• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت
موازی

بانگ‌ها آخرین فعالیت ارسال‌ها اطلاعات شخصی

• به دیدن این کی‌دراما بیشتر ترغیبمان کردین:)
    من یک مدت زمان طولانی از اینکه کسی پاشو کنارم تکون بده عصبی میشدم و سر امتحان اینا جامو عوض میکردم آنقدر رو مخم بود ولی الان برام عادی شده و سرش اذیت نمیشم .:))
    • لایک
    امتیازات: موازی و زمستون
    موازی
    موازی
    آره منم یه زمانی این مدلی بودم. ولی نمیدونم دلیل این که یه سری چیزا میره رو مخمون چیه.
    ایمیل زدم که من یه دانشجوی اینترنشنال بیچاره ام و فلان و بهمان و حالا خودم گریم بند نمیاد از این همه مصایب ایران و ایرانی بودن...
    و منی که همین چند روزه خیلی زیاد غمم گرفته از اینکه ما مردم ایران بی صاحب موندیم رسما:/
    بی صاحب به معنای واقعی...
    • لایک
    • دابل‌لایک
    امتیازات: موازی و Strawberry
    موازی
    موازی
    اوهوم این چند روز اتفاقات بد زیاد افتادن و کنار همه این اتفاقات گیس و گیس کشی ها بدتر اعصاب واسه آدم نذاشتن.
    • لایک
    امتیازات: هور
    خوش به حالتون که به غذاهای سالم متمایلید :)
    یکی از بزرگ‌ترین آرزوهام اینه که بزرگ‌تر شدم خام گیاهخوار بشم البته بعید میدونم دووم بیارم ;))
    • لایک
    امتیازات: Batman:/ و Strawberry
    موازی
    موازی
    من گیاهخوار نیستم. در هفته تقریبا چهار پنج بار گوشت های مختلف میخورم ولی برای پختشون از روغن خیلی خیلی کمی استفاده میکنم.
    متین.
    آیا حیف نیست این بدن سالم بره زیر خاک؟ :))
    Scarlett
    Scarlett
    نه والو ;))
    سلام. تو دانشگاه چی میخونی دختر؟ رشته‌ت
    • لایک
    امتیازات: Batman:/
    موازی
    موازی
    برق و کامپیوتر. چطور مگه؟
    ATE
    حرف بزنت رو خوندم کنجکاو شدم
    درود بانو.
    با اینکه الان بعد از نوشتن اون همه حرف که واسه آروم شدنم نوشتمش، حالم زیاد تعریفی نداره اما اومدم بگم که شما لطف بفرما و بزرگواری کن که عیب و ایراد دوست داشتنی بودن یا نبودن به خودت تنفیذ نفرما.
    میدونی چرا اینو به شما میگم؟!
    چون یه چیزی رو توی زندگی سی ساله م متوجه شدم .اینکه آدم قرار نیست با همه ازدواج کنه!
    و اینکه همین الان برای دست کم صد میلیون آدم از چهار میلیارد آدم جذاب و زیبا هستیم!
    و قراره با یکی که مشخص نیست از کدوم ...پا میشه میاد فیس توو فیس بشه در وهله اول.
    آخر سر هم، این از دو چیز اون خوشش میاد، اینم از دو چیز اون و به خیریت و سلامتی سال ها به خیر و خوشی با هم زندگی میکنن!

:)

(کمی طنز نوشتم ، گرچه شاید توی نوشته به چشم نیاد....ولی خب میخوام بگم همونطوری که به تعداد آدم ها راه هست برای رسیدن به خدا ( به قول پرویز پرستویی توی فیلم مارمولک) ،همونطور هم به تعداد آدم ها راه هست برای رسیدن به آدما

البته جسارت منو شما ببخش نظر دادم،
    خواستم کمی حال دل شما بهتر از من باشه .
    عکسی که تو تاپیک عکاسی هفتگی گذاشتی کجاس؟ به نظرم ایران نمیاد.
    هانجی خیلی خفن تر از میکاساعه ولی :-"
    موازی
    موازی
    اوهوم دقیقا :)
    Farnaaaz
    Farnaaaz
    منم خیلی شبیه هانجی هستم :))
    و به طرز جالبی بارها از نوشته‌هات حس کردم شبیه تو هم هستم. (=
    موازی
    موازی
    همه شبه هانجی ها /m\
    یدونه آناناس کامل؟
    خیلی پولداری خیلی
    (تو شهر ما تابستون هرجایی پیدا نمیشد و یدونش فک کنم چهارصد بود)
    موازی
    موازی
    تو شهر ما آناناس از دو کیلو پرتقال یا سیب ارزون تره =)
    دقیقا استرسش مزخرفه من دستام از شدت عرق انگار گذاشتمش تو تشت آب و باعث میشه مسلط بنظر نیام
    موازی
    موازی
    من اگه حرفی واسه گفتن داشته باشم خیلی مسلط و اوکیه ولی وقتایی که چیزی واسه گفتن ندارم استرس میگیرم :))
    armaghannn
    armaghannn
    حالا من همه چی آماده دارم برای گفتن باز من من میکنم با وجود اینکه باید حرف بزنم ):
    Fantasie in F minor , Op.103 , D.940
    از شوبرت ، پتانسیل اینو داره باهاش تا آخر عمر زندگی کرد
    سال 97 یه باشگاهی میرفتم که مربیش مدرکش رو از دبی گرفته بود و حداقل هفته ای 16 تومن درآمد داشت!{سال 97 خیلییی بود}
    و جالب اینجا بود که خواهرش پزشکی خونده بود و به گفته خودش ماهی 16 تومن هم درآمد نداشت
    کمکی بر میاد ازمون؟S-:
    • لایک
    امتیازات: armaghannn و galeger
    armaghannn
    armaghannn
    آره موازی جونم هستیم ما اگه بتونیم
    موازی
    موازی
    مرسی بچه ها ولی خب خودمم دقیق نمیدونم چمه
    Spacegirl
    Spacegirl
    بهترین کار تو زمان پنیک اتک تغییر شرایط محیطیه... جاتو عوض کنی... یه کار متفاوت کنی... ولی اگر تکرار میشه هعی برو دکتر حتما.
    سلام.خوبین؟
    شرمنده که جواب سوال شما یکم بیشتر از یکم شد:)o-:#
    خواستم یه دفه کامل توضیح بدم که اگه بقیه هم سوالی داشتن همونو بخونن
    موازی
    موازی
    مرسی از توضیحت. خیلی خوب بود :)
    • لایک
    امتیازات: f.hn
  • بارگذاری…
  • بارگذاری…
  • بارگذاری…
بالا