• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت
وضعیت
موضوع بسته شده است.

A M I N

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
BHT
شهر
LNG
سال فارغ التحصیلی
1397
دانشگاه
SBU
رشته دانشگاه
ARC
ما که همین جوری بن گرفتیم رفتیم دیدیم زرشک! کتابایی که می خوایم نیست. گفتم لااقل بدمش به یه مستحق :د مستحق بنده خدا یه کتاب ارزون سفارش داد گفت بیا تو ام یه جست و جویی بزن بر بدن منم مث اینایی که وقتی پاشن به زور از وسط مجلس باید جمعشون کرد، با چهار تا کتاب که به تنهایی دویست تومنو پر می کردن از صحنه خارج شدم. هنوزم ب دستم نرسیدن (البته این که آخرین شب آخرین تمدید سفارشش دادمم بی تاثیر نیست). پیشتاز حدودا سه روزه می رسه معمولی یه هفته ای. با این حساب کی می رسن؟

آخرین ویرایش:
نام مرکز سمپاد
فرزانگان1
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1395
من هرسال نمایشگاه کتاب میرفتم
امسال هم کلییی کتاب از نمایشگاه مجازی خریدم
و از روزی که خرید کردم؛انتشارات سایه سخن؛بنفشه،کوله پشتی و... کلی پیام میدن که فلان کتابمون فلان درصد آف داره
یعنی ساعت یک بامداد پیام میاد برای گوشیم؛شیرجه میرم و پیام رو باز میکنم
میبینم به مناسبت مبعث،فلان کتاب ها آف خوردن:/

banaz

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان۲
شهر
کرمان
سال فارغ التحصیلی
1400
رشته دانشگاه
مهندسی کامپیوتر
کتاب پیشنهاد بدم؟

پشنهاد اول: برنامه ریزی به روش بولت ژورنال نوشته رایدر کارول
پارسالم گفتم و خودم پارسال گرفتم خوندمش
من از روش بولت ژورنال به شدت خوشم میاد و قبل خوندن این کتاب هم از طرق مختلف باهاش آشنا شده بودم و ازش استفاده می کردم
در نتیجه ترجیحا اول درباره این روش تحقیق کنین اگه جالب بود و اطلاعات بیشتر خواستین کتاب رو بگیرین
تا جایی که می دونم فقط نشر کوله پشتی ترجمش رو منتشر کرده که مترجمش هم زهرا نجاریه و به نظرم کیفیت ترجمه هم خوبه

پیشنهاد دوم: من پیش از تو از جوجومویز
من زبان اصلی این کتاب رو خوندم
پس مترجم معرفی نمی تونم‌بکنم
ولی یه داستان عاشقانه اس
من کلا از داستانای عاشقانه خوشم نمیاد ولی از این واقعا خوشم اومد

پیشنهاد سوم: رویای تب آلود نوشته جورج آر آر مارتین
داستان درباره خون آشام هاست ولی به شدت بقیه داستانای خون آشامی که خوندم فانتزی نیست
من واقعا دوستش داشتم :)
کتابی که من دارم قدیمیه مترجم رو یادم نیست ولی فکر کنم نشر بهنام بود(یا یه همچین چیزی:)))

حالا شما اگه کتاب مناسب برای رشد فردی سراغ دارین بهم‌پیشنهاد بدین
چیزی مثل بیشعوری یا برنامه ریزی به روش بولت ژورنال
درمورد کتاب خودت باش دختر هم اگه نظر مثبت یا منفی دارین ممنون میشم بگین بهم
اگه در زمینه برنامه نویسی یا کلا رشته مهندسی کامپیوتر هم کتاب مفیدی سراغ داشتین معرفی کنین :)

A M I N

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
BHT
شهر
LNG
سال فارغ التحصیلی
1397
دانشگاه
SBU
رشته دانشگاه
ARC
کتاب پیشنهاد بدم؟

پشنهاد اول: برنامه ریزی به روش بولت ژورنال نوشته رایدر کارول
پارسالم گفتم و خودم پارسال گرفتم خوندمش
من از روش بولت ژورنال به شدت خوشم میاد و قبل خوندن این کتاب هم از طرق مختلف باهاش آشنا شده بودم و ازش استفاده می کردم
در نتیجه ترجیحا اول درباره این روش تحقیق کنین اگه جالب بود و اطلاعات بیشتر خواستین کتاب رو بگیرین
تا جایی که می دونم فقط نشر کوله پشتی ترجمش رو منتشر کرده که مترجمش هم زهرا نجاریه و به نظرم کیفیت ترجمه هم خوبه

پیشنهاد دوم: من پیش از تو از جوجومویز
من زبان اصلی این کتاب رو خوندم
پس مترجم معرفی نمی تونم‌بکنم
ولی یه داستان عاشقانه اس
من کلا از داستانای عاشقانه خوشم نمیاد ولی از این واقعا خوشم اومد

پیشنهاد سوم: رویای تب آلود نوشته جورج آر آر مارتین
داستان درباره خون آشام هاست ولی به شدت بقیه داستانای خون آشامی که خوندم فانتزی نیست
من واقعا دوستش داشتم :)
کتابی که من دارم قدیمیه مترجم رو یادم نیست ولی فکر کنم نشر بهنام بود(یا یه همچین چیزی:)))

حالا شما اگه کتاب مناسب برای رشد فردی سراغ دارین بهم‌پیشنهاد بدین
چیزی مثل بیشعوری یا برنامه ریزی به روش بولت ژورنال
درمورد کتاب خودت باش دختر هم اگه نظر مثبت یا منفی دارین ممنون میشم بگین بهم
اگه در زمینه برنامه نویسی یا کلا رشته مهندسی کامپیوتر هم کتاب مفیدی سراغ داشتین معرفی کنین :)
کتاب «خرده عادت‌ها» خیلی جالبه. نسخهٔ مجازیشم منتشر شده.

reyna

MelloW
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1400
دانشگاه
پردیس هاشمی‌ نژاد مشهد
رشته دانشگاه
آموزش ریاضی
من فعلا قصد دارم کتاب رباعیات خیام رو بگیرم.
یه کتابی هم می‌خوام که معماها و سوالات جالب ریاضی داشته باشه. اگه می‌دونید معرفی کنید لطفا.

hosam.r

کاربر حرفه‌ای
عضو مدیران انجمن
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
بیرجند
سال فارغ التحصیلی
1397
دانشگاه
فرهنگیان مشهد
رشته دانشگاه
ادبیات فارسی
من فعلا قصد دارم کتاب رباعیات خیام رو بگیرم.
یه کتابی هم می‌خوام که معماها و سوالات جالب ریاضی داشته باشه. اگه می‌دونید معرفی کنید لطفا.
تعداد زیادی (شاید بشه گفت 80 درصد) رباعیاتی که به خیام نسبت داده میشه از خیام نیست. البته تحت تاثیر خیامه. کاملا.

اگه خواستین از نمایشگاه بگیرین جز این نگیرین. بین کتاب‌های نمایشگاه به‌صرفه‌ترینه.
این هم بهترین‌ کتابیه که در مورد خیام و انتساب رباعیاتش میشه خوند و البته چون تازه‌چاپه گرون‌‌تر هم هست. خیلی هم شکیل چاپ شده...
و اصلا بی‌خیال نمایشگاه:)) :
این کتاب رو هنوز خود نشر موجود داره که اگرچه تخصصی‌تره ولی آخر کتاب تقریبا اکثیر رباعیاتی که به اسم خیامه با نقل از منبعشون آورده. کلی هم تصویر از دست‌نویس‌هاشون داره و توضیح علمی و دقیق درباره‌ی منبع که حتی اگه تخصصی دنبال نکنین موضوع رو بازم برای سرگرمی خوبه. قیمتش هم که 13 هزار تومن ناقابل با اینکه کتاب‌فروشی‌ها حدود هفت‌هشت برابر این قیمت می‌فروشن (این کتابای چاپ قدیم رو وقتی پیدا می‌کنم موقع معرفی‌شون یه جون از جونام کم میشه:)) در جهت جهاد با نفس باید بشینم امسال همه‌شون رو به دوستام معرفی کنم شاید آدم شدم:)))
---------------------------------------------------------------------

کاش این پیامای جدید منتقل شه به یه تاپیک جدید مخصوص نمایشگاه مجازی کتاب 1400
------------------------------------------------------------
و باز هم نمایشگاه مجازی کتاب و نه نمایشگاه کتاب مجازی
--------------------------------------
قیمت کتابای چاپ 1400 یه جوریه که با 20 درصد تخفیف و 100 هزارتومن بن کتاب تازه از مرحله‌ی «غیرقابل دستیابی» به مرحله‌ی «گران است. همراه با اشک و آه فراوان بخرید» می‌رسه! اونم بعضی‌هاشون! بقیه در همون مرحله‌ی اول می‌مونه :)) شاهنامه 900؟؟ یادداشت‌هاش یک و پونصد؟؟

صوراسرافيل

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
علامه حلى
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
0000
واقعیت امر اینکه الان اومدم چندتا کتاب خوب معرفی کنم،منتها رفتم قیمت این کتابای چاپ جدید رو که دیدم وحشتناک بود.با این قیمتا مگه میخواید آدمو لخت کنید؟
بنابراین،نمایشگاه رو ترجیحا رها کنید،برید از همون انتشاراتی ها و کتاب فروشی هایی که چاپ های سابق رو دارن خرید کنید.با این قیمتا اگه بخواید سه چهارتا کتاب چاپ جدید بخرید باید چند میلیونی خرج کنید.

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا