• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

اعتراضات فرزانگان اصفهان

GPON

GPON
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
94
دانشگاه
صنعتی اصفهان
رشته دانشگاه
برق-فیزیک
والا چیزی نشده :-?

• لایک
امتیازات: KURT
  • شروع کننده موضوع
  • مدیر کل

admin

کاربر فوق‌حرفه‌ای
عضو کادر مدیریت
مدیر کل
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
89

Shiva_s

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین1
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
95
دانشگاه
اصفهان
رشته دانشگاه
مهندسی شیمی
واقعا متاسفم واسه اونایی که تحصن کردن :(
ما چند سال منتظر بازنشستگی ایشون بودیم بعد بچه ها از همچین فرصتی استفاده نکردن .واقعا راضی بودن از ایشون ؟:-w چیه اون مدرسه در حد سمپاده؟ به جز چندتا دبیر انگشت شمار خوب هیچی نداره مدرسه رو کردن ورود آقایان ممنوع:|

hanita.ard

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
....
سال فارغ التحصیلی
99
دانشگاه
قزوین
رشته دانشگاه
شیمی محض
واقعا تحصن کردن؟؟؟

Shiva_s

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین1
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
95
دانشگاه
اصفهان
رشته دانشگاه
مهندسی شیمی
واقعا تحصن کردن؟؟؟
ببخشید اینطوری میگم دوسه روز کلاساشون رو تعطیل شده و جو گرفتتشون یه حرکت دست جمعی کردن وگرنه در طول ۴سالی ک من تو اون مدرسه بودم کسی از ایشون راضی نبود وقتی ما شنیدم من شخصا تو شک بودم:-<

hanita.ard

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
....
سال فارغ التحصیلی
99
دانشگاه
قزوین
رشته دانشگاه
شیمی محض
ببخشید اینطوری میگم دوسه روز کلاساشون رو تعطیل شده و جو گرفتتشون یه حرکت دست جمعی کردن وگرنه در طول ۴سالی ک من تو اون مدرسه بودم کسی از ایشون راضی نبود وقتی ما شنیدم من شخصا تو شک بودم:-<

منم شکه شدم به نظرم تحصن برای بر کناری مدیر
یه خرده بی احترامیه

• شروع کننده موضوع
  • مدیر کل

admin

کاربر فوق‌حرفه‌ای
عضو کادر مدیریت
مدیر کل
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
89
من شنیدم مدرسه به سبک سی سال پیش اداره میشه. معلم های سخت گیر و مشق های زیاد و امتحانات متعدد !

Shiva_s

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین1
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
95
دانشگاه
اصفهان
رشته دانشگاه
مهندسی شیمی
تقریبا آره، ولی مشکل اینه که مدرسه هیچ تفاوتی با مدارس دولتی نداره دبیرای جالبی نداره فقط تعداد محدودی دبیر خوب دارن و سخت گیر درکل امکانات مدرسه درحد مدرسه ی سمپاد نیست و مدیر هم اصلا به نظر بچه ها اهمیتی نمیده متاسفانه

maryammovahedzadeh

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان1
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
97
دانشگاه
یزد
رشته دانشگاه
مهندسی معماری
اینستاگرام
ما چند سال منتظر بازنشستگی ایشون بودیم بعد بچه ها از همچین فرصتی استفاده نکردن .واقعا راضی بودن از ایشون ؟:-w چیه اون مدرسه در حد سمپاده؟ به جز چندتا دبیر انگشت شمار خوب هیچی نداره مدرسه رو کردن ورود آقایان ممنوع:|

چرا وقتی چیزی نمیدونی نظر میدی عزیزم؟؟؟؟
کجای مدرسه ما ورود آقایان ممنوعه؟؟ بهترین دبیرای مرد استان درحال حاضر تدریس دارن تو مدرسه چی میگی واسه خودت؟؟؟؟
بعله راضی بودیم...بعدم ما عاشق چشم و ابروی ایشون نبودیم. ما واسه خودمون و سال دیگمون نگران بودیم. این دوسال ریسک بردار نیست که یهو سیستم مدرسه بریزه بهم واسه اینکه یه سری ادم بی منطق و بخاطر پارتی بازی بخوان مدیر عوض شه و فرد مورد علاقه سازمان جایگزین شه....
هرکی میتونه هرنظری میخواد بده....
من شنیدم مدرسه به سبک سی سال پیش اداره میشه. معلم های سخت گیر و مشق های زیاد و امتحانات متعدد !
از شما بعیده.... شاید معلما سخت گیر باشه و امتحانا متعدد باشه.ولی اصصصصصصصصصصصصلا به سبک 30سال پیش اداره نمیشه.

تقریبا آره، ولی مشکل اینه که مدرسه هیچ تفاوتی با مدارس دولتی نداره دبیرای جالبی نداره فقط تعداد محدودی دبیر خوب دارن و سخت گیر درکل امکانات مدرسه درحد مدرسه ی سمپاد نیست و مدیر هم اصلا به نظر بچه ها اهمیتی نمیده متاسفانه
من شک دارم شما تو این مدرسه درس خونده باشی....

واقعا چشمام گرد شد وقتی این پستا رو خوندم.....واقعاااااااا داغ کردم.

Shiva_s

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین1
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
95
دانشگاه
اصفهان
رشته دانشگاه
مهندسی شیمی
عزیزم اگه تو دوساله تو اون مدرسه ای من ۴سال بودم اگه دبیرا خوب بودن لازم به کلاس کنکور نبود یه دبیر زیست درست حسابی نداشت مدرسه تجربیا همه زیست کلاس میرفتن ،والا تنها دبیر مرد خوب آقای اعلمی و شکوری یعنی فقط ۲تا درس
من دارم مدرسه رو با علامه حلی و اژه ای مقایسه میکنم

иιℓσσ

Niloo
نام مرکز سمپاد
farzanegan amin1
شهر
esfahan
سال فارغ التحصیلی
1397
منم واسه تو متاسفم که نمک نشناسی....خوبه والا آدم یکم قدرشناس باشه!
من نمیگم این خانوم خیلی خوبن و تاپن وهمه چی ،ولی ب قول مریم این دوسال ریسک بردار نبود!ما معلم هامونو میخواستیم و خواستن معلمامون ینی خواستن مدیرمون!+آدم بعضی وقتا مجبور میشه به جای بد و بدتر بد رو انتخاب کنه!
بعدشم درست یا اشتباه ،نظر یه نفر دو نفر نبوده که اینقدر راحت حالا ک خرتون از پل گذشته نظر میدین،در حال حاظر دانش آموزای این مدرسه ماییم و نظر ما این بوده ،شمام اگ خیلی ناراحت بودی چرا همون موقع مدرستو عوض نکردی؟!!!
والا فک کنم فیلم ورود اقایان ممنوع رو هم درست ندیدی یا کلا اون 4 سال خواب بودی!!!!

عزیزم اگه تو دوساله تو اون مدرسه ای من ۴سال بودم اگه دبیرا خوب بودن لازم به کلاس کنکور نبود یه دبیر زیست درست حسابی نداشت مدرسه تجربیا همه زیست کلاس میرفتن ،والا تنها دبیر مرد خوب آقای اعلمی و شکوری یعنی فقط ۲تا درس
من دارم مدرسه رو با علامه حلی و اژه ای مقایسه میکنم

+الان که بچه های تجربی از دبیر زیستشون راضین!و خب اینم در نظر داشته باش با این بازار داغیایه موسسه ها و دبیر ها و رقابت بد و وحشتناک تجربیا برا چشم و هم چشمی هم که شده خیلیاشون میرن کلاس!
+والا 4 سال پیش آقای اشتری هم بودن،خانم صبوری،خانم نصرااللهی و......

والا اگ اینا بود ک این نتیجه های کنکور و المپیاد ها جاش رو با آمار خودکشی های مدرسه عوض میکرد!.....

منم شکه شدم به نظرم تحصن برای بر کناری مدیر
یه خرده بی احترامیه
آها اینکه بیان زورت کنن ک ما بخاطر منافع خودمون میگیم الان این مدیر باید عوض شه و شما خفه شین بی احترامی ب دانش آموزا نیس؟!معنی احترامم فهمیدیم والا!.....

• لایک
امتیازات: Zoha

KURT

KC
نام مرکز سمپاد
Hell i
شهر
Tehran
اینجا پابلیکه، هر لحظه گذر هر کس ممکنه بیفته، فکر نمی‌کردم فرزانگان‌های اصفهان همچین رفتاری رو داشته باشند. با جواب پس‌دادن‌های بچگانه و .. برخورد بدی نشون ندید از خودتون.
همین.

• شروع کننده موضوع
  • مدیر کل

admin

کاربر فوق‌حرفه‌ای
عضو کادر مدیریت
مدیر کل
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
89
والا اگ اینا بود ک این نتیجه های کنکور و المپیاد ها جاش رو با آمار خودکشی های مدرسه عوض میکرد!.....
خودکشی نکردن دلیل خوبی برای رد حرف من نیست. این همه نتیجه المپیاد و کنکور هم میتونه ثمره فشارها و رقابت های بی امان و معلم خصوصی و ... باشه، نه سطح بالای کیفیت مدرسه !

frants

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
اصفهان
انتخاب ما بین بد وبد تر بود ونشان از تجربه ما برای تغییر مدیر در راهنمایی واشنایی باریسکای اون بود البته ما تنها نبودیم وتمام کادر مدرسه هم با ما بودند
بدی رفتار مون رو نمی فهمم ؟

نيـــــاىْ

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین 1
شهر
اصفهان
دانشگاه
علوم پزشکی اصفهان
رشته دانشگاه
پزشکی
من سه سال تو اون مدرسه درس خوندم قطعاً شمايي كه الان توي اون مدرسه درس ميخونين بيشتر از من حق اظهار نظر دارين ولي چيزي كه من ميدونم اينه كه خود خانوم نيلچيان از افرادي بودن كه با پارتي بازي اومدن وقتي كه سال ٨٨ بچه ها روز دانش آموز توي حياط مدرسه اعتراض كردن و سازمان اسم بچه هارو از مدرسه خواست و خانوم اقارب مدير اون زمان اسم بچه ها رو تحويل نداد مدير عوض شد. دوتا از معلماي اون زمان ما به خاطر مشكل با خانوم نيلچيان استعفا "داده شدن" و همون سال اول همه ي معلماي مرد رو بيرون كرد از مدرسه [ سال بعدش دوتا معلم مرد رو اجازه داد تدريس كنن ]. تيم رباتيك مدرسه ي ما براي رباتش باتري ميخواست كه عزينش ٣-٤ مليون ميشد و خانوم نيلچيان موافقت نكرد كه براشون باتري بخره مدرسه ولي بعدش كه توي ايران اپن مقام نياوردن طلبكارشون بود. من سال كنكورم اصفهان نبودم و نميدونم ولي همه ي دوستام كلاس رفتن و نه به خاطر اينكه كلاس پز داشت، واقعاً نياز داشتن به كلاس رفتن. هرچند معلماي سال هاي قبل چهارم كه من خودم باشون داشتم واقعاً از نظر من عالي بودن ولي ايناهم همون كادر قبلي مدرسه هستن شماها نميدونين كه وقتي مدرسه دولتيه و معلماي خانوم استخدام مدرسه هستن نميتونن به اين راحتي اخراج شن چه مدير عوض شه چه نه.
چيزي كه اون زمان به نظر من اومد اين بود كه فكر كردين اعتصاب ميكنين خوش ميگذره بهتون و نميرين سر كلاس و اصلاً باور نميكردم و نميكنم كه به خاطر خود شخص نيلچيان اعتراض كرده باشين با توجه به شرايطي كه من از مدرسه ديدم. هركسي هر موفقيتي توي مدرسه به دست آورد به خاطر تلاش خودش بود.

frants

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
اصفهان
بله من حرف شمارا کاملا قبول دارم اما ما دم مرز بودیم اگه این مدیر جدید که سابقه درخشانیم نداشت می یومد خیلی بیشتر برما ریسک بود تا خود نیلچی برا همین میگم انتخاب بین بد وبدتر

شکیبـآ

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین1
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
1397
من این تاپیک رو تازه دیدم و فکر میکنم باید به عنوان یکی از شروع کننده های تحصن بحثو تموم کنم با وجود اینکه اون اتفاق تموم و تا حدی فراموش شده!
تحصن ما دلیلش نه این بود که
فكر كردين اعتصاب ميكنين خوش ميگذره بهتون و نميرين سر كلاس
و نه
جو گرفتتشون یه حرکت دست جمعی کردن
و نه
به نظرم تحصن برای بر کناری مدیر
وقتی که دبیر فیزیکمون گفتن که میخوان خانم نیلچیانو عوض کنند ما ناراحت شدیم ولی خوب اعتراضی هم نمیتونستیم بکنیم و خوب راستش مشکلی هم نداشتیم!تا شب که با کلی زنگ به اداره و فلان رئیس و .. متوجه شدیم که دلیل این برکناری چیه و چه کسی میخواد جایگزین مدیرمون بشه!دلیلش نه کم کاری خانم نیلچیان برای دانش آموزا و نه سن و بازنشستگی ایشون(دلیلی که آقایون اول میگفتن!)بود یه سری دلایلی بود که شاید گفتنش جایز نباشه و همچنین مدیر جایگزین کسی بود که نه نام مطرحی داشت نه سابقه ای درخشان و نه همچنین اون چیزی که ما تو اون چند روز دیدیم اخلاق خوشی!چیزهایی که برای اداره ی یه مدرسه ی معمولی اما خوب نیازه!چه برسه به مدرسه ی فرزانگان!
تمـآم حرف بچه ها و والدین این بود که چرا الان؟و چرا ایشون؟تمام اعتراض ها به این دلیل بود که اگر خانم نیلچیان بد هستند چرا بهتر از ایشون نیاد و یکی بدتر بیاد؟اگه هم که به خاطر نفع دانش آموزاست چرا توی حساس ترین برهه ی زمانی و وسط سال!اما فقط و فقط توهین دیدیم و توهین شنیدیم !
نمیگم همه دلیلیشون این بود چرا اتفاقا بودند کسایی که مخالف بودند و اعتقاد داشتند درسشون عقب میفته(که البته کلاس ها تشکیل میشد) و یه عده که نمیدونستند قضیه چیه و برای تفریح بود این اعتراضشون!
ولی عده ی کثیری فقط برای بدتر نشدن وضعیت تلاش کردند!من صد بار به خود مسئولین گفتم باباجان عوض کنید ولی نه با این وضع نه تو این زمان!تو تابستون با احترام بی بحث و اعتراض !
باز هم میگم خانم نیلچیان شاید بهترین نبودند ولی قطعا رفتنشون تو اون زمان و اومدن مدیر جدید با اون سابقه و اون وضع بدترین انتخاب بود!
شاید باید تو اون موقیت باشید تا بفمهمید دلیل کار ما رو و احساس بدی که اون زمان داشتیم رو!
باز هم ازتون معذرت میخوام اگه دوستام حرف بدی زدند و هم اینکه این بحث کهنه رو دوباره پیش کشیدم شاید دلیلش این حرف
، فکر نمی‌کردم فرزانگان‌های اصفهان همچین رفتاری رو داشته باشند
بود و دوست نداشتم این تصور غلط تو ذهن ها بمونه از بچه ها و مدرسمون!
:)

Shiva_s

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین1
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
95
دانشگاه
اصفهان
رشته دانشگاه
مهندسی شیمی
من این تاپیک رو تازه دیدم و فکر میکنم باید به عنوان یکی از شروع کننده های تحصن بحثو تموم کنم با وجود اینکه اون اتفاق تموم و تا حدی فراموش شده!
تحصن ما دلیلش نه این بود که و نه و نه
وقتی که دبیر فیزیکمون گفتن که میخوان خانم نیلچیانو عوض کنند ما ناراحت شدیم ولی خوب اعتراضی هم نمیتونستیم بکنیم و خوب راستش مشکلی هم نداشتیم!تا شب که با کلی زنگ به اداره و فلان رئیس و .. متوجه شدیم که دلیل این برکناری چیه و چه کسی میخواد جایگزین مدیرمون بشه!دلیلش نه کم کاری خانم نیلچیان برای دانش آموزا و نه سن و بازنشستگی ایشون(دلیلی که آقایون اول میگفتن!)بود یه سری دلایلی بود که شاید گفتنش جایز نباشه و همچنین مدیر جایگزین کسی بود که نه نام مطرحی داشت نه سابقه ای درخشان و نه همچنین اون چیزی که ما تو اون چند روز دیدیم اخلاق خوشی!چیزهایی که برای اداره ی یه مدرسه ی معمولی اما خوب نیازه!چه برسه به مدرسه ی فرزانگان!
تمـآم حرف بچه ها و والدین این بود که چرا الان؟و چرا ایشون؟تمام اعتراض ها به این دلیل بود که اگر خانم نیلچیان بد هستند چرا بهتر از ایشون نیاد و یکی بدتر بیاد؟اگه هم که به خاطر نفع دانش آموزاست چرا توی حساس ترین برهه ی زمانی و وسط سال!اما فقط و فقط توهین دیدیم و توهین شنیدیم !
نمیگم همه دلیلیشون این بود چرا اتفاقا بودند کسایی که مخالف بودند و اعتقاد داشتند درسشون عقب میفته(که البته کلاس ها تشکیل میشد) و یه عده که نمیدونستند قضیه چیه و برای تفریح بود این اعتراضشون!
ولی عده ی کثیری فقط برای بدتر نشدن وضعیت تلاش کردند!من صد بار به خود مسئولین گفتم باباجان عوض کنید ولی نه با این وضع نه تو این زمان!تو تابستون با احترام بی بحث و اعتراض !
باز هم میگم خانم نیلچیان شاید بهترین نبودند ولی قطعا رفتنشون تو اون زمان و اومدن مدیر جدید با اون سابقه و اون وضع بدترین انتخاب بود!
شاید باید تو اون موقیت باشید تا بفمهمید دلیل کار ما رو و احساس بدی که اون زمان داشتیم رو!
باز هم ازتون معذرت میخوام اگه دوستام حرف بدی زدند و هم اینکه این بحث کهنه رو دوباره پیش کشیدم شاید دلیلش این حرف بود و دوست نداشتم این تصور غلط تو ذهن ها بمونه از بچه ها و مدرسمون!
:)
مرسی عزیزم بابت توضیحت
اعتراض من به بچه ها برای دفاع از خود شخص خانم نیلچیان بود و اینکه داشتن طرفداری بی جا میکردن و سر یه لجبازی بچگانه که همه چی مدرسه عالیه به بقیه توهین میکردن و من نمیدونستم چه شخصی قرار بوده جایگزین خانم نیلچیان باشن ولی اگه تصمیم به برکناری ایشون و جایگزینی یه مدیر خوب شد فرصت رو از دست ندین:)
من و دوستام دیگه تو اون مدرسه نیستیم ولی ۴ سال فقط چوب کم کاری و لجبازی مدیر رو خوردیم
سال اول دبیرستان معلم فیزیک و ریاضی از مدارس داغون اصفهان آوردن و اینقدر اوضاع خراب شد که معدل ریاضی و فیزیک پایه شد ۱۳ و بعد ما رو مجبور کردن یک ماه رو هزینه بدیم و باز کلاس بریم و یه دور دیگه امتحان بدیم تا بذارن انتخاب رشته کنیم ... منم اگه از ایشون بد میگم دلیل دارم......

شکیبـآ

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین1
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
1397
مرسی عزیزم بابت توضیحت
اعتراض من به بچه ها برای دفاع از خود شخص خانم نیلچیان بود و اینکه داشتن طرفداری بی جا میکردن و سر یه لجبازی بچگانه که همه چی مدرسه عالیه به بقیه توهین میکردن و من نمیدونستم چه شخصی قرار بوده جایگزین خانم نیلچیان باشن ولی اگه تصمیم به برکناری ایشون و جایگزینی یه مدیر خوب شد فرصت رو از دست ندین:)
من و دوستام دیگه تو اون مدرسه نیستیم ولی ۴ سال فقط چوب کم کاری و لجبازی مدیر رو خوردیم
سال اول دبیرستان معلم فیزیک و ریاضی از مدارس داغون اصفهان آوردن و اینقدر اوضاع خراب شد که معدل ریاضی و فیزیک پایه شد ۱۳ و بعد ما رو مجبور کردن یک ماه رو هزینه بدیم و باز کلاس بریم و یه دور دیگه امتحان بدیم تا بذارن انتخاب رشته کنیم ... منم اگه از ایشون بد میگم دلیل دارم......

متاسفانه حق با شماست من سه سالِ دبیر فیزیک خوب نداشتم!سال دوم هم دقیقا وضعیت شما پیش اومد برای فیزیک!امسال هم که نصفشو اصلا دبیر نداشتیم!
همه جا گفتم که مدرسه ی ما اصلا سمپاد گونه نیست یعنی به معیارای سمپاد حتی نزدیک هم نیست!ولی خوب میدونستیم این مدیر جدید وضعیتو بهتر که نمیکنه هیـچ بدتر هم میکنه!
حداقل خانم نیلچیان شاید مدیر خوبی نباشند ولی حداقل انسان میشه گفت خوبی هستند چیزی که ما تو اون خانم ندیدیم و یا شاید هم فرصتش پیش نیومد واقعا
دلایلتون هم کاملا درسته متاسفانه:)

بالا