• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

برنامه عکاسی گروهی

Admin2

لنگر انداخته
عضو کادر مدیریت
مدیر کل
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1389
سلام
دوستانی که علاقه مند هستند یک برنامه عکاسی گروهی تجربه کنند اعلام کنند تا این تابستون چندنفری بریم عکاسی تا هم به همدیگه عکاسی یاد بدیم و هم چیزی یاد بگیریم.
طبیعتا داشتن دوربین حرفه ای یا نیمه حرفه ای الزامیه.
الان هم زمان و مکانی اعلام نمیشه. این تاپیک برای اینه که بدونیم کیا علاقه مند هستند و تابستون تهران هستند.

وای من خیلی دوست دارم یاد بگیرم :-" هستم ;;)

یکم یه جوری نمیشه؟
چون مثلاً یکی ممکنه یاد نداشته باشه حتی نورُ تنظیم کنه تو عکسش و یکی فوق حرفه ایی باشه و جفتشونم علاقه مند به عکاسی:-"
بعد نهایتش این میشه که اون خوبا همه وقتشونُ میره واسه یاد دادن به آماتورا و کسل میشن :-"
×کاش مثلاً اینجوری هماهنگ میکردین که پیش یه آدم نسبتاً خوب تو عکاسی بچه های اینجا فقط، با هم یه کلاس تشکیل بدن بعد واسه تمرینای اون کلاس گروهی میرفتین عکس میگرفتین:-"

یکم یه جوری نمیشه؟
چون مثلاً یکی ممکنه یاد نداشته باشه حتی نورُ تنظیم کنه تو عکسش و یکی فوق حرفه ایی باشه و جفتشونم علاقه مند به عکاسی:-"
بعد نهایتش این میشه که اون خوبا همه وقتشونُ میره واسه یاد دادن به آماتورا و کسل میشن :-"
×کاش مثلاً اینجوری هماهنگ میکردین که پیش یه آدم نسبتاً خوب تو عکاسی بچه های اینجا فقط، با هم یه کلاس تشکیل بدن بعد واسه تمرینای اون کلاس گروهی میرفتین عکس میگرفتین:-"
خب اون حرفه ایه یاد میده دیگه. هم خودش عکاسی میکنه هم یاد میده. کسی از یاد دادن کسل میشه؟! خیلی هم لذت بخشه که.

چه فكر خوبي
من معلوم نيست كي بيام ولي اگه زمانش با برنامه شما جور شه حتما ميام.

ایشالا که کسل نشه:-"

×منم اگه زمانش اوکی باشه برام هستم:-"

آخرین ویرایش:
منم هستم اگ باشم اون موقع رو

منم خیلی دوست دارم باشم
البته باید ببینم زمانی که برنامه رو چیدین میرسم بیام تهران یا نه

• لایک
امتیازات: lys
منم اگه باشم خیلی موافقم

اگه يكي بياد چند روز تهران بمونه هم ميتونه بياد يا بايد مداوم باشه حضورش؟!

اگه يكي بياد چند روز تهران بمونه هم ميتونه بياد يا بايد مداوم باشه حضورش؟!
ما براساس برنامه بچه های تهران برنامه میچینیم. حالا ممکنه اون تایم شما تهران باشی یا نباشی. خودم نهایتا یک صبح تا ظهر تا ظهر تا عصره.

منم هستم

خب زودتر بذارید دیگه تابستون تموم شد

منم احتمال خیلی زیاد هستم، فقط برنامه هام هرچی میره سمت آخر تابستون فشرده تر میشه...

تلگرام هرکی میخاد بیاد بمن پیام بده
مث اینکه مدیر بهیچ عنوان وقت نداره توتابستوون میتینگ بذاره بیاید تلگرام من بعد ی گروه میزنم تو اون گروه باهم هماهنگ کنیم

فقط هرکی پایه میتینگه بیاد سریع بگه a_ambross

منم پایه هستم!

اولش قرار نبود ولی شد، ی دوستی بمن پیام داد بیا بریم عکاسی !

منم گفتم باشه بعدش کم کم زیاد شدیم منم گفتم حالا که زیادیم پس میتینگــ/ــعکاسی بذاریم!

×ـ[ــــــــــــــــــــــــجمعه---------------------------------------پارکــــــجمشیدیهـــــــــــــــــــــــــــ]ـ×

ب تلگرام a_ambross پیام بدید

دوستانی که تشریف میارن هم همینجا به نظرم اعلام کنن که تقریبی دستمون باشه چند نفریم.
جمعه حدودای عصر پارک جمشیدیه میریم.
من هم میام، از سمت شرق هم میام کسی دوست داشت میتونه با من بیاد و برگرده، ماشین دارم.
دوربین طبیعتا باید با خودتون بیارین :D
من خودم هم خیلی وقته عکاسی نکردم، غریبی نکنید و بیاید.
توی تلگرام هم مسیج بدید به نفر بالایی، اگه لازم شد یه گروپ تلگرام میزنیم هماهنگی های نهایی رو بکنیم.

Back
بالا