• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

In app purchase کاملا مجانی و بدون محدودیت!!

• شروع کننده موضوع s!na
  • تاریخ شروع
  • شروع کننده موضوع

s!na

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
حلی ۱
شهر
تهران
خب همون جوری که میدونید برای ما خیلی حسرت برانگیزه که همه بازی ها و برنامه ها کلی قسمت دارن که با دادن پول آزاد میشه. مثلا تو Talking Tom Cat لباسارو با دادن پول بخرید یا به نسخه پولی ارتقا بدید (تو بعضی برنامه های خاص فقط میشه ارتقا داد.)
ولی انتظار ها الان به سر اومده و نیازی نیست از credit card اولیای مبارک پول بدید. با این راهی که میگم میشه کاملا مجانی این کارو کرد.

❊مراحل کار:
مسلمّا کسایی که اومدن تو این تاپیک جیل بریک کردن پس نیازی نیست که بگم باید جیل بریک باشه.

۱) تو cydia سورس xsellize رو اد میکنید.

۲) پکیج IAPFree رو نصب میکنید.

۳) spring board رو ریستارت میکنید.

۴) توی یه بازی یه خرید داخل برنامه انجام بدید و لذت ببرید.

❊❊ این آموزش صرفا جنبه علمی داره و من هیچ مسئولیتی دربرابر رعایت نکردن حقوق کپی رایت(ی که وجود نداره برای ما) ندارم. :-"

❊❊❊ اگر سوال یا مشکلی هست همین جا بپرسید، developer ئی هستیم واسه خودمون! :D

ibtkm

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
دانشگاه
دانشگاه تهران
پاسخ : In app purchase کاملا مجانی و بدون محدودیت!!

من iOS ندارم ولی کنجکاوم ببینم این چطوری کار می‌کنه و چطوری زارت می‌زنه منبع درآمد یه سری دولپر رو قطع می‌کنه. می‌تونی مکانیزمش رو توضیح بدی؟

• شروع کننده موضوع

s!na

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
حلی ۱
شهر
تهران
پاسخ : In app purchase کاملا مجانی و بدون محدودیت!!

ها! این سواله خوبیه!
//توضیح این که این دیاگرام ها دزدی هستن.
نوع اول اونیه که مثلا سکه ای چیزی تو بازی میخرید ، لازم نیست چیزی دانلود شه. یه سری چیزایی که تو خوده فایلای بازی هست یا یه متغیر برنامه رو تغییر میده
In_app_Purchase_product_model.jpg

تو این نوع چیزی که من بهش رسیدم اینه که مرحله هفت رو با یه چیزی شبیه ریدایرکت کردن پکت های خاص ! ( :-") ، به یه جایی تو لوکال هاست و فرستادنه مقداری که توش پرداخت موفقیت آمیز از شماره کارت اعتباری طرف که باهاش برای اپل ثبت نام کرده هست، به برنامه باعث گول خوردن برنامه میشه، حدس من اینه که پکتی که توش موفق بودن پرداخت از سرور اپل میاد و این جا احتمالا شبیه سازی میشه چیزی شبیه به true و false خودمون باشه که بشه به این راحتی گولش زد.

نوع دوم ، مثلا برای talking tom پیرهن میخرید یا پس زمینه باید دانلود شه
in_app_purchase_server_model.jpg

تو این شکل باید یه بلایی سر مرحله های ۸ و ۱۲ بیاره ، یه بلایی همون جوری. اینا منطقی ترین چیز هایی بودن که به ذهن من رسید، آها یه چیز دیگه هم الان اومد ، تو مایه های انگولک کردن کرنل سیستم عاملو اینا ولی خیلی بعید میدونم.

بالا