• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

معلم زن - معلم مرد

amparisay

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1386
مدال المپیاد
ندارم
دانشگاه
علم و صنعت
رشته دانشگاه
برق
تلگرام
اینستاگرام
پاسخ : معلم زن - معلم مرد

ممنونم
من مشکلی با این قضیه نداشتم، همیشه هم گفتم که بچه هستن و درست می شن و اینا... اما کلا مدرسه تون خیلی حاشیه داشته... امیدوارم روزی ببینم دانش آموزام توی اون مدرسه به جایی رسیدن. چون به خاطر همون حاشیه ها مثل اینکه بدون دلیل یه سری مسائل افتاده گردن من و کلا حرف پشت سرم زیاده...

sheitoon

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
farzanegan
شهر
rafsanjan
دانشگاه
ایران
رشته دانشگاه
ارتوپدی فنی

فکر کنم فرق نمیکنه...مهم اینه که خوب درس بده

This is me

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبيرستان فرزانگان٢ :x
شهر
تهرانْ
مدال المپیاد
برنز زیست

به نقل از amparisay :
ممنونم
من مشکلی با این قضیه نداشتم، همیشه هم گفتم که بچه هستن و درست می شن و اینا... اما کلا مدرسه تون خیلی حاشیه داشته... امیدوارم روزی ببینم دانش آموزام توی اون مدرسه به جایی رسیدن. چون به خاطر همون حاشیه ها مثل اینکه بدون دلیل یه سری مسائل افتاده گردن من و کلا حرف پشت سرم زیاده...

حرف كه زياد هس درباه همه..ولى من تا حالا درباره شما چيزى نشنيدم..الان جريانى رو كه ميگيد هم نميدونم چيه..خيلى جدى نگيريد چون اگه جريان بزرگى بود تو كل مدرسه ميپيچيد..البته نميدونم شايد من خبلى از مرحله پرتم :-?

amparisay

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1386
مدال المپیاد
ندارم
دانشگاه
علم و صنعت
رشته دانشگاه
برق
تلگرام
اینستاگرام

نمیدونم والا. اما جنبه داشتن مثل اینکه در سمپاد زیاد رایج نیست...!

This is me

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهر
تهرانْ
مدال المپیاد
برنز زیست

به نقل از amparisay :
نمیدونم والا. اما جنبه داشتن مثل اینکه در سمپاد زیاد رایج نیست...!

نه به اين شدت
ولى اينو قبول داريد كه يه گروه بيجنبه حتى اگه كم هم باشن ميتونن خيلى مشكل به وجود بيارن؟؟بايد ديد اونايى كه تيكه ميندازن يه گروه خاص اند يا همه..نبايد گناه يه عده رو پاى همه نوشت :)

amparisay

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1386
مدال المپیاد
ندارم
دانشگاه
علم و صنعت
رشته دانشگاه
برق
تلگرام
اینستاگرام

بنده هم عرض کردم که به همه برنخوره، اما جو مدرسه وقتی که اینجوریه، یعنی آدمهای اینجوری بینشون هستن. اما قرار نیست همه اونجوری باشن. عرض کردم به صورت آماری اینطوریه.

This is me

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهر
تهرانْ
مدال المپیاد
برنز زیست

:-/
به نقل از amparisay :
بنده هم عرض کردم که به همه برنخوره، اما جو مدرسه وقتی که اینجوریه، یعنی آدمهای اینجوری بینشون هستن. اما قرار نیست همه اونجوری باشن. عرض کردم به صورت آماری اینطوریه.
اوهوم..درسته
اميدوارم اوضاع بهتر شه..آدم بعضى چيزارو كه درباره بعضى سمپادى ها ميفهمه تازه متوجه ميشه سمپاد چقدر از اون چيزى كه قرار بوده باشه دوره و احساس ميكنه مسئولين در بعضى موارد حق دارن حساس بشن و محدوديت بزارن..
اميدوارم اون عده متوجهش كه دارن حق يه عده ى زيادى رو به خاطر مسخره بازى هاشون ناحق ميكنن...

amparisay

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1386
مدال المپیاد
ندارم
دانشگاه
علم و صنعت
رشته دانشگاه
برق
تلگرام
اینستاگرام

مسئولین اگه اینقدر حساسیت نشون نمی دادن، من برای اونا اول از هر چیز "انسان" بودم و اونها هم "انسان". داریم کم کم به نر و ماده تنزل پیدا می کنیم... اونا خیلیهاشون دیگه از سن خواهر کوچیک من هم دارن رد می شن... اما متاسفانه هنوز این مسائل براشون غریبه و یک موجود مذکر براشون "انسان مذکر" نیست، "مذکر انسان" شده...

This is me

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهر
تهرانْ
مدال المپیاد
برنز زیست

به نقل از amparisay :
مسئولین اگه اینقدر حساسیت نشون نمی دادن، من برای اونا اول از هر چیز "انسان" بودم و اونها هم "انسان". داریم کم کم به نر و ماده تنزل پیدا می کنیم... اونا خیلیهاشون دیگه از سن خواهر کوچیک من هم دارن رد می شن... اما متاسفانه هنوز این مسائل براشون غریبه و یک موجود مذکر براشون "انسان مذکر" نیست، "مذکر انسان" شده...
چه تفكر برانگيز بود جمله آخر..فكر كنم فهميدم.. :rolleyes:

mischievous

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 2️⃣
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1394

خوب درسته حق با شماست بعضی از بچه ها یه کارایی میکنن که در شانشون نیست ولی شما احساس نمیکنین دارین جو مدرسه ی ما رو خیلی خیلی بیشتر از اون چیزی که هست بد نشون میدین؟!
من کاملا به شما حق میدم که توقع این حرکات رو نداشته باشین اما بهتره بدونین فقط تو مدرسه ی ما از این اتفاقات نیفتاده و شاید خیلی از این بدتر هم در بقیه مدارس سمپاد بوده ...
به هر حال به نظر من مشکل اصلی از جای دیگست... بعضی ها فقط از ما توقع درس خوندن دارن و اصلا براشون مهم نیست که ما با این اوضاع داریم یک بعدی بار میاییم :(

amparisay

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1386
مدال المپیاد
ندارم
دانشگاه
علم و صنعت
رشته دانشگاه
برق
تلگرام
اینستاگرام

اینجا اگر بحث بقیه مدارس هست بگید اسم سایت رو بذاریم سمپاد و شرکا!
نه اصلا فکر نمی کنم که دارم جو مدرسه تون رو بد نشون میدم هیچ، تازه کلی سانسور کردم حرفای پشت سرم رو!
اینکه در بقیه جاها اتفاقات بدتری افتاده دلیل می شه بیایم اینجا بگیم به به چه مدرسه خوبیه که بچه ها توی راهرو به معلما تیکه می اندازن؟!
اینکه مشکل اصلی جای دیگه هست رو قبول دارم اما به نظر بنده، توی همه مدارس مشکل هست. اینکه مسئولین مدرسه شما رو به حال خودتون گذاشتن که هر کاری می خواید بکنید و آخرش هم کاسه کوزه ها سر معلم بشکنه، به نظرم یعنی اوضاع مدرسه خیلی خرابه...!
به هیچکدوم از دانش آموزام هنوز "تو" نگفتم اونوقت توی یه مرکز سمپاد، مدرسه اذیتمون کرد، اومدیم بیرون. بچه ها پشت سرمون حرف در آورده بودن که به بکی تجاوز کردیم اخراجمون کردن!!!! :)) ولی از یه طرف دیگه یه سری از بچه ها تا مدتها زنگ می زدن که برگرد، وقتی رفتی دیگه روبوتیک مدرسه ما هرج و مرج شد و ... واقعا جای تاسف داره که چنین کوته فکری هایی رو ما توی مدارس "سمپاد" شاهدیم...!
توی یه مدرسه غیر سمپادی، یکی از دانش آموزا زیر شیشه ماشین من یادداشت گذاشت برام، به مدرسه گفتم که همچین اتفاقی افتاده، اخراجش کردن! اینکه خیلی چنین برخوردی شدید بوده البته توجیه نمیخوام بکنم (از قبل هم مشکل داشت اون آدم و دنبال بهونه بودن اخراجش کنن) اما حداقل سر مسائل اینچنینی مدرسه حساسیت نشون داد! قربونش برم توی سمپاد چنین حرکاتی ازش حمایت هم می شه! جلوی ناظم و مدیر و ... همه این حرکات انجام می شه و کسی دم نمی زنه!
روزی که اومدم مدرسه شما، گفتم لطف کنید شماره بنده رو به کسی ندید! دو هفته بعد همه داشتن، رفتم پرسیدم چرا دادید بهشون؟ گفت یکی اومد اینجا، گفت باهاتون کار داره خوب ما نمیتونیم ندیم که!!!!! من این شکلی :O گفتم مگه من نگفتم ندید شماره من رو؟ گفتن حالا که طوری نشده و ... یه جوری ماست مالی شد! از چنین دوستانی ما انتظار پرورش دادن جز چنین دانش آموزانی رو نداریم! بعضی از دانش آموزا به خاطر شخصیت خانوادگیشونه که توی اون مدرسه هنوز خوب، مودب، با شخصیت و انسان هستن (تعدادشون کم نیست، اما در اقلیت هستن). اما واقعا میگم، واقعا... واقعا چنین پدیده ای رو من فقط توی مدرسه شما دیدم! :)
اگه من حرفی زدم که شما حس می کنید خراب کردن جو مدرسه شماست و دارم دروغ می گم، بگید همه سندها و مدرک هاش رو بذارم اینجا. اس ام اس های بچه هاتون رو عکسش رو توی گوشیم بگیرم و بذارم اینجا... رفتارها و حرکاتشون توی فیسبوک... اما به نظرم بیش از این آبرو ریزی نکنیم. امسال اگر به من بگویند برگرد، بازهم بین دوراهی خواهم بود. دانش آموزان خوب خودم رو داشته باشم و چنین مسائلی رو تحمل کنم، یا قید همه چیز رو بزنم و برم...! :)

mischievous

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 2️⃣
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1394

خوب من ... واقعا متاسفم.
نمیدونم چی باید بگم .بهتره هیچ چی نگم ...
فقط این که من تازه اولین سالی بود که توی این مدرسه بودم .شما خیلی چیزا رو روشن کردین ممنون.
امیدوارم دیگه حداقل برای شما از این مشکلات پیش نیاد.
همین

amparisay

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1386
مدال المپیاد
ندارم
دانشگاه
علم و صنعت
رشته دانشگاه
برق
تلگرام
اینستاگرام

به نقل از mischievous :
خوب من ... واقعا متاسفم.
نمیدونم چی باید بگم .بهتره هیچ چی نگم ...
فقط این که من تازه اولین سالی بود که توی این مدرسه بودم .شما خیلی چیزا رو روشن کردین ممنون.
امیدوارم دیگه حداقل برای شما از این مشکلات پیش نیاد.
همین
خواهش می کنم. الان شما رو نسبت به مدرسه بدبین کردم یا نسبت به خودم؟!

mischievous

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 2️⃣
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1394

به نقل از amparisay :
خواهش می کنم. الان شما رو نسبت به مدرسه بدبین کردم یا نسبت به خودم؟!

خوب با توجه به چيزايي كه گفتين مشكل از شما نبوده . من شما رو هم تو مدرسه ديده بودم و با توجه به ظاهرتون اصلا توقع چنين رفتاري رو از بچه ها نداشتم...پس چرا بايد به شما بد بين باشم؟ فقط دلم نميخواست از مدرسمون تصوير بدي تو ذهن بقيه بچه ها باشه همين.
مدرسه هم داره سعي خودشو ميكنه اما تنها چيزي كه براش مهمه درس بچه هاس ... قرار نبود مدارس سمپاد اين جوري باشه :|

amparisay

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1386
مدال المپیاد
ندارم
دانشگاه
علم و صنعت
رشته دانشگاه
برق
تلگرام
اینستاگرام

به نقل از mischievous :
خوب با توجه به چيزايي كه گفتين مشكل از شما نبوده . من شما رو هم تو مدرسه ديده بودم و با توجه به ظاهرتون اصلا توقع چنين رفتاري رو از بچه ها نداشتم...پس چرا بايد به شما بد بين باشم؟ فقط دلم نميخواست از مدرسمون تصوير بدي تو ذهن بقيه بچه ها باشه همين.
مدرسه هم داره سعي خودشو ميكنه اما تنها چيزي كه براش مهمه درس بچه هاس ... قرار نبود مدارس سمپاد اين جوري باشه :|
آره حق با شماست. زمانی که مدرسه براش اهمیتی نداره که دانش آموز چیکار می کنه، یا به عبارتی مثل مدارس غیر انتفاعی هر وقت بچه کاری کرد، می گن چون پول داده ولش کن، باهاش راه بیا، همین میشه دیگه!
بگذریم...

mohaddese.p

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بیرجینیا
مدال المپیاد
ریاضی
رشته دانشگاه
معماری داخلی

به نظر من به خاطر سطح علمی نیست چون بین مرد و زن فرقی نمیکنه
فک می کنم به خاطر کار های عجیب و غریب پسرا ست

Crixalis

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی ۲
شهر
تهران
دانشگاه
امیرکبیر
رشته دانشگاه
مهندسی صنایع

به نقل از sheitoon.bala :
فکر کنم فرق نمیکنه...مهم اینه که خوب درس بده
توانایی کنترل کلاس خیلی مهمتره
وقتی معلم نتونه خوب کنترل کنه درس دادنش به چه دردی میخوره؟؟
...
خیلی فرق داره که معلم مرد باشه یا زن :-?
پسر های دبیرستانی رو خوب میشناسید ... واقعا کنترل کردنمون سخته ... هر کسی نمیتونه :D :-" :-"
به نظر شما معلم زن میتونه به ما درس بده!؟؟ :-"
وظیفه ی معلم فقط تدریس درس مورد نظر نیست

belata

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان2
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
93
دانشگاه
صنعتی امیرکبیر
رشته دانشگاه
مهندسی عمران

به نقل از amparisay :
اینجا اگر بحث بقیه مدارس هست بگید اسم سایت رو بذاریم سمپاد و شرکا!
نه اصلا فکر نمی کنم که دارم جو مدرسه تون رو بد نشون میدم هیچ، تازه کلی سانسور کردم حرفای پشت سرم رو!
اینکه در بقیه جاها اتفاقات بدتری افتاده دلیل می شه بیایم اینجا بگیم به به چه مدرسه خوبیه که بچه ها توی راهرو به معلما تیکه می اندازن؟!
اینکه مشکل اصلی جای دیگه هست رو قبول دارم اما به نظر بنده، توی همه مدارس مشکل هست. اینکه مسئولین مدرسه شما رو به حال خودتون گذاشتن که هر کاری می خواید بکنید و آخرش هم کاسه کوزه ها سر معلم بشکنه، به نظرم یعنی اوضاع مدرسه خیلی خرابه...!
به هیچکدوم از دانش آموزام هنوز "تو" نگفتم اونوقت توی یه مرکز سمپاد، مدرسه اذیتمون کرد، اومدیم بیرون. بچه ها پشت سرمون حرف در آورده بودن که به بکی تجاوز کردیم اخراجمون کردن!!!! :)) ولی از یه طرف دیگه یه سری از بچه ها تا مدتها زنگ می زدن که برگرد، وقتی رفتی دیگه روبوتیک مدرسه ما هرج و مرج شد و ... واقعا جای تاسف داره که چنین کوته فکری هایی رو ما توی مدارس "سمپاد" شاهدیم...!
توی یه مدرسه غیر سمپادی، یکی از دانش آموزا زیر شیشه ماشین من یادداشت گذاشت برام، به مدرسه گفتم که همچین اتفاقی افتاده، اخراجش کردن! اینکه خیلی چنین برخوردی شدید بوده البته توجیه نمیخوام بکنم (از قبل هم مشکل داشت اون آدم و دنبال بهونه بودن اخراجش کنن) اما حداقل سر مسائل اینچنینی مدرسه حساسیت نشون داد! قربونش برم توی سمپاد چنین حرکاتی ازش حمایت هم می شه! جلوی ناظم و مدیر و ... همه این حرکات انجام می شه و کسی دم نمی زنه!
روزی که اومدم مدرسه شما، گفتم لطف کنید شماره بنده رو به کسی ندید! دو هفته بعد همه داشتن، رفتم پرسیدم چرا دادید بهشون؟ گفت یکی اومد اینجا، گفت باهاتون کار داره خوب ما نمیتونیم ندیم که!!!!! من این شکلی :O گفتم مگه من نگفتم ندید شماره من رو؟ گفتن حالا که طوری نشده و ... یه جوری ماست مالی شد! از چنین دوستانی ما انتظار پرورش دادن جز چنین دانش آموزانی رو نداریم! بعضی از دانش آموزا به خاطر شخصیت خانوادگیشونه که توی اون مدرسه هنوز خوب، مودب، با شخصیت و انسان هستن (تعدادشون کم نیست، اما در اقلیت هستن). اما واقعا میگم، واقعا... واقعا چنین پدیده ای رو من فقط توی مدرسه شما دیدم! :)
اگه من حرفی زدم که شما حس می کنید خراب کردن جو مدرسه شماست و دارم دروغ می گم، بگید همه سندها و مدرک هاش رو بذارم اینجا. اس ام اس های بچه هاتون رو عکسش رو توی گوشیم بگیرم و بذارم اینجا... رفتارها و حرکاتشون توی فیسبوک... اما به نظرم بیش از این آبرو ریزی نکنیم. امسال اگر به من بگویند برگرد، بازهم بین دوراهی خواهم بود. دانش آموزان خوب خودم رو داشته باشم و چنین مسائلی رو تحمل کنم، یا قید همه چیز رو بزنم و برم...! :)
آقای پریسایی مگه شما کلا با چند نفر از بچه های مدرسه ما ارتباط داشتین که اینجوری اکثریت و اقلیت تعیین میکنید؟؟!!! واسه من واقعا عجیبه که اینقد راحت میتونین با آبروی یک مدرسه و 200نفر دانش آموز توش بازی کنیدو نظر همه رو عوض کنید!!!!! من مطمئنم 80٪بچه های ما اصن شمارو نمیشناسن که بخوان ازین حرکتا بزنن!!!بعدم من نمیخوام بگم صحت نداره ولی اونجوری که شما آبروی مدرسه رو با اکثریت مدنظرخودتون میسنجید کاملا در اشتباهید.. اون افرادی که شما میگید وجود دارن و تنها10٪بچه هارو تشکیل میدن که من به این رقم نمیگم اکثریت!! پیشاوسومای ما که اصن شمارو نمیشناختن از دومام فقط 5و6نفر شمارو کلا میشناختن!! و تعدادی اول!!!!!!! اگه غیراز اینه برید از بچه های کنکوری امسالو سال دیگه و بچه های سال ما بپرسین به منم بگین حتما!!!!!!!!! من خودم شمارو فقط روز کارگاه دیدم!! شما بر اساس رفتار چند تا دانش آموزبی جنبه دارین اکثریت باشعور مدرسه روهم زیر سوال میبرین و این واقعا بنظرمن کار غیر اخلاقی ایه!!! [-( [-(

N!00sha

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 2
شهر
Bodapes
دانشگاه
Makdonald
رشته دانشگاه
پزشکی

به نقل از amparisay :
من توی خیلی از مدرسه های دخترونه کلاس داشتم. اما توی دو تا از سمپادهای دخترونه رفتم، توی هر دوتاش الان پشت سرم حرف هست که آدم کثیفی بودم و ... خیلی برام جالبه واقعا... توی مدرسه ای که به بدنامی مشهور بود رفتیم و 3تا دانش آموز داشتیم مثل برگ گل، مودب تر از اونها من ندیده بودم! اما توی فرزانگانها که این همه ادعا دارن، بدترین فسادهای اخلاقی موج می زنه، آخرش هم می افته گردن یه نفر بدبخت. واقعا برای سمپادیا متاسفم که که اینجوری اخلاق رو به هیچ گرفتن و دخترای معصوم مردم رو توی مدارسشون جذب می کنن و در آخر اینچنین بی اخلاق به جامعه تحویل می دن. به دوستان لطفا بر نخوره، توی همه مدرسه ها خوب و بد هست، اما به عنوان کسی که تجربه داشتم توی مدارس دخترونه به عنوان معلم، اوضاع مدارس سمپاد "خیلی" خراب است!
به نظرم شما از یکی از فرزانگانی ها تیر خوردین اون تیرم به همه نسبت دادین :)

anahid_30s

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان یک
شهر
همدان
سال فارغ التحصیلی
1392

همدان ممنوعه و فکر کنم قراره امسال دیگه نداشته باشیم.

بالا