• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

تابستان 1400 را چگونه خواهید گذراند؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Batman:/

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان1
شهر
اراک
سال فارغ التحصیلی
1401
کلا بستگی به فازم داره و اینکه چقد حالم خوب باشه
ولی بیرون میرم
پیکی و کامل میبینم
درسام و میخونم
رو زبانم کار میکنم یکمم کتاب میخونم
(البته اینطوری که مدرسه گفته نهایتا کمتر از یک ماه ازاد باشم )

نام مرکز سمپاد
.
شهر
.
سال فارغ التحصیلی
1401
دانشگاه
دانشگاه یزد
رشته دانشگاه
مهندسی مکانیک
دهم و یازدهم رو میخونم، تستاشو میزنم، تفریح رو به کمترین حد ممکن می‌رسونم، اکانت های مجازیم رو میدم دست امید و خودم دیگه فعالیتی نمیکنم و خودمو شبیه یه آدم کنکوری میکنم:-??
حدود یک هفته این‌ مدلی زندگی کرده و سپس با یک ک**لقش به روال سابق برمی‌گردم :))

Farnaaaz

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
داراب
سال فارغ التحصیلی
1398
دانشگاه
بندرعباس
رشته دانشگاه
پزشکی
خب اول که یه عالمه باید برم دکتر (=
دندون پزشکی، چشم پزشکی، دکتر پوست، دکتر تغذیه و...
ورزش کردن رو شروع کنم، وویسای کلاس رو از اول گوش بدم و جدی پی نویسندگی رو بگیرم، دوره ی جدید شرکت کنم، زبان بخونم، کتاب های لیستم رو شروع کنم به خوندن، آشپزی یاد بگیرم.
کلی کار دیگه هم هست اما دیگه تو تابستون نمیگنجه. [:

نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1920
مدال المپیاد
نقره
دانشگاه
شریف
رشته دانشگاه
فیزیک
روان‌پزشک
تغذیه
ورزش
درس

نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
..
سال فارغ التحصیلی
2020
پادکست ساعت صفر و بازی باز رو ادامه میدم
و همچنان باب اسفنجی تماشا خواهم کرد البته زبان اصلیش
ترم تابستونی خواهم گرفت و اکثر وقتم را در خانه خواهم گذراند
مطالعه در مورد نجوم خواهم داشت
ولی خواهم دانست فراخ بودن بازده انجام این کارها را پایین میاورد

mung

.I’m gonna live like tomorrow doesn’t exist
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
شیراز
سال فارغ التحصیلی
1400
به نام خدا از 11 تیر تا اواسط مرداد را در استرس جوابهای کنکور میگذرانیم
از اواسط مرداد تا یک مهر در عذاب وجدان اینکه چرا یک ماه قبل تفریح نکردیم میگذارنیم ( چون دو حالت داره یا قبول میشم که میگم خاک تو سرم که یه ماه الکی استرس کشیدم اگرم قبول نشم میگم خاک بر سرم که یک ماه تفریح نکردم که انرژی بگیرم برای دوباره خوندن(: )
(: البته یه لیست بلند از فیلمایی دارم که قراره ببینم ولی مطمئنم نهایتا 1 سریال رو میبینم و بقیه اش رو میخوابم
یه پازل 2000 تیکه خریدم از الان برای تابستون (: + یک کلاس برنامه نویسی شرکت میکنم
همین دیگه (:

نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین ۱
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
1397
رشته دانشگاه
بیوتکنولوژی
به نام خدا از 11 تیر تا اواسط مرداد را در استرس جوابهای کنکور میگذرانیم
از اواسط مرداد تا یک مهر در عذاب وجدان اینکه چرا یک ماه قبل تفریح نکردیم میگذارنیم ( چون دو حالت داره یا قبول میشم که میگم خاک تو سرم که یه ماه الکی استرس کشیدم اگرم قبول نشم میگم خاک بر سرم که یک ماه تفریح نکردم که انرژی بگیرم برای دوباره خوندن(: )
(: البته یه لیست بلند از فیلمایی دارم که قراره ببینم ولی مطمئنم نهایتا 1 سریال رو میبینم و بقیه اش رو میخوابم
یه پازل 2000 تیکه خریدم از الان برای تابستون (: + یک کلاس برنامه نویسی شرکت میکنم
همین دیگه (:
یه ایده برای کسایی که شجاعتشُ دارن زدن جواب هاتون ، چک کردن وگرفتن درصد ( این دوتا را بدین کسی براتون انجام بده. ) در نهایت گرفتن حدود رتبه به اینکه متوجه بشی چه حالی باید داشته باشی کمک می کنه؛ البته میدونم بازم خیلی اتفاقا ممکنه بیفته ؛که رتبتون جابه جا بشه ولی حسی که باید داشته باشی متوجه میشی. این کاری بود که من کردم و سال بعد سریع شروع کردم به خوندن برای سال بعد.

فرج

Ayda
نام مرکز سمپاد
Farz
شهر
Mashad
سال فارغ التحصیلی
1400
قرار شده ساک ببندیم بعد از کنکور بیان دنبالم بریم خونه مامانبزرگم تو رامسر :D
من که بعید میدونم دیگه بیام مناسبت ها هم خودشون تلفنی انجام بدن.
دلم میخواد این تابستون یه خستگی درست و حسابی در بیارم.خداروشکر دایی های پایه ای دارم که اگه زن هاشون بزارن این تابستون برعکس 17 تای قبلی قراره خیلی باحال بشه.
استرااااحتت+فحش دادن روزانه به مدرسه+کنکور+جوابش:))

Negaaar

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
Frz
شهر
یه جایی
سال فارغ التحصیلی
1401
دهم رو که جمع کردم امسال..
میخوام بشینم یازدهم رو هم جمع کنم کامل..
ی قسمت هایی هم از دوازدهم بخونم تا پیش بیفتم..
امیدوارم وقت بکنم !

Bastani

به دنبال پشمک
نام مرکز سمپاد
فرزانگان1
شهر
کرج
سال فارغ التحصیلی
1405
یه چنتا سریال با زبان اصلی میبینم که یکم زبانم تقویت شه
به اضافه همون اموختن کامل قواعدو ادامه میدهیم
میرویم استخر و در تیم جدید عضو میشویم و از تیم قبلی که 5 سال مث بز فقط اسم تیم داشتن خارج میشویم
به اضافه میخوام یه سازیو شروع کنم
از یه طرف میخوام برگردم باشگاه ژیمناستیکم بیفتم با پا معلمم بگم خیلی چیز خوردم ول کردم جون جدت یکاری کن یه ماهه برگردم به همون بدن سابق به مسابقات برسم
به علاوه میرم کتابخونه کارتمو پس میگیرم و دوباره برمیگردیم به همون هفته های کتابخونیو نقدش
دیگه اینکه طراحی چهره رو ادامه میدم
با دوستان قرار میگذاریم برویم پارک بانوان شهر دوچرخه سواری ( جاهای دیگه که اسلام به خطر میفته)
دیگه اینکه اینستا و توییتر نصب میکنیم و بیشتر از قبل در فضای مجازی فرو میرویم(برعکس همه)
دوست دارم برنامه نویسیو بیاموزم و کلاس اناتومی و تشریح برم ( نمد تو کرج وحود داره یا نه)
همونطور که مشاهده نمودید کل برنامه به جز چنتا مورد بر پایه کرونا به فنا میرود
اون نصف دیگه رو هم روز 1400/6/31 میام تو همین تاپیک و با افتخار میگم انجام ندادم
روز خوش عزیزان

respiii

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
گرگان
سال فارغ التحصیلی
99
به قوه الهی مدرک آیلتسمو که یه سال برای امتحان دادنش به لطف کرونا تاخیر دادم رو میگیرم
سیستم خوابم رو درست میکنم و سعی میکنم به خودم عادت بدم هرروز صبح ۵کیلومترم رو بدوام
کالیمبا و گیتار رو بیشتر تمرین میکنم. آهنگایی که تمرینشون رو ناقص ول کردم رو کامل میکنم
امسااال دیگه تو گودریدز حماسه آفرینی نمیکنم و واقعا تعداد کتابایی که تعیین کردم رو میخونم, و خب قاعدتا زبان اصلی
امتحان ماک زبان آلمانی میدم ببینم دوسال فاصله انداختنم چند لول سطحمو آورده پایین
کاشت ناخن :d موهامو کوتاه میکنم و رنگ شکلاتی میزنم که هایلایتای بلوند و عسلی موهام بره
یاد میگیرم با این آیپد لامصب چجوری نت برمیدارن
بعدم که خرید و سفارت و بستن چمدون که عازم دانشگاه شیم

plotter

توطئه گر مخفی
نام مرکز سمپاد
frz
شهر
ard
سال فارغ التحصیلی
1402
مسافرت میرم
زیاد خرید میکنم 8->
یه عالمه تست که نزدمو میزنم
دوره ژنتیک یا بیوشیمی میرم
کلاس شیمی میرم
المپیاد میخونم
اونقد آهنگ گوش میدم ک بمیرم

Becoming

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
عضو کادر مدیریت
مدیر داخلی
نام مرکز سمپاد
Frz
شهر
Sari
سال فارغ التحصیلی
1398
رشته دانشگاه
دواسازی
سرگرم امتحانات پایان ترم خواهم بود
خواندن کتابهای جدید غیر درسی
ادامه ارتقای زبان انگلیسی

aventador

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
Nahavand
سال فارغ التحصیلی
95
مدال المپیاد
۲ عدد برنز و یک عدد نقره
رشته دانشگاه
پزشکی
یک ماه باید بیمارستان برم، تمرینای جراحی رو شرکت کنم، چند تا کتاب نخونده دارم، با یکی از استادام باید روی یک ریسرچ کار کنیم و خودمم یدونه ایده ی جدید دارم که باید شروعش کنم، توی اموزشگاه زبان کار کنم، مث ادم روی کد زدن و پایتون وقت بذارم که جدی تر به بیوانفورماتیک فکر کنم، چند تا دوره ی نوروساینس باید برم و اگر در نهایت وقت من و خونواده فیکس شد، بریم ترکیه که بعد از دو سال ببینمشون

Nabat

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
=)
سال فارغ التحصیلی
00
یک ماه باید بیمارستان برم، تمرینای جراحی رو شرکت کنم، چند تا کتاب نخونده دارم، با یکی از استادام باید روی یک ریسرچ کار کنیم و خودمم یدونه ایده ی جدید دارم که باید شروعش کنم، توی اموزشگاه زبان کار کنم، مث ادم روی کد زدن و پایتون وقت بذارم که جدی تر به بیوانفورماتیک فکر کنم، چند تا دوره ی نوروساینس باید برم و اگر در نهایت وقت من و خونواده فیکس شد، بریم ترکیه که بعد از دو سال ببینمشون
خدا قست کنه از این تابستونا

behnaz81

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان2
شهر
کرمان
سال فارغ التحصیلی
1400
دانشگاه
شهید رجایی
رشته دانشگاه
مهندسی کامپیوتر
بعد از کنکور چند روز گریه می کنم:((
بعد بر می گردم به زندگی و برنامه نویسی کار می کنم و زبان یاد می گیرم
کتاب می خونم بیشتر علمی
به کنکوریا ی سال بعد کمک می کنم
در مورد دانشگاه ها تحقیق می کنم
شاید چند تا وبینار به درد بخور شرکت کنم
کتاب بولت ژورنال رو چند باره می خونم
فوتوشاپ و چند تا نرم افزار دیگه به صورت تخصصی یاد می گیرم
دوره سریال می زارم
شاید وبلاگ بنویسم
نتیجه های اولیه ی کنکور که اومد چند روز باز گریه می کنم :((و بعدش به زندگی که برگشتم ادامه می دم کار های قبلیم رو

این تابستون شاید تابستون غمگینی باشه ولی می تونم به تمام کار هایی که دوست دارم و ازشون لذت می برم برسم
عاشق این تابستونمx:

whale

Parisienne moonlight
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1404
به طور جدی برم کلاس گیتار و تا تهش ادامه بدم، و اگه کرونا نذاشت باید به لطف یوتیوب اینیکو عملی کنم گرچه سخته و کلی اشتباه دارم..
فتوشاپ و افترافکتو یاد بگیرم چون یه سال تموم منتظر رسیدن به این دوتا بودم و بابا میگف بعد امتحانای خرداد!:((
زبانمو تقویت کنم
هر جوری شده باید قدمو افزایش بدم
یکم بیشتر برای فیتنس وقت بذارم
چون امسال به تمام معنا "هیچی" از درسا نفهمیدم باید یه دوره‌ایم تو تابستون داشته باشم که موقع آزمون ورودی دوم سمپاد وضعم بدتر نشه..
باید کلی راجع به انتخاب رشته فکر کنم و سعی کنم تصمیم نهاییمو بگیرم، البته میدونم که ممکنه تو همین یه سال کلا عوض بشم و چیزایی که میخوام صد و هشتاد درجه با الانیا فرق کنن..
و امیدوارم همه‌ی اینارو بتونم عملی کنم و جوگیری نبوده باشه، من اینهمه مدت برای این تابستون صبر کردم!(:

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا