• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

دیسکو گرافی (سری سوم)

وضعیت
موضوع بسته شده است.
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد ۳
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1399
دانشگاه
فردوسی
رشته دانشگاه
روان‌شناسی
-اسم : علی
- لقبی که بهت به هر دلیلی اعطا شده (+دلیلشم خواستی بگو ) کوآلا، خسته و لمس و بی حاله حرکاتم + چهرم قبل از بلوغ :/
- ویژگی ای از خودت که به وجودش افتخار میکنی ؟/ ویژگی قابل افتخاری دم دستم نیست، ولی اینکه معمولا محرم اسرار خیلی از دور و بریامم رو دوست دارم + توانایی قانع کردن نسبیم.
-چند تا دوست داری؟/ زیاد، بیشتر از 60 70 تا
-چندتا دوست واقعی داری؟/ 2 یا 3 تا
-توی دوست پیدا کردن به چه ویژگیایی توجه میکنی؟/ با هر آشنایی ای حال میکنم معمولا، دو سه تا ویژگی مشترک کفایت میکنه.
-مهم ترین هدفت تو زندگی چیه ؟/ اصلا هدف داری؟/ شغلی داشته باشم که ازش لذت ببرم و اینکه زندگی ساده ای رو بگذرونم و موقع مرگ دغدغه ای نداشته باشم.
- کجای زندگی از نظرت از همه دوست داشتنی تره؟/ بعد از بازنشستگی شاید
-کدوم قسمتش منفور تره؟/ سال های ابتدایی نوجوانی :/
-بزرگترین ترست تو زندگی چیه؟/ از یک تصمیم بزرگ خیلی پشیمون شم و آرزو کنم کاش به عقب برمیگشتم.

-هنری بوده که بخوای یاد بگیری ولی به هر دلیلی نشده باشه؟/ نقاشی و موسیقی رو ول کردم و پشیمونم.
-سبک کتاب مورد علاقت؟/ هرچیزی که آموزنده باشه خوبه، ولی روان شناسی فلسفی جامعه شناسی دوست داشتنی ترن.
-سبک موسیقی مورد علاقت؟/ فوک، راک
-ساز مورد علاقت؟/ درامز
-وسیله ی مورد علاقت؟/ عینک، بالش، کفش، اتود، گوشیمم که عشقمه :/
-غذای مورد علاقت ؟/ کتلت ( در حد معاشقه )
-اسم برنامه ی کودک مورد علاقت تو بچگی (اسم انیمشن نه)؟/ مل مل، فیتیله
- کاتالیزگر ؛ آری یا خیر؟/ ((: نه خیلی، ولی خجالتی یا کم حرف نیستم.
(اگه تو گفت و گوها شروع کننده بحث شمایین یه کاتالیز گر حساب میشین وگرنه نیستین(((:
- وقتی وارد سایت میشین اولین کاری که می کنی چیه ؟/ (چک کردن نوتیف ، ورود به تاپیک ها برحسب تصادف ، ورود به تاپیک خاصی مثل حرف بزن ، چک کردن چت و...) اطلاعیه ها
- بین شخصیت مجازی و شخصیت واقعیت تفاوتی مبیبینی ؟/ سعی میکنم تفاوتی نباشه ولی مطمئن نیستم موفق بوده باشم.
-اگه می تونستی خودت انتخاب کنی که توی یک دوره تاریخ به دنیا بیای دوست داشتی در چه دوره تاریخی به دنیا بیای؟ 1943 به دنیا میومدم و 2013 میمردم.
-دوست داشتی دختر باشی یا پسر؟/ چرا؟/ خوبه همین، خوش میگذره.
-اگه میتونستی اسمتو انتخاب کنی چه اسمی انتخاب میکردی؟/ قرار بوده دانیال باشم که خوشبختانه نشدم، با اسمم اوکیم ولی پارسا رو دوست دارم.
- اگه میتونستی محل تولدتو انتخاب کنی کجا رو انتخاب میکردی؟/ محل تولدم خوب بود، متاسفانه کمی بعد ورداشتن اوردنم ایران همه چی به هم ریخت. :))
-چپ دست یا راست دست؟/ راست
-رنگ های زیر را چجوری اولویت بندی می کنی؟
قرمز.آبی.سبز.سیاه.سفید نمیتونم.
- می خوای یه خونه روی کوه بسازی توی کدوم قسمت کوه ترجیح می دی بسازی؟ وسطاش
- حرف اول کراش سمپادیات رو بگو! Error 404
- حرف اول رمز سمپادیا! 1
-اگه پیشنهادی واسه ارتقاء سمپادیا داری: خیر
-اگه چیزی مونده بگو: امیدوارم پاسخم به برخی از سوالای بالا بعد کنکور تغییر کنه!

آخرین ویرایش:

reyna

MelloW
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1400
دانشگاه
پردیس هاشمی‌ نژاد مشهد
رشته دانشگاه
آموزش ریاضی
اسم : ریحانه
- لقبی که بهت به هر دلیلی اعطا شده جوجه ، ریحان (+دلیلشم خواستی بگو )
- ویژگی ای از خودت که به وجودش افتخار میکنی ؟/ رک (حرفمو روراست میزنم و از کسی نمیترسم) رازدار
-چند تا دوست داری؟/دوست الکی دوروب م زیاده
-چندتا دوست واقعی داری؟/ یدونه
-توی دوست پیدا کردن به چه ویژگیایی توجه میکنی؟/یه چیزی حالیش باشه
-مهم ترین هدفت تو زندگی چیه ؟/ اصلا هدف داری؟/ مهندس بشم ، و انسان ...
- کجای زندگی از نظرت از همه دوست داشتنی تره؟/ بچگی، سال هشتم
-کدوم قسمتش منفور تره؟/ دوسال پیش
-بزرگترین ترست تو زندگی چیه؟/ دانشگاه خوب قبول نشم

-هنری بوده که بخوای یاد بگیری ولی به هر دلیلی نشده باشه؟/ موسیقی ، البته الان خودم یاد گرفتم (سه تار)
-سبک کتاب مورد علاقت؟/ رمان
-سبک موسیقی مورد علاقت؟/ همه سبک ها گوش میکنم اما درستش
-ساز مورد علاقت؟/ ویولون ، هنگ درام
-وسیله ی مورد علاقت؟/ گوشی ، کامپیوتر
-غذای مورد علاقت ؟/ حلیم ،( کلا ادم خوش غذاییم)
-اسم برنامه ی کودک مورد علاقت تو بچگی (اسم انیمشن نه)؟/ عموپورنگ
- کاتالیزگر ؛ آری یا خیر؟/ ((: خیر نیستم
(اگه تو گفت و گوها شروع کننده بحث شمایین یه کاتالیز گر حساب میشین وگرنه نیستین(((:
- وقتی وارد سایت میشین اولین کاری که می کنی چیه ؟/ (چک کردن نوتیف ، ورود به تاپیک ها برحسب تصادف ، ورود به تاپیک خاصی مثل حرف بزن ، چک کردن چت و...) چک کردن نوتیف
- بین شخصیت مجازی و شخصیت واقعیت تفاوتی مبیبینی ؟/ بسیاااار
-اگه می تونستی خودت انتخاب کنی که توی یک دوره تاریخ به دنیا بیای دوست داشتی در چه دوره تاریخی به دنیا بیای؟هخامنشیان
-دوست داشتی دختر باشی یا پسر؟/ چرا؟/از دختر بودنم ناراضی نیستم با اینکه خیلی محدود بودم (عادت کردم:)
-اگه میتونستی اسمتو انتخاب کنی چه اسمی انتخاب میکردی؟/ آبان ، اسم خودم هم خوبه
- اگه میتونستی محل تولدتو انتخاب کنی کجا رو انتخاب میکردی؟/ تهران
قرمز.آبی.سبز.سیاه.سفید آبی.آبی.آبی.آبی.آبی
- می خوای یه خونه روی کوه بسازی توی کدوم قسمت کوه ترجیح می دی بسازی؟جایی که آفتاب نباشه خیلی...ولی قله رو دوس دارم
- حرف اول کراش سمپادیات رو بگو! what??
- حرف اول رمز سمپادیا!b
-اگه پیشنهادی واسه ارتقاء سمپادیا داری:تبلیغات بیشتر
-اگه چیزی مونده بگو:1.احساسات ویرانگرند‌
2.عاشق رشتم (ریاضی) هستم

آخرین ویرایش:

Mαiα

Trα lα lα-
عضو مدیران انجمن
نام مرکز سمپاد
فرز 2
شهر
قم
سال فارغ التحصیلی
00
-اسم : مائده.
- لقبی که بهت به هر دلیلی اعطا شده (+دلیلشم خواستی بگو ) مايا، ترکیب اسم و فامیلم.
- ویژگی ای از خودت که به وجودش افتخار میکنی ؟/ سرخوش و سخت جون هستم.
-چند تا دوست داری؟/ خیلی.
-چندتا دوست واقعی داری؟/ 2 الی 3.
-توی دوست پیدا کردن به چه ویژگیایی توجه میکنی؟/ تفکراتش تقریبا مثل خودم باشه و فازش بهم بخوره.
-مهم ترین هدفت تو زندگی چیه ؟/ اصلا هدف داری؟/ بايد بهش فكر كنم...
- کجای زندگی از نظرت از همه دوست داشتنی تره؟/ الان.
-کدوم قسمتش منفور تره؟/ وقتی چیز با ارزشی رو از دست می‌دم.
-بزرگترین ترست تو زندگی چیه؟/ تنها بميرم. حسرت گذشته‌ام بخورم.
-هنری بوده که بخوای یاد بگیری ولی به هر دلیلی نشده باشه؟/ نقاشی. نقاشی. نقاشی.
-سبک کتاب مورد علاقت؟/ همه‌چی تقریبا ولی کلاسیک بیشتر.
-سبک موسیقی مورد علاقت؟/ همه چی گوش ميدم و بیشتر کلاسیک.
-ساز مورد علاقت؟/ گیتار و پیانو.
-وسیله ی مورد علاقت؟/ قلمو و کتاب.
-غذای مورد علاقت ؟/ فست فود.
-اسم برنامه ی کودک مورد علاقت تو بچگی (اسم انیمشن نه)؟/ عموپورنگ و عمو های فیتیله‌ای.
- کاتالیزگر ؛ آری یا خیر؟/ ((: خير، بنده ادامه دهنده هم به سختی هستم.
- وقتی وارد سایت میشین اولین کاری که می کنی چیه ؟/ (چک کردن نوتیف ، ورود به تاپیک ها برحسب تصادف ، ورود به تاپیک خاصی مثل حرف بزن ، چک کردن چت و...) چک کردن نوتیف و ورود به حرف بزن.
- بین شخصیت مجازی و شخصیت واقعیت تفاوتی مبیبینی ؟/ حضوری ارتباط برقرار کردن برام سخت‌تره.
-اگه می تونستی خودت انتخاب کنی که توی یک دوره تاریخ به دنیا بیای دوست داشتی در چه دوره تاریخی به دنیا بیای؟ شاید قرن 18 تو انگلیس یا فرانسه.
-دوست داشتی دختر باشی یا پسر؟/ چرا؟/ از دختر بودنم راضیم ولی آزادی پسر ها بیشتره، پس شاید پسر.
-اگه میتونستی اسمتو انتخاب کنی چه اسمی انتخاب میکردی؟/ آنیا، آریانا شايد هم مايا.
- اگه میتونستی محل تولدتو انتخاب کنی کجا رو انتخاب میکردی؟/ اسپانيا، انگلیس یا فرانسه.
-چپ دست یا راست دست؟/ راست.
قرمز.آبی.سبز.سیاه.سفید.
آبی. سفید. سیاه. سبز. قرمز.
- می خوای یه خونه روی کوه بسازی توی کدوم قسمت کوه ترجیح می دی بسازی؟ دامنه.
- حرف اول کراش سمپادیات رو بگو! ندارم.
- حرف اول رمز سمپادیا! عدد 3.
-اگه پیشنهادی واسه ارتقاء سمپادیا داری:
-اگه چیزی مونده بگو: نگاهم دار.

فاطمـه

کنکوری 1403
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بوشهر
سال فارغ التحصیلی
1403
بازم من :/
-اسم :
-______-
- لقبی که بهت به هر دلیلی اعطا شده (+دلیلشم خواستی بگو )دائمی نیستن خب:-" ولی اونایی که هنوز هستن:روباه ( رفتارم و حالت نگاهم:/) _ شیخی(مشخصه چرا دیگه) و دو سه تای دیگه:-"
- ویژگی ای از خودت که به وجودش افتخار میکنی ؟/ فعلا که هیچی
-چند تا دوست داری؟/ 5_6 تا
-چندتا دوست واقعی داری؟/ یکی
-توی دوست پیدا کردن به چه ویژگیایی توجه میکنی؟/ یهو بعد یه مدت میبینم که،عه!من که با فلانی دوستم!..ولی اینکه خودشو دست بالا نگیره همیشه اولویت بوده
-مهم ترین هدفت تو زندگی چیه ؟/ اصلا هدف داری؟/ دارم چند تایی.ولی خب تا نتونم روی بعضی رفتارام و...،کار کنم،عمرا بتونم بهشون برسم.
- کجای زندگی از نظرت از همه دوست داشتنی تره؟/ هر وقت سکوت باشه خوبه-______- یا وقتایی که پیش کسایی هستم که دوستشون دارم.نمیدونم
-کدوم قسمتش منفور تره؟/ وقتی ازت تعریف و تمجید میکنن.شکست خوردن.تنهایی بیش از حدش!( تنهایی میتونه جواب بالایی هم باشه)
-بزرگترین ترست تو زندگی چیه؟/ قبل از مردنم اونایی که دوستشون دارم بمیرن.ازدواج.نرسیدن به اون چیزی که میخوام

-هنری بوده که بخوای یاد بگیری ولی به هر دلیلی نشده باشه؟/هر چیزی خواستم یادگرفتم ولی هیچ وقت تا تهِ تهش نرفتم:موسیقی_خوشنویسی_طراحی
-سبک کتاب مورد علاقت؟/ همه چی تقریبا
-سبک موسیقی مورد علاقت؟/بستگی به حالم داره.ولی در کل زیاد چیزی گوش نمیدم
-ساز مورد علاقت؟/پیانو . و سنتور
-وسیله ی مورد علاقت؟/روان نویس
-غذای مورد علاقت ؟/قلیه میگو
-اسم برنامه ی کودک مورد علاقت تو بچگی (اسم انیمشن نه)؟/عمو پورنگ
- کاتالیزگر ؛ آری یا خیر؟/ ((:50_50
- وقتی وارد سایت میشین اولین کاری که می کنی چیه ؟/ (چک کردن نوتیف ، ورود به تاپیک ها برحسب تصادف ، ورود به تاپیک خاصی مثل حرف بزن ، چک کردن چت و...)
چت.نوتیف.بعدش هم ح.ب
- بین شخصیت مجازی و شخصیت واقعیت تفاوتی مبیبینی ؟/واقعیم بشدت بد اخلاق تره(((: غیر از این همش مثل همه
-اگه می تونستی خودت انتخاب کنی که توی یک دوره تاریخ به دنیا بیای دوست داشتی در چه دوره تاریخی به دنیا بیای؟اگر دست خودم بود که دلم نمیخواست دنیا بیام.ولی خب در کل،اون اولِ اولاش...
-دوست داشتی دختر باشی یا پسر؟/ چرا؟/دختر :-" نمیدونم واقعا چرا.یکی گفته بود بدن.اونم خوبه:-"
-اگه میتونستی اسمتو انتخاب کنی چه اسمی انتخاب میکردی؟/یاسمین:) ولی اگر پسر بودم: آرمین یا فردین
- اگه میتونستی محل تولدتو انتخاب کنی کجا رو انتخاب میکردی؟/چه فرقی داره؟-_____-مهم اینه که بعدش کجا زندگی کنی خب:/ ولی شیراز و اصفهان و همینجا رو دوست دارم.خارج از کشور رو نمیدونم
-چپ دست یا راست دست؟/راست.:-" و در حال تقویت چپ(:
قرمز.آبی.سبز.سیاه.سفید

آبی.سبز.سیاه.قرمز.سفید
- می خوای یه خونه روی کوه بسازی توی کدوم قسمت کوه ترجیح می دی بسازی؟ کوه پایه.ولی اگر یکی باشه هر روز بغلم کنه ببره بالا و پایین کوه،قله رو ترجیح میدم.
- حرف اول کراش سمپادیات رو بگو! کل ملت میفهمن خب:)) یکیش F و دیگری r
- حرف اول رمز سمپادیا!F
-اگه پیشنهادی واسه ارتقاء سمپادیا داری:مثلا چیزی بگیم،عملیش میکنن؟-________-
-اگه چیزی مونده بگو: نه.

آخرین ویرایش:
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ۲
شهر
کرج
سال فارغ التحصیلی
1401
مدال المپیاد
Physics
دانشگاه
SUT
رشته دانشگاه
Physics
-اسم : کارن
- لقبی که بهت به هر دلیلی اعطا شده (+دلیلشم خواستی بگو ) کلا لقب که زیاد دارم
- ویژگی ای از خودت که به وجودش افتخار میکنی ؟/ انعطاف پذیری _ اینکه همه چیز رو زیر سوال میبرم _ خلاقیت و کنجکاوی
-چند تا دوست داری؟/ نمیدونم واقعا شاید سه چهار تا بودن یه زمانی
-چندتا دوست واقعی داری؟/ ندارم :D
-توی دوست پیدا کردن به چه ویژگیایی توجه میکنی؟/ درک متقابل _ خاکی بودن...
-مهم ترین هدفت تو زندگی چیه ؟/ اصلا هدف داری؟/ دوتا از مهمترین اهدافم شاد زندگی کردن و درک بخشی از اسرار جهانه
- کجای زندگی از نظرت از همه دوست داشتنی تره؟/ شاید از سال دهم به بالا چون همه چیز داره آرو آروم خوب میشه
-کدوم قسمتش منفور تره؟/ ۱۳ تا ۱۵ سالگی
-بزرگترین ترست تو زندگی چیه؟/

به چیزی بیش از حد وابسته بشم یا نسبت بهش تعصب داشته باشم کلا دوست دادم دیدگاهم بی طرف باقی بمونه
-هنری بوده که بخوای یاد بگیری ولی به هر دلیلی نشده باشه؟/ هنر که والا....نه
-سبک کتاب مورد علاقت؟/ فلسفی_ روانشناسی
-سبک موسیقی مورد علاقت؟/ راااااک lιιl
-ساز مورد علاقت؟/ گیتار الکترییک_ ویلون سل
-وسیله ی مورد علاقت؟/ کتاب
-غذای مورد علاقت ؟/ سیبزپینی سرخ کرده
-اسم برنامه ی کودک مورد علاقت تو بچگی (اسم انیمشن نه)؟/ عمو پورنگ و مل‌مل رو از بقیه بیشتر دوس داشتم
- کاتالیزگر ؛ آری یا خیر؟/ ((: بستگی داره به فرد به موضوع بحث به نسبت با اون فرد
- وقتی وارد سایت میشین اولین کاری که می کنی چیه ؟/ (چک کردن نوتیف ، ورود به تاپیک ها برحسب تصادف ، ورود به تاپیک خاصی مثل حرف بزن ، چک کردن چت و...)
نوتیف ها رو چک میکنم بعد ح.ب بعد ۱۰ تا تاپیک اول رو اگه چیزی دیدم که بهش علاقمندم انجمن المم فیزیک و
- بین شخصیت مجازی و شخصیت واقعیت تفاوتی مبیبینی ؟/
خوب شخصیت های مجازی ایده ال ترن چون نقاب زدن تو مجازی راحت تره هرکی یه ورژن تصحیح شده از خودش بروز میده یا شاید اصلا خودشو بروز ندگرچه تو واقیعت هم اینطور میشه ولی خوب...
-اگه می تونستی خودت انتخاب کنی که توی یک دوره تاریخ به دنیا بیای دوست داشتی در چه دوره تاریخی به دنیا بیای؟ ۱۰ سال بعد ار انقلاب صنعتی فرانسه
-دوست داشتی دختر باشی یا پسر؟/ چرا؟/ کامان به این یکی جواب نمیدم ( نانباینر )
-اگه میتونستی اسمتو انتخاب کنی چه اسمی انتخاب میکردی؟/ حقیقتا کارن اسم انتخابی خودمه که معدود دوست ها به این نام صدا میکنن
- اگه میتونستی محل تولدتو انتخاب کنی کجا رو انتخاب میکردی؟/ فرانسه
-چپ دست یا راست دست؟/ راستم ولی با چپم میتونم بنویسم
قرمز.آبی.سبز.سیاه.سفید
طوسی :D
آبی. سیاه. سبز. سفید. قرمز

- می خوای یه خونه روی کوه بسازی توی کدوم قسمت کوه ترجیح می دی بسازی؟ دامنه های کمی مرتفع ( کلا با ارتفاع حال میکنم )
- حرف اول کراش سمپادیات رو بگو! والا کراش که زیاد هست ولی برای مثال k
- حرف اول رمز سمپادیا! y
-اگه پیشنهادی واسه ارتقاء سمپادیا داری: یکم برگردیم جو رو درسی تر کنیم تا میزانی
-اگه چیزی مونده بگو:
هابی ها و علاقه مندیا موند...
نجوم آماتوری...مجله جمع کردن و خوندن... از علاقه مندی ها دفترچه و...
خیلی هم ممنون از همه گی

Black meaw

‌‌‌‌ ‌
نام مرکز سمپاد
‌‌‌ ‌‌فرزانگان
شهر
‌‌‌ ‌‌‌بندرعباس
سال فارغ التحصیلی
1234
اسپم: من چرا اینجا رو اصلا ندیده بودم؟! ^____^
رفع اسپم:
-اسم : جمانا
- لقبی که بهت به هر دلیلی اعطا شده (+دلیلشم خواستی بگو ) کلاغ، چون موهام بیش از حد سیاهه
- ویژگی ای از خودت که به وجودش افتخار میکنی ؟/ فن بیان و پوکر بودن (سر کلاس وقتی ب معلم تیکه میندازن و تو خنده‌ت نمی‌گیره ب درد می‌خوره- )
-چند تا دوست داری؟/ دقیق نمیدونم... زیاد تقریبا
-چندتا دوست واقعی داری؟/ ۳ تا
-توی دوست پیدا کردن به چه ویژگیایی توجه میکنی؟/ قابل اعتماد باشه و اعتماد بنفسش هم خوب باشه تا ب همدیگه وایب های خوب بفرستیم
-مهم ترین هدفت تو زندگی چیه ؟/ اصلا هدف داری؟/ اینکه ی جراح قلب/مهندس کامپیوتر فارغ التحصیل از لندن باشم و بعد هم اگه برادر عزیزم منو کشون کشون نبرد استرالیا، برم نیویورک
- کجای زندگی از نظرت از همه دوست داشتنی تره؟/ اونجاش ک پشت سرتو نگاه می‌کنی و میبینی از پس همه اون چیزهایی ک ی زمانی برات سخت بودن براومدی و ی حس خیلی خوبی توی دلت احساس می‌کنی
-کدوم قسمتش منفور تره؟/ وقتی کسی ک همیشه بهش اعتماد می‌کردی از پشت خنجر بزنه و بفهمی هرچیزی گفتی و هرکاری ک کردی رو عمدا زیرنظر داشته
-بزرگترین ترست تو زندگی چیه؟/ اگه منظورت فوبیاس، بلندی ها. اما کلا، اینکه ی روز دل مادر یا پدرم رو بشکونم.

-هنری بوده که بخوای یاد بگیری ولی به هر دلیلی نشده باشه؟/ هنر آشپزی، هربار ک می‌خوام یچیزی بپزم یا میسوزه یا از ترس اینکه بسوزه زود ورداشتم خام خوردم :)
-سبک کتاب مورد علاقت؟/ علمی تخیلی، رئال (درتضاد کامل)
-سبک موسیقی مورد علاقت؟/ پاپ، راک
-ساز مورد علاقت؟/ گیتار گیتار گیتار
-وسیله ی مورد علاقت؟/ مانیتور کامپیوتر
-غذای مورد علاقت ؟/ مرغ (بریانی، با زرشک پلو، پیتزای مرغ، چیکن برگر، مرغ سوخته، مرغ منجمد، اصلا مرغ زنده!)
-اسم برنامه ی کودک مورد علاقت تو بچگی (اسم انیمشن نه) خوشم نمیومد و نمیاد
- کاتالیزگر ؛ آری یا خیر؟/ ((:بستگی داره کجام :-"
- وقتی وارد سایت میشین اولین کاری که می کنی چیه ؟/ (چک کردن نوتیف ، ورود به تاپیک ها برحسب تصادف ، ورود به تاپیک خاصی مثل حرف بزن ، چک کردن چت و...) چک کردن نوتیفا
- بین شخصیت مجازی و شخصیت واقعیت تفاوتی مبیبینی ؟/ توی مجازی مهربون ترم، شاید چون نمیتونم با اون نگاهِ *تو خیلی احمقی* ب کسی نگاه کنم.
-اگه می تونستی خودت انتخاب کنی که توی یک دوره تاریخ به دنیا بیای دوست داشتی در چه دوره تاریخی به دنیا بیای؟ جنگ جهانی دوم.. میدونم گفتنش آسونه و خیلی اونا سختی کشیدن، ولی دوست دارم ببینم انسان ها تا چ حدی میتونن خودخواه، بی رحم و دنیا طلب باشن.
-دوست داشتی دختر باشی یا پسر؟/ چرا؟/ کلا همیشه میگم پسر؛ اما اگر زمانی زن ها و مردها مساوی بشن ترجیح میدم دختر بمونم.
-اگه میتونستی اسمتو انتخاب کنی چه اسمی انتخاب میکردی؟/ جمانا ب اندازه کافی دوست داشتنیه-
- اگه میتونستی محل تولدتو انتخاب کنی کجا رو انتخاب میکردی؟/ لندن
قرمز.آبی.سبز.سیاه.سفید
سیاه.آبی.سفید.قرمز.سبز
- می خوای یه خونه روی کوه بسازی توی کدوم قسمت کوه ترجیح می دی بسازی؟
بدون درنظر گرفتن مسائلی ک مربوط ب فیزیک میشه(جو هوا و اینا) روی قله‌.
- حرف اول کراش سمپادیات رو بگو! ی زمانی *س* ولی الان ندارم ^^
- حرف اول رمز سمپادیا! عدده!
-اگه پیشنهادی واسه ارتقاء سمپادیا داری: کاش اپ بود :(
-اگه چیزی مونده بگو: ...

Mkj

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
FRZ 1
شهر
BND
سال فارغ التحصیلی
1403
-اسم :مائده
- لقبی که بهت به هر دلیلی اعطا شده (+دلیلشم خواستی بگو )تا حالا لقبی نداشتم ولی خب یدونه هست که اونم یکی از خاله هام میگه `مهرنوش کوچک` به دلیل اینکه فکر می‌کنه کپی برابر اصل مامانم هستم،حتی قیافم شبیه نیست ولی نمی‌دونم چرا
- ویژگی ای از خودت که به وجودش افتخار میکنی ؟/زیاد حرف میزنم
-چند تا دوست داری؟/زیاد،هر جایی که حضور داشتم چندتا پیدا کردم
-چندتا دوست واقعی داری؟/بعضی وقتا فکر میکردم اف کورس،چندتا ولی بعد یه مدت میفهمم برای رسیدن به هدف هاشون و به اوج رسیدن مثل نردبون ازم استفاده میکردن
-توی دوست پیدا کردن به چه ویژگیایی توجه میکنی؟/فقط آدم باشه تمام:)
-مهم ترین هدفت تو زندگی چیه ؟/ اصلا هدف داری؟/هدف دارم،زیاد هستن ولی مهم ترینش به شغلی که دوست دارم برسم
- کجای زندگی از نظرت از همه دوست داشتنی تره؟/وقتی که به آرزوها و هدف هام میرسم
-کدوم قسمتش منفور تره؟/وقتی که میفهمم از پشت یه عده بهم خنجر زدن
-بزرگترین ترست تو زندگی چیه؟/از دست دادن خانواده

-هنری بوده که بخوای یاد بگیری ولی به هر دلیلی نشده باشه؟/طراحی ولی سعی در یاد گرفتنش هستم البته شانس نداشتم برا کلاس رفتن
-سبک کتاب مورد علاقت؟/فرقی نمیکنه،فقظ خوشم بیاد
-سبک موسیقی مورد علاقت؟/پاپ و کلاسیک
-ساز مورد علاقت؟/ویلن
-وسیله ی مورد علاقت؟/گوشی
-غذای مورد علاقت ؟/قرمه سبزی
-اسم برنامه ی کودک مورد علاقت تو بچگی (اسم انیمشن نه)؟/تو یه شبکه آمریکایی پخش میشد دقیقا یادم نیست اسمش چیه
- کاتالیزگر ؛ آری یا خیر؟/ ((:بعضی اوقات،پنجاه پنجاه
- وقتی وارد سایت میشین اولین کاری که می کنی چیه ؟/ (چک کردن نوتیف ، ورود به تاپیک ها برحسب تصادف ، ورود به تاپیک خاصی مثل حرف بزن ، چک کردن چت و...)چک کردن نوتیف
- بین شخصیت مجازی و شخصیت واقعیت تفاوتی مبیبینی ؟/نچ
-اگه می تونستی خودت انتخاب کنی که توی یک دوره تاریخ به دنیا بیای دوست داشتی در چه دوره تاریخی به دنیا بیای؟دو تا جواب دارم،گذشته زمان یونان باستان تو یونان و زمان آینده زمانی که ابر قهرمان های واقعی به وجود بیان،ابر قهرمان های لاستیکی منظورم نیست اشاره به سبک های فیلم های ابرقهرمانی
-دوست داشت ی دختر باشی یا پسر؟/ چرا؟/دختر،دلیل خاصی ندارم ولی دوست دارم
-اگه میتونستی اسمتو انتخاب کنی چه اسمی انتخاب میکردی؟/از اسمم راضیم
- اگه میتونستی محل تولدتو انتخاب کنی کجا رو انتخاب میکردی؟/تو یه سیاره ای که انسان های معمولی وجود ندارن یعنی دنیای ابرقهرمان ها،که غیر ممکنه در نهایت استرالیا
-چپ دست یا راست دست؟/راست دست
قرمز.آبی.سبز.سیاه.سفید
سفید،قرمز،سبز،ابی،سیاه
- می خوای یه خونه روی کوه بسازی توی کدوم قسمت کوه ترجیح می دی بسازی؟نوک قله
- حرف اول کراش سمپادیات رو بگو!ندارم
- حرف اول رمز سمپادیا!یادم نیست
-اگه پیشنهادی واسه ارتقاء سمپادیا داری:پیشنهادی ندارم
-اگه چیزی مونده بگو:فضاش با فضای اطرافم تو واقعیت خیلی فرق میکنه،اگه میشد مثل رالف خرابکار غرق در نت میشدم:)

نام مرکز سمپاد
فرزانگان یک
شهر
اردبیل
سال فارغ التحصیلی
1400
رشته دانشگاه
شیمی
-اسم :ثنا
- لقبی که بهت به هر دلیلی اعطا شده (+دلیلشم خواستی بگو )ندارم
- ویژگی ای از خودت که به وجودش افتخار میکنی ؟/وقتی کسیو دوس داشته باشم و انتخابش کنم جونمم میدم براش
-چند تا دوست داری؟/زیاد
-چندتا دوست واقعی داری؟/2
-توی دوست پیدا کردن به چه ویژگیایی توجه میکنی؟/شبیه خودم باشه
-مهم ترین هدفت تو زندگی چیه ؟/ اصلا هدف داری؟/رسیدن به اون جایگاهی که میخوام
- کجای زندگی از نظرت از همه دوست داشتنی تره؟/کودکی
-کدوم قسمتش منفور تره؟/نوجوونی
-بزرگترین ترست تو زندگی چیه؟/از دست دادن کسایی که دوسشون دارم

-هنری بوده که بخوای یاد بگیری ولی به هر دلیلی نشده باشه؟/نقاشی وموسیقی
-سبک کتاب مورد علاقت؟/رمان
-سبک موسیقی مورد علاقت؟/پاپ
-ساز مورد علاقت؟/پیانو
-وسیله ی مورد علاقت؟/گوشی
-غذای مورد علاقت ؟/لازانیا
-اسم برنامه ی کودک مورد علاقت تو بچگی (اسم انیمشن نه)؟/فیتیله
- کاتالیزگر ؛ آری یا خیر؟/ ((:آری
- وقتی وارد سایت میشین اولین کاری که می کنی چیه ؟/ (چک کردن نوتیف ، ورود به تاپیک ها برحسب تصادف ، ورود به تاپیک خاصی مثل حرف بزن ، چک کردن چت و...)ورود به تاپیک
- بین شخصیت مجازی و شخصیت واقعیت تفاوتی مبیبینی ؟/نه
-اگه می تونستی خودت انتخاب کنی که توی یک دوره تاریخ به دنیا بیای دوست داشتی در چه دوره تاریخی به دنیا بیای؟ایران باستان
-دوست داشتی دختر باشی یا پسر؟/ چرا؟/پسر _نمیدونم واقعا:-?
-اگه میتونستی اسمتو انتخاب کنی چه اسمی انتخاب میکردی؟/اسم خودمو دوس ندارم به شخصه البته همه بهم میگن بهم میاد اما اسم مد نظرم آواست
- اگه میتونستی محل تولدتو انتخاب کنی کجا رو انتخاب میکردی؟/هلند
-چپ دست یا راست دست؟/چپ
-رنگ های زیر را چجوری اولویت بندی می کنی؟قرمز/آبی/سیاه/سبز/سفید
قرمز.آبی.سبز.سیاه.سفید
- می خوای یه خونه روی کوه بسازی توی کدوم قسمت کوه ترجیح می دی بسازی؟پایه کوه
- حرف اول کراش سمپادیات رو بگو!ندارم
- حرف اول رمز سمپادیا!
-اگه پیشنهادی واسه ارتقاء سمپادیا داری:ندارم
-اگه چیزی مونده بگو:ممنون همشهری جان

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا