• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

من همسرش هستم

• شروع کننده موضوع h.f
  • تاریخ شروع
  • شروع کننده موضوع

h.f

جــــــــــــلاد لـــــاغر :>
نام مرکز سمپاد
F1 TEH
شهر
چه فرقی میکنه کجای دنیام
سال فارغ التحصیلی
94
دانشگاه
شهید بهشتی
240px-Man_hamsarash_hastam.jpg

من همسرش هستم عنوان فیلمی سینمایی به تهیه کنندگی مرتضی شایسته و کارگردانی مصطفی شایسته و محصول ۱۳۹۰ است. فیلمی در ژانر عاشقانه و اجتماعی است، که در این فیلم نیکی کریمی ، مصطفی زمانی ،میترا حجار ، لادن طباطبایی و ... بازی کرده اند.

داستان فیلم :

زوجی بعد از دوازده سال زندگی، حالا به نوعی یكنواختی در زندگی رسیده اند. دكتر امیرحسین (مصطفی زمانی) به همسرش شهلا (نیکی کریمی)خیانت كرده و منشیِ خود (میترا حجار )را صیغه كرده است. از این موضوع، شهلا مطّلع می شود و سعی می كند با برانگیختن حسادتِ وی او را از این كار بازدارد، شهلا در حادثه ای به خواستگار اولش برخورد و یادِ عشق قدیمی را زنده می كند. او تصمیم می گیرد تا آخر خط، این راه را طی كند اما....
رسیدن به داستانی عاشاقانه که حرف تازه ای برای گفتن داشته باشد، در این دروه و زمانه کار ساده ای نیست. داستان این فیلم در حقیقت به صورت بسته ای شیک و تر و تمیز به بیننده ارائه می شود که فقط یک وجه بصری را در نظر گرفته است.

من این فیلم رو دیدم و خیلی خوشم اومد به نظرم کارگردانی خوبی داشت بازی و انتخاب نقشهای اول فیلم (نیکی کریمی و مصطفی زمانی ) عالی بود. شخصیت امیر حسین کاملا خاکستری بود که در اواسط فیلم سفیدتر میشد و شخصیت شهلا در اوایل فیلم روشن و سفیدی داشت و در اواسط فیلم تا اواخر شخصیتش رو به تیرگی میرفت و داستان طوری بود که بیننده قضاوت میکند ولی بعد به قضاوت عجولانه اش پی میبرد .ولی ب نظرم اینکه کار شهلا رو انتقام درنظر گرفته بود چیز خوبی نبود من خودم تا وقتی که چند دقیقه آخر فیلم شهلا گفت انتقام چیز خوبی نیست فکر کردم که خب این کار رو کرده تا ب امیر حسین بفهمونه که خیانت چ دردی داره و ... و ب نظرم حرفهای آخر فیلم شهلا چیز اضافه ای بود و اگر اون قسمت نبود پایان بهتری از آب در می اومد . ولی در کل فیلم خیلی خوبی بود و فیلمی بود که حداقل من دلم میخواد 1 بار دیگه ببینمش :)

meris-78

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان لاهیجان
شهر
لاهیجون
مدال المپیاد
می خوام داشته باشم ولی کی میدونه چی میشه
دانشگاه
اگه چشمم نزنین شهید بهشتی
رشته دانشگاه
پزشکی
پاسخ : من همسرش هستم

به نظر من در زندگی الان هیچ زنی نمیاد وبا زن بازی شوهرش بسازه دروغ می گم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
پس در نتیجه به نطر من این فیلم کمی از تخیلات من خارجه . ولی ارزش یکبار دیدن رو داره ;;) ;;) ;;) ;;) ;;)

roya0112

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ناحیه1
شهر
کرموووون
مدال المپیاد
....
دانشگاه
پیام نور روستای ده بالا
رشته دانشگاه
ابیاری گل های قالی

ینی این نیکی کریمی دوسش دارما!ولی همه فیلماش مثل همن!!من اینو توسینمادیدیم!!قشنگه ها ولی حوصله ادمو سرمیبره!!الان دارم حرص میخورم بیخود پولی که بابت این فیلم رفت! :-&

شب بو

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان4|فرزانگان1تهران
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
96
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
انسان‌شناسی

گاهی وقتا ، یه فیلمایی رو میبینم ، بعد کلی خودمو میزنم به خودم میفحشم که من چقد خرم !

واس چی این فیلمو دیدم ؟

اصن چی داشت ؟

مفهوم ـی .. معنایی ..

اصن واس چی ساختنش ؟

بعد این فیلم " من همسرش هستم " هم از این دسته ها بود . (:|

Shaghayegh11

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان یک
شهر
سیرجان-کرمان
سال فارغ التحصیلی
1392
دانشگاه
شیراز
رشته دانشگاه
مهندسی شیمی

من سی دی این فیلمو دیدم.راستش خیلیم خش داشت کلا یه چیزاییشم نفهمیدم. :D
من حقیقاتا منظور فیلمو نفهمیدم.کسایی که معتقدن فیلم خوبی بود،میشه بگن هدف فیلم چی بود؟ و اینکه یهو شهلا و امیرحسین خوب شدن با هم؟و این که اون سکانس پایانی که شهلا تو ماشین بود،چی گفت دقیقا؟شاید فیلم با همون معنا پیدا کنه.چون من اون جاشو نتونستم ببینم.
یکی این سولا رو جواب بده،اون وقت می تونم نظرمو راجع به فیلم بگم. :-"

shaqayeq.m

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان زینب
شهر
سیستان
سال فارغ التحصیلی
1396
رشته دانشگاه
زبان و ادبیات انگلیسی

من چون نیکی کریمی بازی میکرد این فیلم رو تهیه کردم،بد نبود طبیعی بازی می کردن :-?
ولی خب خیلی خوب نبود

بالا