• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

پیشنهاد برای پادکست تابستون 99 (شاید هم پاییز 99)

mahta.e

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1399
دانشگاه
امیرکبیر
تلگرام
اینستاگرام
حتی صدا هم نمیخواد. مثلا همین @karen.m حتی صدا هم نداره، ولی میتونه پادکست بسازه.
فقد یکم همت میخواد.
یادم باشه که یادم بمونه هیچ وقت واسه پادکست ویس نفرستم پی ویت ی وقت :))
وی صدای مردم را به سخره میگرفت :/

• شروع کننده موضوع

maleck :)

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهید بابایی
شهر
قزوین
سال فارغ التحصیلی
91
دانشگاه
دانشگاه گیلان
رشته دانشگاه
مهندسی صنایع

reyna

MelloW
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1400
دانشگاه
پردیس هاشمی‌ نژاد مشهد
رشته دانشگاه
آموزش ریاضی
پیشنهادم اینه خود اقای @maleck :) چنتا سرگروه انتخاب کنن و بعد افراد مختلف داوطلبی در یک تاپیکی بیان ایده هاشونو سربسته بگن و سرگروه ها تیمشونو بچینن
مثلا هر کی تو هر زمینه ای میخواد فعالیت داشته باشه مثل ساز زدن ، خوانندگی ، نویسندگی ، معرفی کتاب و ... خودشو معرفی کنه و سرگروه ها ببینن و حتی نمونه کار هم از طرف بگیرن ؛ بعد تیمو بچینن و بعد از مشخص شدن افراد با هم برنامه پادکست و با مشورت هم بچینن تا همه چیز با هم یک تناسبی داشته باشه
ولی در مرحله اول انتخاب سرگروه خیلی میتونه مهم باشه که اینا میتونن خودشون با نظر سنجی افراد انتخاب بشن
فقط لطفا توی پادکستاتون به عنصر (( نویسندگی)) هم خیلی توجه کنید ، طوری که پارت های پادکست یه تناسبی با هم داشته باشن و موضوع جذاب و تازه خلق شده توسط خودکاربرا باشه ؛ نه اینکه متن ها و موسیقی های بقیه رو بدوزیم به هم .
یه پادکستی بود که اقای ملک با ثنا خانوم اجرا کردن... اون یه پارتش یک گفتگوی خلاقانه درباره شعر مولانا داشت . قسمت نو و البته باحالی بود . در نهایت این خلاقیت هاست که باعث جذابیت یک کار میشه

نام مرکز سمپاد
فرزانگان زینب
شهر
ری
سال فارغ التحصیلی
1394
دانشگاه
تحصیلات تکمیلی در علوم پایه‌ی زن‌جان :)
رشته دانشگاه
فیزیک
من تقریبن هیچ قابلیتی به جز شعر خوندن ندارم
لپم دارم که به درد پادکست نمی خوره

• شروع کننده موضوع

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهید بابایی
شهر
قزوین
سال فارغ التحصیلی
91
دانشگاه
دانشگاه گیلان
رشته دانشگاه
مهندسی صنایع
دریغ از یک ایده، فقط غر بزنید.

نام مرکز سمپاد
فرزانگان زینب
شهر
ری
سال فارغ التحصیلی
1394
دانشگاه
رشته دانشگاه
فیزیک
من یه زمانی ایده ازم ساطع می شد دیگه خیلی پیر شدم

نام مرکز سمپاد
فرزانگان ۲
شهر
کرج
سال فارغ التحصیلی
1401
مدال المپیاد
Physics
دانشگاه
SUT
رشته دانشگاه
Physics

AMIR8181

کنگر خورده ⚓⚓⚓⚓⚓
نام مرکز سمپاد
علامه حلی 2
شهر
اراک
سال فارغ التحصیلی
1400
برا تیم و تیم کشی یه ایدا دارم اونم اینه که یه گروه بزنین که اینکارا اونجا انجام شه و اینکه نخوایم یه ساعت دنبال نفر بگردیم هرکی میخواد خودش بیاد اعلام آمادگی کنه اونجا
واینکه با ایده دوستان که پادکستو برای شب یلدا آماده کنیم موافق ترم چون تا اونموقع کنکوری های ۹۹ هم با خیال راحت بهمون خواهند پیوست و اینکه وقت بیشتری داریم و حداقل از ساختش هم یه هدفی وجود خواهد داشت:/

نام مرکز سمپاد
فرزانگان زینب
شهر
ری
سال فارغ التحصیلی
1394
دانشگاه
رشته دانشگاه
فیزیک
یه سری مینی پادکست مثلن ۲۰ دیقه ای و یه جور داستان یا دیالوگ باشه و هرکودوم با یه تم خاص داشته باشیم و تو زمان های متفاوت منتشر شن
مثلن یه پادکست تو یه کافه اتفاق بیوفته ماجراش
یه پادکست تو خیابون یه پادکست تو مدرسه یه پادکست تو جشن تولد اتفاق بیوفته!
می تونه از خاطراتمون باشه
و به نظرم یه چالش خوب برای نویسندگی و نحوه ی بیان یه ماجراست

آخرین ویرایش:
نام مرکز سمپاد
فرزانگان زینب
شهر
ری
سال فارغ التحصیلی
1394
دانشگاه
رشته دانشگاه
فیزیک
شایدم خوب باشه که با خود رویاهامون مصاحبه کنیم

Mooni

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1397
مدال المپیاد
شیمی
رشته دانشگاه
داروسازی
یکی قبلا نمایشنامه خوانی رو پیشنهاد داده بود
ایده جالبی بود به نظرم یا حالا در قالب همین پادکست ۹۹ یا مستقل

• شروع کننده موضوع

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهید بابایی
شهر
قزوین
سال فارغ التحصیلی
91
دانشگاه
دانشگاه گیلان
رشته دانشگاه
مهندسی صنایع
ببینید عزیزان، من گفتم قراره یه مسابقه داشته باشیم. وقتی شما دارید ایده هاتون رو حول محتوای پادکست میدین، نه نحوه برگزاریش، در واقع دارید امتیاز خودتون رو دو دستی میدید به گروهی که بهتر از شما ایده تون رو اجرا میکنن.
فلذا بیاید درباره نحوه برگزاری مسابقه و گروهبندی و زمانبندی و امتیازات و ... ایده بدین :D

نام مرکز سمپاد
فرزانگان زینب
شهر
ری
سال فارغ التحصیلی
1394
دانشگاه
رشته دانشگاه
فیزیک
ببینید عزیزان، من گفتم قراره یه مسابقه داشته باشیم. وقتی شما دارید ایده هاتون رو حول محتوای پادکست میدین، نه نحوه برگزاریش، در واقع دارید امتیاز خودتون رو دو دستی میدید به گروهی که بهتر از شما ایده تون رو اجرا میکنن.
فلذا بیاید درباره نحوه برگزاری مسابقه و گروهبندی و زمانبندی و امتیازات و ... ایده بدین :D
منو باش چه ساده انگار بودم. روش که به نظرم تو یکی از این اپای پادکست آپلود کنیم هر کودوم بازخورد بهتری گرفت برنده شه

• شروع کننده موضوع

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهید بابایی
شهر
قزوین
سال فارغ التحصیلی
91
دانشگاه
دانشگاه گیلان
رشته دانشگاه
مهندسی صنایع
اول این که به نظرم ما " علت " ی برای درست کردن پادکست نداریم . قبلا پادکست برای عید آماده می شد و بیشتر محتوا ها حول تبریک عید و نوروز و اتفاقات سال طی شده و ‌... بود . الان که گفتید که این پادکست رو از پادکست شب یلدا متمایز کنیم ، احتمالا توی محتوا های پادکست ها تفاوت های زیادی رو شاهد باشیم و ... شاید مقایسه اونها سخت تر بشه ‌. به نظرم با توجه به مشارکت پرشور بچه های در صحنه ، از همین الان برای شب یلدا برنامه ریخته بشه ... و طبیعتا تا قبل ش آماده بشه دیگه ‌.
علت که زیاد داریم. روزانه این همه پست تو تاپیکای مختلف داده میشه برای اینکه بچه ها حرفشون رو بزنن. حالا میخوایم همین کارو تو پادکستامون انجام بدیم.
جدای از این قبلا بجز شب یلدا و نوروز، برای تابستون هم پادکست داشتیم. اگر هم نداشتیم مهم نیست، مگه پاییز و تابستون نمیتونن مثه بهار و زمستون خاص باشن؟ :)) مثلا یادمه تا قبل ازینکه رادیو چهرازی بیاد برای فصل ملعون پاییز حماسه سرایی کنه، همه پاییز رو با باز آمد بوی ماه مدرسه میشناختن و به حق متنفر بودن ازش. :))

• شروع کننده موضوع

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهید بابایی
شهر
قزوین
سال فارغ التحصیلی
91
دانشگاه
دانشگاه گیلان
رشته دانشگاه
مهندسی صنایع
منو باش چه ساده انگار بودم. روش که به نظرم تو یکی از این اپای پادکست آپلود کنیم هر کودوم بازخورد بهتری گرفت برنده شه
چون ما اینجا همو میشناسیم و ممکنه تو حرفامون از هم دیگه و اتفاقات بینمون بگیم، یکم ضایعه بذاریمش جایی که همه میشنون و بازخورد بگیریم.
مثلا بگیم سمندون جون فلان کرد و بهمان کرد، همه ذهنشون میره رو اون سمندون معروف و میگن این چه شر و وریه که اینا میگن :))

mastermind81

... loading
عضو مدیران انجمن
نام مرکز سمپاد
شهید رجایی
شهر
اسلامشهر
سال فارغ التحصیلی
1400
شخصا پایه ام...
منتها فکر نمیکنم تعداد زیادی از بچه ها تو ادیت و صداگذاری مهارت داشته باشند...

mastermind81

... loading
عضو مدیران انجمن
نام مرکز سمپاد
شهید رجایی
شهر
اسلامشهر
سال فارغ التحصیلی
1400
ایده ی سرراهی...
نظر به این که دیشب دوباره اعلام شد کنکور عقب میافته میتونیم ی پادکست حول محور تاثیر کرونا برروی کنکور کنکوری ها و وضعیت تحصیلی در سال آینده داشته باشیم و با کنکوری های 99 و 00 راجع به دغدغه هاشون صحبت کنیم و نظر یک مشاور رو هم بشنویم...

نام مرکز سمپاد
فرزانگان زینب
شهر
ری
سال فارغ التحصیلی
1394
دانشگاه
رشته دانشگاه
فیزیک
به نظرم چندتا داور انتخاب شه و رای بچه ها هم یه داور باشه چون ممکنه همه، همه ی پادکستارو نشون واسه همین خب ممکنه در حق بعضیا اجحاف شه تیم داوری هم باید شفاف کار کنه نه مثل تایید و رد صلاحیت کاندیدها

نام مرکز سمپاد
میرزا کوچک‌خان ۲
شهر
رشت
سال فارغ التحصیلی
1401
به نظرم چندتا داور انتخاب شه و رای بچه ها هم یه داور باشه چون ممکنه همه، همه ی پادکستارو نشون واسه همین خب ممکنه در حق بعضیا اجحاف شه تیم داوری هم باید شفاف کار کنه نه مثل تایید و رد صلاحیت کاندیدها
بابا تو رو خدا نظارت استصوابی رو به اینجا نکشونین دیگه :|:))

نام مرکز سمپاد
فرزانگان ۲
شهر
کرج
سال فارغ التحصیلی
1401
مدال المپیاد
Physics
دانشگاه
SUT
رشته دانشگاه
Physics
کلا به نظرم
هر پادکست یه تاپیک مخصوص به هودش داشته باشه به میزان لایک هایی که میخوره داوری شه

بالا