• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

آشنایی با رشته های علوم پایه

Ehem_Ehem

Saleh
نام مرکز سمپاد
شهیدبهشتی
شهر
زنجان
سال فارغ التحصیلی
1393
دانشگاه
دانشکده فنّی دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
مهندسی معدن
تلگرام
اینستاگرام
پاسخ : آشنایی با رشته های علوم پایه

خلاصه برای دوستان بگم، دانشگاه علوم پایه بهشته. واقعا بهشت. من از مدرسه معرفی نامه گرفتم برای استفاده از کتابخونش. حتی نمیتونین تصور کنین کتابخونه ش چه کتابخونه ایه!

یه مرکز رشد فناوری اطلاعات و ارتباطات داره، به ریاست دکتر خاوندگار. که میتونین طرح های اختراعی خودتون رو با کمک های مالی این مرکز رشد تکمیل کنین و به سود آوری برسونین

فضای دانشگاه بسیار بسیار زیباست. برای مثال اگر شریف رو نظر بگیرید، دانشگاهیه در مرکز شهر، در اوج دود و دم هوا شما باید برید دانشگاه، مجبورید از brt و خطوط شهری استفاده کنید که همیشه شلوغه. اما اتوبوس هایی که به مرکز تحصیلات تکمیلی علوم پایه رفت و آمد دارند، شاید باور نکنید، بیشتر از ده نفر سوارشون نمیشن! یعنی دوری از شلوغی شهر در این حد! شما با 1 خط اتوبوس میتونید به مرکز شهر زنجان، کتابفروشی های بزرگ و مراکز خرید برید. فقط در 15 دقیقه !

من قائمشهر زندگی میکنم رتبه منطقه دو م 734 کشوری 1935
به نظر شما زنجان و بزنم؟
من احتمالا شریف هم می گن قبولم (اگه نه دیگه تهران که قبولم)
به نظر شما چی کار کنم
این تعریفایی که شما کردید از زنجان منو به شک انداخت
اصلا قبول می شم؟
در مورد قبولی من نمیدونم راستش. اما، در مورد مسائل اجتماعی و راحتی در دوران تحصیل، مطمئن باش، هیچوقت از اومدن ب زنجان پشیمون نمیشی

• لایک
امتیازات: mira

andia

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
رشته دانشگاه
برق

البته من اینو قبول ندارم که زنجان از تهران بهتره ها! صد در صد شریف و پلی تکنیک و اینا از زنجان بیترن.ولی خوب تنها مشکلی که رشته فیزیک داره،بیکاری بعدش حتی اگه دکتراش باشه!

• شروع کننده موضوع

saeide

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان کرج (گویا 3)
شهر
کرج
دانشگاه
تهران-شهید بهشتی
رشته دانشگاه
فیزیک-کارشناسی ارشد گرانش

به نقل از ΔLi :
به نظر شما زنجان و بزنم؟
به نظر شما چی کار کنم
اصلا قبول می شم؟
شما زنجان رو بزنید،اسمتون اواخر شهریور برای مصاحبه اعلام میشه ،بعدش باید ببینید توی مصاحبه قبول میشید یا نه.
!راستش با این بومی گزینی وحشتناک فیزیک شریف احتمالش زیاد نیست قبول بشید.باید خوش شانس باشید ولی تهران رو 100% قبول میشید،که جای خوبیه.دوستان قائمشهری ما با رتبه ای حدود شما الان دانشگاه تهران فیزیک میخونن.
شما توی انتخاب هاتون به ترتیب بزنید :زنجان-شریف-تهران

به نقل از Galaxy girl :
البته من اینو قبول ندارم که زنجان از تهران بهتره ها! صد در صد شریف و پلی تکنیک و اینا از زنجان بیترن.ولی خوب تنها مشکلی که رشته فیزیک داره،بیکاری بعدش حتی اگه دکتراش باشه!
تحصیلات تکمیلی زنجان مرکز قوی ای هست!و عمرا امیرکبیر توی فیزیک به پای تحصیلات تکمیلی نمیرسه.اینجا بحث سر علوم پایه س نه مهندسی.
بعدم اینکه اگه دکترای فیزیک داشته باشی بیکاری،دیگه از اون حرفا بودا!!!

Ehem_Ehem

Saleh
نام مرکز سمپاد
شهیدبهشتی
شهر
زنجان
سال فارغ التحصیلی
1393
دانشگاه
رشته دانشگاه
مهندسی معدن
تلگرام
اینستاگرام

تازه یه چی بگم برید حال کنید :D

زنجان گشت ارشاد نداره :-"

داره ولی پلیس نیرو های گشت ارشاد رو تو کلانتری ها واسه کارای امنیت و اینا استفاده میکنه

اصلا به حجاب و اینا کاری ندارن :D

به قول مامانم زنجان از نظر اجتماع، علم، آب و هوا = سوئیس کوچک!

andia

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
رشته دانشگاه
برق

من خودم عاشق فیزم!اصن فیزیک خوندن جزو فانتزیامه که به اخترشم ختم شه! ولی دکترای فیز بیکارم دیدمD:

Ehem_Ehem

Saleh
نام مرکز سمپاد
شهیدبهشتی
شهر
زنجان
سال فارغ التحصیلی
1393
دانشگاه
رشته دانشگاه
مهندسی معدن
تلگرام
اینستاگرام

به نقل از Galaxy girl :
من خودم عاشق فیزم!اصن فیزیک خوندن جزو فانتزیامه که به اخترشم ختم شه! ولی دکترای فیز بیکارم دیدمD:
به نظرم اون دکتر فیزیک، خودش توان فکریشو نداشته

الان معلم فیزیک پارسال ما یه دانشجوی دکترای فیزیک هست، که تو همون علوم پایه درس میخونه، احتمالا اسمشو شنیده باشین، بچه ها بهش میگن دکتر هاشمی، الان تو کل زنجان دست و پاشو می بوسن که بره براشون کلاس خصوصی فیزیک بذاره، قبول نمیکنه ؛ یعنی وقت نداره

یا دبیر هندسمون. یه دانشجوی علوم پایه ست، دکتر همتی، که الان بازم تو کل زنجان التماسشو میکنن و تو آموزشگاه آیدا ( اسم میگم چون فک کنم بشناسی ) خیلی محدود کلاس میذاره ، هر کسی رو هم قبول نمیکنه

اما امکان نداره یه دکترای با فکر فیزیک بیکار بمونه، حداقل کاری که میکنه تدریسه

andia

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
رشته دانشگاه
برق

خب ادم هدفش که تدریس باشه دبیری رو میزنه که از روز اولم استخدامه!

Ehem_Ehem

Saleh
نام مرکز سمپاد
شهیدبهشتی
شهر
زنجان
سال فارغ التحصیلی
1393
دانشگاه
رشته دانشگاه
مهندسی معدن
تلگرام
اینستاگرام

اون تدریس کجا، این تدرس کجا !

andia

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
رشته دانشگاه
برق

خب معلمای شمام استخدام اموزش و پرورشن دیگه! بعد خودشون دلشون خاسته ادامه تحصیلم دادن!خیلیا این کارو میکنن!دی:

Admin2

لنگر انداخته
عضو کادر مدیریت
مدیر کل
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1389

تروخدا سر چیزهای عجیب غریب بحث نکنید. دکترای فیزیک در بدترین حالت تو ایران استاد دانشگاه میشه. تازه اگر هم خوشش نیومد میتونه بره خارج از کشور کلی مراکز دانشگاهی تحقیقاتی هستند که میتونه توشون کار بکنه. دیگه طرف خیلی بی عرضه باید باشه که با دکترای فیزیک بیکار بمونه.

Karo

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهيد بهشتي
شهر
سنندج
دانشگاه
دانشگاه تبریز
رشته دانشگاه
علوم کامپیوتر

اقا کارم داشته باشه
چند نکته هست
رشته های علوم پایه واقعا سختن و رشته های دکترای پیوسته علوم پایه سخت تر از علوم پایه ها
شاید ان تعریف ها قشنگ باشه ولی باید 10 سال رو اونجا بگذرونید
تو فیزیک شریف این شانس رو دارین که اپلی بگیرید ولی تو زنجان نمیتونید
البته من هنوزم دانشگاه نرفتم فقط اینارو شنیدم

• لایک

mira

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید هاشمی نژاد 1
شهر
مشهد
مدال المپیاد
المپیاد نجوم
دانشگاه
دانشگاه تحصیلات تکمیلی در ع
رشته دانشگاه
فیزیک

سلام
به نقل از Galaxy girl :
عاقا دکترای پیوسته فیزیک زنجان برا کسی که استان بومیش زنجانه منطقه2چه رتبه ای قبوله؟!
اصولا به همه توصیه می کنم اگر به این رشته علاقه دارند، این رشته رو انتخاب کنند و کاری به قبولی یا عدم قبولی، و همچنین شک و دولی نداشته باشند. چرا؟ چون اولا دیگه گذشته زمانی که این رشته رو فقط برای اعضای باشگاه نخبگان ارایه می کردند؛ امروز، این رشته رو بر اساس استعدادهای فردی ارایه می کنند؛ شاید انشتین پریم، امروز رتبش بشه 2000 منطقه دو! نباید بر اساس رتبه نظر داد.
اما روال قبولی در رشته دکترای پیوسته فیزیک دانشگاه تحصیلات تکمیلی در علوم پایه؛ اگر شما این کد رشته رو بالای سایر کد رشته ها بزنید، هم این رشته رو قبول می شید، هم رشته بعدیش رو. برای مثال اگر شما با رتبه 100 منطقه یک، سه اولویت اولتون به شکل زیر باشه:
1- دکترای پیوسته فیزیک ...
2- برق شریف
3- برق تهران
هم برق تهران رو قبول می شید، هم فیزیک رو. شما مهر، می رین سر کلاسای برق تهران. آبان ماه، اسامی صد و خورده ای نفر رو برای مصاحبه دکترا پیوسته فیزیک، اعلام می کنند. شما آذر ماه می رین برای مصاحبه. اونجاست که شما رو انتخاب می کنند؛ اگر یه استاد هیئت علمی، شما رو بپسنده، تقریبا می شه گفت شما پذیرفته نهایی هستید! سقف قبولی بیست نفره؛ ولی اگر فقط 5 نفر آدم درست و حسابی گیرشون بیاد، همون 5 نفر رو قبول می کنند. دوره ما، 11 نفریم. دوره قبل ما، 3 نفر بودند. برای این ها کمیت مهم نیست، کیفیت مهمه.
برای همین نگرانش نباشید؛ سنگ مفت، گنجشک مفت.
به نقل از Suffix :
این دانشگاه علوم پایه زنجان با این چیزایی که شما میگید اروپاست لا مصب :-" چه سیستم اموزشی قوی داره دمش گرم ، کاش همه دانشگاههای کشور اینجوری بودن 8-> :-<
حیف که فیزیک و من اصلا با هاش حال نمیکنم وگرنه میزدمش ! میشه بزنم بعدا علاقه مند بشم =P~؟ حیف ب خدا
احتمالش هست؛
این رو هم بگم که یه جای دیگه هم تو ایران چنین محیطی داره؛ اونم مرکز پژوهش های بنیادی(آی پی ام) هستش. آی پی ام اصولا دانشگاه نیست، ولی بعضا در برخی رشته ها دانشجوی دکترا می گیره. برای مثال از امسال 40 دانشجوی اخترفیزیک رو قراره پذیرش کنند.
به نقل از Karo :
فک کنم کشوریه دکترا پیوسته ها تاثیری نداره بومی زنجان بودن

راسی من انتخاب رشته کردم انتخاب اولم دکترا پیوسته فیزیک زنجان بود :)) میدونستم نمیارم :-"
خیر؛ فکر نکنم زمان ما کشوری بوده باشه. چون بعضیامون منطقه دویی بودند و منطقشون رو ازشون پرسیدند.
اتفاقا از نظر من امید داشته باشید.
به نقل از Suffix :
منم نوشتمش اگه واسه مصاحبش قبول شدم میرم بزور خودمو علاقه مند می کنم (البته این بستگی به قبول شدن توی سایر رشته ها هم داره ها، مثلا اینکه شریف چی قبول بشم)از دانشگاهش هم بگذریم (که نمیشه )خوبیش اینکه که دیگه کنکور نداری یه کله میری واسه دکتری و B-)
دقیقا! این که کابوسی (برای من که زمان تفریح بود! بچه ها تصدیق می کنند؛ تو این دوران راحت عشق و حال کردم؛ ولی به هر حال این جو کنکور داشتن آدم رو اذیت می کنه) به نام کنکور و ... نداری، خیلی مهمه.
در ضمن، این رشته درس هایی به نام انقلاب، وصایای امام، معارف دو و .... نداره. تمامی درسایی که شما دارید، حرفه این؛ مثلا تاریخ علم، تاریخ فرهنگ، عرفان و ... در بحث عمومی ها. در تخصصی ها هم شما درسایی به نام فیزیک عمومی 1و2و3 ندارید؛ از اول می رین مکانیک! درسایی هم مثل نجوم، بیولوژی، شیمی، ژئولوژی، نانو و ... براتون تدارک دیدند که با سایر رشته ها هم آشنا بشید.
این رو هم بگم که دکترا پیوسته های فیزیک، در کل دوران تحصیلشون، چیزی کم تر از 230 واحد پاس خواهند کرد!!!!
به نقل از بره ناقلا :
اما سرعت اینترنت خیلی پایینه..مخصوصا تو دانشکده دارو..تازه استادامونم به زور آفیس دارن چه برسه به ما..
این کاملا در ایران طبیعیه! من خودم دیدم که در یه برهه ای که سرعت اینترنت دانشگاه، پایین بود، پهنای باند مصرفی، بر حسب مگ بود! اصولا ما ایرانیا خوره دانلود داریم؛ یه نفر می ره شب رو تو سایت می خوابه، با سیستم سایت دانلود می کنه؛ نامرد سیستمش هم توی آفیس داره دانلود می کنه، لپ تاپش هم تو خوابگاه داره دانلود می کنه؛ و در همین زمان با موبایلش رفته فیس بوک! تا زمانی که مردم ما چنین وضعی رو دارند، چنین مشکلی رو خواهیم داشت. دانشگاه ما زیر بار محدود کردن اینترنت، یا چک کردن اینترنت افراد، نمی ره و برای همین به قول یکی از بچه ها، سرورش رو می دوشن!
به نقل از ΔLi :
به نظر شما زنجان و بزنم؟
به نظر شما چی کار کنم
اصلا قبول می شم؟
به نظر من پذیرفته اولیه می شید(بالاتر توضیح دادم) بعدش باید تو مصاحبه با استادا حرف بزنید.
من هم خودم شک داشتم؛ البته مشکل من سر هفت ساله بودنش بود؛ هفت سال مدت کمی برای پی اچ دی شدنه؛ لیکن هفت سال از شهری مثل مشهد بری زنجان زندگی کنی، یکم سخته. من حتی تهران هم نزدم و فقط مشهد رو زیر تحصیلات تکمیلی زده بودم.
اما این توصیه رو به شما می کنم. اول زنجان رو بزنید؛ اونوقت چهار ماه وقت دارید که دانشگاه متمرکزتون(مثلا همون شریف یا تهران یا سایر دانشگاها) رو برید، تحصیلات تکمیلی رو هم برید. با استاداش هم صحبت کنید؛ آخر راحت تر می تونید تصمیمی بگیرید که دانشگاه متمرکزتون می مونید، یا نه، میرید دانشگاه نیمه متمرکز(دکترا پیوسته).
از همینجا به همه دوستام قول می دم، که به عنوان برادر شما در خانواده سمپاد، هر وقت اومدید زنجان، شما رو ببرم با دانشجوها و اساتید راحت گپ بزنید تا بتونید راحت تر تصمیم بگیرید.
به نقل از Galaxy girl :
ما در یه گپ و گفتی که با اعضای هیئت علمی داشتیم، مسایلی از این قبیل و همچنین ازدواج رو گفتیم؛ پدر ثبوتی، به ما گفتند که هر دوش با ما! گفتند اگر کارتون درست باشه، که باید درست باشین، بعدش همینجا هیئت علمی می شین؛ ازدواج هم که دکتر فلانی،..... (برای حفظ اطلاعات شخصی افراد، این قسمت سانسور شد) اینا همشون پیوسته بودند.
البته این رو هم گفتند که بچه های پیوسته، بعضا خودشون نمی خوان بمونن؛ چون همشون خارج از کشور استخدام شده اند(معمولا آلمان و کانادا)
ولی در کل رشته های علوم پایه، در کشور های در حال توسعه، برخلاف کشور های پیشرفته، در مرتبه دوم قرار دارند.
به نقل از Galaxy girl :
من هم دکترای های مهندسی بیکار دیدم! دکترا تخصصی جراحی هم دیدم(که افسرده هم شده بود)، دکترا های حقوق بیکار هم دیدم! دیگه از این آخریش بالاتر؟! سمپادی جماعت اگر کار بخواهد، پیدا خواهد کرد؛ وکرنه کاری خواهد ساخت!
به نقل از Ehem_Ehem :
الان معلم فیزیک پارسال ما یه دانشجوی دکترای فیزیک هست، که تو همون علوم پایه درس میخونه، احتمالا اسمشو شنیده باشین، بچه ها بهش میگن دکتر هاشمی، الان تو کل زنجان دست و پاشو می بوسن که بره براشون کلاس خصوصی فیزیک بذاره، قبول نمیکنه ؛ یعنی وقت نداره
من با این آقای هاشمی کلاس داشتم! این بشر، عجیب موجودیست، عجیب. خوب ازشون استفاده کنید و به دوستاتون هم بگید.
به نقل از Karo :
اقا کارم داشته باشه
چند نکته هست
رشته های علوم پایه واقعا سختن و رشته های دکترای پیوسته علوم پایه سخت تر از علوم پایه ها
شاید ان تعریف ها قشنگ باشه ولی باید 10 سال رو اونجا بگذرونید
تو فیزیک شریف این شانس رو دارین که اپلی بگیرید ولی تو زنجان نمیتونید
البته من هنوزم دانشگاه نرفتم فقط اینارو شنیدم
این جزو معایبیه که می خواستم بگم.
اولا واقعا کار سخته. هیچ فرصتی برای از دست دادن نخواهید داشت.
ده سال که یکم زیاده؛ حدود 4 سال شما بکوب باید کار کنید. بعدش دست خودتونه. دانشگاه گفته هفت ساله تا پی اچ دی؛ ولی معمولا بچه ها به دلایل زیادی(ازدواج، استراحت، فرصت مطالعاتی، بالابردن رزومه جهت پذیرش بهتر پس از دکترا) 9 ساله تموم می کنن.
مشکل بعدی اینه که برای بیرون اومدن از دکترا پیوسته، راه هست؛ شما می تونید مدرک لیسانس یا فوق لیسانس بگیرید(البته دکتر خالصی فرد می گفتن اصلا به این موضوع فکر نکنید!) ولی در اون صورت شما تلاش زیادی کرده اید و مدرک لیسانس گرفته اید؛ یعنی این که خیلی بیش تر از یه لیسانسه عادی بلدید و زحمت کشیده اید(در همون 4سال)، ولی مدرکتون همونه! البته برخی برای خارج رفتن این کار رو کردند. هر دو تا هم مشهدی بودند!
اما در مورد خارج رفتن کلا چند دلیل برای خارج رفتن وجود داره:
1- کسب علم. بدیهیه که در هر زمینه ای، یه جایی و یه استادی تو دنیا کارش بهتر باشه؛ برای همین دانشجو های دکترا پیوسته دو تا فرصت مطالعاتی 6 ماهه دارن که برن خارج از کشور. علاوه بر این ها، استادا و حتی دانشجو های این دانشگاه، با گروه های خارجی کار می کنند. همایش های بین المللی رو هم که گفتم. از این بابت تحصیلات تکمیلی موقعیت مناسبی رو فراهم می کنه تا شما رو از خارج رفتن بی نیاز کنه. البته دو مورد دیگه هم هست؛ یکی این که قانون نانوشته ای وجود داره که دکترا پیوسته ها، با اساتید خارجی کار می کنن و استاد راهنماشون خارجیه! فقط یه نفر این طوری نبوده که اون یه نفر، اصلا استاد راهنما نداره و خودش کاراش رو می کنه! دومیش هم اینه که خیلی از دکترا پیوسته ها، به محض فارغ التحصیلیشون، می رن خارج؛ چون در مجامع بین المللی شناخته شده اند، زود جذب می شن. یا برای پست داکت(فوق دکترا) یا برای هیئت علمی شدن.
2- امکانات و جو علمی - پژوهشی : در این مورد که گفتم.
3- کار کردن با یه استاد رده یک. در این مورد هم گفتم؛ اولا استادای اینجا رده یکن؛ دوما شما می تونید با استادای غیر اینجا کار کنید؛ چه ایرانی، گه غیر ایرانی.
4- عشق و حال و فرار از ایران! که دیگه کاریش نمی شه کرد!

Ehem_Ehem

Saleh
نام مرکز سمپاد
شهیدبهشتی
شهر
زنجان
سال فارغ التحصیلی
1393
دانشگاه
رشته دانشگاه
مهندسی معدن
تلگرام
اینستاگرام

به نقل از mira :
من با این آقای هاشمی کلاس داشتم! این بشر، عجیب موجودیست، عجیب. خوب ازشون استفاده کنید و به دوستاتون هم بگید.
ولمون کن بابا :D پدرمونو در آورد :D عوض اینکه به قصد کنکور درس بده داره به قصد پیشرفت علم فیزیک به ما فیزیک درس میده :D امسال ما هالیدی خوندیم و سر امتحان خرداد هم هالیدی امتحان دادیم

× عشق است دکتر هاشمی

یه خاطره بگم. دفعه اولی که رفته بودم دانشگاه علوم پایه، از طرف مدرسه بود و برای بازدید. ما رو بازدید زیاد می برن معمولاً ( دانشگاه ها، مراکز صنعتی مثل ایران ترانسفو و پارس سوئچ و ... )

ساختمونای خوابگاه رو که دیدیم، بین بچه ها صحبت افتاد که چه ساختمون های زیبایی و چه فضایی و اینا. انقدر فضای جالبی داشت ، که بچه ها فکر کردن اون سوئیت ها، مخصوص مهمانان خارجی هست! بعد که فهمیدیم خوابگاه دانشجو هاست، کلاً شاخ در آورده بودیم و اینا!

همه در حد بُز اسب و اینا تعجب کرده بودیم ... :D

andia

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
رشته دانشگاه
برق

یه سوال دیگه!این که تو دفترچه نوشتهITمرکز تحصیلات تکمیلی همون دانشگاه شماس؟مگه فقط علوم پایه نیس؟

• لایک

Ehem_Ehem

Saleh
نام مرکز سمپاد
شهیدبهشتی
شهر
زنجان
سال فارغ التحصیلی
1393
دانشگاه
رشته دانشگاه
مهندسی معدن
تلگرام
اینستاگرام

به نقل از Galaxy girl :
یه سوال دیگه!این که تو دفترچه نوشتهITمرکز تحصیلات تکمیلی همون دانشگاه شماس؟مگه فقط علوم پایه نیس؟
اسمش دقیقا اینه : "مرکز تحصیلات تکمیلی علوم پایه" یا "institute for advanced study in basic science" ( البته تو دفترچه انگلیسی ننوشته ها :D )

• لایک

andia

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
رشته دانشگاه
برق

به نقل از Ehem_Ehem :
اسمش دقیقا اینه : "مرکز تحصیلات تکمیلی علوم پایه" یا "institute for advanced study of basic science" ( البته تو دفترچه انگلیسی ننوشته ها :D )
اسمشو نمیگم که!منظورم اینه که رشتهIT«مهندسی فناوری اطلاعات»هم داره این دانشگاه؟اخه تو دفترچه بود!

• لایک

Ehem_Ehem

Saleh
نام مرکز سمپاد
شهیدبهشتی
شهر
زنجان
سال فارغ التحصیلی
1393
دانشگاه
رشته دانشگاه
مهندسی معدن
تلگرام
اینستاگرام

آره دانشکده فناوری اطلاعات داره
این آدرسش

fahime1993

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 2
شهر
مشهد
دانشگاه
امیر کبیر
رشته دانشگاه
مکانیک - کامپیوتر(سخت افزار)

کد دکترا پیوسته فیزیک زنجان چنده؟؟
همین کد فیزیک که تو روزانه ها تو دانشگاه زنجان داده 1569 همینه؟؟؟
آخه باید تو قسمت نیمه متمر کز باشه ولی من پیداش نمی کنم...تو اصلاحیه سنجش نی یه وقت؟؟ .....:-"

Ehem_Ehem

Saleh
نام مرکز سمپاد
شهیدبهشتی
شهر
زنجان
سال فارغ التحصیلی
1393
دانشگاه
رشته دانشگاه
مهندسی معدن
تلگرام
اینستاگرام

مرکز تحصیلات تکمیلی در علوم پایه زنجان، دکترای پیوسته فیزیک ؛ کد : 2221
حالا خوبه من کنکوری نیستم :-"

• لایک

inspiration

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین2
شهر
اصفهان

آقا کسی در مورد دکترای پیوسته ریاضی اطلاعاتی داره؟؟
کدوم دانشگاه ارائش میده؟ چه رتبه ای میخواد؟ کلا چجوریه؟

بالا