• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

آغاز مسابقه تاریخ به سبک جدید

وضعیت
موضوع بسته شده است.
  • شروع کننده موضوع

ادیبَک

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
سنندج
سال فارغ التحصیلی
1392
دانشگاه
Lund University
رشته دانشگاه
Law
اینستاگرام
پاسخ : آغاز مسابقه تاریخ به سبک جدید

امتیاز ها :

تیم اول

ارائه منبع : 2 امتیاز

کیفیت تعریف ، جمله بندی و صحت تعریف : 2 امتیاز ( من تعریف چندانی از شما ندیدم ! بیشترش رو عین جملات منابع کپی کرده بودید ! )

سطح نقد و بررسی تاریخچه و جزئیات موضوع : 3 امتیاز ( من نقد مستقلی از گروه شما ندیدم ! حقیقتا این سری کیفیت کارِ تون افت کرده بود ! )

جمع امتیاز ها : 7 امتیاز

تیم دوم

ارائه منبع : 2 امتیاز

کیفیت تعریف ، جمله بندی و صحت تعریف : 4 امتیاز

سطح نقد و بررسی تاریخچه و جزئیات موضوع : 4 امتیاز

جمع امتیاز ها : 10 امتیاز

جمع کل امتیاز ها

تیم اول : 36 امتیاز

تیم دوم : 47 امتیاز

جا داره از همه ی دوستان شرکت کننده تشکر کنم که وقت گذاشتند و به رقابت پرداختن . از دنبال کننده های مسابقه هم کمال تشکر رو

دارم. تیم دوم با به دست آوردن 47 امتیاز برنده این دوره از مسابقات انجمن تاریخ به سبک جدیده .

چندتا گِله هم دارم ، از کاربرانی که اول اعلام آمادگی کردن و بعد شرکت نکردن ، از شرکت کننده ها هم گِله دارم ! ببینید وقتی میگیم منبع

بیارید برای حرف هاتون به این معنی نیست که شما برید نوشته های منبع رو دقیقا اینجا کپی کنید !

منبع آوردن یعنی مدرک ارائه دادن برای توضیحات خودتون ، ما اینجا میخوایم شما توضیح بسازید تا این مسابقه نوعی مدرک باشه !

این مسابقه هم خداروشکر به پایان رسید ، اگه کم لطفی کردیم ، حق خوری ( :-" ) کردیم یا ناخواسته و غیر عمد اشتباه داوری و قضاوت

کردیم به بزرگی خودتون ببخشید اما سعی شده تا جائی که راه داره امتیاز ها منصفانه تقسیم بشه.

طبق قولی که قبل از مسابقه دادم به تیم برنده هدیه ای به رسم یاد بود تعلق میگیره .

به علت کار و مشغله ی بنده و ناتوان بودن بنده از مدیریت انجمن مثل قدیم(از وقتی یادمه مدیر انجمن تاریخ بودم خب :-" ) اعضای تیم برنده

به مدیران داخلی معرفی میشن و در صورت عبور از گزینش مدیریتی به عنوان مدیر انجمن تاریخ همکار و بعد از مدتی جایگزین بنده میشن البته

این بدین معنا نیست که شما حتما مدیر میشین بلکه فقط یک شانس برای شما قائل شدیم و ممکنه مدیران داخلی مخالفت کنند.

موفق باشید !

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا