• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

کنکور اخبار سنجش و کنکور ۹۸

نسیـم

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
سابقه مدیریت فروم
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
شهرراز
سال فارغ التحصیلی
98
اینطورم نیص :| اونجا تو دانشگاهم کلی ازمون میدنا :)) فک کردی دانشگا ک برن دکتر میشن تموم و بعد میرن ادم بکشن؟؟ :|
البته منم تا دو هفته پیش مخالف این سهمیه ها بودم بعد بابام گف سهمیه داری:| بم نگفته بودن |:
البته 5 درصد :|
عزیز من چ امتحانی !!همش با پول حله دیدم که میگم

mmd_b3

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهیدبهشتی2
شهر
بوشهر
سال فارغ التحصیلی
1399

sadlove

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
شـیراز
سال فارغ التحصیلی
93
اینطورم نیص :| اونجا تو دانشگاهم کلی ازمون میدنا :)) فک کردی دانشگا ک برن دکتر میشن تموم و بعد میرن ادم بکشن؟؟ :|
البته منم تا دو هفته پیش مخالف این سهمیه ها بودم بعد بابام گف سهمیه داری:| بم نگفته بودن |:

تو دانشگاه تفاوت فاحش سهمیه دارا و غیر سهمیه دارا مشخصه از روی نمرات و معدلشون . خیلی ضعیفن متاسفانه :D :-"
لب مرز پاس میکنن میرن بالا ! ولی غیر سهمیه دارا نمراتشون خوبه اکثریت . یا مشروط میشن . اخه مشروطی هم برا غیر سهمیه دارا میتونه بیشتر دو ترم شه و اخراج نمیکنن اما غیر سهمیه دارا بیشتر دو ترم اخراج میشن . تازه سهمیه دارا اگه پردیس و شبانه باشن هم تخفیف میخورن اندازه غیر سهمیه دارا شهریه نمیدن . ی چیز دیگم هست تازه . برا رزیدنتی هم سهمیه دارا باز سهمیه دارن برا پذیرش ولی غیر سهمیه دارا اونجام خودشون قبول میشن .
خیلی کلن عادلانست دوست من با 3000 داره علوم ازمایشگاهی میخونه یا پیراپزشکی اما سهمیه دارا با رتبه 6000 دارن پزشکی میخونن و ب خودشونم مینازن ک پزشک هستن و جلو 4 تا پرستار و پیراپزشک قیافه میگیرن :د

ememlia

⁦(⊙_◎)⁩
عضو مدیران انجمن
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
.
سال فارغ التحصیلی
1397
فک کردم نتیجه ها اومده شلوغ کردین
قلبم وایساد :-s

mmd_b3

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهیدبهشتی2
شهر
بوشهر
سال فارغ التحصیلی
1399
الانم
تو دانشگاه تفاوت فاحش سهمیه دارا و غیر سهمیه دارا مشخصه از روی نمرات و معدلشون . خیلی ضعیفن متاسفانه :D :-"
لب مرز پاس میکنن میرن بالا ! ولی غیر سهمیه دارا نمراتشون خوبه اکثریت . یا مشروط میشن . اخه مشروطی هم برا غیر سهمیه دارا میتونه بیشتر دو ترم شه و اخراج نمیکنن اما غیر سهمیه دارا بیشتر دو ترم اخراج میشن . تازه سهمیه دارا اگه پردیس و شبانه باشن هم تخفیف میخورن اندازه غیر سهمیه دارا شهریه نمیدن . ی چیز دیگم هست تازه . برا رزیدنتی هم سهمیه دارا باز سهمیه دارن برا پذیرش ولی غیر سهمیه دارا اونجام خودشون قبول میشن .
خیلی کلن عادلانست دوست من با 3000 داره علوم ازمایشگاهی میخونه یا پیراپزشکی اما سهمیه دارا با رتبه 6000 دارن پزشکی میخونن و ب خودشونم مینازن ک پزشک هستن و جلو 4 تا پرستار و پیراپزشک قیافه میگیرن :د
حرفت درسته دیگه... چی بگم والا حرف حق ج نداره
ولی بحث اینجاس که اون بالاییو دیس کنین که اینطوری راه انداخته ن من:|

ememlia

⁦(⊙_◎)⁩
عضو مدیران انجمن
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
.
سال فارغ التحصیلی
1397
مملکت رو خوردن و بردن >_<

نسیـم

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
سابقه مدیریت فروم
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
شهرراز
سال فارغ التحصیلی
98
آخی باید هاهای به وضعیت کنونی گریست !
و فقط ببینیم داره چی میشه !!!!

نام مرکز سمپاد
-
شهر
-
سال فارغ التحصیلی
1397
در این راستا این کارنامه رو ببینید:
2019_07_28_202502.png

gg.png

pp.png

هلیوم

هئومه
نام مرکز سمپاد
علامه‌حلی
شهر
آشویتس
سال فارغ التحصیلی
1945
دانشگاه
اصفهان
رشته دانشگاه
شیمی

mmd_b3

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهیدبهشتی2
شهر
بوشهر
سال فارغ التحصیلی
1399

sadlove

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
شـیراز
سال فارغ التحصیلی
93
الانم

حرفت درسته دیگه... چی بگم والا حرف حق ج نداره
ولی بحث اینجاس که اون بالاییو دیس کنین که اینطوری راه انداخته ن من:|

کلن سهمیه داشتن دفاع کردن نداره . شاید خیلیا اینجا ک الان مخالف سهمیه هستن داشتن استفاده میکردن . اما همه میدونن عادلانه و ب حق نیست .

ضمنن دانشگاه رفتی اینجور جار نزن ک سهمیه داری :D هیچکدومشون نمیگن اصولن :D چون ممکنه برخورد خوبی باهات نکنن همکلاسیات :D

mmd_b3

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهیدبهشتی2
شهر
بوشهر
سال فارغ التحصیلی
1399
کلن سهمیه داشتن دفاع کردن نداره . شاید خیلیا اینجا ک الان مخالف سهمیه هستن داشتن استفاده میکردن . اما همه میدونن عادلانه و ب حق نیست .

ضمنن دانشگاه رفتی اینجور جار نزن ک سهمیه داری :D هیچکدومشون نمیگن اصولن :D چون ممکنه برخورد خوبی باهات نکنن همکلاسیات :D
رع خب همین الانشم تو مدرسه کسی بفهمه خوب نیس:))

first amir

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد 1
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
91
دانشگاه
فردوســـی
رشته دانشگاه
مـهـنــدســی شــیـمــی / حسابداری / روانــشناســی
ببخشید وسط بحثتون
الان مدیر انجمن کنکوریا کیه؟

نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1400
خب پس تا حدی درست میگی ولی من 5 درصد رو دارم فقط چیز زیادی نیص بم دیس ندین :| :))
تو با همین هیچی نداشتنت یک سوم ی مدال سهمیه داری.
و مسئله اینه ک عایا یک ده هزارم اون برای کسب اون سهمیه تلاش کردی؟

mmd_b3

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهیدبهشتی2
شهر
بوشهر
سال فارغ التحصیلی
1399
تو با همین هیچی نداشتنت یک سوم ی مدال سهمیه داری.
و مسئله اینه ک عایا یک ده هزارم اون برای کسب اون سهمیه تلاش کردی؟
خب نه قاعدتن چیزی نیس ک با تلاش ادم ب دس بیاد
نمیدونم چی بگم|:
چیزی نیس که بر پایه عدالت باشه واقعا
این خب ضعف مملکت داریشونو میرسونه
خودمم باش مخالفم اصن|: ولی خب حالا ک فمیدم دارم خیلی مسخرس ک استفاده نکنم
من نمیدونستم دارم اصن چون بابام جبهه اینا نرفته
فقط دوران سربازیش موقع جنگ بوده که خودش میگه حتی یه تیر هم شلیک نکردن
البتع بمب اینا مینداختن که اونو رو سر مردمم میریختن دیگه
و در نهایت سال پیش گفتن اوکیه و به اینا هم سهمیه میدیم

sadlove

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
شـیراز
سال فارغ التحصیلی
93
توکلی گفته نتایج دهه دوم مرداد میاد :D ینی از دو روز دیگه احتمالش هست ک بیاد :D

چ کنکوریای مظلومی هستین شما دهه 80 ایا :))
هر سال اینموقع شب نشینی بود :)) نمیزدن خود بچه ها میزدن :))

# ستاد استرس دهی و مشوش ساختن جو سایت :-" :))

نام مرکز سمپاد
-
شهر
-
سال فارغ التحصیلی
1397
https://www.yjc.ir/fa/news/6988972/نتایج-اولیه-کنکور-۹۸-دهه-دوم-مرداد-اعلام-می‌شود-ظرفیت-دانشگاه‌های-سراسری

پارسال گفته بودن نتایج اولیه دهه دوم مرداد میاد ، نهم اومد!
امسال گفتن نیمه دوم مرداد میاد!
به نظرتون کی میاد ؟ :|

توکلی گفته نتایج دهه دوم مرداد میاد :D ینی از دو روز دیگه احتمالش هست ک بیاد :D

چ کنکوریای مظلومی هستین شما دهه 80 ایا :))
هر سال اینموقع شب نشینی بود :)) نمیزدن خود بچه ها میزدن :))

# ستاد استرس دهی و مشوش ساختن جو سایت :-" :))
توی مصاحبه با باشگاه خبرنگاران گفته نیمه دوم مرداد :| کلا هر بار یه چیزی میگه :|
#دهه_هفتادیم :-"

بالا