• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

Robocup Eindhoven (Nederland) 2013

mahdiyar

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
دبیرستان علامه حلی 4
شهر
تهران
پاسخ : Robocup Eindhoven (Nederland) 2013

فکر نکنم برا پنیوماتیک مشکلی ایجاد بشه :-? مگر اینکه بخوای سولونویید بذاری و توپ داغون کنی! :D

DBA

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1 تهران
شهر
تهران

به نقل از _F A S T & S M A R T_ :
مشکل همه تیم های سمپادیه که همیشه 2 3 سال دیرتر با قوانین بروز میشن !!!! مثل سنسورای پالسی که 2 3 سال بعد روش اساسی کارکردین ... و بجای اینکه سنسورپالسی ببندین کل سالنو واستون شیلدکردن :D
نتایج که قابل مقایسه با پارسال نبود !!!
شما ک میدونستین اوت دمیج داره چرا فکری به حالش نکردین
اگه سوپرتیم مثل پارسال بودک بدتر بود نتایج

ما اگه ميدونستيم اوت دميج داره و جديه مطمئنا فكر ميكرديم. سه روز مونده به مسابقات تازه فهميديم قضيه جدي تر از اونيه كه فك مي كرديم.

بايد كل PCB عوض مي شد. شما تو سه روز PCB چاپ ميكني ميذاري مينويسي موفق ميشي؟

كلا هم فك كنم با ما مشكل خاصي داشتن. روبات نصفه مي رفت تو اوت مي گفتن دميجه.

حالا روبات حريف داره تق تق مي كوبه تو ديوار ميگه نه هنوز كامل تو اوت نيست. پس مشكل ما فقط روباتا نبود.

مطمئنا سوپر تيم به حالت پارسال نتايج آنچنان متفاوتي نخواهد داشت. داور مسابقه مي گفت تيم مقابل خودش نساخته روباتارو.

و چون ما كلا از 4 تا تيم 2 تامون كه چين و پرتغال بودن ديسكواليفاي شدن پس نتيجه، كار خودمون بود.

ضمنا سنسور پالسي رو وقتي گذاشتيم كه تو قوانين گفته شد نويز مجازه.

به نقل از M.kamali :
حیف شد پس پنوماتیک تعطیل.

چينيا همه نيوماتيك داشتن. فك كنم حتي بهتر هم هست از افزايش ولتاژ. ما به بدبختي inspection رو پشت سر گذاشتيم!

به نقل از Aren :
فکر نکنم برا پنیوماتیک مشکلی ایجاد بشه :-? مگر اینکه بخوای سولونویید بذاری و توپ داغون کنی! :D
نميتوني توپو داغون كني. انقد بايد قدرت شوت پايين باشه كه حداكثر تا 22 سانت با زاويه 20 درجه بالا بره.

FnS

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی بابل
شهر
فریدونکنار

قوانینش که 1 ماه زودتر از اپن اومده بود حتی تو اپنم گفتن که جهانی اعمال میشه :) ...
اره می تونم درکت کنم اگه داورا باهات لج باشن چه حسی داره ...
من قصدم زیر سوال بردن زحمتاتون نبود چون می دونم کارسختی رو داشتین و حتما زحمت کشیدین
به نقل از M.kamali :
شما بهتره درباره ی تیم خودت نظر بدی و سعی کنی رباتتو خودت بسازی.(حد اقل یاد بگیرین چطوری روش برنامه بریزین نه که فقط کلید بزنین.)
شمام مجبور نیستی حتما ابراز وجود کنی نه هلند بودی نه مخاطب من ...بیخیال در سطحی نیستی که بخوام باهات کل کل کنم

m.kamali

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی4
شهر
تهران

قوانینش که 1 ماه زودتر از اپن اومده بود حتی تو اپنم گفتن که جهانی اعمال میشه :) ...
اره می تونم درکت کنم اگه داورا باهات لج باشن چه حسی داره ...
من قصدم زیر سوال بردن زحمتاتون نبود چون می دونم کارسختی رو داشتین و حتما زحمت کشیدین شمام مجبور نیستی حتما ابراز وجود کنی نه هلند بودی نه مخاطب من ...بیخیال در سطحی نیستی که بخوام باهات کل کل کنم
<D=
یه تیتاپ برات گذاشتم کنار.

DBA

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1 تهران
شهر
تهران

درسته ولي ما با توجه به اينكه تو مكزيك به قوانين جديد ولتاژ توجه نكردن فكر كرديم اينم اهميت نداره.

بعد به Gio ايميل زديم گفت خيلي جديه كه ديگه كاري ازمون ساخته نبود :|

mhmmdshirazi

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید Helli
شهر
tehran
سال فارغ التحصیلی
1390
مدال المپیاد
:دی خواب موندم!!
دانشگاه
دانشگاه امیر کبیر
رشته دانشگاه
مهندسی مکاترونیک
تلگرام
اینستاگرام

به نقل از MSN :
درسته ولي ما با توجه به اينكه تو مكزيك به قوانين جديد ولتاژ توجه نكردن فكر كرديم اينم اهميت نداره.

بعد به Gio ايميل زديم گفت خيلي جديه كه ديگه كاري ازمون ساخته نبود :|

تو مکزیک به بوست و ولتاژ شوت گیری ندادن البته اونایی که نفهمیدن رو ولی به ولتاژ اصلی مدار گیر دادن و با اصرار تیم ها مبتنی بر اینکه چون 4 سل باتری داریم و خراب میشه با 15 ولت فقط راضی شدن تا 16.8 ولت باشه!!

• لایک
امتیازات: DBA

8375431

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
علامه حلی4
شهر
تهران
رشته دانشگاه
برق-الکترونیک

دوستان هر چی عکس از آیندهوون و مسابقات و نتایج و خلاصه دنبال هر چی هستید توی این سایت هست، برین حالشو ببرید:

http://www.flickr.com/photos/robocup2013/9029968349/in/photostream/lightbox

Crixalis

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی ۲
شهر
تهران
دانشگاه
امیرکبیر
رشته دانشگاه
مهندسی صنایع

خسته نباشید میگم به همه ی دوستان (; و تبریک به اونایـی که مقـام آوردن (; ، موفق باشید (;
ببخشید که تو پستی که تبریک میگم مجبورم اینا رو هم بگم :) ... پست متوالی نمیشه داد :)

خب از اونجایی که این انجمن مدیری شایسته و لابق داره ، میبینید که روند این تاپیک به چه خوبی ای هست و واقعا ما خسته نباشید میگیم به این مدیر عزیز و ایشالا سایش همیشه بالا سر این انجمن باشه! :)) :|
عزیز من وقتی نمیتونی یه انجمنی که ماهی یه بار پست میدن توش رو جمع کنی چرا استعفا نمیدی؟؟
این چه وضعیه آخه ؟؟ :|
مدیر انجمن مثلا باید جهت بده به موضوع :| که فعلا دایورت کرده انجمن رو :|
باو همه دبیرستانی ایم مثلا ، این بچه بازیا چیه در میارن بعضیا ؟؟ :| اینا اسمش کل کل نیس دقیقا بچه بازیه :|
بعضیا جای اینکه تحلیل کنن مسابقات رو مثل بچه ها دعوا میکنن با هم :| باو بسه دیگه واقعا :| یه سری سر ایران اپن یه سری هم اینجا :| #S-: خود منم امام زاده نیستم منم کل کل میکردم تو این انجمن اوایل که عضو بودم اینجا ولی نهایتا یه روز دو روز نه یه سال :|
+ قبلا هم گفتم بازم میگم کاری ندارم که غیر سمپادی میتونه اینجا عضو شه یا نه ولی چون از بیرون نگاه میکنه به ما نظراتش راجع ب ما میتونه تا حد زیادی ارزشمند باشه ، تا یه غیر سمپادی نظر داد نپرید بهش لطفا :|
در ضمن : پست من مخاطب های خاص داره و شامل همه ی افراد اینجا نمیشه چون اینجا اکثرا خیلی خوب و واقعا از همه نظر آدمای بزرگی هستن :) مرسی از همه ی دوستانی که تو بحث ها شرکت میکنن :)

• شروع کننده موضوع

yavari

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید اژه ای
شهر
اصفهان
مدال المپیاد
فیزیک
دانشگاه
سابق آیووا و فعلی کل تک
رشته دانشگاه
کامپیوتر نرم افزار

به نقل از PanterA :
خسته نباشید میگم به همه ی دوستان (; و تبریک به اونایـی که مقـام آوردن (; ، موفق باشید (;
ببخشید که تو پستی که تبریک میگم مجبورم اینا رو هم بگم :) ... پست متوالی نمیشه داد :)

خب از اونجایی که این انجمن مدیری شایسته و لابق داره ، میبینید که روند این تاپیک به چه خوبی ای هست و واقعا ما خسته نباشید میگیم به این مدیر عزیز و ایشالا سایش همیشه بالا سر این انجمن باشه! :)) :|
عزیز من وقتی نمیتونی یه انجمنی که ماهی یه بار پست میدن توش رو جمع کنی چرا استعفا نمیدی؟؟
این چه وضعیه آخه ؟؟ :|
مدیر انجمن مثلا باید جهت بده به موضوع :| که فعلا دایورت کرده انجمن رو :|
باو همه دبیرستانی ایم مثلا ، این بچه بازیا چیه در میارن بعضیا ؟؟ :| اینا اسمش کل کل نیس دقیقا بچه بازیه :|
بعضیا جای اینکه تحلیل کنن مسابقات رو مثل بچه ها دعوا میکنن با هم :| باو بسه دیگه واقعا :| یه سری سر ایران اپن یه سری هم اینجا :| #S-: خود منم امام زاده نیستم منم کل کل میکردم تو این انجمن اوایل که عضو بودم اینجا ولی نهایتا یه روز دو روز نه یه سال :|
+ قبلا هم گفتم بازم میگم کاری ندارم که غیر سمپادی میتونه اینجا عضو شه یا نه ولی چون از بیرون نگاه میکنه به ما نظراتش راجع ب ما میتونه تا حد زیادی ارزشمند باشه ، تا یه غیر سمپادی نظر داد نپرید بهش لطفا :|
در ضمن : پست من مخاطب های خاص داره و شامل همه ی افراد اینجا نمیشه چون اینجا اکثرا خیلی خوب و واقعا از همه نظر آدمای بزرگی هستن :) مرسی از همه ی دوستانی که تو بحث ها شرکت میکنن :)

داداش شما گاز خونتون هم قطع می شه می گی تقصیره مدیره!یا مثلا نت قطعه یاوری قطع کرده؟ یا مثلا برای اینکه بگی خیلی حالیته و جذابی میایی تاثیر بزاری و نقد کنی بعد خب کی دست رس تره مدیر پس اون و وظایفش رو نقد می دی.
مدیر انجمن در ایندهون بود حضور داشت مطالب تمامی پست ها هم می خونه نظر هیچ کسی هم که دیگری رو نقد می کنه تا جایی که حرمت ها حفظ بشه پاک نمی کنم حالا تو هر چی می خوایی بگو نظرت محترمه.
نظر سازنده دارید من خوشحال می شم در پست خصوصی خودم ببنمش.
اون 4تا دوستی هم که مثبت به ایشون دادین خیلی داداشین حالا به کجاش مثبت دادین رو هم در پست خصوصی بگین.
ساعت حضور من هم به نسبت حضور در انجمن از شما بالاتره.

• شروع کننده موضوع

yavari

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید اژه ای
شهر
اصفهان
مدال المپیاد
فیزیک
دانشگاه
سابق آیووا و فعلی کل تک
رشته دانشگاه
کامپیوتر نرم افزار

سلام
از تیم های حضور یافته در مسابقات هلند دعوت می شود در صورت علاقه برای معرفی تیم خود به ادرس زیر بیاییند و اطلاعات تیمی خود را کامل کنند.

http://www.sampadia.com/forum/index.php/topic,13628.0.html

• لایک
امتیازات: DBA

naseri

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانـگان يك تهران
شهر
تهران

با گواهي شركت در مسابقات جهانى و گواهى رتبه كسي خبر داره دقيقا چه امتيازاتى ميدن؟

N.Y.M

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
TEH
سال فارغ التحصیلی
1394
دانشگاه
امیرکبیر
رشته دانشگاه
مهندسی برق

الان که به اندازه کافی از مسابقات گذاشته و از جوش کاملن دور شدیم فکر میکنم دیگه وقتش باشه چندتا نکته رو بگم اون موقع اصلن نمیخواستیم حرفی بزنیم

فرموده بودن فسفر بسوزونین ایده بزنین :

جناب محترم ایده ی ما واسه دروازه بان یکی از دلایل بست پرزنتیشن شدنمون شد (خواستید بگید توضیح میدم )

+
همونطور که MSN هم گفت سر بازی های ما که میشد بود مواردی که 6تا داور +سرداور هم میومد و حالا ایرادات کمک داورها بماند که مثن سر ی بازی 2 تا گل مارو نزدن و یهو کمک داور پاشد رفت بی دلیل ! همون هم شد معیار قیاسشون واسه از گروه بالا فرستادن ما
جالبه که امضا هم نزده بودم پای نتیجه رو ...

و این که 2تا تیمی که DQ شدن تو گروه individual ما اول و دوم بودن

ی سرچ کنید تو یوتیوب Robocup2013 Eindhoven superteam team Euro vs GIMS
میبینید که فقط آترس بازی میکرد اخرم سر تفاضل گل نرفت فینال

با همه بدشانسی های متوالیمون خوشحالم تونستیم پرچم ایران ُببریم بالا

مرسی از نظرات همگی

koko azad

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
94
دانشگاه
گیلان
رشته دانشگاه
معماری

و اینکه کمتر تیمی میتونه تو مسابقات جهانی لقب score machine بگیره از طرف داورا.

N.Y.M

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
TEH
سال فارغ التحصیلی
1394
دانشگاه
امیرکبیر
رشته دانشگاه
مهندسی برق

به نقل از ديــِــگو :
با گواهي شركت در مسابقات جهانى و گواهى رتبه كسي خبر داره دقيقا چه امتيازاتى ميدن؟

ظاهرا دانشگاه امیرکبیر با سرتیفیکیت بین المللی ربوکاپ مقطع کارشناسی ارشد و دکتری رباتیک بدون کنکور ـه بازم سرچ کنید دقیق یادم نیست

بالا