• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

خاطرات ورزشی!

• شروع کننده موضوع

parnian.d

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزنگان1 بندرعبّاس
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
داروسازی
اگه ورزشکار هستید رشته ی ورزشیتون و خاطره ی شیرین ترین بردتون رو بگید

broodfather

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
حلی 3
شهر
تهران
مدال المپیاد
دادم ! ;D
دانشگاه
نمیدونم ... اگه خدا بخو�
رشته دانشگاه
اسب سواری با سگ
پاسخ : خاطره ی شیرین ترین برد ورزشیتون

فوتبال !!! یه بازی بود 2-0 عقب بودیم !!! بعد 5 دقیقه مونده بود تموم شه من 3 تا گل زدم یکی از یکی تخیلی تر !!!

یکیو که کرنرو صاف زدم سمته دروازه بان خورد به پاش رفت تو گل !!! دوتای دیگرو هم بر اثر جو گیری !!! 2-3 سال پیش بود :D جاییزشم توپ فوتبال قرار بود بدن که نامردا بدمینتون دادن :D

یه پینگ پونگ هم بود یه پسره تو مدرسمون بود خیلی شاخ بود ... بعد فینال خورده بود به یکی دیگه که زیاد حالیش نبود ولی باخت خیلی حال کردم :D خیلی برام شیرین بود

کنگ فو هم یه بار استادمون گفت بزن !!! من آروم زدم !!! استادمون گفت بزن اشکال نداره !!! منم همچین زدم که بد بخت گفت من برم تو اتاق شما خودتون تمرین کنین !!! دیگه اون جلسه نیومد سرمون ! اینم خیلی شیرین بود :D

مسابقات سمپاد هم فوتبال تو تهران با ورامین و کرج و ری و اینا بازی داشتیم ... کرج و ری و بردیم خوردیم به برو بچه ورامین !!! به علت تفاضل گل اگه مساوی میشدیم میباختیم !!! بعد یکی از ما یه گل زد شدیم 1-0 !!! بعد من دفاع بودم !!! من خسته شدم تا اومدم بیرون گل رو خوردیم حالم گرفته شد !!! وگرنه میومدیم کشوری با شهرستانای دیگه بازی میکردیم اهههههههههه اعصاب ندارم !

تو المپیک ورزشی حلی 2 هم ، هم با 1/1 قهرمان شدیم هم با 3/1 ...

همین :D !!!

Tyrael

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید دستغیب و شهید قدوسی
شهر
شیراز و قم
مدال المپیاد
مدال برنز 1 المپیاد نجوم سال 88
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
فیزیک

تو دوره ی المپیاد یه مشت والیبال بازی کردیم خیلی حال داد, تورشم پایین بود, پاسور توپ رو هر جور مینداخت می شد اسپک زد!!!!
ولی حیف, هر چی فوتبال بازی کردیم باختیم, به خاطر اسکل بازیه بقیه!
اما یه بار همین جوری با زیستیا و معلمشون بازی کردم که بعد پشیمون شدن که چرا بازی کردن! اونم خیلی چسبید!!!

Rashowa

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی نیشابور
شهر
نیشابور
سال فارغ التحصیلی
1390
دانشگاه
علم و صنعت وArts et Métiers ParisTech
رشته دانشگاه
مهندسی صنایع

لیگ بسکت بال.
از ضعیف ترین تیم در روز اول باختیم ولی دو تیم فوق العاده قوی رو بردیم وقهرمان شدیم خیلی حال داد.
مخصوصا دومیش.

churchil

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
شهید قدوسی

شیرین ترین خاطره ورزشیم دو تا پاس پشت سرهم بود تو 7 سالگیم که مربی مون حسابی کف کرد هرچند قهرمانی هم داشتیم گلای زیادیم زدم ولی این از همه بیشتر چسبید
یه بارم یه شوت زدم از پشت دایره وسط زمین توی زمین چمن نزدیک به 60 متر که خورد به تیر

• شروع کننده موضوع

parnian.d

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزنگان1 بندرعبّاس
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
داروسازی

8سال پیش داشتم با عموم شطرنج بازی میکردم و از اونجایی که هیچ کدوممون هیچی از قوانین نمیدونستیم بازی خیلی تاریخی شد!به قول معروف اسب یورتمه میرفت شاه میدوید!و...آخرشم من با سرباز شاه عموی عزیزم رو زدم!بعد داد زدم بردم بردم!اون گفت نه هنوز اسبم مونده!تا آخر اسبشم زدم و از اونجایی که دیگه مهره ای براش نموند بازی رو واگذار کرد!(از همون موقع استعداد داشتم!) {-8

Tyrael

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید دستغیب و شهید قدوسی
شهر
شیراز و قم
مدال المپیاد
مدال برنز 1 المپیاد نجوم سال 88
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
فیزیک

گفتی شطرنج...
یکی از دوستام بود, امسال مدال طلای نجوم اورد, خیلی تو شطرنج شاخه!!!!
یه بار, فقط یه بار باهاش بازی کردم و به زیبایی حالشو گرفتم, خیلی چبسید!!!حتی به خودش! کلا شکوندن شاخه آدمای مدعی خیلی حال می ده!

3ggerman

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین
شهر
اصفهان
مدال المپیاد
المپیاد ریاضی
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
علوم کامپیوتر

تو بازیا المپیاد ورزشی سمپاد (بسکت) اول با یه نتیجه ی داغون باختیم بازی بعدی رو با همون نتیجه ولی اینبار
به نفع خودمون بردیم خیلی حال داد...
یه بارم تو تکواندو مسابقات کشوری تو فینال راند آخرو با شماره معکوس هم تیمیام با اختلاف نیم امتیاز بردم که
هیچ وقت یادم نمیره و اون آخرین باری بود که پا تو میدون میذاشتم و بعد از تکواندو کناره گیری کردم یادش بخیر...

پژمان

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
شهید اژه ای
شهر
اصفهان
مدال المپیاد
برای المپیاد زیست مطالعه می کردم.

یه بار در مسابقات والیبال بنده نقش ذخیره ها رو ایفا می کردم برا همین مدال نقره ای که گرفتم خیلی چسبید

narenjak

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی

نمی دونم می دونین پله چیه تو بسکت یا نه ؟
همونی که باید تو هر قسمت دوره ذوزنقه شوت کنی و 5 تا 3 هم بزنی
(البته قوانین ما فرق می کنه مثلا اگه گل نزنی یکی بر میگردی عقب و اگه ایربال بزنی کلا میای اول )

یه بار با دوستم که اونم شاخ بود شروع کردم به پله
اون شوت اول رو زد گل نشد
من شروع کردم و تا آخرش یه تیکه همشو گل کردم
خیلی حال داد
تفلک دوستم که شده بود توپ جم کن من

vesta

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
‏فرزانگان

من كاراته كار ميكنم
يه بار تو مسابقه استاني شركت كردم خيلي مفتي رسيدم فينال،حريف فينالم خيلي خوف بود ٨ سال بود كه كار ميكرد و مقاماي كشوري و... كه تا دلتون بخواد درو كرده بود،خيلي راحت به اميد نقره رفتم تازه اينم واسه خودش شاهكاري بود خيليم شاد بودم كه نقره ميگيرم ولي يهو زد و اين حريفم ٢ تا اخطار گرفت و اخراج شد همه كپ كرده بودن منم مثه بقيه...
بسي شاد گشتم :D
ولي خداييش خيلي حال ميده اينجور بردنها :D

saeid01

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی کاشان
شهر
کاشان

من نقره کشوری شنا رو آوردم تو رشته آزاد !
بیچاره مربیمون می خواست با لباس بره تو آب شنا کنه ! البته خدایی 3 سال هر روز شنا میکردم ! حتی سانس بانوان :D

sohaaaa

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان کرج

تو یه مسابقه ی هندبال 4 ،8 از یه تیم که 3 تا از بازیکناش کشوری بودن و 4 سال بود کار میکردن عقب بودیم!!(لازم به ذکر است که ما فقط 2 ماه کار کرده بودیم!! :D)...بعد از یه وقت اضافه که مربی ما گرفته بود...منو جو گرفته بود عین ... ضد حمله می رفتم!! :D...10 دقیقه 8 تا ضد حمله زدم که 8 تاشم گل شد و آخر بردیم!!...ته صفا بود!! :D

s.h

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
شهید سلطانی کرج
شهر
کرج

قشنگترین خاطره ام برد از ارش روغنی(استاد فیده و عضو سابق تیم ملی ایران بود)تو مسابقه ی لیگ دست یک کرج بود واقعا بازی قشنگی بود و حدود 4 ساعت طول کشید ولی شانسی نبردمش "دفاع کاروکان باش بازی کردم که اون توش خیلی قوی نیست :D خلاصه وقتی بردمش خیلی حال کردم P:>

IVERSON

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی نیشابور
شهر
نیشابور
دانشگاه
فردوسی
رشته دانشگاه
محیط زیست

پریسال بسکتبال تو بابل،گرگانو با 2 تا اختلاف بردیم و اومدیم تهران:)اول کواتر 4روم،15 امتیاز عقب بودیم!!!من 3 زدم تو ثانیه آخر 6 دور چرخید رو سبد و آخرم امتیاز شد:)

!darya

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
شیراز
مدال المپیاد
این کارا به ما نمیاد!

ما دو تا کلاس سوم تو مدرسه هستیم. 3.2 و 3.1 . من سه دویی ام . تا حالا هر چی بازی (بسکتبال) بین ما دو تا کلاس بوده ما بردیم. ولی آخرین بازی من مریض بودم و فقط با فاصله 3 امتیاز بردیم... اون بازی بیشتر از همه اش حال داد.( چون 3.1 ها شاخن و تمام مدرسه طرف اونا بودنو ما ضایشون کردیم!)

death

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان1 شیراز
شهر
شیراز

به نقل از #HUNTER# :
ما دو تا کلاس سوم تو مدرسه هستیم. 3.2 و 3.1 . من سه دویی ام . تا حالا هر چی بازی (بسکتبال) بین ما دو تا کلاس بوده ما بردیم. ولی آخرین بازی من مریض بودم و فقط با فاصله 3 امتیاز بردیم... اون بازی بیشتر از همه اش حال داد.( چون 3.1 ها شاخن و تمام مدرسه طرف اونا بودنو ما ضایشون کردیم!)
من چقد جیغ زدم! آخه! چه قدر خوش گذشت! :D ( با اینکه از بسکت متنفرم!)

من وقتی 8 سالم بود برنز تو رشته قورباغه ( کشوری ) برنز گرفتم! خیلی خوب بود چون فک کنم در کل 5 تا مدال بیشتر نیوردیم و من یکیشون بودم! تازه شیرین تر از برد این بود که بابام جایزه بهم دو تا کارتن خیلی بزرگ لگو داد!

saeid01

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی کاشان
شهر
کاشان

نایب قهرمان ایران شدم :D ! شنا رشته آزاد ....

رفتم سکو 10 متری پریدم پایین ! یادش بخیر .......... خدا چه روز ایی بود ! تف تو مملکتی که یکی نمیتونه توش چند تا کار با هم انجام بده !

Ajax

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهیدقدوسی
شهر
قم
دانشگاه
علوم پزشکی قم
رشته دانشگاه
پزشکی

همین عید یه مسابقات فوتبال به مناسبت نوروز برگزار شدما به نیمه نهای رسیدیم واگه می باختیم تیم حذف می شد 2-3 دقیقه مونده بود که بازی تموم بشه وما 2-2مساوی بودیم که من یه موقعیت تک به تک بدست اوردم با تمام قدرت توپ رو زدم به تیرک همون توپ برگشت وحریف یه ضد حمله کرد وگل زد وما اون بازی رو3-2 باختیم حذف شدیم

tiberium

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی سمنان
شهر
سمنان
سال فارغ التحصیلی
1389
مدال المپیاد
المپیاد کامپیوتر
دانشگاه
صنعتی شریف