• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

کنکور کنکور چطور بود؟

omidreza

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
.
سال فارغ التحصیلی
1400
دوباره کنکور شد
حسینی بای پیداش شد
صبحی رفته بود پیش بچه های تجربی خودشون اعتراف میکردن اشتباه کردن
یکی بود گفت من 8 سال دارم کنکور میدن هنوز هیچی نشدم
و امسال از 637 هزار نفر 9 هزار نفر پزشکی قبول میشن:eek:

dr.namingstuff

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان علامه حلی 1 تهران
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
98

boodika

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
ناکجا
سال فارغ التحصیلی
1398
چرا همه میگن آسون بود:/
نمیدونم چرا انقدر باهات موافقم من نمیدونم خوب بودن ینی چی از نظرشون به دختره سه تا ستون اول پاسخنامه اش خالی بود اومد بیرون گفت خیلی خوب بود:/

Elaheh_nas

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ۱ دبیرستان
شهر
اردبیل
سال فارغ التحصیلی
1399
مدال المپیاد
نداشته بید
دانشگاه
محقق
رشته دانشگاه
فیزیک
تلگرام
اینستاگرام

mahta.e

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1399
دانشگاه
امیرکبیر
تلگرام
اینستاگرام
کنکور تجربی چطور بود گایز؟؟

نام مرکز سمپاد
-
شهر
-
سال فارغ التحصیلی
1397

incognito

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بابل
سال فارغ التحصیلی
1395
رشته دانشگاه
پزشکی
چه قرار باشه ی سال دیگه بمونید و چه قرار باشه برید الان "باید" کتابهاتون بذارید تو کارتن و تاجایی ک ممکنه بچپونیدشون تو انباری جایی که نبینید
شما "باید" استراحت و تفریح درستی داشته باشید تو این یکی دوماه
اگه قرار باشه دوباره کنکور بدید به این تفریح درست و ری استارت شدن نیاز دارین حتما
و اگه هم قرار باشه برید دانشگاه بازم باید از این فرصتتون استفاده کنید چون تو دانشگاه هم قرار نیست چیزی راحتتر از مسیر کنکور و درس های دبیرستان بهتون ارائه بشه چه بسا سختتر
این تایم استراحت حق شماست;چه کنکور خوبی داده باشید چه بد. چه سال کنکوری پرتلاشی رو گذرونده باشید چه تلاش نکرده باشید. به خودتون یاداوری کنید که این بازه زمانی فقط و فقط برای ایجاد ارامش و استراحت شماست
به این حرف گوش نکنید که میگن هرکی به اندازه تلاشش نتیجه میگیره. تو این سیستم بی عدالتی انقدر هست که نرسیم به این موضوع. اگه استرس داشتید,حالتون بد شد سر جلسه,مریض بودید,...میفهمم که رسیدن به ایده ال خودمون چقدر سخته. طبیعیه که سر کنکور هول شید و هیچ سرزنشی هم وارد نیست. پس امیدوارم همتون ببشتر از تلاشتون نتیجه بگیرید
درصد گرفتن یا نگرفتنتون به روحیه خودتون بستگی داره. اگه از شر فکرای زیادی خلاص میشید با اومدن کلیدا(کلیدای کانون زود میان)ی درصد تقریبی بگیرید ولی درصد های نجومی هرکسی رو باور نکنید.
به کامنت خوندن زیر صفحات قلمچی و...عادت نکنید همه سطح علمی شما رو ندارن و از رو هوا و تخمین و شانس به تحلیل سطح کیفی کنکور میرسن! خیلی ها درصدهایی که ارزوشون رو داشتن مینویسن,..
اطرافتون ادمای زیادی هستن که ممکن هیچ وقت شما رو درک نکنن,سرزنشتون کنن,..اما عزیزای من فقط و فقط خودتون هستین که از تمام وجه های شرایط و احوالتون خبر دارید."فقط"خودتون میدونید با چه سختی و حالی این مسیرو گذروندید. هیچ کسی جای شما نبوده و نیست پس ابدا اجازه ندین کسی بهتون حس بدی منتقل کنه.

قوی باشین و از هیچ چیزی نترسین. الان باید بیشتر از همیشه شجاع باشین و به خودتون کلی استراحت,خواب خوب,تفریح...بدهکارید. برید و به خودتون برسین

شانا

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1396
رشته دانشگاه
پزشکی
یه چیزی بگم.خیلی مهمه..
مطمئن باشین طراح کنکور دلش به حالش ما نمیسوزه تست بی ایده و چرتو پرت بده بهتون(تازه اون اثر مخربش بیشتره رو تراز شما اگه بده)....پس بازم‌مطمئن باشین سوالای کنکور هیچوقت انقد ساده نمیشن شما ها همه صد بزنید یا همه نود باشن..
من که سوالارو ندیدم ولی مطمئتم بازم میانگین شیمی مثل پارسال میشه مثل تمام سال های گدشته از سال ۹۳ به بعد..

نام مرکز سمپاد
-
شهر
-
سال فارغ التحصیلی
1397
یه چیزی بگم.خیلی مهمه..
مطمئن باشین طراح کنکور دلش به حالش ما نمیسوزه تست بی ایده و چرتو پرت بده بهتون(تازه اون اثر مخربش بیشتره رو تراز شما اگه بده)....پس بازم‌مطمئن باشین سوالای کنکور هیچوقت انقد ساده نمیشن شما ها همه صد بزنید یا همه نود باشن..
من که سوالارو ندیدم ولی مطمئتم بازم میانگین شیمی مثل پارسال میشه مثل تمام سال های گدشته از سال ۹۳ به بعد..
دقیقا! یه دفه اپیدمی میشه که همه میان میگن خیلی سخت بود و فلان! ( مثل پارسال!) یه دفه هم اپیدمی میشه همه میان میگن خیلی آسون بوده!(مثل امسال!) در حالی که چندان سطح سوالا با پارسال فرقی نداشت!

آخرین ویرایش:

شانا

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1396
رشته دانشگاه
پزشکی
دقیقا! یه دفه اپیدمی میشه که همه میان میگن خیلی سخت بود و فلان! ( مثل پارسال!) یه دفه هم اپیدمی میشه همه میان میگن خیلی آسون بوده!(مثل امسال!) در حالی که چندان سطح سوالا با پارسال رقی نداشت!
قطعا همینطوره..اصلا اگر سطح سوالا خیلی پایین باشه نمیتونن درست تراز بدن تو رشته پرطرفداری مثل تجربی و مجبورن اگر درسیو سخت میکنن درس دیگرو کمی اسون تر کنن..
من اصلا نمیتونم بپذیرم مثلا طراح کنکور بهتون سوالای خیلییی اسون داده باشه، احتمالا مثلا یا زیست یا فیزیک یا ریاضیو سخت کردن و به جاش کمی(فقط کمی)سطح شیمیو اوردن پایین و بچه ها الکی دوق زده هستن..

Zari78

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1397
رشته دانشگاه
مهندسی کامپیوتر
نمیدونم چرا انقدر باهات موافقم من نمیدونم خوب بودن ینی چی از نظرشون به دختره سه تا ستون اول پاسخنامه اش خالی بود اومد بیرون گفت خیلی خوب بود:/
خوب بودن از نظر هر کسی یه بازه ای داره:)):))
پارسالم که من کنکور دادم کل کلاسی که من بودم بعد از یک ساعت و نیم پاشدن رفتن بعد میگفتن خیلی خوب بود:))

محمّد عرفان

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
حلی ۲
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
94
مدال المپیاد
برنز شیمی
دانشگاه
علوم پزشکي تهران
رشته دانشگاه
دندانپزشکی
اینستاگرام
حالا من نمی‌دونم کنکور امسال چجوری بوده ولی یادمه سال ما یه سریا میومدن می‌گفتن آسون بود خیلی و فلان بعد رتبه‌ها که اومد همه بالای ۲،۳ هزار بودن :‌))) خلاصه اگه فکر می‌کنید سخت بوده و می‌بینید یه سریا می‌گن آسون بوده روحیه‌تونو نبازید،آسون بودن برای هر کی یه جور تعریف می‌شه ظاهرا.

mohad_z

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان سه
شهر
طـــهـران
سال فارغ التحصیلی
95
رشته دانشگاه
زیست فناوری/ ژنتیک
اقا دیگ راجب کنکور نه حرف بزنید نه فکر کنید،
بیایید بریزید تو انجمن تاپیکا رو خاکروبی کنیم و کتابخونی و فیلم دیدن و صندلی داغ رو شروع کنیم.

Farnaz.p

کاربر جدید
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
.اصفهان
سال فارغ التحصیلی
1400
رشته دانشگاه
-
نمی‌دونم چرا انقد حس خوبی دارم نسبت به عملکرد امروزم:-?
بنظر شما هم خیلی آسون بودن سوالا؟
فرناز خیلی به فکرت بودم امروز.امیدوارم رتبه برتر بشی.خوشحالم که خوب دادی ازمونتو

نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
گرندلاین
سال فارغ التحصیلی
1399
اقا دیگ راجب کنکور نه حرف بزنید نه فکر کنید،
بیایید بریزید تو انجمن تاپیکا رو خاکروبی کنیم و کتابخونی و فیلم دیدن و صندلی داغ رو شروع کنیم.

دل ما رو خون نکنید با این کاراتون:((
ما تازه دردسرمون شروع شده:(

بالا