• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

سوالات و مشکلات درسی کنکور ۹۷

A M I N

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
BHT
شهر
LNG
سال فارغ التحصیلی
1397
دانشگاه
SBU
رشته دانشگاه
ARC
"ملی" چند تکواژه؟

zahrap77

کاربر جدید
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
ساری
سال فارغ التحصیلی
94
از جزوات بهادر کامران استفاده کن
اولا نیاز به گیر آوردن نداره :D توی کانال تلگرامش می‌فروشه.هرچند بخاطر کیفیت بالای جزوه و تقاضای زیاد بصورت رایگان هم توی تلگرام کسایی ک خریدند، پخش می‌کنند و میتونی دانلود کنی.
دوماً تمام تستهای لازم و ضروری سراسری و آزمونهای قلمچی رو آورده (نه اینکه بانک تست درست کنه!در نتیجه با این جزوه تمام تست‌هایی که باید بزنی رو خواهی داشت و بعدش نیازی به کتاب تست نداری)
سوما این جزوه توضیحات کامل اما مورد نیاز رو داره.نه روده درازی کرده و نه خلاصه گویی ناقص.
چهارما خاصیت مهمترش اینه ک توی کانال تلگرام خودش بصورت رایگان تک تک صفحات جزوه + تستهاشو با ویس، توضیح داده و تدریس و حل کرده.که خب یعنی میتونی هرجایی رو که متوجهش نشدی از ویسها استفاده کنی.

اما توصیه من به تو اینه: الان لازم نیست تمام جزوه های کامران (یا هرکسی دیگه رو) و کلا فیزیک رو از اول شروع کنی.
اول ازهمه برو سراغ جزوه فصل موج کامران
بعد از اون برو سراغ صوت و همینطور الی آخر پیش 2 رو بخون.و با خود کامران پیش بیا.
بعد از اون برو سراغ فصلهای مغناطیس و القای مغناطیس و گرماوگاز و نور و شکست نور
تا اینجا حدود 50% از سوالات کنکور رو میتونی پاسخ بدی و مطمئن باش برای آوردن رتبه زیر 1000کافیه‌
لازم نیست وقتت رو با بقیه درسهای فیزیک تلف کنی.
اسیر فصلهای فشار و ساکن و پیش 1 نشو.این فصلها شاید بعضاً آسون بنظر بیان اما اولا حجم مطالعه زیادی دارند(مثل نوسان) و دوماً برخلاف آسونیشون، در کنکور تست سخت ازش مطرح میشه (مثل فشار).
فراموش نکن: تسلط 100%ی روی 50%مطالب بهتر از تسلط 50%ی روی 100% مطالب هستش.
وقت باقی مونده رو بذار روی همون چند فصل و مرورشون کن.
کامران از هفته بعدی جزوه جمع‌بندی و همایشش رو شروع به تدریس و بررسی می‌کنه
اون جزوه با اینکه اسمش همایشه اما واقعا کامله و کسی که از صفر شروع کنه رو هم میتونه به تسلط برسونه.

در نهایت هم اگر چه خودش ایشون گفته راضی نیست از پخش جزواتش اما یک نمونه از فصل مغناطیس رو آپلود میکنم در همین پست که آشنا بشید.
http://s8.picofile.com/file/8323693442/44.pdf.html

باید منابع کنکور 97 (یعنی امسال) رو تهیه کنه.
هرچند این منابع با سال 96 تفاوتی نداره.
سلام دوست عزیز میشه لطفا بگی جزوات اقای کامران رو میشه از کجا دانلود کنم چون واقعا بهشون احتیاج دارم و نمیتونم بخرموشون

عطی

کاربر جدید
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
شیراز
سال فارغ التحصیلی
1389
چرا جزوه خانم شادمهر نمیخونی ؟ راحت از بچه ها میتونی گیر بیاری . روزی 1.5 ساعت بذاری تموم میشه من بعد عید فقط جزوه خانم شادمهر خوندم ی دونه تست نزدم 94 رو 70 زدم..
معلمهای خوب شیراز همشون طولانیه جزوشون ی وقت جمع بندی استخریان بخونی یا کرمی پور :-? ولی نتیجه ای ک شادمهر میده نمیدن :-?

بالا