• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت
Rhodium

بانگ‌ها آخرین فعالیت ارسال‌ها اطلاعات شخصی

• پسر عمم میگفت مدرسه کناریشون دخترونه است و بجای اینکه اینا شماره بدن به دخترا اونا شماره میدن و تیکه میندازن در حدیه که اینا از دستشون فرار میکنن:)) حتی دو سه باریم با اینا درگیر شدن
    • خنده
    امتیازات: *ترلان* و Retr026
    Rhodium
    Rhodium
    اوضاع اجتماعی کشور خرابه متاسفانه 💀
    • لایک
    امتیازات: _Vina_
    _Vina_
    _Vina_
    البته این یه اتفاق دو طرفه است خونه ما در راه بازگشت یا رفت مدرسه دخترونه است و تقریبا هر روز شاهد پسرانی هستیم که به دخترا تیکه میندازن و...
    در کل واقعا ناراحت کننده است
    گاهی، باید رفت، باید برید، باید گذشت، باید شکست و خطر کرد، باید پرید، برو بپر، ببر نترس
    در واقع داری با رفتنت، ازادیتو جشن میگیری
    درد مجازات نیست، دوری مجازات نیست
    زخم ها و سختی ها و حتی تحریم های ما پایه های موفقیت و تکامل هستند، مرگ مجازات نیست . ‌. .
    یکی از لذت های دوره ی دوم دبیرستان نداشتن کتاب تکمیلی ه....🤣
    جزوه های معلم ها بسیار کارآمد تر و مفید تره
    اونی که داری بهش نزدیک میشی باید خیلی ارزششو داشته باشه چون، ادما هرچی به یکی نزدیک تر شن، از بقیه دورتر میشن، ممکنه بخاطر اون یه نفر، خیلی موقعیتارو از دست بدن . . .
    Rhodium
    Rhodium
    ادما باید اعتماد رو بشناسن، صبرو یاد بگیرن و ایمان رو بفهمن. گاهی تنها داشتن مهم نیست، فهمیدن داشته ها مهمه، اگه چیزایی که داری رو درست نشناسی، خیلی ساده از دستشون میدی، یا شایدم خیلی سخت، اما از دستشون میدی . . .
    از سیزده یه کمکی بگیر و ازش بپرس برای المپیاد شیمی
    و دمت گرم از الان المپیاد مورد علاقه ات رو انتخاب کردی و داری براش میخونی . مطمئنم که موفق میشی
    • لایک
    امتیازات: Rhodium
    Rhodium
    Rhodium
    اول اینکه واقعا دمت گرم که انقد به ادما انرژی میدی کمتر کسی پیدا میشه اینطور انرژی بده دوم اینکه باشه بهشون میگم.
    • دابل‌لایک
    امتیازات: Retr026
    رفتنی باید بره، با موندنش فقط نگرانی درست میکنه. چیزی که نگرانت میکنه کنترلت میکنه و اگه کنترل بشی حتما سرعتت پایین مـیاد، حتما عقب مـیمونی و اگـه عقب بمونی حتما حذف مـیشی . . .
    سربار و سرباز فرقشون یه نقطس، اما تفاوتشون یه دنیاست، ای کاش جای اینکه سربار هم بودیم سرباز هم بودیم، ای کاش . . .
    هر دفعه، هرجایی ، هر کاری میکنم، میفهمم که چقد اشتباه اومدم راه رو ، و ارزو میکنم که ای کاش، ای کاش کارها و اعمال، دکمه اندو و ریستارت داشتن، کی روزی میرسه که بفهمم هر جایی چطور رفتار کنم، تا اونی که میخوام باشم، کی؟ راه و روشش چطوریه؟ چطوری؟
    کاش این مشکلات هم فرمول و راه حل داشتن، مثل مسائل ریاضی، اما افسوس که هیچ راهی نداره و باید خودت تجربه کنی و تجربه بگیری . . .
    Rhodium
    Rhodium
    یه ادمی بود میگفت...
    مثلا یه میزو چرا مردم میخرن و ازشون خوششون میاد؟ چون فرکانس میزه بالاس، پس تو هم اگه میخوای شخصیت بالایی داشته باشی باید فرکانستو ببری بالا
    فرکانس وسایلت فرکانس دوستات فرکانس درست و فرکانس تیپت
    شاید در نگاه اول بگیم که ظاهر مهم نیست، باطن مهمه ولی باید قبول کنیم ظاهر هم جزو مهمی از شخصیت یه ادمه
    • لایک
    امتیازات: Thea
    Thea
    Thea
    دقیقا ، کاملا درسته
    کلا آدم هر چی از خودش کمتر حرف بزنه بهتره ، به جاش از آب و هوا ، برند ، خوراکی هر چی میتونه صحبت کنه
    مطالب زیادی در مورد افراد سمی هست اما خب به نظر من شاید همه آدما سمی نباشن اما میتونن بشن !
    پس همیشه باید آگاهانه و محتاطانه رفتار کرد ، راستی اینم بگم ، تو دفتر بنویس
    خیلی موثره ، اول بنویس دوست داری چجوری باهات رفتار بشه بعد بنویس برای اینکه اینجوری باهات رفتار بشه باید چیکار کنی ، یا هر اتفاقی افتاد به جای سرزنش کردن و ناراحتی بنویس ، به احتمال ۸۰ درصد تکرارش نمی کنی
    • لایک
    Thea
    Thea
    دقیقا ، به نظر من که ظاهر اصلا ۹۰ درصده همه چیه...
    در مورد همین موضوع ، میدونی خب شما هیچوقت قرار نیست باطنتو به کسی نشون بدی ، چون آدما سمین و آدم سمی سو استفاده گره و و و
    و اون ۱۰ درصد هم مال موقعیتای خیلی خاصه...
    • لایک
    اسپای یه ماموریت دارم برات
    من دیسکوردم کلا باز نمیشه جدیدا و اسپاتیفایم هم لاگ اوت شده و وی پی ان وصل نمیشه که دوباره لاگین کنم
    چندتا از پلی لیستام لینکشون تو بخش music دیسکورد هست اگه میتونی اون لینکا رو بفرست که حداقل تو کروم گوششون بدم
    پولتم بعدا واریز میکنم
    Rhodium
    Rhodium
    متاسفانه حق بود
    Rhodium
    Rhodium
    یکی از چیزایی که ازت میخوام برام براورده کنی اینه که n تا چیز داشته باشم که بتونی برام براورده کنی ×_×
    Rhodium
    Rhodium
    وظیفه ی انسانی بنده بود که این کار کوچیک رو برات انجام بدم نیازی به جبران نیست ^_^
    از این سیاه ترم ممکنه
    باز تیره ترم میشه
    تو خودت داغونی
    واسه چی بزنم نیشت . ‌. .
    اقا من نمی فهمم این بایاس شدید تو و @Black note نسبت به پاپ کره ای
    چون همچنان که پاپ کره براتون بد بنظر بیاد باید japanese pop/ هم بایاس داشته باشید
    گام های اکثر موسیقی های پاپ یکیه و سمپل شده ست
    ili
    ili
    بدون جبهه گیری رپ 90 درصدش حرف و متن لیریک اهنگه
    که اگر خوب نباشه کارم خوب نیست
    تا جایی می شه به کسی که از رپ خوشش نیاد حق داد
    ولی پاپ/هایپر پاپ/الکترو پاپ اینا
    • لایک
    Rhodium
    Rhodium
    سلیقه