• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

راهنمای خرید کنسول

• شروع کننده موضوع TMNT
  • تاریخ شروع
  • شروع کننده موضوع

TMNT

علی‌سینا
نام مرکز سمپاد
شهید دستغیب 1
شهر
شیراز
سال فارغ التحصیلی
1395
دانشگاه
دانشگاه علوم پزشکی شیراز
رشته دانشگاه
پزشکی
به نام خدا

سلام به همه ی بازی دوست های سمپادی !

بچه ها کنسول هم مثل هر دستگاه دیگری برای خریدش به نظر من مشورت نیازه چون ممکنه 2 یا 3 سال داشته باشیش (حتی بیش تر)

اولا بگم این تاپیک با تاپیک "کدام کنسول؟" فرق داره و به بچه ها راهنمایی میدیم!

کدام کنسول می خواد کنسول مورد علاقه بیش تر مردم رو بسنجه و بهترین کنسول رو انتخاب کنه!

این تاپیک باعث جلوگیری از خیلی تاپیک های اضافی میشه!

این تاپیک همچنین شامل کنسول های قابل حمل و وسایل جانبی میشود!

چند تا از ملاک هاتون رو باید برای خرید بگین تا راهنمایی بشین و پست هایی مثل "کمکم کنید بین کنسول X و کنسول Y موندم " اسپم محسوب میشه!

حالا هرکی می خواد کنسول جدیدی یا ... بخره بیاد ملاک هاشو بگه حتما راهنمایی میشه!

با تشکر

• شروع کننده موضوع

TMNT

علی‌سینا
نام مرکز سمپاد
شهید دستغیب 1
شهر
شیراز
سال فارغ التحصیلی
1395
دانشگاه
دانشگاه علوم پزشکی شیراز
رشته دانشگاه
پزشکی
پاسخ : راهنمای خرید کنسول

یکی این تاپیک رو مهم نمیکنه؟؟

مهم به جون خودم !

black fire

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهید مدنی
شهر
رشت-تبریز

والا تو همین مهم شدن یه سزی از این تاپیکایی که مهم شدن مشکل هست، تعدادشون خیلی الکی زیاد شده، اخبار بازی ها مهم شدنش حالا هیچی چیزی هست که پتانسیل داشته باشه ولی به معرفی بازی های اینترتی و جديدترين تريلرهای بازی به شخصه اعتقادی ندارم چون تریلر بازی رو تو تاپیکش می زارن و...
در هر صورت بر پردیم به بحث اصلی، تاپیک برای اینکه مهم شه باید تو مدت کم رشد مناسبی داشته باشه نه اینکه فقط کسی که تاپیک رو زده بیاد بعد از یه مدت بیاد پست دومم خودش بده :D (اشتباه برداشت نکن قصد توهین ندارم) و یه مسئله ای هم که هست اینه ککه وسعت این انجمن به قدری کم هست که کدام کنسول کفایت کنه شاید تو انجمنای دیکه ps3 وایکس باکس هر کدوم یه تاپیک جدا دارن با بالای 100-200 صفحه ولی این جا فقط یه دونه همون کدام کنسول که برای جلوگیری از پراکندگی بحث فن بوی ها زده شده که اونم حالا که 2 سال تقریبا از زمان زده شدنش می گذره 58 صفحه داره
چیزی که سعی دارم بگم اینه که این تاپیک نباید مهم بشه(حداقل فعلا) که هیچ یه سری تاپیک دیگه هم باید از مهمیت در بیان

• شروع کننده موضوع

TMNT

علی‌سینا
نام مرکز سمپاد
شهید دستغیب 1
شهر
شیراز
سال فارغ التحصیلی
1395
دانشگاه
دانشگاه علوم پزشکی شیراز
رشته دانشگاه
پزشکی

تاپیک اگه کابردی باشه مهم بشه بهتره تا این که بره اون پایین یا صفحات قبل و کسی نبینتش و تاپیک بزنه با موضوع مثلا "کمک کنید" و اینا ... !

به نظر من باید مهم بشه!

حالا یه "کدام کنسول؟" زدی :D (اشتباه برداشت نکن قصد توهین ندارم) دلیل نمیشه که کسی اونجا بیاد واسه خرید کنسولش راهنمایی بخواد!

دلایل فرقش با کدام کنسول رو هم مطرح کردم!

black fire

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهید مدنی
شهر
رشت-تبریز

من به اصل تاپیک گیر ندادم
تقلید نکن :D (اشاتباهم نکن :D )
تا به حال من ندیدم چنین تاپیکی زده بشه و خوب اگه زده بشه قفل می شه و ارجاع داده می شه به این تاپیک
الان 2 تا تاپیک مهم هست که 7 روز و 14 روزه که هیچکی توشون پست نداده و یه صفحه هم ندارن، مهم شدن. بابا به خدا مهم شدن به این نیست که یه تگ مهم بخوره

• لایک
امتیازات: TMNT
  • شروع کننده موضوع

TMNT

علی‌سینا
نام مرکز سمپاد
شهید دستغیب 1
شهر
شیراز
سال فارغ التحصیلی
1395
دانشگاه
دانشگاه علوم پزشکی شیراز
رشته دانشگاه
پزشکی

قبول دارم یکسری تاپیک ها هست (یکیشونم حتی خودت مهم کردی فک کنم :-? ) که وجودشون هم کلا اصلا مهم نیست!

مثلا "گالری عکس بازی ها" و تاپیک "معرفی بازی های مدیریتی" و حتی "مینی گیم ها " همه باید با تاپیک جامع "اخبار بازی ها " ترکیب بشه!

گالری عکس بازی ها واقعا نیاز نیست!

اگه می خواین عکسی از بازی ببینین بری توی تاپیک مربوط به اون بازی یا خودتون تاپیک بزنین و یکسری عکس بزارین!

الان انجمن مدیر نداره و چند بار هم گزارش شده که مدیر می خواد و اینا ... !

کلی تاپیک ایجاد شده که نباید ... !

بالا