• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

تعیین کف نمره قبولی

• شروع کننده موضوع hba
  • تاریخ شروع
پاسخ : تعیین کف

به نقل از البرت :
HOSEIN جان یعنی اگه بریم المپیاد های کشور های دیگه و مسابقاتشونو و.... رو بخونیم 30 % سوالا از اون جاها هست؟

شاید ولی این که مفهوم رو یاد بگیری زحمتش کمتره و لذتش بیشتر.

سلام
کف مرحله ی دوم چند تا سوال از 7 سواله؟
فرض بگیرید آزمایش و مرحله ی اول درصد خوبی داشته باشیم.

کی گفته هفت تا سواله؟؟؟

معلوم نيست چند تا باشه. ولي خوب به درصد كه ميشه گفت ! اگه كف يك سال رو ميدونين بگين.
لطفا اگه هم اطلاعي دارين از درصد كسي كه قبول شده باشه, درصداشون رو با دورشون بگين تا خودمون رو بسنجيم.

به نقل از H O S E I N :
کی گفته هفت تا سواله؟؟؟
درسته
بین 7 تا 10 است
حالا به درصد بگین تا برزخ نشین :D
نمره ی سوالا برابره؟
اگه به جواب آخر نرسیم نمره نمیدن؟
یه خبر :امسال قراره حدود 45 تا 50 نفر بگیرن (به دلیل زیاد شدن تعداد داوطلبان)
این خبر مستقیم از باشگاه اومده.

نمیدونم چه مشکلی دارن همه تغییرات تو دوره ماست...

منم شنيدم كه 45-50 نفر ميگيرن. ولي امسال تعداد شركت كننده ها در مرحله اول نسبت به سال پيش 1.5 برابر شده ! ساده تر نبايد باشه !

بچه ها من حالم خوب نیس :-<میدونین من همه دوره های قبل رو بالای 60 زدم دوتاش رو حتی 90 93 درصد زده بودم ولی سر امتحان نمیدونم نمیدونم چی شد که خیلی بد دادم اصلان من 2 سال بود مریض نمیشدم بعد سر مرحله یک آنفولانزا گرفتم حالا دقیقا تو مرز قبولی و ناقبولی هستم شما فک میکنین چی میشه :-ss ~X( :-\حالا چی کار کنم :-s اگه کسی بلد یه چیزی بگه که آروم شم =((

انشاءالله قبولی...

بخون فعلا ...

من از يكي از طلا هاي ٨٩ شنيدم درصد مرحله ١ امسال تو قبوليه دوره تاثير نداره ، كسه ديگه اي خبر نداره ؟

پ.ن: نتايجم زدن ، تبريك به اونايي كه قبوليدن
پ.پ.ن: در راستاي موضوع تاپيك ، من هيچ ايده اي ندارم كه كف چند بوده :د حتي درصد خودمم حساب نكردم فقط ميدونم بالاي كف بوده

• لایک
امتیازات: Pegi

فك كنم كف يكم بالا بوده.26 درصد هم قبول نشده.(اونجوري كه خودش ميگفت) بالا تر از اين درصد هم اگه كسي رو ديدين قبول نشده بگين.

من 28% قبول شدم

اونايي كه خوب زدن مشكل ندارن اما اونايي كه رو مرزن مثل من حقشون خورده شده كل كشور الان معترض اند مثلا فيزيك من قبول ميشدم اما نشدم عوضش رفيقم كه از من كمتر زده بود شد يا مثلا كامپيوتر هم همين جور ............. تقلب كاملا علنيه اشتباه صحيح كردن خاك بر سرا ...با آينده بچه ها دارن بازي ميكنن نميدونم كي مي خوان انسانيت رو درك كنن.به اعتراض هاتون ادامه بدين ما ساكت نميمونيم..... :-w :-w :-w :-w :-w :-w :-w :-w :-w
الان تو مدرسه ما يه مشت الاغ كامپيوتر قبول شدن كه اصلا الكي شركت كردن...ما اعتراض داريم..
راستي اينكه نتايج رو با شناسنامه خواستن كمي بو نميده ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

راستي اينكه نتايج رو با شناسنامه خواستن كمي بو نميده ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
چطور مگه؟! :-/

وا3 منم سوال بود
هیچ سالی این جوری نتیجه هارو اعلام نمی کردن
اصلا معلوم نیست چند نفر گرفتن شاید برا همین این کارو کردن

یعنی سال های قبل اسامی قبول شده ها رو تو فایل pdf می زدن؟!

آره رفيق................تازه بو وقتي بيشتر بلند ميشه كه وقتي وقتشون واسه اعلام نتايج تنگه ياد شيرين كاري مي افتند....

سلام

برای اینکه شبه ای تو نفرات قبولی مرحله اول نباشه از هر مدرسه ای که هستید تعداد نفرات قبولی مرحله اول رو با ذکر دقیق نام مدرسه(چون

مدرسه ها شعبات 1 تا n دارند) بگید.

آمار گیری رو هم خراب نکنید حتی شما عقده ای عزیز :D

کف نمره ی 19 و خورده ای بوده امسال...
من مطمئنم اینو :-"

از کجا مطمئنی ؟؟؟؟

Back
بالا