• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

دانشگاه آزاد

• شروع کننده موضوع

fateme.RMA

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان یک
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1393
رشته دانشگاه
پزشکی
پاسخ : دانشگاه آزاد

نتایج آزادم که اومده! هیچکی هم دانشکده ای من نشد؟ :-"

سیزیف

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فـرزانگان
شهر
مشهد
پاسخ : دانشگاه آزاد

به نقل از Fateme.RMA :
نتایج آزادم که اومده! هیچکی هم دانشکده ای من نشد؟ :-"
من آزاد مشهد پزشکی و دندون سنندج قبول شدم نمیدونم چیکارکنم X_X ؛ شاید هم دانشگاهیتون شدم اما .

نگار

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان جامع(سه)
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
96
رشته دانشگاه
بیوتکنولوژِی
همون طور كه ميدونين دانشگاه ازاد و به طور كلي ساير موسسات غيردولتي از كيفيت آموزشي پايين تري نسبت به دانشگاه هاي سراسري برخوردارند البته اين قضاوتيست كه از عموم فارغ التحصيلان اين دانشگاه ها شنيده مي شود به نظر شم در طي پروسه ي انتخب رشته به طور كلي تحصيل در دانشگاه آزاد و ساير دانشگاه هاي غير دولتي به درد چه كساني مي خوره ؟

براي مثال ميشه قضاوت كرد كه موندن در شهر خودمون و به استفاده از شرايط اموزشي بهتر در شهر هاي دور تر مي ارزه و يا....؟

Asdfghjk

...
نام مرکز سمپاد
...
شهر
...
سال فارغ التحصیلی
1391
رشته دانشگاه
مهندسی نرم افزار
همون طور كه ميدونين دانشگاه ازاد و به طور كلي ساير موسسات غيردولتي از كيفيت آموزشي پايين تري نسبت به دانشگاه هاي سراسري برخوردارند البته اين قضاوتيست كه از عموم فارغ التحصيلان اين دانشگاه ها شنيده مي شود به نظر شم در طي پروسه ي انتخب رشته به طور كلي تحصيل در دانشگاه آزاد و ساير دانشگاه هاي غير دولتي به درد چه كساني مي خوره ؟

براي مثال ميشه قضاوت كرد كه موندن در شهر خودمون و به استفاده از شرايط اموزشي بهتر در شهر هاي دور تر مي ارزه و يا....؟
سلام . والا به نظر ما نمیشه همه دانشگاهای ازاد رو تو یه سطح دید قطعا اون دانشگاه ازاد خرم ابادی که ما توش درس خوندیم قابل مقایسه با مثلا دانشگاه ازاد قزوین و ... نیست ولی همه چی به خود ادم بستگی داره که جدای از دانشگاه سطح پایینی که توش درس می خونه خودش بره مطالعه کنه و سطح علمیشو بالاببره این میتونه خوب باشه . دانشگاه های سطح بالاهم ادمو سریع تر راه میندازه چون استادای خفنی دارن و به نظرم این دانشگاه ها واسه اپلای خوبن و کارت راحت تره اگه هدفت اونوره ابه . ولی خوب اگه طرف بخواد همینجا کار کنه بستگی به مطالعه خودش داره و اگه دانشگاه سطح پایین هم درس بخونه اگه تلاش کنه میتونه موفق بشه.

ɐudɐrgnilɐ⋊.∀

هرچه هستی بمان و داراباش هرچه داری ببخش و مسکین شو
نام مرکز سمپاد
علامه طباطبایی ناحیه 1 (طلایه داران سابق)
شهر
تبریز
سال فارغ التحصیلی
95
مدال المپیاد
برنز المپیاد فیزیک*
دانشگاه
دانشگاه تبریز
رشته دانشگاه
مهندسی برق قدرت - فیزیک محض
دانشگاه آزاد غیر پزشکی و دندانپزشکی به نظر من کلا وقت تلف کردنه!
خودتون رو با انتخاب های احمقانه(منظورم یه ذره حماقت زیاد:D) گول نزنین!
بعد بگید وای هم پولم حیف شد هم وقتم هم علمم و هم استعدادم رف هوا h-: و سرتون پس از 3 یا 4 سال به سنگ بخوره دوباره فکر کنکور دادن بیوفتین دیگه فایده نداره!
همون کار آخر رو اول انجام بدید! شما که قراره دوباره کنکور بدید بهتره سال بعدش بدید!
چون خیلی چیز ها یادتونه و کتاب ها عوض نشده و احتمال قبولی شما بیشتره! ننگش هم کمتره!
به نظر من پشت کنکور موندن ننگش از دانشگاه آزاد دراومدن خیلی کمتره!
آگاه باشید گول تبلیغات رو نخورید دانشگاه آزاد به هیچ دردی برای سمپادی های کشور ایجاد نکرده!

آخرین ویرایش:

نگار

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان جامع(سه)
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
96
رشته دانشگاه
بیوتکنولوژِی
گيرم دانشگاه ازاد بهترين اساتيد و امكانات رو در احتيارمون قرار بده ب نظرم با هم كلاسيايي ك سقف ارزوهاشون توچال اخر هفته ست تا تحقق روياشون نميشه انتظار پيشرفت چون تا استاد مي خواد درس بده مي پرسن چيا رو حذف مي كنين استاد؟!

*aysan*

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
*#*#
سال فارغ التحصیلی
1396
دانشگاه
خوارزمی
رشته دانشگاه
فیزیولوژی جانوری
اینستاگرام
دانشگاه آزاد پزشكي و دندانپزشكي هم كه فرمودين به درد خرپولاش(حمل بر بي ادبي نباشه خيلي پولدارا:D) مي خوره
هركسي نمي تونه تو اين دانشگاها -چه داراي سطح علمي بالا چه پايين- تحصيل كنه!

• لایک
امتیازات: a17

هولدن

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
96
گيرم دانشگاه ازاد بهترين اساتيد و امكانات رو در احتيارمون قرار بده ب نظرم با هم كلاسيايي ك سقف ارزوهاشون توچال اخر هفته ست تا تحقق روياشون نميشه انتظار پيشرفت چون تا استاد مي خواد درس بده مي پرسن چيا رو حذف مي كنين استاد؟!
اولا نمیشه کسیو به خاطر ارزوهاش نقد وقضاوت کرد(و به نظرم هیچکس ارزوهاش این قدر پایین نیست)
دوما این چیزی که میگیدکجا ها حذفه؟تو دولتیش هم هست
سوما" دانشگاه قرار نیست چیزی به شما یاد بده" این جمله رو به صورت مکرر از ادمای موفق مختلف شنیدیم مثالای زیادی هستند طرف از ازاد یا فنی به موفقیت های زیادی رسیده (مثل استارتاپو...)
بعضا دیده شده طرف تو روستا مخترع بزرگی بوده
برای اپلای کردن هم ازدانشگاه ازاد میشه
چهارما شما قصدت پیشرفت باشه هر جا باشی پیشرفت میکنی
دانشگاه آزاد غیر پزشکی و دندانپزشکی به نظر من کلا وقت تلف کردنه!
میشه به جای نظرت ،منطقی حرف بزنی ؟دلیل بیار

amirhj

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
Saveh
سال فارغ التحصیلی
95
مدال المپیاد
یه المپیاد اونم از نوع شیمیایی!! ... تجربه خیلی خوبی بود ولی ای کاش نبود :D
دانشگاه
علوم پزشکی اراک
رشته دانشگاه
پزشکی
كسي از شهريه هاي پزشكي آزاد تهران اطلاعي داره؟
و اينكه سطح دانشگاه و اعتبار مدركش چجورياس

ممنون ميشم: )

• لایک
امتیازات: mhdl

Sophie Amundsen

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
پشت هیچستان!
قبل از این که نظر های فوق کارشناسانه تون رو اعلام کنید :‌)) یه سرچ کوچیک درمورد حرف هایی که میزنید انجام بدین ! مثلاً رتبه بندی دانشگاههای ایران بر اساس تعداد مقالات تولیدی [ منبع ] یا رتبه بندی دانشگاه های آزاد اسلامی در ایران و جهان [ منبع ]
در کل قرار نیست شما پاشی بری دانشگاه سراسری و دانشگاه سراسری همون مدینه ی فاضله ایی باشه که همه دنبال تحقیق همه سرشون تو کتابا همه فوق العاده درسخون بعد بری آزاد ببینی همه دنبال درس نخوندن جو خراب! همه آرزوها کوچیک هدفا کوچیک :‌)) همونطور که قرار نیست همه ی دانشگاه های سراسری از آزاد بهتر باشن قرار هم نیست همه ی دانشگاه های آزاد از سراسری بهتر باشن !! و همونطور که قرار نیست هرکی رفته دانشگاه سراسری خدای اون رشته باشه قرار هم نیست هرکی میره آزاد خراب و بی سواد از آب در بیاد !!!!
و باز قبل این که انتخاب دانشگاه آزاد رو احمقانه (!) بدونید
برید و سرچ کنید دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم تحقیقات (تهران) چطور بین دانشگاه های برتر ایران قرار گرفته [ منبع ]
در حالی که پزشکی و دندون پزشکی نداره و رشته هاش غیر از اونه !
در کل به نظر من انتخاب دانشگاه آزاد به موقعیت مالی ، اون واحدِ دانشگاه آزادی که توش پذیرفته شده ، و هدف شخص برمیگرده [ اگه کسی نخواد بره دانشگاه شهر دیگه و تو خوابگاه نباشه میتونه اگه واحد دانشگاه آزادش رتبه خوبی داشت و ضرر نمیکرد با موندنش بمونه]
و به حماقت داشتن و نداشتن اون آدم " قطعاً " نامربوطه !

مهدی

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه‌حلی
شهر
تهران
مدال المپیاد
کامپیوتر
دانشگاه
دانشگاه تهران. :دی
رشته دانشگاه
آمار. :دی
البته من رک میخوام تصورتو خراب کنم؛ توی تهران هستش این موضوع. توی بقیه جاها هم هستش. اینکه چیارو حذف میکنید استاد.
در مورد توچال؛ توچال،اسکیپ روم،پارک،کافه،کافه،کافه :D نوع تفریحا فرق میکنه ولی کلیتش.. :دي

من یه جای دیگه هم میخوام تصور مرسوم "شریف و .. رو اونور آب میشناسن" رو براتون خراب کنم. چون لزوما تو همه رشته ها اینطوری هم نیست. بسته به استادی که ریکام میده شناخته شدنه معنی میگیره ولی تو پس ذهنتون داشته باشید که توی اونور شریف و .. رو با آزاد یکی میدونن. (البته یه سری فرقای خوبی هم هست) شما از من بپذیرید که از آزاد هم میشه اپلای کرد. :دي

نام مرکز سمپاد
شهید حقانی
شهر
بندرعــباس
سال فارغ التحصیلی
1392
در مورد تعداد مقالات دانشگاه آزاد بگم خدمتتون ک دانشگاه آزاد کلا در یک سری چیزا با نامردی عمل میکنه...نمونش همین مقالات و تیم های ورزشی و... هست...دانشگاه آزاد میاد کلا یدونه حساب میشه....همه مقالاتش چ توی ازاد تهران باشه چ هرجای دیگ رو تحت عنوان دانشگاه آزاد اسلامی ارائه میده و بخاطر همین رنک اول مقالات رو داره...توی تیم های ورزشی هم میاد همه بازیکنای خوب رو توی هر مرکز دانشگاه ازادی باشن جمع میکنه و تحت عنوان همون آزاد اسلامی میبره مسابقات و همیشه قهرمان میشه....و یجورایی مسابقات کشوری دانشگاها رو مسخره کرده...

ولی در مورد سطح علمی بگم خدمتتتون....من اطلاع دارم دانشگاه ازاد نجف اباد ک یکی از دانشگاهای آزاد خیلی خوبه ایرانه اساتیدش عالی هستن.....کلاسها و امکانات خوب...منتهی بحث جو غیر درسی میشه.....من معتقد نیستم ک کسایی ک میرن دانشگاه آزاد هدفشون تفریح آخر هفته باشه...ولی معتقدم ک عموم کسایی ک رفتن دانشگاه آزاد نتونستن دانشگاه دولتی بیارن....تعدادی وقت کنکور خوندن نداشتن...و تعدادی هم بد شانسی توی کنکور اوردن ولی بازم عمده افراد انتخاب چندمشون آزاد بوده...پس نمیشه توقع داشت عمده افرادی ک کنارت هستن آدمای خیلی فعال و دنبال علمی باشن(تعدادیشون هم اینطوری هستن و کمتر از گروه قبلن)

بالا