• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

سمپادی های بناب

ghased

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
مجتمع فرزانگان
شهر
بناب
مدال المپیاد
کامپیوتر-ریاضی-شیمی
پاسخ : سمپادی های بناب

به نقل از twilight :
نذار روت تاثیر بذارن!
چشم !

بچه ها تبریز ند دقیقه پیش بازم لرزید ! چه شود امسال ! :D

-mina-

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
میانه
دانشگاه
اهواز
رشته دانشگاه
دامپزشکی

به نقل از X R@y :
مردم کیرن میگن امسال قراره 30 تا المپادی بدیم یا 30 تا! شما(ما :D) اوممدین اینجا میگین(م) سال دیگه چند تا کامپیوتر داریم تو مدرسه؟؟ :D

چرا شما فرزانگانیا هیچ وقت راضی نمیشید؟! جا به اون باحالی! مدرسه به اون خوشگلی! امکانات به اون توپی! سرویس به اون مامانی! کلا همه چی دارین دیگه!

بابا یکم قانع باشید! اینجا بنابه ها! یاداتون رفته؟ :D
بله خوب اگه ماهم مثل شما آقای ثروتی دبیر المبیادمون بود این حرفا رو میگفتیم
موضوع اینجاست که ما معلم واسه درسای معمولیمون نداریم.چه برسه به المبیاد.اونم آقای ثروتی!!!!
اون چندتا رتبه ای رو هم که میدیم تو المبیاد وکنکور زیر سایه ی معلم خصوصی بچه ها ست(اوناهم خیلی کمن.)

-mina-

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
میانه
دانشگاه
اهواز
رشته دانشگاه
دامپزشکی

به نقل از EnGiNeEr AvA :
لحن خودت مشکوکه ! :D
هیچی.فک کنم نمازخونه و سالن ورزشی پروژشون از سر گرفته میشود ... (خداااااااااااااا...)

هیچ کدوم ! :D
با آقای رادی که رسما زدن به تیپ هم (مدرسه و اوشون) .کلا تا این مدیرو داریم خوابشو ببینیم !!(البته من زرنگ تر از این حرفام که به خواب بسنده کنم !! (< )
آقا مهکام هم زیاد جدی نبود اومدنشون . الان با آقای عدل داریم .هندسه و ترکیبیات .

تخته هامون تغییری کردن که من نمیبینم !؟ همون مال سال قبلا دیگه . هیچی ایرادی ندارن . نمیدونم چیشو میگی شما :-??
خریدن پروژکتور هم به زور نبود .شما از اول دبیرستان اومدی اینجا ندیدی دوره ی مدیر قبلو . مدیر قبلی اینارو خریدن که دستشون هم درد نکنه . خدا امواتشو بیامرزه !! :D
کامپیوتر ها هم خدا بخواد امسال کلا عوض میشن . البته ، مشروط بر خواستن خداست... !! ;))
تـــــــــــوجه::::
درسته از اول دبیرستان اومدم ولی ابتدایی هم قبول شده بودم تو آزمون تیزهوشان خودم نخواستم بیام.باور نمی کنی از خانم دکتر بنابی
مون ببرس(dr.sn
اصلا دبیرستان رو هم که اومدم مدرستون بشیمونم.اگه والدینم میذاشتن واسه دوم دبیرستان ثبت نام میکردم تو مدرسه ی غیر انتفاعی
مدارس تیزهوشان عـــــــــالین درصورتی که مدیر مجربی داشته باشن .مدرسه ی ما مدیرش به درد مدارس عادی نمیخوره چه برسه به تیزهوشان

-mina-

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
میانه
دانشگاه
اهواز
رشته دانشگاه
دامپزشکی

به نقل از twilight :
این چه حرفیه؟
واقعا که. [-( درسته امکانات مدرسه نسبتا پایینه ولی دلیل نمیشه اینقد مغرضانه صحبت کنید. باور کنید خیلی از مدارس همین امکاناتم ندارن. اصن علت عدم موفقیت مدرسه ی ما اینه که همه ناراضین. همش فک میکنن باید تو بهشت درس بخونن. فک میکنن باید لقمه رو براشون بجون بذارن تو دهنشون. بابا خودتونم باید یه فعالیتی بکنید یانه؟

اتفاقن وضع پروژکتورا و تخته سیاها تا اونجا که من اطلاع دارم خیلی هم خوبه. برید خدا رو شکر کنید

پ.ن: منکر این نمیشم که امکاناتمون از مدرسه ی علامه کمتره
دوست عزیز مطمعنین از مدرسه ی ماهستین؟؟؟
من تو مدرسمون کسی رو نمیشناسم که عقیده ای شبیه عقیده ی شما داشته باشه!!!
برای اینم که درک کنین کمبود امکانات رو فقط کافیه معلمای خودمون رو با معلمای علامه (حالا جای دوری نخواستیم همین بناب خودمون)
مقایسه کنید.

-mina-

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
میانه
دانشگاه
اهواز
رشته دانشگاه
دامپزشکی

به نقل از EnGiNeEr AvA :
چشم !

بچه ها تبریز ند دقیقه پیش بازم لرزید ! چه شود امسال ! :D
خانم دکتر چی میخواد بشه فوقش میزیم زیر آوار دیگه من وصیت نامه مو نوشتم وکارای ضروری برای فوتمو انجام دادم.از الآن آماده ام برا مردن.
شما مشکل دارین چون همچنان به ادامه ی زندگی امیدوارین!!!!

ghased

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
مجتمع فرزانگان
شهر
بناب
مدال المپیاد
کامپیوتر-ریاضی-شیمی

به نقل از -mina- :
خانم دکتر چی میخواد بشه فوقش میزیم زیر آوار دیگه من وصیت نامه مو نوشتم وکارای ضروری برای فوتمو انجام دادم.از الآن آماده ام برا مردن.
شما مشکل دارین چون همچنان به ادامه ی زندگی امیدوارین!!!!
این دکتر که گفتی با کی بودی شما؟؟؟ X-(
منم نگرانم . چون شکستو به راحتی قبول نمیکنم هیچ وقت.من برای رسیدن به شریف مصمم هستم .پس دلیلی نداره نگران زلزله نباشم !
به نقل از -mina- :
دوست عزیز مطمعنین از مدرسه ی ماهستین؟؟؟
من تو مدرسمون کسی رو نمیشناسم که عقیده ای شبیه عقیده ی شما داشته باشه!!!
برای اینم که درک کنین کمبود امکانات رو فقط کافیه معلمای خودمون رو با معلمای علامه (حالا جای دوری نخواستیم همین بناب خودمون)
مقایسه کنید.
بله ایشون از مدرسه ما هستن.منم از مدرسه ما هستم !! :D
مینا خانوم ببین من همیشه ی خدا به 4 ، 5 تا از دوستام که همیشه با منن میگم همیشه جنبه های منفی قضیه رو نبینین . حتی اگه منفی ها بیشتر از مثبتا باشه برای حفظ روحیه به مثبتام توجه کنین.درسته من خودم از وضع مدرسه شاکیم ولی اینم میدونم که همین یه ذره امکاناتی که در اختیار منه شاید یکی تو این کشور با داشتن استعداد بالاتر از من اینو نداره.اونوقت وضع من بهتره یا اون ؟ معلومه مال من .
یکی از معلمام بهم گفت مدرسه رو بیخیال شین اگه میخوایین موفق شین . من الان مدرسه رو به چشم یه محل تفریح و با دوستام بودن میبینم !
اینقدر هم علامه علامه نکن :| شما درستو بخونی از 100 تا علامه ای جلوتری . L-:

به نقل از -mina- :
تـــــــــــوجه::::
درسته از اول دبیرستان اومدم ولی ابتدایی هم قبول شده بودم تو آزمون تیزهوشان خودم نخواستم بیام.باور نمی کنی از خانم دکتر بنابی
مون ببرس(dr.sn
اصلا دبیرستان رو هم که اومدم مدرستون بشیمونم.اگه والدینم میذاشتن واسه دوم دبیرستان ثبت نام میکردم تو مدرسه ی غیر انتفاعی
مدارس تیزهوشان عـــــــــالین درصورتی که مدیر مجربی داشته باشن .مدرسه ی ما مدیرش به درد مدارس عادی نمیخوره چه برسه به تیزهوشان
من اینو نگفتم که اولا پز از راهنمایی بودنمو بدم و دوما بگم شما از من عقب تری ! هدف من از گفتن اون جمله این بود که بم شما دوره ی مدیر قبلو تجربه نکردین.
وقتی مشکل از یه جاس ، بقیه نباید تاوانشو بدن :)

به نقل از -mina- :
بله خوب اگه ماهم مثل شما آقای ثروتی دبیر المبیادمون بود این حرفا رو میگفتیم
موضوع اینجاست که ما معلم واسه درسای معمولیمون نداریم.چه برسه به المبیاد.اونم آقای ثروتی!!!!
اون چندتا رتبه ای رو هم که میدیم تو المبیاد وکنکور زیر سایه ی معلم خصوصی بچه ها ست(اوناهم خیلی کمن.)

آقای ثروتی دو روز اومده مدرسشون برگشته با این دو روز که اونا مخ نمیشن !
بهترین و جامع ترین دلیلی که تو بناب دخترا از پسرا عقب میمونن اینه که میشینن ایرادارو میبینن . یعنی بیشتر تو حاشیه ان تا توی میدون .

(آخ چقدر نوشتما ! :D )

در ضمن مینا خانوم من لایکو به هر پستی که از نظرم خوب بیاد میدم ! شما اومدی منو لایک کردی پشتش اومدی انتقادتم کردی !! :D

-mina-

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
میانه
دانشگاه
اهواز
رشته دانشگاه
دامپزشکی

به نقل از EnGiNeEr AvA :
این دکتر که گفتی با کی بودی شما؟؟؟ X-(
منم نگرانم . چون شکستو به راحتی قبول نمیکنم هیچ وقت.من برای رسیدن به شریف مصمم هستم .پس دلیلی نداره نگران زلزله نباشم !بله ایشون از مدرسه ما هستن.منم از مدرسه ما هستم !! :D
مینا خانوم ببین من همیشه ی خدا به 4 ، 5 تا از دوستام که همیشه با منن میگم همیشه جنبه های منفی قضیه رو نبینین . حتی اگه منفی ها بیشتر از مثبتا باشه برای حفظ روحیه به مثبتام توجه کنین.درسته من خودم از وضع مدرسه شاکیم ولی اینم میدونم که همین یه ذره امکاناتی که در اختیار منه شاید یکی تو این کشور با داشتن استعداد بالاتر از من اینو نداره.اونوقت وضع من بهتره یا اون ؟ معلومه مال من .
یکی از معلمام بهم گفت مدرسه رو بیخیال شین اگه میخوایین موفق شین . من الان مدرسه رو به چشم یه محل تفریح و با دوستام بودن میبینم !
اینقدر هم علامه علامه نکن :| شما درستو بخونی از 100 تا علامه ای جلوتری . L-:
من اینو نگفتم که اولا پز از راهنمایی بودنمو بدم و دوما بگم شما از من عقب تری ! هدف من از گفتن اون جمله این بود که بم شما دوره ی مدیر قبلو تجربه نکردین.
وقتی مشکل از یه جاس ، بقیه نباید تاوانشو بدن :)

بهترین و جامع ترین دلیلی که تو بناب دخترا از پسرا عقب میمونن اینه که میشینن ایرادارو میبینن . یعنی بیشتر تو حاشیه ان تا توی میدون .

(آخ چقدر نوشتما ! :D )

در ضمن مینا خانوم من لایکو به هر پستی که از نظرم خوب بیاد میدم ! شما اومدی منو لایک کردی پشتش اومدی انتقادتم کردی !! :D
اگه اینجوره شماهم از نظریات گوهر بار بنده انتقاد کردین ولی امتیاز(همون لایک شما)ندادین بهم.

• شروع کننده موضوع

(:TABASSOM:)

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
FRZ
شهر
TBZ
سال فارغ التحصیلی
94

به نقل از -mina- :
اگه اینجوره شماهم از نظریات گوهر بار بنده انتقاد کردین ولی امتیاز(همون لایک شما)ندادین بهم.
بچه ها اسپم بسه دیگه
گولی میاد در تاپیکو تخته میکنه ها
از ما گفتن بود :-w

ghased

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
مجتمع فرزانگان
شهر
بناب
مدال المپیاد
کامپیوتر-ریاضی-شیمی

به نقل از -mina- :
انتقاد = دیسلایکه خواهر من ! اگه میخوایین من در خدمتم ! :D
به نقل از !~Dr.NS~! :
بچه ها اسپم بسه دیگه
گولی میاد در تاپیکو تخته میکنه ها
از ما گفتن بود :-w
نزن خب بچه تضعیف روحیه میشه ! :D
اینایی که گفتی کدومش اسپم بود !؟ بابا داریم راجب سمپاد بناب میبحثیم دیگه ! :D (نزن :| )

• شروع کننده موضوع

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
FRZ
شهر
TBZ
سال فارغ التحصیلی
94

به نقل از EnGiNeEr AvA :
انتقاد = دیسلایکه خواهر من ! اگه میخوایین من در خدمتم ! :Dنزن خب بچه تضعیف روحیه میشه ! :D
اینایی که گفتی کدومش اسپم بود !؟ بابا داریم راجب سمپاد بناب میبحثیم دیگه ! :D (نزن :| )
شما دارین درمورد سمپاد بناب بحث میکنین یا چگونگی گدایی لایک :-w ؟(البته با عرض پوزش :D)
آوا جان ببین هرکی اسپم داد ، پست متوالی داد باعث قفل تاپیک میشه
باور کن احتمالا مدیرای انجمنا نیستن
چون بعضیا هی پست متوالی میدن کسی چیزی بهشون نمیگه
لطفا رعایت کنین
راستی امثال معلم زبانمون همون معلم خوبس ؟ :) :)
یه ضرب المثل هست که میگه : به درگفتم که دیوار بشنوه
ملتفتی که ...:D
نمیزنمت ... مگه تو تلویزیون ندیدی هرکی رو بزنی میره دزد میشه ...
اونوقت باید جواب مامانتو چی بدم من

ghased

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
مجتمع فرزانگان
شهر
بناب
مدال المپیاد
کامپیوتر-ریاضی-شیمی

به نقل از !~Dr.NS~! :
شما دارین درمورد سمپاد بناب بحث میکنین یا چگونگی گدایی لایک :-w ؟(البته با عرض پوزش :D)
لطفا رعایت کنین
اون خط اولتو که من هم تو پ.خ توضیح دادم هم اینجا دیگه مشکل من نیست.
در مورد اسپم یا پست متوالی هم که اولیو سعی میکنم ندم دومیم که میبینی کل جوابارو جم میکنم یه جا میگم !
احتمالا آره.تغییرات معلمامون تو ریاضی + فیزیک + شیمی باشه فک کنم . از ادبیاتم خبر ندارم .شایدم خانم سخنور شایدم خانم ...(کی بود مال شما!؟اسمش یادم رف!) اون باشه.
شما زیستتون معلوم شد کیه ؟

-mina-

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
میانه
دانشگاه
اهواز
رشته دانشگاه
دامپزشکی

به نقل از !~Dr.NS~! :
لطفا رعایت کنین
خانم دکتر منظورت منم که لایک گدایی میکنم؟؟؟

• شروع کننده موضوع

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
FRZ
شهر
TBZ
سال فارغ التحصیلی
94

به نقل از -mina- :
خانم دکتر منظورت منم که لایک گدایی میکنم؟؟؟
نه منظورم شما نبودین ، اگه دوست داری میتونی اینجوری برداشت کنی . مگه تو لایک گدایی می کنی :D؟

X R@y

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
مجتمع علامه طباطبایی
شهر
بناب
سال فارغ التحصیلی
91
مدال المپیاد
المپیادهای ریاضی و کامپیوتر سال اول + زیست سال سوم (همه مرحله اول)
دانشگاه
علوم پزشکی تبریز
رشته دانشگاه
پزشکی

من لو رفتم :-w :-w :-w :-?
یه نفر از طباطبایی رای داد که اونم منم؟!!!! دستم رو شد
ترور نشم یه وقت

twilight

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
bnb
دانشگاه
تهران

به نقل از EnGiNeEr AvA :

البته من بگم که درمورد المپیاد، خب اونا کلاساشون بینهایت بیشتر از ما بود و آقای ثروتی خیلی بیشتر از دو روز رفته مدرسشون :D
ولی ماهم اجازه داشتیم بریم.

امکانات مدرسه و مدیریت بد هست ولی نه اون اندازه که مینا خانوم میگن.
هم اشکال از مدرسس هم بچه ها. مثلن کنکور امسال اگه بدون توجه به مدیر و معلما، بچه ها یکم بیشتر میخوندن، مامیتونستیم حداقل 6 -7 تا زیر هزار داشته باشیم چون بچه هامون واقعا عالی بودن ولی نخوندن بعد از عید. ولی اگه مدرسه هم عالی بود میتونستیم 13-14زیر 1000 داشته باشیم :-<

من واقعا به خاطر اشتباه تایپیم معذرت میخوام از همه! :-[

X R@y

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
مجتمع علامه طباطبایی
شهر
بناب
سال فارغ التحصیلی
91
مدال المپیاد
دانشگاه
علوم پزشکی تبریز
رشته دانشگاه
پزشکی

به نقل از twilight :
البته من بگم که درمورد المپیاد، خب اونا کلاساشون بینهایت بیشتر از ما بود و آقای ثروتی خیلی بیشتر از دو روز رفته مدرسشون :D
ولی ماهم اجازه داشتیم بریم.

امکانات مدرسه و مدیریت بد هست ولی نه اون اندازه که مینا خانوم میگن.
هم اشکال از مدرسس هم بچه ها. مثلن کنکور امسال اگه بدون توجه به مدیر و معلما، بچه ها یکم بیشتر میخوندن، مامیتونستیم حداقل 6 -7 تا زیر هزار داشته باشیم چون بچه هامون واقعا عالی بودن ولی نخوندن بعد از عید. ولی اگه مدرسه هم عالی بود میتونستیم 13-14زیر 100 داشته باشیم :-<

حالت خوبه؟؟؟ :O یا کنکور نمیدونه چیه یا تو شمردن اشکال داری!
13 14تا زیر 100؟؟؟؟؟؟؟؟ :O :O
بابا حلی با او شاخیش اینجوری نمیشه اونوقت فرز بناب ... :O

راستی ثروتی اینا هم وقتی میان مدرسه ما فوقش 4 روز میمونن اونم اگه خیلی استثنا!

• شروع کننده موضوع

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
FRZ
شهر
TBZ
سال فارغ التحصیلی
94

به نقل از X R@y :
حالت خوبه؟؟؟ :O یا کنکور نمیدونه چیه یا تو شمردن اشکال داری!
13 14تا زیر 100؟؟؟؟؟؟؟؟ :O :O
بابا حلی با او شاخیش اینجوری نمیشه اونوقت فرز بناب ... :O

راستی ثروتی اینا هم وقتی میان مدرسه ما فوقش 4 روز میمونن اونم اگه خیلی استثنا!
خب اگه 13-14 تا هم نباشه 3-4 تا که میشد
آقا شما تو ناز درس خوندین رو پر قو
ولی ماچی ؟ احتمالا رو کاه یا زمین آسفالت :-w

-mina-

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
میانه
دانشگاه
اهواز
رشته دانشگاه
دامپزشکی

به نقل از !~Dr.NS~! :
خب اگه 13-14 تا هم نباشه 3-4 تا که میشد
آقا شما تو ناز درس خوندین رو پر قو
ولی ماچی ؟ احتمالا رو کاه یا زمین آسفالت :-w
باهات موافقم خانم دکتر.اگه علامه ای ها جای ما بودن کل رتبه هاشون بالای دوزار میشد

X R@y

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
مجتمع علامه طباطبایی
شهر
بناب
سال فارغ التحصیلی
91
مدال المپیاد
دانشگاه
علوم پزشکی تبریز
رشته دانشگاه
پزشکی

نه دیگه دارید زیادی اغراق کنید
خییییییییییلییییییییییی خوب می شدید 2 تا با تخفیف زیر 100 می شد و بیشتر از 7 تا هم تو ریاضی + تجربی زیبر 1000 نداشتید
البته فک نکنید مدرسه ما بهشته ها! هرسال وقتی مدرسه تموم میشه بچه با لات های اینجا دعوا دارن و ... یا اینکه همیشه یکی بالای دیواره از بچه های محله! و کلا خیلی چیزای دیگه
منتهی دیگه ما بهونه نمیکنیم دیگه چون مجبوریم بخونیم میخونیم ولی شما چی خدایی؟ میخونیدا ولی...
خودمونیم شما انتظار دارید بدون هیچ سختی همه موفق شن؟
حتی امسال که حدس میزدن مدرسه ما میترکونه افتضاح شد! کلاس ما حدس میزدن حداقل 5 6 تا دکتری بده! که 3 تا به زور میره! و حتی کلاس ریاضی

راستی امسال اوضاع مدرستون چطوره تو کنکور؟ اصلا خبر ندارم

• لایک
امتیازات: glad

ghased

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
مجتمع فرزانگان
شهر
بناب
مدال المپیاد
کامپیوتر-ریاضی-شیمی

به نقل از X R@y :
نه دیگه دارید زیادی اغراق کنید
خییییییییییلییییییییییی خوب می شدید 2 تا با تخفیف زیر 100 می شد و بیشتر از 7 تا هم تو ریاضی + تجربی زیبر 1000 نداشتید
البته فک نکنید مدرسه ما بهشته ها! هرسال وقتی مدرسه تموم میشه بچه با لات های اینجا دعوا دارن و ... یا اینکه همیشه یکی بالای دیواره از بچه های محله! و کلا خیلی چیزای دیگه
منتهی دیگه ما بهونه نمیکنیم دیگه چون مجبوریم بخونیم میخونیم ولی شما چی خدایی؟ میخونیدا ولی...
خودمونیم شما انتظار دارید بدون هیچ سختی همه موفق شن؟
حتی امسال که حدس میزدن مدرسه ما میترکونه افتضاح شد! کلاس ما حدس میزدن حداقل 5 6 تا دکتری بده! که 3 تا به زور میره! و حتی کلاس ریاضی

راستی امسال اوضاع مدرستون چطوره تو کنکور؟ اصلا خبر ندارم
آره اینجا میخونن ولی برا نمره میخونن نه برا یادگیری.من خودم همیشه مفهومی میخونم(مگر در 1 مین مانده به امتحان!) همین باعث میشه گاهی وقت کم بیارم و یه مقداریش بمونه.همین میشه که نمرم کم میشه و وقتی میبینم بقیه که حفظ کردن شدن 20 و من 18 خب تضعیف روحیس این.ولی تا جایی که من از جو مدرستون اطلاع دارم برا نمره نمیخونین.

یه چیزیم بگم.غیر از اینه که از مدیرتون و عملکردش راضی هستین؟غیر از اینه که تو مدرسه سر فلان معلم دعوا ندارین؟خب چون تا حد امکان بهترین معلماس.ولی معلم ریاضی سال پیش ما فقط بلد بود بگه : نیه درس اوخومیسِز ... ؟ :-w این شد معلم ؟

ما سر یه کلاس المپیاد 4 ،5 ماه دعوا داشتیم شما ...

بیخیال بابا. نتایج کنکورو هم twilight میگه ! :D

• لایک
امتیازات: X R@y
بالا