• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

کنکور کنکور چطور بود؟

نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
شهربابک
سال فارغ التحصیلی
1398
رشته دانشگاه
مهندسی بهداشت حرفه‌ای
به نظرم واقعا آسون بود،ولی من اصلا درست نخوندم
نمیدونم،هر چی خیره:|

F@RN@Z

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین 2
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
98
دانشگاه
اصفهان
رشته دانشگاه
زیست شناسی سلولی و مولکولی
فرناز خیلی به فکرت بودم امروز.امیدوارم رتبه برتر بشی.خوشحالم که خوب دادی ازمونتو
فرناز خودتی؟:-?
باور کن تا الان نشناخته بودمت:))
مرسی عزیزم:)
راستش خیلی مطمئن نیستم، ولی عملکردم نسبت به بقیه ی آزمون هام بنظرم بهتر بود
ایشالا ک واقعا خوب بوده باشه:)

Farnaz.p

کاربر جدید
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
.اصفهان
سال فارغ التحصیلی
1400
رشته دانشگاه
-
فرناز خودتی؟:-?
باور کن تا الان نشناخته بودمت:))
مرسی عزیزم:)
راستش خیلی مطمئن نیستم، ولی عملکردم نسبت به بقیه ی آزمون هام بنظرم بهتر بود
ایشالا ک واقعا خوب بوده باشه:)
عاره عزیزم.ایشالا:)

Farnaaaz

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
داراب
سال فارغ التحصیلی
1398
دانشگاه
بندرعباس
رشته دانشگاه
پزشکی
هرچی من میگم مثلا ریاضی سخت بود بقیه میگن آسون بود!
بد نبود ولی یهویی خیلی استرس گرفتم..
رو زمین آب ریخته بود مراقبه بسته سوال های تخصصی رو گذاشته بود تو آب ها و من نمیدونستم! و متاسفانه به خاطرش پاسخنامم کلا خیس شد! این مساله خیلی بهم شوک وارد کرد و به خاطرش زمین شناسی رو از دست دادم...
هعی... هنوز باورم نمیشه تموم شده!

THG

امین
نام مرکز سمپاد
شهید فیروزی
شهر
یه جایی
سال فارغ التحصیلی
1398
مدال المپیاد
سخته
از اونجایی که واسه رتبه برتر شدن رفته بودم سر جلسه, روز بعدش گفتم بیام فلش کارتای دینیمو آتیش بزنم...
تازه داشتم از شعله ور شدنشون لذت میبردم که یه باد شدید اومدو داشت فلش کارت ها که الان داشتن میسوختن رو برد سمت درختای خونمون. منم ترسیدم با دمپایی پریدم رو فلش کارتا که خاموش کنمشون که پام یکم سوخت منم دمپاییمو انداختم و با یه پا پریدم رو هر چی آتیش بود تا خاموش شن :D خلاصه اینکه دینی تا وقتی منو به کشتن نده ول نمیکنه :))

FFATEMEHZ

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
دزفول
سال فارغ التحصیلی
98
مدال المپیاد
نفر اول استان المپیاد هندسه سال ۱۳۹۵ (خوزستان)
رشته دانشگاه
مهندسی کامپیوتر ‍
کاشکی کنکور مث قلمچی سخت بود... لااقل با درصد هام میتونستم احتمال بدم کجا در میام..از یک جایی به بعد فکر میکردم از نهایی هم اسون تر اوردن @-)

THG

امین
نام مرکز سمپاد
شهید فیروزی
شهر
یه جایی
سال فارغ التحصیلی
1398
مدال المپیاد
سخته
آزمون سنجش آخری هم آسون بود و با اینکه دقیقا به خاطر آسون بودنش کلی بیدقتی داشتم, رتبه کلم با آزمون قبلی که قلم چی بود فقط 10 20 تا فرق داشت. رتبه کل چه سوالا آسون باشه چه راحت به این آسونایی عوض نمیشه. خود من که زبان 8 تا کنکور سالای قبلو پشت سر هم 100 زدم تو این کنکور بی دقتی داشتمو دو تا غلط, قاعدتا واسه بقیه هم پیش میاد که به خاطر آسون بودن تمرکزشون به هم بخوره. تازه به نظرم سطح کلیش از سنجش بالاتر بود واقعا

آخرین ویرایش:

mohammadsaleh40

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
گناباد
سال فارغ التحصیلی
1398
مدال المپیاد
کامپیوتر مرحله دوم با کمال تعجب قبول شدم
دانشگاه
پردیس شهید بهشتی مشهد
رشته دانشگاه
آموزش ریاضی
انشالله

میشه گفت کانون قلم چی باید شبیه سازی کنکورش بیاد 0 درصد

فک نکنم کسی سال دیگه بره کانون
نه کنکور 97 برو دفترچه مشابهت کانون رو نگاه کن با پررویت تمام می گفت این سؤال ما مشابه فلان سؤال
کنکور ریاضی = دقیقا دو تا سنجش آخری با تغییر عدد

میترسم نظام قدیم سخت تر باشه و برترهاشون تراز بیشترین بگیرن
چطور می گی شبیه بود من تو سنجش خیلی خراب کردم ولی از لحاظ سرعت و دقت تو این کنکور نسبت به سنجش خیلی بهتر بودم راحت و درصدام مطمئنم بهتر از سنجش خواهد شد به نظر تو تأثیر دو هفته آخر بوده؟
دقت کردم هر کی میگه آسونه میگه خراب کردم.
دقیقا منم فارسی حس می کردم خیلی آسون بود ولی تحلیل کردم با پاسخ نامه کانون فاتحه خونده بودم اصلا داشتم شاخ در میاوردم 8 غلط داشتم نگاه می کنم می بینم بابا من از این 8 تا 4 تاش رو از بی دقتیم بوده بقیش چرا این جوری شده؟! بعد زنگ زدم به یکی از دوستام کتاب زبانم رو ازش بگیرم بعد در این مورد بهش گفتم بعد می گه خوب دو سنجش آخر فارسیش سخت بود اینم سخت شد (داشتم تعجب می کردم چرا می گه سخت بود(آخه من از دور دنیا می زدم درصد بدم 44 خوبم 57 بود بعد الآن با اون کلید می شه 25))
ولی انصافا از نظر نوع سؤال اصلا شبیه سنجش آخر نبود (2 تاریخ ادبیات 7 دستور 6 قرابت)

برید استراحت کنین و هرکاری که این یه سال دوست داشتین انجام بدینو انجام بدین
الآن دارم همون کار رو می کنم ولی مشکل این جایه که قبل کنکور هم اون کارار رو می کردم (بازی کردن و اینا)
آزمون سنجش آخری هم آسون بود و با اینکه دقیقا به خاطر آسون بودنش کلی بیدقتی داشتم, رتبه کلم با آزمون قبلی که قلم چی بود فقط 10 20 تا فرق داشت. رتبه کل چه سوالا آسون باشه چه راحت به این آسونایی عوض نمیشه. خود من که زبان 8 تا کنکور سالای قبلو پشت سر هم 100 زدم تو این کنکور بی دقتی داشتمو دو تا غلط, قاعدتا واسه بقیه هم پیش میاد که به خاطر آسون بودن تمرکزشون به هم بخوره. تازه به نظرم سطح کلیش از سنجش بالاتر بود واقعا
دقیقا یه خورده از سنجش بالا تر بود اون سنجش دیگه زیادی ساده بود.
راستی شما اون شبه کنکور آینده سازان رو شرکت کرده بودین؟:)):)):))
سؤال کلوز تست زبانش همزمان ریدینگ هم بود جمله آخر پاراگراف رو سؤال کرده بود و بعد هم یه سؤال از متن درس :)):)):)) بعد با پر رویی تمام بالاش نوشته بود کلوز تست
کانون واقعا سوالاش بد نیست ولی کلا سازمان رو اعصابیه :/ من بیشتر از اینکه خوشحال باشم کنکور داره تموم میشم خوشحالم دیگه قلم چی نمیرم!
بعد از ظهر پنج شنبه مامانم تو حیاط داشت داد می زد :«صالح فردا جمعس آزمون نداری؟»

آخرین ویرایش:

mohammadsaleh40

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
گناباد
سال فارغ التحصیلی
1398
مدال المپیاد
کامپیوتر مرحله دوم با کمال تعجب قبول شدم
دانشگاه
پردیس شهید بهشتی مشهد
رشته دانشگاه
آموزش ریاضی

THG

امین
نام مرکز سمپاد
شهید فیروزی
شهر
یه جایی
سال فارغ التحصیلی
1398
مدال المپیاد
سخته
نه. (متاسفانه؟) ولی گزینه دو و گاج هم سوالاشونو بعضی وقتا حل میکردم ولی خب مهم اینه که سوالای کنکور سمت قلم چی نبودن

YaSm!nA

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان حکیم زاده
شهر
یزد
سال فارغ التحصیلی
98
تلگرام
اسون بودن بدترین وضعه ولی میشه که تعداد غلطاتون کم بشه و درصدتون عالی
توی ازمونای کانون هم که نسبتا ساده طرح میشدن اکثرن میگفتن آسون بود ولی درصدشون بیشتر از ۶۰ نمیرفت چون خیلیا توقع آسون بودنو نداشتن و خیلی از مباحثو حذف کرده بودن ، بعد اینکه وقتی آسون باشه بچه ها وقت کم میارن ، من خودم از اوناییم که یه سوال آسون ببینم دلم نمیاد رد شم ازش و برعکس کل درصدام خراب میشه فقط چون آسون بوده

خلاصه که این که آسون باشه یا سخت اصلا هیچ چیزو تعیین نمیکنه
برید استراحت کنین و هرکاری که این یه سال دوست داشتین انجام بدینو انجام بدین
به نظر من درصداتونو هم حساب نکنین چون با درصدا هم هیچ چیزی معلوم نیس فقط و فقط باعث استرستون میشه
برین فرندزو دانلود کنین ببینین ((((:

خب حس میکنم کاملا داری منو میگی.
روز قبل کنکور میگفتم کاش سوالا آسون نباشه.
سوالای ریاضی رو ک دیدم و آسون بود تصمیم گرفتم سوالای تجربی رو خیلی خوب بزنم. ک سختاشم بزنم ک درصدم نسبت ب بقیه ک آسونا رو میزنن بیاد بالا واقعا
من از آخر هر درس شروع میکنم همیشه ، چون ب نظرم طراح سوال بد رو اول میذاره ک جا بزنی، اما امسال برعکس بود. من تو مدار گیر کرده بودمو نمیتونستم ازش رد شم..چون کامل خونده بودم و رو درصد این مبحث حساب کرده بودم...
سر همین تکنیک زمان نقصانیم ریخت بهم ، کلییی سوال نرسیدم بخونم بزنم تو ریاضی و فیزیک ، دستام می لرزید..
بعد ک شیمیش خوب بود برام هم خواسم ب جبران فیزیک خیلی شیمی بزنم بنابراین بیشتر از ۳۰ دقیقه براش وقت گذاشتم..
خلاصه ک تکنیکی ک قرار بود ۴۰ دقیقه برام وقت ذخیره کنه فقط ۵ دقیقه بهم داد.
نمیدونم چی بگم....
من هیچی کم نذاشتم ، حتی سه هفته آخر تا ۳ بیدار بودم شبا از اون ور ۷ شروع میکردم ، حتی یه دفتر ۸۰ برگ امسال فقط سپاسگزاری کردم هر روز( برای تلقین و قانون جذب و..)
و حالا نتیجه ای ک میدونم باید خیلی بهتر میشد رو فقط میتونم با فرو دادن بغض بذارم ب حساب قسمت...همین!
و شاید شروع دوباره و بهتر برای ۹۹

چه قرار باشه ی سال دیگه بمونید و چه قرار باشه برید الان "باید" کتابهاتون بذارید تو کارتن و تاجایی ک ممکنه بچپونیدشون تو انباری جایی که نبینید
شما "باید" استراحت و تفریح درستی داشته باشید تو این یکی دوماه
اگه قرار باشه دوباره کنکور بدید به این تفریح درست و ری استارت شدن نیاز دارین حتما
و اگه هم قرار باشه برید دانشگاه بازم باید از این فرصتتون استفاده کنید چون تو دانشگاه هم قرار نیست چیزی راحتتر از مسیر کنکور و درس های دبیرستان بهتون ارائه بشه چه بسا سختتر
این تایم استراحت حق شماست;چه کنکور خوبی داده باشید چه بد. چه سال کنکوری پرتلاشی رو گذرونده باشید چه تلاش نکرده باشید. به خودتون یاداوری کنید که این بازه زمانی فقط و فقط برای ایجاد ارامش و استراحت شماست
به این حرف گوش نکنید که میگن هرکی به اندازه تلاشش نتیجه میگیره. تو این سیستم بی عدالتی انقدر هست که نرسیم به این موضوع. اگه استرس داشتید,حالتون بد شد سر جلسه,مریض بودید,...میفهمم که رسیدن به ایده ال خودمون چقدر سخته. طبیعیه که سر کنکور هول شید و هیچ سرزنشی هم وارد نیست. پس امیدوارم همتون ببشتر از تلاشتون نتیجه بگیرید
درصد گرفتن یا نگرفتنتون به روحیه خودتون بستگی داره. اگه از شر فکرای زیادی خلاص میشید با اومدن کلیدا(کلیدای کانون زود میان)ی درصد تقریبی بگیرید ولی درصد های نجومی هرکسی رو باور نکنید.
به کامنت خوندن زیر صفحات قلمچی و...عادت نکنید همه سطح علمی شما رو ندارن و از رو هوا و تخمین و شانس به تحلیل سطح کیفی کنکور میرسن! خیلی ها درصدهایی که ارزوشون رو داشتن مینویسن,..
اطرافتون ادمای زیادی هستن که ممکن هیچ وقت شما رو درک نکنن,سرزنشتون کنن,..اما عزیزای من فقط و فقط خودتون هستین که از تمام وجه های شرایط و احوالتون خبر دارید."فقط"خودتون میدونید با چه سختی و حالی این مسیرو گذروندید. هیچ کسی جای شما نبوده و نیست پس ابدا اجازه ندین کسی بهتون حس بدی منتقل کنه.

قوی باشین و از هیچ چیزی نترسین. الان باید بیشتر از همیشه شجاع باشین و به خودتون کلی استراحت,خواب خوب,تفریح...بدهکارید. برید و به خودتون برسین

خب من بعد خوندن این حرفا اشک تو چشمام حلقه زده واقعا.....♡

آخرین ویرایش:

DeaDinsiDe

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
HiGh-lEvEl
شهر
Low-level
سال فارغ التحصیلی
1395
زیست: ۳۶ تا
شیمی :۱۸ تا
فیزیک : ۲۰ تا
ریاضی :۱۰تا !!!!!!

ادب: ۲۰ تا
زبان: ۲۰ تا
عرب: only 7 minute : ۱۱تا
دین : ۲۲ تا

عملکردام بد بود .. ناراحت ام بخاطر اون همه اهمال ..

شقاوت بر ما چیره شد و ما داوطبانی گمراه بودیم ما را به عقب بر گردان تا تست هایی که در گذشته کرده بودیم را بزنیم

آخرین ویرایش:
بالا