• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

ورودی نگرفتن فرزانگان1

Crixalis

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی ۲
شهر
تهران
دانشگاه
امیرکبیر
رشته دانشگاه
مهندسی صنایع
پاسخ : ورودی نگرفتن فرزانگان1

حالا این که ورودی جدید نمیگیره به کنار.

ولی این حرکتی که کردن که آزمون رو گرفتن از سوم راهنماییا بعد آرمون گفتن تاثیر نداره واقعا یه کار مسخره و زشتی بود اصن. :| این همه استرس کشیدن و خر زدن و اینا تهش هیچی.
جریان این کارشون چی بود ؟
میخواستن وادار ب درس خوندن بکنن مثلا ؟ :|

newfolder16

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1
شهر
تهران

به نقل از ๖ۣۜPanterA :

ولی این حرکتی که کردن که آزمون رو گرفتن از سوم راهنماییا بعد آرمون گفتن تاثیر نداره واقعا یه کار مسخره و زشتی بود اصن. :| این همه استرس کشیدن و خر زدن و اینا تهش هیچی.
ینی فشار روانیِ الکی وارد کردن ب بچه ها. بعد از ی طرفم خانواده ها گیر می دادن. از هر کی ـم که می پرسیدیم نمیدونست. بعد قبل از پخش برگه ها گفتن هیچ تاثیری نداره. الان این ینی چی خب؟ از همون اولش می گفتن. ما درس میخوندیم. :- ""
تو اون وقت کمُ اون همه کار ما کلن چیزِ زیادی نفهمیدیم. درسِ چندانی ـم نخوندیم.
ینی واقعن کارِ مزخرفی بود.

+ میشه الان افتُ تعریف کنی شما؟

میترا

میترا
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان ۱
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
96
دانشگاه
دانشکده‌ی هنر و معماری تهران مرکز
رشته دانشگاه
ادبیات نمایشی

به نقل از ๖ۣۜPanterA :

ما که از همون اول ـش میدونستیم سر ِ کاری ِ : ))
من که نخونده رفتم سر ِ جلسه از 90 تا 40 تا رو زدم ، اومدم بیرون . :-"
ولی خیلی مسخره بود . ما که به خانواده نگفتیم :-" ولی خانواده هایی که میدونستن خیلی گیر میدادن ، مدرسه خودش کلی جَو میداد . :/

Crixalis

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی ۲
شهر
تهران
دانشگاه
امیرکبیر
رشته دانشگاه
مهندسی صنایع

به نقل از میتـرا .. :
ما که از همون اول ـش میدونستیم سر ِ کاری ِ : ))
من که نخونده رفتم سر ِ جلسه از 90 تا 40 تا رو زدم ، اومدم بیرون . :-"
ولی خیلی مسخره بود . ما که به خانواده نگفتیم :-" ولی خانواده هایی که میدونستن خیلی گیر میدادن ، مدرسه خودش کلی جَو میداد . :/
آره.
بعد خب آدم باورش میشه دیگه! مخصوصا اینکه میگن میخوایم کلاس هم بذاریم واستون. :| من بودم باورم میشد . :-"

میترا

میترا
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان ۱
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
96
دانشگاه
دانشکده‌ی هنر و معماری تهران مرکز
رشته دانشگاه
ادبیات نمایشی

به نقل از ๖ۣۜPanterA :
آره.
بعد خب آدم باورش میشه دیگه! مخصوصا اینکه میگن میخوایم کلاس هم بذاریم واستون. :| من بودم باورم میشد . :-"

کلاس گذاشتن واسمون من که سر ِ همش خواب بودم یا داشتم تکست مینوشتم . آخه ملوم بود مسخره ـس و سر ِ کاری ِ . کسایی مثه من که باورشون نشد و نخوندن . :-" : )) بعد آخه یه سری از معلما ـم میومدن میگفتن که الکی ِ و اینا . دبیرستانی ـا ـم گویا همون روز یه همچین امتحانی داشتن ُ به ما میگفتن الکی ِ و استرس نداشته باشید .

newfolder16

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1
شهر
تهران

به نقل از میتـرا .. :
کلاس گذاشتن واسمون من که سر ِ کلاس همش خواب بودم یا داشتم تکست مینوشتم . آخه ملوم بود مسخره ـس و سر ِ کاری ِ . کسایی مثه من که باورشون نشد و نخوندن . :-" : )) بعد آخه یه سری از معلما ـم میومدن میگفتن که الکی ِ و اینا . دبیرستانی ـا ـم گویا همون روز یه همچین امتحانی داشتن ُ به ما میگفتن الکی ِ و استرس نداشته باشید .
انگار برای چیزای دیگه میخوندی مثن. : ))
آخه مدرسه ‌م گفتش که واسه درس خوندنِ ماس. جوری ک روزِ آخر همه میدونستیم الکی ـه.
ولی خداییش کلاسا باعث شد من ی ذره چیز میز یاد بگیرم. کلن معلمای دیگرو سر کلاسشون نشستیم خوب بود، بهتر فهمیدم. :-"
در یک هم چین وضعی مدرسه اومده 30 تا دوم گرفته. ایکس_ایکس ینیا!

sh.kh1377

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان 1
شهر
تهران
مدال المپیاد
نقره ی زیست دوره هجده و طلای دوره نوزده

یه چیز سرکاری بود واقعا ! فقط خواستن به ما استرس وارد کنن!! البته معاون آموزشی مدرسه همون اول به مامانم گفت الکیه :))))))
به نظرم خیلی خوب شد که ورودی نگرفتن من فعلا وارد مدرسه نشدم ولی میگن ورودی جدیدا اصلا جور نیستن با ورودی های خود فرزانگان . میگن فقط 20 درصدشون پایه ان !! بازم میگم من خودم نبودم که ببینمشون. ولی به نفع ما شد :)))

8391

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
دبيرستان فرزانگان 1
شهر
تهران

سلام محمد رضا جان :-"
همون طور كه فك كنم خودتم ميدوني ، جواباشم حتي ندادن ! و فقط يك استرس مسخره بود و يه پنج شنبه جمعه كه از خابمون زديم ( موضوع خيلي مهميه اين الان )

نگار

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان جامع(سه)
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
96
رشته دانشگاه
بیوتکنولوژِی

من امسال سوم بودم. نتونستم يكو اتخاب كنم اولويتمو 3 زدم والان در فرزانگان 3 درس ميخونم. جاي تاسف داره امتياز من به همه ي دارس فرزانگان تهران مي خورد =)) {-8 {-8 :( :ضدلایکواقعا كه.تازه ابوريحانم قبوليدم ولی حاضرم ترك تحصيل كنم ونرم

آخرین ویرایش:

sh.kh1377

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان 1
شهر
تهران
مدال المپیاد

به نقل از negarkhalili :
من امسال سوم بودم. نتونستم يكو اتخاب كنم اولويتمو 3 زدم والان در فرزانگان 3 درس ميخونم. جاي تاسف داره امتياز من به همه ي دارس فرزانگان تهران مي خورد =)) {-8 {-8 :( :ضدلایکواقعا كه.تازه ابوريحانم قبوليدم ولللللللللللللللللللللييييييييييييييييي حاضرم ترك تحصيل كنم ونرم
خب واقعا مدرسه ما دیگه ظرفیت نداره! ولی فرزانگان 3 هم بد نیست ! اگه به همه میخورد چرا دو رو انتخاب نکردین

@Han

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فزانگان1
شهر
طــهـــر0N

فیلترو که برداشتن
210 نفر از راهنمایی میان
که واسه سرویس و ناحیه بندی و اینا بهتره همه شون یه جا بیفتن
وروی جدیدم بگیرن که دیگه مدرسه به زیبا ترین شکل مممکن میترکه :-" :D

به نقل از PanterA :

اولش که قرار بود 2 اردیبهشت باشه بعد افتاد 16 ـم!شایعه شده بود(راس و دوروغشو نمیدونم)
اون 2 اردیبهشتیه فیلتر بوده ولی مدیرا چونه زدن و اینا گفتن که 16 ـم یه آزمون میگیرن واسه سنجیدن بچه ها!
فیلترم که برداشتن کسی درس نمیخوند واسه رفتن به دبیرستان بچه ها افت داشتن
همینجوریم میگفتن درس بخونین که بیشتریا درس نمیخوندن!
امتحانم که نهایی بود کلا درسا خودمونو بیخیال شده بودیم!
تنها راهش بود!
دو سه روز قبل آزمونا مشاورا به چن نفر صراحتا گفتن الکیه!
ماکه هیچ استرسی نداشتیم !والا :-"

meme.rrr2

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان یک
شهر
تهران
مدال المپیاد
طلای ادبی دوره‌ی بیست‌ونه

فرزانگان 1 امسال ورودی نگرفته !
یعنی اعلام نکرده که بگیره

ولی خب تو کلاس ما (معرفی می کنم، 1.5) 2 تا ورودی داریم
کنجکاو شدیم و پرسیدیم که چه‌طور وارد شدن، گویا فرزانگان 6 قبول شدن و با پارتی (خودشون گفتن اشنا) انتقالی گرفتن 1
حالا یکیشون نسبتا خوبه
ولی اون یکی افتضاس .. یعنی برنامه نویسی و زبان در حد ِ 0 ! (حتی زبان ِ کمتر از وزارتی های راهنمایی)
[من کلا خوش شانسم. می دونم!]

× سرنوشت ِ پارتی بازی .. انگار مجبورن! همین جوریش فرزانگان 6یا کلا چسبیده هستن به ما. اینم که اینجور. گاد داند دیگه! ^-^

koko azad

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
94
دانشگاه
گیلان
رشته دانشگاه
معماری

به نقل از apathetical :

کنجکاو شدیم و پرسیدیم که چه‌طور وارد شدن، گویا فرزانگان 6 قبول شدن و با پارتی (خودشون گفتن اشنا) انتقالی گرفتن 1
حالا یکیشون نسبتا خوبه
ولی اون یکی افتضاس .. یعنی برنامه نویسی و زبان در حد ِ 0 ! (حتی زبان ِ کمتر از وزارتی های راهنمایی)

× سرنوشت ِ پارتی بازی .. انگار مجبورن! همین جوریش فرزانگان 6یا کلا چسبیده هستن به ما. اینم که اینجور. گاد داند دیگه! ^-^
:)) :)) :)) :))
والا ما از خدامونه از یک جداشیم!

@Han

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فزانگان1
شهر
طــهـــر0N

به نقل از apathetical :

حالا یکیشون نسبتا خوبه

:|

جدی میگی مشکاه؟؟ :-"

اسمشون چیه؟ :-"

تازه ما یکه پنج بودیم بعد شما با پارتی بازی شدین یکه پنج :-< :D

meme.rrr2

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان یک
شهر
تهران
مدال المپیاد
طلای ادبی دوره‌ی بیست‌ونه

به نقل از (: ـهـنانــّــح :) :

جدی میگی مشکاه؟؟ :-"

اسمشون چیه؟ :-"

تازه ما یکه پنج بودیم بعد شما با پارتی بازی شدین یکه پنج :-< :D
مشکوة هستم! :-w [تو مایه های اینکه مشکاه عمته؛ مثلا!] از شیفت+زد استفاده شود :-"
عطیه و فرناز - البته عطیه که خیلی جذاب بود و کلا هیچی بلد نبود، رفت 1.6 الحمدالله :-"

اقا اینو نگو دیگه. معلمای 1.7 خیلی عالی ترن. شما با پارتی بازی شدین 1.7 .. شما رحمتی و وحیدنیا و درستکار رو دارین :-<

sh.kh1377

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان 1
شهر
تهران
مدال المپیاد

فرزانگان 6 از ما جدا شه صلوات...!
اگه این بچه های شش پارتی داشتن همه میومدن مدرسه ما م3 اون 2 دانش آموز

Bahar_R

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان 1
شهر
تهران
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
مهندسی مواد و متالورژی

علتش که احتمالا جمعیت زیاد مدرسه هست این رو آدم کاملا احساس می کنه و خوب اگر با این ورودی نگرفتن بتونن کیفیت کار رو ببرن بالا شاید بشه گفت هدفمند و مثبته .

× در مورد فرز 1 و 6 دوستان این حرفا اصلا حرفای قشنگی نیستا . دشمن که نیست هیچکس با اون یکی .

N.Y.M

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
TEH
سال فارغ التحصیلی
1394
دانشگاه
امیرکبیر
رشته دانشگاه
مهندسی برق

×فرزانگان 6 از ما جدا شه صلوات...!
اگه این بچه های شش پارتی داشتن همه میومدن مدرسه ما م3 اون 2 دانش آموز

× سرنوشت ِ پارتی بازی .. انگار مجبورن! همین جوریش فرزانگان 6یا کلا چسبیده هستن به ما

لازم به ذکر است 6 چند وقته که جدا شده به مدیریت خانوم کردی 10 سال سابقه سمپاد دارن ایشون

متاسفم واس کسایی که 2 سال نمیدونستن 6 ای وجود نداشت و ورودی های 90-91 عه 1 شده بودن 6 ضمیمه 1
خواستید تو پ خ میگم واستون
و بیشتر متاسفم که ی اندیس تا چ حد میتونه رو سطح برخوردامون با هم اثر داشته باشه هممون از 1 مدرسه نباشیم همنوع که هستیم و ایرانی و انسان و خیلی چیزای دیگه بهتر تموم شه این حرفا زشته واقن بعد 3 سال قبرستون کهنه شکافتن !

استدلال شهودی یا به نحوی هم استقرایی الزامن نتیجش درست نیست نمیتونی بگی چون یکی از 6 سطح فلانش پایینه همه 6یا اینطورین

# عموما دانش اموزای پایه اول باد دارن خوب میشید برید 2وم اگه جز اون دسته ی اصلاح پذیر باشید !

tezar

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان6 سابق
شهر
تهران
دانشگاه
امـیـرکبیر
رشته دانشگاه
مهندسی بـرق

یکم بحثا منو یاد دو سال پیش میندازه... :))
خوشبختانه تعداد دوستانی ک در فرز یک دارم و رفتار خیلی منطقی ای دارن انقد هست ک با حرف ی نفر ناراحت نشم.فک کنم اینجام تاپیک یکه بهتره من و بچه های شیش پستی نزاریم اما صرفا در صورتی ک. در مورد بچه های شیش هم بحث نشه..
نکته بعدی این ک دوستم(کاملا دوستانه با لبخند ملیح و اینا) اگر چند نفر ورودی های سال اول ما الان اومدن یک ربطی نداره طرف کجا قبول شده.هرجا ک میبوده با پارتیش میومده..ب شیش ربطش نده...بعد هم اینکه اگر دو نفر اومدن ک اصلا تو شیش نبودن کلا بجاش ۵-۶ تا المپیادیای ۶ رو خود فخر جدا کرده اورده یک!!ب اینم دقت داری؟حالا چرا اورده یک؟چون بوجه ی شیش یک دهم فرز یک هم نیس و چون تعداد بچه ها کمه قطعا تعداد المپیادیا ب همون نسبت کمه پس معلم رو برا چند نفر نمیارن ..چرا؟؟صرفا چون حساب بانکی یک از ۳۰ سال پیش تا خرخره پره ..و ینی دوستان المپیادی هم اگر مدالی بیارن ب پای یکه!شوما اینو نادیده میگیری و یراست میری سراغ یه نفری ک اصبا معلوم نیس چجوری امتحان تیزهوشان رو داده!
×خودم حد اقل ۳-۴ نفرو میشناسم ک مثه اب خوردن میتونن بیان یک ولی نیومدن چون دقیقا نگران برخورد بچه ها بودن...البته این حالگیریا اکثرا تو دوم سوم نیس.ینی ما ک ندیدیم..ی معذرت خاهی کوچولو هم از دوستای گلم ک شاید دلشون نخاد اینجا پست بدم یا حرفام حرصشونو دربیاره :D :چشمک
×کات ×

sh.kh1377

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان 1
شهر
تهران
مدال المپیاد

بله من اینو قبول دارم ! من میگم اینا در حدی بودن که اردوهاشون هم یکی بود . ما میگیم 2 مدرسه متفاوتن

بالا