• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

ادغام سایت‌های سمپادی

• شروع کننده موضوع mhr3
  • تاریخ شروع
وضعیت
موضوع بسته شده است.
  • شروع کننده موضوع
نام مرکز سمپاد
علامه امینی
شهر
میانه
سال فارغ التحصیلی
1394
دانشگاه
شهید مدنی آذربایجان
رشته دانشگاه
مهندسی نرم افزار
سلام دوستان .

آقا بنده اینهمه تو فرومها فعالیت کردم ، و تا حدی هم با سیتی و هم با سمپادیا و بقیه فروم های سمپادی آشنا هستم.

اونطور که من میدونم ، این سایتا همشون با یک هدف باز شدن ، و فعالیت هاشون هم خیلی شبیه به همه . خب به نظرتون چه لزومی داره اینهمه فروم باز باشه و کاربرا پراکنده باشن ؟ و گاهی کاربرا سایه همدیگرو با تیر بزنن؟
به نظرتون ، حد اقل برای حفظ اتحاد بین دانش آموزای سمپاد ، بهتر نیست فقط یه فروم داشته باشیم ولی اون فروم بزرگ و قدرتمند باشه و همه تلاش کنن برای پیشرفت اون؟

نکته: تاپیکی عین این تاپیک تو سمپادسیتی هم زده شده . لینک : http://www.sampadcity.com/forum/index.php/topic,41486.0.html

Sampadik

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1
شهر
تــهران
پاسخ : یک سوال

این بحث از اولین روزی که من عضو این سایت شدم هی و هــــــــــــی مطرح شده
و هرگز هیچوقت هیچوقت به نتیجه ای نرسیده!
درست مثل این:
ادغام جوامع سمپادی
و در واقع مثه یه دایره ی بی انتهاس
به نظرم یکم تلاش بیهودست!
بهتر بود اول اون تاپیکا رو میخوندین!

فکر کنم این یه جورایی جواب خوبی باشه:

به نقل از محمّد :
نمیشه که همینجوری گفت خب بیاین ادغام کنیم ! درصد اجرایی اینکار 1 درصد هم نیست ! مثل اینه که بگین خب بیایم مرزها رو برداریم کشورها رو ادغام کنیم جامعه بشری یکی بشه !

http://www.sampadvillage.com
http://forum.irannodet.com
http://www.cafesampad.ir/forum
http://forum.irsampad.com
http://www.sampadcity.com/forum
http://www.nodets.com
....

Admin2

لنگر انداخته
عضو کادر مدیریت
مدیر کل
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1389

همون طور که کیمیا گفت قبلا کلی بحث شده در موردش !

و همون طور که نقل قول کرد به همون دلیل که :
۱. ابتدایی راهنمایی دبیرستان یکی نمیشه
۲. ایرانسل و همراه اول یکی نمیشن
۳. حزب ها یکی نمیشن
۴. کشورها مرزها رو برنمیدارن و یکی نمیشن
سمپادیا با جاهای دیگه قابل ادغام نیست !

• شروع کننده موضوع
نام مرکز سمپاد
علامه امینی
شهر
میانه
سال فارغ التحصیلی
1394
دانشگاه
شهید مدنی آذربایجان
رشته دانشگاه
مهندسی نرم افزار

خب برادر الان با این همه فروم و جامعه مجازی ، فقط مردم از دور به سمپاد میخندن ~X(

Admin2

لنگر انداخته
عضو کادر مدیریت
مدیر کل
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1389

چه ربطی داره ! ملت سمپاد رو چقدر میشناسن که حالا بدونن سمپادیا چیه و سمپادسیتی چیه و بعدش حالا حوصله کنن فکر کنن بخندن ! البته چیز خنده داری هم وجود نداره.

N.M

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
فرزانگان یک
شهر
تهران
مدال المپیاد
طلای دوره ۲۷ المپیاد ادبی
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
ادبیات فارسی

ببینین ، من پیشنهاد میکنم یه مدّت توی سمپادیا فعالیت کنین و بعد این حرفُ بزنین . تو سمپادیا حداقل ، "سعی میشه" که بحثا توی محدوده ی خاصی باشن و زرد و ... نشن .
فک نکنم سیتی اینطوری باشه ! و به خاطرِ همین اصاً نمیشه حتی تصور کنم که سیتی و سمپادیا و ... با هم یکی شن :-"

پ.ن : جدی مردم در حدیَن که بشینن به این فک کنن که سمپادی ها چن تا فروم دارن و بخندن ؟ : - "

a.m1376

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
ملاصدرا (محمد رسول‌الله)
شهر
شیراز
سال فارغ التحصیلی
95
دانشگاه
Centennial College
رشته دانشگاه
نرم افزار

و یه چیزِ دیگه:
درست‌ه که جفتش با اس‌ام‌اف‌ه ولی سیستمش خیلی فرق داره. اساس‌نامه‌ی ۵۰ خطی سمپادسیتی خیلی با اساس‌نامه‌ی این‌جا فرق داره.
اون‌جا یه مدیر کل داره.
این‌جا چند تا.

James Hetfield

کاربر حرفه‌ای
پاسخ

من از یک سال و نیم پیش توی سیتی و از یک سال پیش توی سمپادیا (البته با نامهای کاربری مختلف) بودم. حقا هیچ کدوم از نظر بحثا به اینجا نمرسن. اینجا وقتی آدم میاد احساس میکنه به یه سایت معتبر اومده که حتی میتونه یه مطلب رو از اینجا برداره و زیرش بنویسه منبع : سمپادیا. و محیط دوستانه تره ، چون منطق هست. نمیگم سیتی بده ولی سیتی حیاط خلوت سمپادیاست. بخاطر همین ترکیب این فرومها باعث میشه شوخی و مرت به اینجا هم پا باز کنه و سایت رو خراب کنه.

a.m1376

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
ملاصدرا (محمد رسول‌الله)
شهر
شیراز
سال فارغ التحصیلی
95
دانشگاه
Centennial College
رشته دانشگاه
نرم افزار
پاسخ : پاسخ

به نقل از James Hetfield :
من از یک سال و نیم پیش توی سیتی و از یک سال پیش توی سمپادیا (البته با نامهای کاربری مختلف) بودم. حقا هیچ کدوم از نظر بحثا به اینجا نمرسن. اینجا وقتی آدم میاد احساس میکنه به یه سایت معتبر اومده که حتی میتونه یه مطلب رو از اینجا برداره و زیرش بنویسه منبع : سمپادیا. و محیط دوستانه تره ، چون منطق هست. نمیگم سیتی بده ولی سیتی حیاط خلوت سمپادیاست. بخاطر همین ترکیب این فرومها باعث میشه شوخی و مرت به اینجا هم پا باز کنه و سایت رو خراب کنه.
الآن می‌شه گفت که این دو تا فروم با هم قابلِ مقایسه نیستن ولی یه مدّت دیگه که یه سری تحولات توی سیتی اتفاق بیوفته، شاید سمپادیا به گردِ پای سیتی هم نرسه.
سوءتفاهم پیش‌نیاد. گفتم شاید...

farshidGCD

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
-
سال فارغ التحصیلی
91
دانشگاه
MMU
رشته دانشگاه
IBM - ID

به نقل از Life With Love :
الآن می‌شه گفت که این دو تا فروم با هم قابلِ مقایسه نیستن ولی یه مدّت دیگه که یه سری تحولات توی سیتی اتفاق بیوفته، شاید سمپادیا به گردِ پای سیتی هم نرسه.
سوءتفاهم پیش‌نیاد. گفتم شاید...
من بیشتر از سه ساله تو سمپادیا فعالیت دارم، توی کل این مدت از زمانی که یادمه قرار بوده توی سیتی تحولاتی اتفاق بیافته که سمپادیا به گرد پاش هم نرسه، و این داستان همچنان ادامه دارد...

ولی موضوع اینجاس که اصلا همه چیز این دو سایت با هم متفاوته! محیطشون، افرادشون، سیاست هاشون، شیوه مدیریتشون
اونجا یه جای کاملا متفاوت با اونجاست، شباهت هایی دارن و به همین دلیل افراد ظاهربین میگن "خوب این دوتا سایت که مثل همن، چرا ترکیب نمیشن؟" ولی این فقط ظاهر قضیس

• شروع کننده موضوع
نام مرکز سمپاد
علامه امینی
شهر
میانه
سال فارغ التحصیلی
1394
دانشگاه
شهید مدنی آذربایجان
رشته دانشگاه
مهندسی نرم افزار

نه من نگفتم مثل همن اما گفتم اگه یکی بشن ، میشن یکی از بهترین فروما. البته نه فقط سمپادیا و سیتی بقیشون هم هستن

نام مرکز سمپاد
شهید حقانی
شهر
بندرعــباس
سال فارغ التحصیلی
1392

به نقل از mhr3 :
نه من نگفتم مثل همن اما گفتم اگه یکی بشن ، میشن یکی از بهترین فروما. البته نه فقط سمپادیا و سیتی بقیشون هم هستن
ا
مالکیت حقوقیه هرکدوم از این فروم ها جداست و برای هرکدام جداگونه اکیپ و ... زحمت کشیدن و خرج کردن اصلا عقلانی نیست این پیشنهاد.

• شروع کننده موضوع
نام مرکز سمپاد
علامه امینی
شهر
میانه
سال فارغ التحصیلی
1394
دانشگاه
شهید مدنی آذربایجان
رشته دانشگاه
مهندسی نرم افزار

خب رست میفرمایید . اما همشون میتونن برا یه مجموعخ وا حد زحمت بکشن (;

کوزت

کوزت
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 3 مشهد
شهر
مشهد
رشته دانشگاه
مهندسی کامپیوتر
پاسخ : ادغام سایت‌های سمپادی

سیتی که عمرن با اینجا بتونه قاطی شه
از ریشه قضیشون فرق داره
اصن ی وضی

• لایک
امتیازات: AmorE

Amir Hossein

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهیدهاشمی نژاد2
شهر
مشهد

ایجادکننده"ادغام جوامع سمپادی"صحبت میکنه:d
همون طورکه گفته شدوقبلانیزکلی بحث شده،به دلایلی متعددامکان پذیرنیست
شایدمهمترین دلیلشم قالب هاومالکیت هاو4چوب قوانین باشه که تاحدزیادی برای این کارمحدودیت ایجادمیکنه.
اگرروزی مدیران به فکرمدیریت نبوده وسمت وسوی فکری همه جوامع به سمت این مسئله پیش بره وتازه اونوقت بالزوم اعمال اصلاحات اساسی(ازبیخ)میشه این کارروکرد.تازه دراین صورت،ادغام نیزمعنی نداشته ونیازبه تعطیلی همه پایگاه هاوایجادپایگاهی جامع وواحدوباقوانین ترکیبیست که تجربه نشون داده همچنین جوامعی پایداریشون کمه.مثل اینه که1کشورچندحزبه داشته باشی وبخوای توش حکومت مرکزی تشکیل بدی که بایدقوانینوبه رأی بذاری وحزب حاکم و...
این حس همگرایی شماخیلی خوبه اماشمامیتونیدهمه جوهاروتجربه کنیدوبهترینشونوانتخاب کنین.
البته همگرایی فکری قطعابین همه سمپادی های عزیزوجودداره امانه صرفادرقالب"سمپادیا"!

• شروع کننده موضوع
نام مرکز سمپاد
علامه امینی
شهر
میانه
سال فارغ التحصیلی
1394
دانشگاه
شهید مدنی آذربایجان
رشته دانشگاه
مهندسی نرم افزار

سلام دوستان از نظر ا تتون ممنونم اما یه نظر تو سیتی داد که اینجا هم میدم ببینید چطوره؟
به نقل از mhr3 :
درسته دوستان و از همه ممنونم که نظرات خودشون رو بیان کردن .

من یه نظری دارم : به نظر من ، یه اتحادیه و کمیته مرکزی ، تشکیل و ثبت کنیم ، که بایه اساسنامه ی دقیق و جدی که به کار تمامی فروم های سمپادی (کلا همشون) نظارت کنه و اجازه فعالیتشون با اون باشه . و هم چنین تمامی مدیران فروم ها عضو اون اتحادیه بشن ، برا این اتحادیه میشه کار های دیگه ای از جمله اینکه ، هر مدت ، یک بار بهترین فروم رو از نظرات مختلف انتخاب کنه .

و بنطر من ، اگه زحمت تاسیس این نهاد رو استاد سالاری بکشن ، خیلی عالیه

MePeR

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید قدوسی
شهر
قم
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
مهندسی عمران

به نقل از mhr3 :
اونطور که من میدونم ، این سایتا همشون با یک هدف باز شدن ، و فعالیت هاشون هم خیلی شبیه به همه
خوب مشکل همینجاست که نمیدونی! :)

به نقل از mhr3 :
خب به نظرتون چه لزومی داره این همه فروم باز باشه و کاربرا پراکنده باشن ؟
خب به نظر شما چه اشکالی داره چند تا فروم باز باشه و هر کی بر حسب سلیقه وعلایِقش در هر فروم که دوست داشت فعالیت کنه؟

Unintroverti

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
شهید قدوسی (ره)
شهر
قم

بهتره انقد بحث رو کشش ندید آقای ام اچ آر !

1. پاسخ منطقی: هم سیتی خیلی خوبه و هم اینجا ولی هر دو تا چیز خوب که نباید قاطی بشن ، سرکه خوبه ، شیر هم خوبه ، شما سرکه رو باید بریزی تو شیر ؟!

2. پاسخ غیرمنطقی: سیتی باید با اون وضعیت علمیش بره جلو بوق بزنه ! سیتی بیشتر برای محدوده سنّی زیر 15 خوبه اینجا واسه بالای 15 , البته استثناهایی هم وجود داره :D مثل سبح** :D :))

حالا هر کدوم از گزینه ها که با سبک و سیاق (املا؟!) تفکر شما بیشتر هماهنگی داره رو انتخاب و خودتونو قانع کنید (;

به نقل از نرگس² :
پ.ن : جدی مردم در حدیَن که بشینن به این فک کنن که سمپادی ها چن تا فروم دارن و بخندن ؟ : - "

مردم به این بیکاری من که ندیدم :D چه تکنیک جالبیه این فونت ریز کردن <D=

• لایک
امتیازات: MePeR
  • شروع کننده موضوع
نام مرکز سمپاد
علامه امینی
شهر
میانه
سال فارغ التحصیلی
1394
دانشگاه
شهید مدنی آذربایجان