• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

انتخاب رشته کنکور هنر

جوجه

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 2 تهران
شهر
کرج . ری. تهران
سال فارغ التحصیلی
91
دانشگاه
دانشگاه تهران و دانشگاه ع.پ. ایران
رشته دانشگاه
روان شناسي باليني
پاسخ : انتخاب رشته کنکور هنر

به نقل از محمّد :
دو رشته ای شدن ربطی به کنکور و انتخاب رشته نداره. باید بعد مدتی تو خود دانشگاه درخواست بدین و خود دانشگاه بررسی میکنه و میگه میتونید یا نه.

البته خیلی ها قبل دانشگاه به دو رشته ای خوندن فکر میکنن ولی بعد دانشگاه عمرا به ذهنشون هم نمیرسه دو رشته ای خوندن. درس های دانشگاه خیلی بیشتر از این حرفهاست که بشه دو رشته رو همزمان باهم خوند مخصوصا دو رشته نامربوط به هم.

قبل از اينكه نتايج كنكور بياد با مشاورمون كه خياي خوفه در مورد اين كار صحبت كردم گفت بايد كنكور هنر هم بدي بعدش بهت مي گم چيكار كن . الان اما واسه يه سلام احوال پرسي هم 100 هزار تومن مي خواد بريزيم به حسابش . واسه همين نمي خوام ازش بپرسم .
در مورد سختيش هم ... با خيليا صحبت كردم گفتن ليسانس رشته هاي علوم انساني سنگين نيست . بر عكس رشته هاي تجربي و مهندسي ها كه واقعا لازم داره درس بخوني انگار.

به نقل از علی ع. :
دورشته‌ای رو من شنیده بودم برای رتبه زیر ۱۰ هستش٬ حالا نمی‌دونم دیگه. الان دورشته‌ای به چه دردتون می‌خوره؟ مدرک لیسانس تو ایران کاربردی نداره عملا.
فكر نمي كنم فقط ماله زير ده ها باشه . البته جهت پز بايد عرض كنيم اگه باشه هم :D . مدرك ليسانس شايد كاربرد نداشته باشه ولي اگه بتونم نقاشي اينا كه دوس دارم و بخونم كنار درسم خوب خيلي كيف مي كنم .

Manfred

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
دانشگاه
هنر تبریز
رشته دانشگاه
معماری
پاسخ : انتخاب رشته کنکور هنر

میشه یکم درباره ی گرافیک و رتبه مورد نیاز برای دانشگاهای مختلف صحبت کنین!؟

بالا