• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

کنکور تجربیات کنکوری های ۹۷ به قبل

نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
شهربابک
سال فارغ التحصیلی
1398
رشته دانشگاه
مهندسی بهداشت حرفه‌ای
پیشکسوتای محترم
میشه بگین سوالای زیست کنکور چه جوریاست؟یعنی چه جوری میشه زیست کنکور رو با درصد ۷۰،۸۰ زد؟؟؟

arcana

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
jah
سال فارغ التحصیلی
96
پیشکسوتای محترم
میشه بگین سوالای زیست کنکور چه جوریاست؟یعنی چه جوری میشه زیست کنکور رو با درصد ۷۰،۸۰ زد؟؟؟
خب شما نظام جدید هستین و احتمالا اصلا معلوم نیست چجوری قراره سوال بدن
ولی واسه ما اینجوری بود که یه سری نکته ها مدام تکرار میشد و یه مبحثای خاصی مثل گوارش ملخ و گنجشک و گردش خونشون همیشه سوال داشت ، این مبحثا رو اگه میشناختی میتونستی ۵۰ بزنی تقریبا
واسه درصد ۷۰ یا ۸۰ باید تا جایی که میتونی کتابو قورت بدی ، سوالای ترکیبی حل کنی تا بتونی خودت نکته ترکیبی از کتاب استخراج کنی، ینی کم کم میفهمی چه فصلایی با چه فصلی بیشتر ترکیب میشن
یه چیز دیگه هم اینه که حتما استثنا ها رو بلد باش چون میتونی باهاشون گزینه رد کنی، مثلا با گلبول قرمز خیلیییی از گزینه های سوالای کنکور، حتی کنکور سال ۹۴ که خیلی سخت و پر نکته بود، رد میشد
باید یه نکته هایی رو حفظ کنی ! چون سر آزمون وقت نداری فکر کنی و استدلال کنی.... اگه زیاد تست بزنی خیلی نکته های پر کاربردو حفظ میشی
درسته نظام جدید هستین ولی همه نکته های کنکورای ۹۰ ۹۱ به بعد رو در بیار و یاد بگیر چون فکر میکنم یه سری نکته های مهم ، هنوزم واسه طراحای سوال مهمن

armin_att

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
شهر ری
سال فارغ التحصیلی
1398
رشته دانشگاه
تقریبا برق
تو این (کمتر از)چهل روز تا کنکور 98
پیشنهادی برای استفاده حداکثری از این ایام
وگرفتن نتیجه خوب از کنکور ، اگه دارید با ما در میون بزارید تا استفاده کنیم
x:

Hotaru

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 4d
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
97
دانشگاه
شهید بهشتی
رشته دانشگاه
زیست‌شناسیِ دریا
x:
آرامشتون رو حفظ کنید و از کمال‌گرایی دوری کنید.

شیـوا

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1
شهر
همدان
سال فارغ التحصیلی
94
مدال المپیاد
یه سری خاطرات سبز شیمیایی
دانشگاه
همدان
رشته دانشگاه
پزشکی

مرور کن ، یه جمع بندی کلی داشته باش و سوال کنکورای چند سال اخیر رو بزن، هر کدوم به مبحثش مسلط نبودی یه نگاه بنداز بهش از کتاب، این چند روز آخر مهمه، تقریبا هرچی میخونی یادت میمونه، از دست نده این روزارو

Iman Rage

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
نه اینور نه اونور
شهر
.
سال فارغ التحصیلی
1394
حرفه ای استراحت کن.
چراغا رو خاموش کن، روی صندلی راحتی بشین یا روی زمین دراز بکش چشماتو ببند ، ده تا نفس عمیق بکش، بعد کل عضلات بدنت رو از کف پا دونه دونه تجسم کن و شل کن تا برسی به سر، بعد دو دقیقه به یه اینده فوق العاده فکر کن.
یا اهنگ گوش بده ده دقیقه باهاش بالا پایین بپر ..
ده دقیقه هاتو اینجوری این جوری استراحت کن.
استراحت های بزرگتر رو هم برو بیرون بگرد.
٭٭٭
بنده نویسنده این متن رو فراموش کردم کی هست.چون احساس میکنم مفید هست ایجا میزارمش

Detective SHERLOCK

Logophile
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین 1
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
1397
مدال المپیاد
دردست احدااااث ؛) المپیاد دانشجویی میرویم ان شا الله
دانشگاه
کاشان
رشته دانشگاه
پزشکی
توروجون من گوشی خاموش
تلگرام
اینستا
سمپادیا
تعطیل

درستونو بخونین بعد کنکور بیاین کنکوریای عزیزدل سایتو بترکونین الان نیاین

ب دوستاتون کار نداشته باشین
مقایسه ممنوع

mobin9898

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی سنندج
شهر
سنندج
سال فارغ التحصیلی
96
دانشگاه
سنندج
رشته دانشگاه
پرستاری
تموم میشه فقط یه جوری تمومش کنین که راضی باشین : ) مهم نیست دیگران راضی نباشن خودتون راضی باشین از خودتون و نتیجتون : )

mohammadsaleh40

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
گناباد
سال فارغ التحصیلی
1398
مدال المپیاد
کامپیوتر مرحله دوم با کمال تعجب قبول شدم
دانشگاه
پردیس شهید بهشتی مشهد
رشته دانشگاه
آموزش ریاضی
مرور کن ، یه جمع بندی کلی داشته باش و سوال کنکورای چند سال اخیر رو بزن، هر کدوم به مبحثش مسلط نبودی یه نگاه بنداز بهش از کتاب، این چند روز آخر مهمه، تقریبا هرچی میخونی یادت میمونه، از دست نده این روزارو
من الآن یه مشکلی دارم یه دفعه آزمون می دم می بینم اون مبحث رو کامل درست زدم واز یه دفعه دیگه ناقص زدم این رو کجای دلم بزارم بعدم که برمیگردم می بینم به اندازه کافی هم قبلا تست زدم ازش

شیـوا

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1
شهر
همدان
سال فارغ التحصیلی
94
مدال المپیاد
یه سری خاطرات سبز شیمیایی
دانشگاه
همدان
رشته دانشگاه
پزشکی
من الآن یه مشکلی دارم یه دفعه آزمون می دم می بینم اون مبحث رو کامل درست زدم واز یه دفعه دیگه ناقص زدم این رو کجای دلم بزارم بعدم که برمیگردم می بینم به اندازه کافی هم قبلا تست زدم ازش
خب یعنی یه تیپ خاص سوال رو مشکل داری ، ببین دقیقا چه مدل سواله، دوباره برگرد ببین از همون تستا که قبلا حل کردی کدوماشو اشتباه زدی بازم نگاش کن. فکر نکن فقط خودت این مشکلارو داری، تو کنکور یه چیزی که تعیین کنندس "تکراره" . یادمه به ما میگفتن یه بار که مرور کردی نذارش کنار ، بذار تو اولویت دوم مرور. تازه آخرشم خیلی طبیعیه که به دوره کردن یه سری مباحث نرسی یا شبیه من اصلا نرسی یه سری مباحثو بخونی :‌)) . بهت قول میدم خیلی رتبه های زیر ۱۰۰۰ هم ازین مباحث زیاد داشتن. دیگه نهایت تلاشتو بکن که آخرش نگی میتونستم بهتر بخونم

e.razi

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بجنورد
سال فارغ التحصیلی
97
دانشگاه
امیرکبیر
رشته دانشگاه
مهندسی کامپیوتر
نمیدونم به نظر من کار خاصی نمیخواید بکنین این ۴۰ روز...یه روندی که واسه خودتون منطقیه و تاحالا انجامش میدادین و خوب بوده واستون رو پیش بگیرین...تغییر رویه شاید بدتر هم باشه...درسای عمومی رو فراموش نکنین..کنکورا رو بزنین و همون سوالای علامت دارتونو کار کنین..واسه شیمی و دینی کتاب درسی رو هی مرور کنین‌...واسه هندسه و گسسته سوالای کنکور رو کار کنین..نرین ازین کتابای جمعبندی عجیب غریب با سوالای تالیفی چرت بخرین..من خودم ازین خط ویژه های گاج داشتم خیلی خوب بودن..تستهای ادبیات فراموش نشه!!
عربی و زبان هم مرور کنین...باز هم میگم عمومی رو جدی بگیرین!! تو کنکور اگه نتونین عمومیها رو خوب جواب بدین علاوه بر اینکه نمره زیادی از دست میدین اعصابتون هم خورد میشه شاید اختصاصیا رو خوب نزنین..
تلگرام و اینستاگرام اگه نداشتین چه بهتر..اگه هم که داشتین کار زشتی کردین و سریعتر ترکشون کنین..
با دوستاتون ارتباطات اضافه رو حذف کنین..تلاشتون رو بکنین ولی بدونین که هنوز وقت خوبی دارین و ازش استفاده کنین!!!

mischievous

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 2️⃣
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1394
خیلی خیلی روی‌ آرامش و کنترل اضطراب کار کنین.
سخت ترین شرایط ممکن تصور کنین و سعی کنین راه هایی که تو اون شرایط آروم تون می کنه رو بلد باشین.
اگه بتونین به اضطراب تون غلبه کنین با درصدی خوبی از بقیه جلو میافتین.
یه چیز دیگه اینکه آماده بدترین شرایط تو روز کنکور باشین مثل نور کم، سر و صدا، صندلی لق! و ... و سعی کنین‌ تو آزمونایی که این چند روز از خودتون می‌گیرین این شرایط شبیه سازی کنین

BGH

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ۳
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1398
سلام
دوازدهم ریاضی هستم
تو این مدت خیلی دنبال سوالات گسسته و هندسه تحلیلی کنکور ب صورت ی جا بودم مثلن از دهه ی هشتاد تا ۹۷ اما هر چی گشتم پیدا نکردم
اگ سایت یا کانالی میشناسین میشه معرفی کنین؟

بالا