• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

آزمون ورودی نهم به دهم

نام مرکز سمپاد
فرزانگان ۲
شهر
کرج
سال فارغ التحصیلی
1401
مدال المپیاد
Physics
دانشگاه
SUT
رشته دانشگاه
Physics
حرفت در رابطه با بدترین شرایط ممکن درسته ولی باید یه خبر قطعی هم به ما بگن،تو مدرسه ما انواع اقسام افرادی که استعداد های مختلفی دارند وجود داره،و باید علاوه بر مدرسه برا اون هم وقت داشته باشه.یا بچه هایی که دارن برا المپیاد آماده میشن،مجبور هستند از وقتی که برا المپیاد صرف میکنن،کنار بکشن و المپیاد رو حذف کنن.

دوستم داریم راجب سمپاد حرف میزنیمااا
اطلاع بدن؟
دلخوشی

SARA.MA

♧♢♡♤
نام مرکز سمپاد
farzanegan
شهر
Al
سال فارغ التحصیلی
1441

Strangers

کاربر فوق‌حرفه‌ای
عضو مدیران انجمن
نام مرکز سمپاد
علامه حلی۱
شهر
همدان
سال فارغ التحصیلی
0000
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ۲
شهر
کرج
سال فارغ التحصیلی
1401
مدال المپیاد
Physics
دانشگاه
SUT
رشته دانشگاه
Physics
بابا بچه ها سخت نگرین
متوسطه یک لذت زندگی رو ببرید
فقط سعی کنید درس ها رو همیق و مفهومی بفعمید
دیگه اگه خیلی بیکارید بشنید قدرت تست زنیتونو ببرید بالا

• شروع کننده موضوع

دانیست

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی(حاج احمد سینائیان و پسران)
شهر
کاشان
سال فارغ التحصیلی
1403
بابا بچه ها سخت نگرین
متوسطه یک لذت زندگی رو ببرید
فقط سعی کنید درس ها رو همیق و مفهومی بفعمید
دیگه اگه خیلی بیکارید بشنید قدرت تست زنیتونو ببرید بالا

بنظرم باید سخت بگیریم، نباید غافل بشیم D:

نام مرکز سمپاد
فرزانگان ۲
شهر
کرج
سال فارغ التحصیلی
1401
مدال المپیاد
Physics
دانشگاه
SUT
رشته دانشگاه
Physics
بنظرم باید سخت بگیریم، نباید غافل بشیم D:
دوستم
منظور از سخت نگرفتن غافل شدن نیست
حقیقتا تنها چیزی که از این سه سال متوسطه اول به کار میاد درک کلی و نسبتا عمیقی از مباحثه
حتی میتونم بگم کتاب تکمیلی هم به کار نمیاد
از وقتتون استفاده کنید مهارت های قشنگ یاد بگیرید
لذت ببرید
سخت گرفتن تو متوسطه یک خیلی وقت تلف کردنه

• شروع کننده موضوع

دانیست

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
شهر
کاشان
سال فارغ التحصیلی
1403
سلام =)
بچه هایی که امسال میرن نهم مثل من، شاید استرس هاشون برای ازمونی که معلوم نیست بگیرن یا نه، برای ورودی نهم به دهم از الان شروع شده باشه، و همونطور که میدونید ورودی ما زخم خورده‌ست، ما همونایی هستیم که وسط سال بهمون گفتن سمپاد میخواد حذف شه، بعد یهو خرداد ماه گفتن قراره وسط تابستون ازمون برگزار شه، اونم چه ازمونی=/
چیزی که ما ازش میترسیم اینه که امسال هم(چون ورودی ما خیلی خاص بود و میگن بعضیا کشکی اومدن) همون بلا سرمون بیاد، اصلا نمیدونیم ازمون هست یا نیست و اگه دست رو دست بذاریم ممکنه حالا حالا ها چیزی اعلام نشه
میخواستم ببینم نظرتون چیه از طریق سایت رسمی فارس من که مربوط به خبر گزاری فارس هست، یک کمپین تشکیل بدیم و یک نامه بنویسیم با امضای اینترنتی سمپادیها، تا جایی که میتونیم و از وزیر محترم و رئیس سازمان درخواست کنیم اوایل سال، با یک خبر و تصمیم قطعی و درست با توجه به ازمون ریون و ازمون تکمیل ظرفیت گرفته شده ما رو خوشحال کنن؟
---
جالبه بدونید اگه تعداد امضاها و حمایت های اینترنتی از این کمپین به هزارتا برسه از طریق مسئولین سایت از سازمان مربوطه پیگیری میشه و اگر ده هزارتا بشه در مجلس بررسی میشه، این سایت سایت خوبیه و فکر کنم مربوط به دولت هست

آخرین بار توسط مدیر ویرایش شد:
  • شروع کننده موضوع

دانیست

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
شهر
کاشان
سال فارغ التحصیلی
1403
حتما بنویسید نظرتون رو و اینکه از کدوم شهر هستین که از طریق شبکه های اجتماعی به همکلاسی هاتون هم خبر بدین
و اینکه کسی هست که بتونه نماینده بشه؟
و از بچه های نهم علامه حلی و فرزانگان تهران و... کسی داریم اینجا؟
----
ما نسبت به بقیه ورودیا بدتریم ولی حداقل خوشحالیم از ورودیا سال ما اینه که
یه مش بچه خرخون که فقط بلدن همه چیو حفظ کنن و رقابت ناسالم راه بندازنو اینا نتونستن بیان و ما حتی از حومه شهرم دانش آموز داریم
مشکل درس نخوندنه افراد باهوشه
ولی من معتقدم که آزمون دادن کار چرتیه
خب یه تاپیک درهمین مورد زدم، امیدوارم کارساز باشه و یه نتیجه قطعی بگیریم، درباره اینه که به سازمان سمپاد یه نامه اینترنتی بنویسیم

sara-s

panda^^
کنکوری 1403
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بوشهر
سال فارغ التحصیلی
1403

negaar_mgd

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
شهرکرد
سال فارغ التحصیلی
1403
شما که دارین زحمت می‌کشین نامه بنویسین کلا بگین نگیرن دیگه=‌‌)) بهرحال که ما به کدامین وَرشونم نیستیم، اینم تیری در تاریکی حالا

• شروع کننده موضوع

دانیست

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
شهر
کاشان
سال فارغ التحصیلی
1403
خب بنظرت بگیم نگیرن نمیگن چقد اینا پروروعن؟ یجوری مینویسیم که با استدلال اعلام میکنیم که مخالفیم ولی موضوع و درخواست اصلیمون رو این نمیگیم

negaar_mgd

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
شهرکرد
سال فارغ التحصیلی
1403
خب بنظرت بگیم نگیرن نمیگن چقد اینا پروروعن؟ یجوری مینویسیم که با استدلال اعلام میکنیم که مخالفیم ولی موضوع و درخواست اصلیمون رو این نمیگیم
بگن آقا، ما همینجوری خیلی از اوضاع شادمانیم یه دورم واسه آزمون نهم به دهم حرص بخوریم؟ :))
ولی جدی
به شخصه چشمم آب نمیخوره این نامه و امضاها کار به جایی برسونن، ولی اگه شروع کنین همراهی می‌کنم

• شروع کننده موضوع

دانیست

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
شهر
کاشان
سال فارغ التحصیلی
1403
ممنون
هرچی باشه بنظرم بهتر از دست رو دست گذاشتنه، بچه های سمپاد کشور اون سالی که ما ششم بودیم هم یکی از این نامه ها نوشتن که سمپاد حذف نشه -_-
یکم بگذره بیشتره بچه های نهم توی سایت ببینن و اعلام کنن
انشالله شروع میکنیم
اگه هم نماینده پیدا نشد خودم مینویسم
---
۴ نفر فقط :| ؟؟ تو تاپیک نهمی ها کلی نهمی داشتیم

sara-s

panda^^
کنکوری 1403
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بوشهر
سال فارغ التحصیلی
1403
بنظرم خیلی خوبه
امسال هم وضعیت تدریسا درست مشخص نیست،آزمون بگیرن هم خیلی سطحش خوب در نمیاد/=

M_A_H_D_I

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
تیزهوشان شهید بهشتی
شهر
شهرکرد
سال فارغ التحصیلی
4444
مدال المپیاد
مسابقات ریاضی IMC , مسابقات ریاضی آسیایی ساسمو، مسابقات ب.م.م ریاضی
سلام دوستان لطف کنید داخل نظر سنجی شرکت کنید.
فقط یه سوال اگر میشه کمک کنید... در طول سال تحصیلی نهم چطور دروس پایه هشتم رو در برنامه مطالعاتی جا بدیم؟؟؟(جهت شرکت در آزمون ورودی)

Arminium

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
صارمیه
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
1402
سلام اول بگم که اگه خودتون تیزهوشان هستید و می ترسید که برای ورودی پایه دهم ازتون امتحان بگیرند،نگران نباشید به احتمال زیاد امتحانی در کار نیست
و اما در مورد سوالتون به نظرم اول کتاب های نهم و هشتم رو به صورت مفاهیم ترکیبی یاد بگیرید، و بعد برید سراغ کتاب های کمک درسی
تعداد سوالاتی هم که از هشتم میاد زیاده و همین طور که گفتم به صورت ترکیبی و مفهومی هست پس هشتم رو حتما بخوانید
کتاب خیلی سبز و تست هاش خیلی مفیده اما چیزی که من امسال دیدم آزمون اصلا خارج از کتاب نیست و فقط و فقط باید خود کتاب درسی رو قورت بدین

MRΣZA

کاربر حرفه‌ای
کنکوری 1403
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
ابهر
سال فارغ التحصیلی
1403
سلام =)
بچه هایی که امسال میرن نهم مثل من، شاید استرس هاشون برای ازمونی که معلوم نیست بگیرن یا نه، برای ورودی نهم به دهم از الان شروع شده باشه، و همونطور که میدونید ورودی ما زخم خورده‌ست، ما همونایی هستیم که وسط سال بهمون گفتن سمپاد میخواد حذف شه، بعد یهو خرداد ماه گفتن قراره وسط تابستون ازمون برگزار شه، اونم چه ازمونی=/
چیزی که ما ازش میترسیم اینه که امسال هم(چون ورودی ما خیلی خاص بود و میگن بعضیا کشکی اومدن) همون بلا سرمون بیاد، اصلا نمیدونیم ازمون هست یا نیست و اگه دست رو دست بذاریم ممکنه حالا حالا ها چیزی اعلام نشه
میخواستم ببینم نظرتون چیه از طریق سایت رسمی فارس من که مربوط به خبر گزاری فارس هست، یک کمپین تشکیل بدیم و یک نامه بنویسیم با امضای اینترنتی سمپادیها، تا جایی که میتونیم و از وزیر محترم و رئیس سازمان درخواست کنیم اوایل سال، با یک خبر و تصمیم قطعی و درست با توجه به ازمون ریون و ازمون تکمیل ظرفیت گرفته شده ما رو خوشحال کنن؟
---
جالبه بدونید اگه تعداد امضاها و حمایت های اینترنتی از این کمپین به هزارتا برسه از طریق مسئولین سایت از سازمان مربوطه پیگیری میشه و اگر ده هزارتا بشه در مجلس بررسی میشه، این سایت سایت خوبیه و فکر کنم مربوط به دولت هست
خیلی خب من هستم بگو چیکار کنیم

Hami J

کاربر فوق‌فعال
کنکوری 1403
نام مرکز سمپاد
علامه حلی یک
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1403
مدال المپیاد
برنز نجوم
من خودم از همون ورودی های به قول شما منفور سال 96-97 هستم. من واقعا به خودم ایمان داشتم و مطمعن هم هستم که اگه آزمون ما عادی میبود ، من باز هم قبول میشدم. ولی هفته ی اول یه معلمی اومد و پرسید که چه کسایی آزمون رو از قبل دیده بودن. حدود 10 نفر از کلاس 25 نفره دستشون رو بردن بالا و اعتراف کردن و که دیده بودن. و دهن ما هایی که ندیده بودیم باز موند. و نکته جالب اینجاست که محیط سمپاد آدم رو مجذوب خودش میکنه. رابطه عالی ای که بچه ها با معلماشون دارن و با هم دیگه اخت میشن و هوای همدیگه رو دارن ، باعث شد حتی اونایی که دیده بودن حتی اگر هم درس نخون بودن ولی خودشون رو رسوندن. ولی اینکه بخوان آزمون بگیرن واقعا کار بیهوده ایه. چون هر آدمی اگه وارد سمپاد بشه و بمونه و نندازنش بیرون ، مطمئنا سطحش بالا میره و اینو میگم چون خودم دیدم. درسته که ما افتادیم تو اون سال و همه نظرات منفی و اینا اومد رو ما ، ولی اگه اون کسی که به نا حق وارد شده بود ، حتما میفتاد بیرون. چون ما عوض شدیم. معلما که عوض نشدن.
پس به نظر من واقعا کار غلطیه.

MRΣZA

کاربر حرفه‌ای
کنکوری 1403
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
ابهر
سال فارغ التحصیلی
1403
من خودم از همون ورودی های به قول شما منفور سال 96-97 هستم. من واقعا به خودم ایمان داشتم و مطمعن هم هستم که اگه آزمون ما عادی میبود ، من باز هم قبول میشدم. ولی هفته ی اول یه معلمی اومد و پرسید که چه کسایی آزمون رو از قبل دیده بودن. حدود 10 نفر از کلاس 25 نفره دستشون رو بردن بالا و اعتراف کردن و که دیده بودن. و دهن ما هایی که ندیده بودیم باز موند. و نکته جالب اینجاست که محیط سمپاد آدم رو مجذوب خودش میکنه. رابطه عالی ای که بچه ها با معلماشون دارن و با هم دیگه اخت میشن و هوای همدیگه رو دارن ، باعث شد حتی اونایی که دیده بودن حتی اگر هم درس نخون بودن ولی خودشون رو رسوندن. ولی اینکه بخوان آزمون بگیرن واقعا کار بیهوده ایه. چون هر آدمی اگه وارد سمپاد بشه و بمونه و نندازنش بیرون ، مطمئنا سطحش بالا میره و اینو میگم چون خودم دیدم. درسته که ما افتادیم تو اون سال و همه نظرات منفی و اینا اومد رو ما ، ولی اگه اون کسی که به نا حق وارد شده بود ، حتما میفتاد بیرون. چون ما عوض شدیم. معلما که عوض نشدن.
پس به نظر من واقعا کار غلطیه.
دقیقا درست میگی

Black tag

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
.
شهر
.
سال فارغ التحصیلی
-2
سلام.
من که با تکمیل ظرفیت هشتم رفتم. اون آزمون ریون واقعا نمی‌دونم برای چی بود. چون تا جایی که می‌دونم نتایجش متغیره در طول زمان.
حالا جدا از اون، باید صبر کرد تا بخش‌نامه بهمن. ولی به ما که گفتن مطمئن باشید هست.

آخرین ویرایش:
بالا