• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

غیر دولتی، هیئت امنایی، سمپاد... کدوم؟

توی کدوم از این یکی مدرسه ها بودید؟

• مدارس دولتی

رای‌ها: 30 51.7%
  • مدارس غیر دولتی(غیر انتفاعی سابق)

رای‌ها: 27 46.6%
  • مدارس هیئت امنایی

رای‌ها: 14 24.1%
  • متفرقه(ایثارگران، شاهد و...)

رای‌ها: 7 12.1%

• رای‌دهندگان
    58

مهران نظری

کاربر جدید
نام مرکز سمپاد
شهید هاشمی نژاد
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1407
مدارس دولتی : آیا من برای تو یک جک هستم؟
چون نگفتی توی تاپیک ولی توی نظر سنجی بود 😁
نمونه دولتی هم خوبه
معلومه که سمپاد

Denebolah

کاربر فوق‌فعال
کنکوری 1403
نام مرکز سمپاد
frzIV
شهر
thrn
سال فارغ التحصیلی
1403
به شخصه اگر من زمانى بچه اى داشته باشم از اول تا آخر ميفرستمش يه مدرسه دولتى خوب،غير انتفاعى و سمپاد و امثالهم معنى نداره،
این دقیقا عقیده ای هست که مادر من سفت و سخت بهش معتقد بودن.
در مورد ابتدایی نظر خاصی ندارم، تنها چیزی که اونقدری به چشمم اومد سطح فرهنگی و اجتماعی پایین خانواده ها بود ، اما دوره اول که هیات امنایی بودم (در واقع فقط اسمش هیات امنایی بود، از دولتی ترین مدارس هم دولتی تر بود) واقعا بدترین سه سال عمرم بودن و زمان خیلی زیادی برد که تاثیر منفیش روی روحیه م و اعتماد به نفسی که به واسطه معلم ها و مسئولین و بچه ها ازم گرفته شده بود (به دلایل نامعلوم و بعضا به شدت غیرمنطقی) جبران بشه
در واقع اونجا طوری باهام رفتار میشد (واقعا بچه بدی نبودم که سزاوار رفتار بدی باشم) که الان نمیتونم با خوش برخوردی مسئولین سمپاد کنار بیام و برام عجیبه.

صوراسرافيل

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
علامه حلى
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
0000
این دقیقا عقیده ای هست که مادر من سفت و سخت بهش معتقد بودن.
در مورد ابتدایی نظر خاصی ندارم، تنها چیزی که اونقدری به چشمم اومد سطح فرهنگی و اجتماعی پایین خانواده ها بود ، اما دوره اول که هیات امنایی بودم (در واقع فقط اسمش هیات امنایی بود، از دولتی ترین مدارس هم دولتی تر بود) واقعا بدترین سه سال عمرم بودن و زمان خیلی زیادی برد که تاثیر منفیش روی روحیه م و اعتماد به نفسی که به واسطه معلم ها و مسئولین و بچه ها ازم گرفته شده بود (به دلایل نامعلوم و بعضا به شدت غیرمنطقی) جبران بشه
در واقع اونجا طوری باهام رفتار میشد (واقعا بچه بدی نبودم که سزاوار رفتار بدی باشم) که الان نمیتونم با خوش برخوردی مسئولین سمپاد کنار بیام و برام عجیبه.
اون شرايط كه ارتباطى با هيئت امنايى بودن اونجا نداره،هيئت امنايى يه شكلى از دولتيه،فرق دقيقشونو نميدونم.من بيشتر دبستانم رو يك مدرسه دولتى متوسط رفتم،از لحاظ درسى كه هيچ فرقى ندارن،خصوصا در دوره دبستان.ولى از لحاظ اخلاق بچه هاى مدرسه كه گفتيد،بچه هاى مدارس مختلف چندان فرقى ندارن،كلا وضع فرهنگى جامعه خوب نيست.وگرنه در مدارس غيرانتفاعى هم اوضاع اخلاقى بچه ها چندان فرقى نداره،اونجا هم همونطوره.

mobinam

کاربر جدید
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ۱
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1404
سلام به دوستان عزیز!
همونطور که میدونید هم توی دبستان، متوسطه و دبیرستان انواع مدارس مختلفی هست که هرکدومشون امکانات و نحوه تدریس مختلفی دارن.
کسایی که توی این فوروم فعالیت میکنند احتمال 100 درصد توی دبستانشون یا غیر دولتی، دولتی و یا هیئت امنایی رفتن، بعدش هم توی متوسطه و دبیرستان به مدارس سمپاد کوچ کردند:D
تاپیک رو برای این درست کردم که کسایی که توی انواع این مدارس بودند، فرقشون رو با مدارس دیگر بگن.
موضوعاتی که قراره بهشون بپردازیم فعلا اینا هستن:
نحوه تدریس
امکانات تدریس
امنیت مدرسه
منطقه قرارگیری
شهریه
کادر مدیریت

همچنین اگر خاطراتی درباره مدارس دارید هم میتونید بگید:)
من اول تا ششم دولتی
هفتم تا نهم هیات امنایی
امسال ک میرم دهم سمپاد
هنوز سطح تدریس و...تحربه ندارم ولی از جلسه معارفه که معلوم بود خیلی کار درستن😁

بالا