش!این عالیه ها...اما می گم در کناره این بیایم یه نقاشی ای یادداشتی چیزی هم برای اون دوستامون بذاریم...
این باعث می شه بدونن که ما دوسشون داریم و بهشون از هر جهتی اهمیت می دیم.....
آره ... صد در صد ... خیلی خوبه اینکار ... :D
یه کارت تبریک و یک دست خط با محبت که توش به اون بچه بگیم که برای یه عده ای توی این دنیا مهمه و یه عده دوستش دارن و مهمه براشون خیلی با ارزشه ...
برای عید و تولد ها حتما یک کارت تبریک هم میگیم مسئولین امور مددجویان تهیه کنن و برای اون بچه ها یه متن قشنگی بنویسن ... :D

Parham MLK

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید سلطانی
شهر
کرج

اهم... :D پرهام وارد میشود
اعلام آمادگی!!! :D

nmejris@zan

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهيد هاشمي نژاد 1 مشهد
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1391
دانشگاه
فردوسی مشهد
رشته دانشگاه
مهندسی مکانیک

دوستانی عزیزی که برای خرید کادو تولد میخوان همیاری کنن لطفا در هفته ی جاری ( حداکثر تا تاریخ 22 دی ) به شماره حساب اعلام شده مبلغی که مایل هستین کمک کنین رو واریز کنید و بعدش مبلغ رو از طریق پیغام خصوصی به آقای احمدرضا اطلاع بدید .
× چند تا نکته ...
1 - مبلغ مقرری از سایر هزینه ها مثل کادو تولد و عیدی و ... جدا هست و دوستانی که تمایل دارن مشارکت کنن در اصل در این دوره به طور خاص برای این کار مبلغی مازاد بر مقرری ماهیانه کمک میکنن .
2 - جهت رفاه حال دوستان ، افرادی که میخوان در این طرح مشارکت کنن ، برای اینکه نخواد در ماه دوبار به حساب مربوطه پول واریز کنن ، میتونن مبلغ دلخواهشون جهت خرید کادو تولد + مقرری ماهیانه مربوط به دوره ی بعد رو همراه با هم به حساب مربوطه واریز کنند و به آقای احمد رضا اطلاع بدن .
3 - در صورتی که افرادی که برای خرید کادو تولد کمک کنن زیاد باشن و مبلغ جمع آوری شده بیش از حد مورد نیاز برای خرید کادو در این دوره باشه ، پول جمع آوری شده برای خرید کادو برای تولد های آینده ی نزدیک و عید نوروز و ... استفاده خواهد شد . ( تولد بعد در تاریخ 15 بهمن هستش )
4 - لطفا حتما بعد از واریز وجه به طور مشخص به مسئول امور مالی بگین که این پول جهت خرید کادو تولد هست .
و یا اگر خرید کادو تولد و مقرری ماهیانه هر 2 هست ، تفکیک شده ی هر کدوم رو اطلاع بدین و بگین لطفا .

ممنون از همه دوستان عزیز ! :)

بالا