• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

August-۱۰۴۲۲

• شروع کننده موضوع

AUGUST II_PRINCE OF SAMPA

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
ﻫﺎﺷﻤﯽ ﻧﮋﺍﺩ II
شهر
ﻣﺸﻬﺪ
ﺑﺎ ﺍﮐﺎﻧﺖ ﻗﺒﻠﯽ ﮔﻔﺘﻢ
ﺩﺭ ﺣﺎﻝ ﻣﻄﺎﻟﻌﻪ:
ﻧﺸﺎﻥ ﮔﻢ ﺷﺪﻩ ﺍﺛﺮ ﺩﻥ ﺑﺮﺍﻭﻥ
ﺩﺳﺎﻣﺒﺮ ﺭﯾﯿﺲ ﺩﺍﻧﺸﮑﺪﻩ ﺍﺛﺮ ﺳﺎﻝ ﺑﻠﻮ
آخرین تزار روسیه

• شروع کننده موضوع

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
ﻫﺎﺷﻤﯽ ﻧﮋﺍﺩ II
شهر
ﻣﺸﻬﺪ
ﭘﺎﺳﺦ : August-10422

هنوز اوایل این دوتام و احتمالا خیلی دیر تموم میشن بخاطر امتحانات اما در مورد نان گمشده باید بگم سبک راز آلود جالبی که داره در همون صفحات اول میتونه خوانندشو میخکوب کنه و کلا در مورد فراماسونریو ایناس و همینطور که میدونید نویسنده ی این کتاب نویسندهی کتاب داوینچی کد هستش که فروش نجومی داشت و سروصدای زیادی با خودش به همراه آورد

• شروع کننده موضوع

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
ﻫﺎﺷﻤﯽ ﻧﮋﺍﺩ II
شهر
ﻣﺸﻬﺪ
پاسخ : August-10422

نشان گمشده The Lost Symbol
دن براون 2009
اولین چیزی که نظرتونو در دیدن اولین بار این کتاب جلب میکنه قطر زیادشه, احتمالا با خودتون میگید "امممممم,جون میده برا این که تو مترو بازش کنی و چشم همه دراد" B-) (;
جلد کتاب هم با علامت مختلف و نماد های فراماسونری خودش جلب توجه میکنه
کتاب 775 صفحه داره و 133 تا فصل و یک بخش سخن آخر
الان فصل 18 صفحه ی 114 هستم,کلا لاک پشتی کتاب میخونم و روزی یکی دو صفحه و کلا با کتاب زندگی میکنم تا تموم بشه
نویسنده بسیار قدرت مند عمل کرده و کتاب شدیدا گیرا عمل میکنه و جایی از داستان نیست که شما حوصلتونو از دست بدید و فصلی نیست که نتونید بگید "من تمایل دارم فصل بعد رو هم بخونم".
کتاب ژانر کاراگاهی و اسرار آمیزه و ذهنو به خودش مشغول میکنه و شما رو در یک سر در گمی نگه میداره و ذره ذره اطلاعاتی رو بهتون میده که شما تشنش هستین
کتاب خیلی خوب با تموم شدن هر فصل داستانو عوض میکنه و به نوعی شمارو بازی میده و در حقیقت دارید بین چند داستان سیر میکنید که مطمینید در آینده به هم خواهند پیوست
سر شار از نماد و اطلاعات زیبایی هست که شاید دونستنش برای همه جالب باشه(ولی فک نکنم همونقد که جالبه بدرد بخورم باشه)
شما با خوندن داستان سحر میشید تا ادامه بدید و کتابی نیست که شما از پایبند شدن بهش لذت نبرید و از این که بهش مشغولید پشیمون باشید
در ابتدا بیشتر از خود داستان پانویس هاش و تعریفاتش و توضیحاتش توجهمو جلب میکرد اما رفته رفته داستان داره جذابیت های خودشو بیشتر نشون میده و همیشه لحظات جذابو هیجان انگیزی میسازه.
.................................................
الان صفحه ی 233 در فصل 35م هستم
این کتاب واقعا زیباستو نویسنده واقعا قدرتمند ظاهر شده
بسیار بسیار از پانویس های کتاب خوشم میاد و عالیه
کتاب داره برای شما سه داستان موازی و جذاب و مرتبت با هم رو تعریف میکنه و واقعا بطرز زیبایی شمارو بین داستان های بهم مرتبطش بازی میده
بترتیب هر سه داستان که دارن در زمان های برابر انجام میشن و همه به داستان مرکزی وصل هستن درحال اجرا شدن و خواننده توانایی کنار گذاشتن و ادامه ندادن و شروع نکردن فصل بعد رو از دست میده
بسیار رازآلود و زیباس و شما همراه با نشخصیت اول داستان همراه میشید و ذره ذره شروع به کشف,استنتاج و استدلال با یافته ها و داشته هایی میکنید که اونارو به مرور در طول داستان بدست میارید
حسی مثل کشف ناشناخته ها در هنگام خوندن این داستان برای آدم تداعی میشه که واقعا داستانو جذاب میکنه
.......................................
این کتاب خدای قدرت نویسندگی و جذابیت بوده تا حالا
هیجان انگیز و راز آلود
بعضی قسمتاش بزور میتونی خودتو از کتاب جدا کنی و به قدری داستان حساسه و فصل ها بهم پیوند خوردن که از هیجان به وجد میای
من طرفای دویستو خورده ای صفحه از کتابو خوندم و بعد فهمیدم داستان تازه داره شروع میشه,مقدمه ی بشدت طولانی و گیرا
الان صفحه ی 410 در فصل هفتادم کتابم و به شدت جذب داستان شدم
معما فوق العادن و حلشون برات جذابیت و کشف زیبایی هستش,این داستان تا حالا بی نظیر بوده,قدرت داستان نویسی دن برون یک قدرت افسانه اییه

........................
بسیار کتاب جالبیه
خیلی جالب هستش
از بیکاری نشستم کتابو خوندمو و اجراش کردم صدامم ضبط کردم بعد نشستم گوشش کردم
البته هنوز تموم نشده
اگه فایل براتون اجرا نشدش بریزید تو موبایلتو اجرا میشه که اگه سامسونگ باشه چه بهتر

• شروع کننده موضوع

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
ﻫﺎﺷﻤﯽ ﻧﮋﺍﺩ II
شهر
ﻣﺸﻬﺪ
ﭘﺎﺳﺦ : August-۱۰۴۲۲

من فوق تخصص از این شاخه به اون شاخه پریدن دارم،به زودی نشان گمشده رو دوباره شروع میکنم،بخاطر امتحان وقفه افتاده اما در همین حین بدلیل اینکه میخاستم یه تاپیک راجب روسیه تو تاریخ تمدن بزنم شروع به خوندم کتاب"آخرین تزار روسیه کردم"که ژانر تاریخی داره
آخرین تزار روسیه The Last Tsar
لاریسا یرمیلوا Larisa Iakovlevna ,Emilova
136 صفحه همراه با عکس های تاریخی و 4 بخش
الان ص 20 هستم و به زودی که یکم بیشتر خوندم باز آروم آروم ویرارایش میکنمو نظرمو میگم.اما نثر روانی در بیان تاریخ داره و بصورت ساده توضیح داده و همین برای من که وقت کم دارم خوبه

بالا