• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

سوالات

پاسخ : سوالات

ديدم ديدم :))
مرسي ؛؛)

چرا نمی تونم دانلود کنم اهنگ ؟

مبهمه سوالت :-??

كلا با سافاري نميتونيد دانلود كنيد چون هم چين قابليتي رو آي او اس وجود نداره اما ميتونيد با app هاي دانلود زيادي كه تو appstore به صورت رايگان هست تقريبا هر فايلي رو از اينترنت با سرعت خوب دانلود كنيد

به نقل از Nirman :
مزایای لپ تاپ های اپل نسبت به بقیه برندها چیه؟به نظرتون ارزش داره انقدر هزینه کنیم ؟ چون با همون پول میشه یه لپ تاپ گیم شاخ گرفت.
این لپ تاپ ها ویندوز رو هم ساپورت میکنن؟
ببینید بستگی به کاری که میخواید بکنید داره،اپل چون سیستم عامل خیلی روونی داره و ویروس و اینا خیلی به ندرت میگیره محبوب هست.ولی اگه برنامه ی کاربردی میخواید نصب کنید شاید سخت برای اپل گیر بیاد.برای بازی کردنم همینطور زیاد مناسب نیست.(باید زیاد هزینه کنید)
میتونید ویندوز هم نصب کنید ولی چون مشخصات لپ تاپ های اپل برای سیستم عامل خودشه باید خیلی لپ تاپ اپل گرونی بگیرید تا ویندوز روش راحت اجرا شه و بتونید باش کار کنید.

کسی با نرم افزار wine، که میشه برنامه های .exe رو روی مک اجرا کرد، کار کرده؟

يه سوال دارم. نخندين. :-"
چه جورى مى شه با آيپد نيم فاصله رو رعايت كرد؟ اصلاً مى شه؟

به نقل از صَواع. :
براى اضافه كردن نيم‌فاصله توى آيپد و آيفون و اين‌ها، برنامه‌ى unicode table رو دانلود كنيد و بعد تو برنامه سرچ كنيد 200c؛ بعد يه صفحه خالى مياره، اون رو كپى كنيد و از برنامه خارج بشيد و بريد تو setting —> general —> keyboard —> add new shortcut ، تو قسمت phrase اون چيزى كه كپى كرديد رو پيست كنيد و تو قسمت shortcut ميتونيد مثلا دوتا @ بنويسيد، يا هرچيز ديگه‌اى.
حالا براى استفاده ش بايد اون چيزى كه تو قسمت shortcut نوشته بوديد رو بزنيد، مثلا ‌@@؛ بعد هم يه اسپيس مى‌زنيد تا بفهمه كه منظورتون اون shortcut س. بعد حالا يه بك‌اسپيس مى‌زنيد و بقيه كلمه رو تايپ مى‌كنيد.
:D

به نقل از Nirman :
مزایای لپ تاپ های اپل نسبت به بقیه برندها چیه؟به نظرتون ارزش داره انقدر هزینه کنیم ؟ چون با همون پول میشه یه لپ تاپ گیم شاخ گرفت.
این لپ تاپ ها ویندوز رو هم ساپورت میکنن؟
این سوال منم هست...خب قیمتش خیلی شیکه :-"
msiهم همین طوره..اما شنیدم اطلاعات مستقیما برای امریکا سند میشه..درسته؟
جدا از مسئله ی قیمت این مارک ها چه مزایایی داره ک از مابقی مارک ها متمایزشون میکنه؟! :-?

برای اولین بار آیفون باید چند ساعت تو شارژ باشه؟ :-"

به نقل از my love :
چرا نمی تونم دانلود کنم اهنگ ؟
آهنگایی که با لینک مستقیم تو سایت ها هستو تو مرورگر اپل که همون سافاری باشه فقط آنلاین اجرا میکنه بخوای داتلود کنی باید یه برنامه مثله idownloader داشته باشی لینکو کپی پیست کنی تو برنامه واست دانلود کنه

به نقل از نسیــم :
من iosم اپديت نشده. بعد يه چيز ديگه دارم رو كيبردم واس اينا.( -–— ) بعد ولي اين اندرلاين تو پي سي اينا مماس بر خطه أما اينجا فاصله دارن با خط. همونه يا فرق دارن؟ :)) :-"
اگر iosات 7 باشه همونه اگر هشت باشه نه نیست

لاگ اين كردم صرفن درد گوشيم رو پيدا كنم :|

من با safari نمي تونم اون سما ك واس نمره ها ايناس رُ باز كنم. يني رمز و اينا رو با اطمينان درست ميزنم ولي پيام ميده ك غلط داري وارد ميكني
بعد همين رمز ها رو ك با ي مرور ديگه وارد ميكنم تو همون سايت هيچ مشكلي نيس و باز ميكنه.
درد safari با من چيست؟ :|

کسی با نرم افزار wine، که میشه برنامه های .exe رو روی مک اجرا کرد، کار کرده؟

من قبلنا چند بار سعی کردم استفاده کنم ولی هیچ وقت درست جواب نداده. اصلا نمیشه روش حساب کرد.مخصوصا برای نرم افزارای تخصصی که نسخه مک ندارن.

ios 9 کی میاد؟

اپل اسنور من error میده از شما هم همینطوره؟!

آره مال من‌م. یه مدت درست می‌شه دوباره ارور می‌ده.

[quote author=الناز.خ

سلام دوستان من قبلن این بازیو تو ios میکردم ولی الان میخام انتقالش بدم توی دیوایس اندرویدی اما وقتی میخام کدلینک شدنو بگیرم ارور میده که این بازی برای این اکانت گیم سنتر نیست(من کلن از اول فقط ی اپل ایدی داشتم)ولی اون اوایل اپ استور تحریم بود از نسخه کرک استفاده میکردم بعدش از خود اپ استور اپدیت کردم.
نمیخام بازیم از دست بره لولم 70 بود اونموقع اگه میشه راهنمایی کنین #S-:

سلام. چ جوری میشه با تلگرام رو آیفون آهنگ فرستاد؟ میشه یکی کامل توضیح بده ~X( ~X(
منو از این وضع نجات بدین تو رو خدا

Back
بالا