• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

کنکور منابع کنکور 1401

Asal :)

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ناحیه 2
شهر
کرمان
سال فارغ التحصیلی
1401

Batman:/

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان1
شهر
اراک
سال فارغ التحصیلی
1401
نظرتون در مورد فاگو زیست چیه؟من چند جا پرسیدم گفتن به درد بچه هایی میخوره که ضعیفن
فاگو کلا هر فصلش اینی که من دارم28 تا تست باشه نهایتا از قلمچی و اینا
همش درسنامس و ی عالمه غلط داره درسنامش
بچه ها برا جمع بندی ریاضی و زیست و حالا بقیه درسا کتاب چی بگیرم؟

Lincoln

کاربر فوق‌فعال
عضو مدیران انجمن
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1390
مدال المپیاد
المپیاد ریاضی دانشگاهی
رشته دانشگاه
کارشناسی ارشد_مهندسی هوافضا
یه سری کتاب شنیدم واسه افزایش سرعت محاسبات خوبه..کدوم انتشارات کتاب بهتری داره ؟
به نظرم خیلی شاید موثر نباشه ولی اگه هم باشه بهتر در پایه های قبل شما کار میکردید الان وقت برای شما خیلی ارزشمند هست و وقت صرف کردن برای بالا بردن سرعت محاسبات زیاد ارزش نداره چون بالاخره شما در تست حا کردن های شیمی ریاضی و فیزیک سرعت محاسباتتون بالا میره ناخودآگاه
الان استفاده از زمان خودتون برای یادگیری دروس تخصصی اولویت داره و شما میتونید هر شب با حل چند تست استوکیومتری و شیمی محاسباتی سرعت محاسباتتون رو بالا ببرید و کنارش هم شیمی خودتون رو قوی کنید

mung

.I’m gonna live like tomorrow doesn’t exist
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
شیراز
سال فارغ التحصیلی
1400
برای املا و لغت و تاریخ ادبیات چی بهترعه؟
کتاب وزارتی(" : همین
هیچ چیز دیگه ای لازم نیست
اگر دیدی خیلی خیلی خواستی مفهومی بخونی نشرالگو ولی همون کتاب جوابه
دقت کن که حتما چاپ جدید باشه همه کلمه هاروهم مو به مو حفظ کن
اگر تاریخ ادبیات ۴۰۱ رو مثل ۹۹ و ۴۰۰ بدن که اصلا حتی ارزش نداره تاریخ ادبیات بخونی(من امسال تاریخ ادبیات نخوندم و خیلی خوشحالم((((: خیلی ، برای فهمیدن وخامت موضوع، کنکور ریاضی امسال رو ببینید)

mung

نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
شیراز
سال فارغ التحصیلی
1400
بچه ها برای دستور فارسی باید از رو چی تست بزنیم؟
ببین یه نظر میدم احتمالا باب میل همه نخواهد بود ولی اگر با دستور مشکل داری فیلم ببین
من پارسال با شروع کرونا اون اولا جوگیر شدم کل دستور رو بستم و حقیقتا خیلی به نفعم شد
من سال یازدهم با فیلمای داریوش راوش توی الا دستور رو شروع کردم برای نظام قدیمه ولی جوابه
قسمتهای مشترک با جدید رو میدیدم و همزمان کتاب تست هفت خ خیلی سبز دستم بود جاهایی که تو کتاب نبود رو نخوندم
بعدم همون موقع تستش رو میزدم
کلا نتیجه اش مثبت بود(:
حالا که تابستونه و وقتتون خیلی محدود نیست اگر چیزی رو میخونید مفهومی بخونید سرسری نگذرید از چیزی
\=
البته یه جزوه دستور دارم که خودم نوشتم(حاصل نت برداری از کلاسا و تستا و درسنامه هاست) میخواستم آپلودش کنم ولی حسش نیست تا ببینم کی حوصلم میشه آپلودش کنم ((((=

Acwmw:'

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1
شهر
سیبری
سال فارغ التحصیلی
2020
دانشگاه
Kmu
رشته دانشگاه
پزشکی
اقا اینا نظرات منه درباره ادبیات ولی چون در نظر خودم نتیجه مطلوبی از ادبیات گرفتم میگم.
من پارسال سهل انگاری کردم و همه کتابای هامون سبطی رو نخوندم .امسال ولی هم همه رو خوندم و تستاشو کار کردم ،تستاش کم نیس .بلکه زیادم هست .پر از نکات درست حسابی .
در کنار کتاباش میتونسد تو کلاساش هم شرکت کنید که من شرکت کردم و حتی خیلی میتونستم بهتر از اینم بشم.مثلا مورد بود همکلاسی ما بود سنجشهای جامع رو ۸۰ میزد کلا و پایین نمیومد.منم بودم که بین ۵۰ تا ۷۰ میزدم.
در کل خیلی پیشنهاد میکنم سبطی رو .
من عبدالمحمدی رو هم دیدم و کتاباشو کار کردم اما میتونم بگم اصلا خوب نبود.
فک کنم تو کل سمپادیا همیشه گفتم ادبیات سبطی والسلام:))

mung

نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
شیراز
سال فارغ التحصیلی
1400
اقا اینا نظرات منه درباره ادبیات ولی چون در نظر خودم نتیجه مطلوبی از ادبیات گرفتم میگم.
من پارسال سهل انگاری کردم و همه کتابای هامون سبطی رو نخوندم .امسال ولی هم همه رو خوندم و تستاشو کار کردم ،تستاش کم نیس .بلکه زیادم هست .پر از نکات درست حسابی .
در کنار کتاباش میتونسد تو کلاساش هم شرکت کنید که من شرکت کردم و حتی خیلی میتونستم بهتر از اینم بشم.مثلا مورد بود همکلاسی ما بود سنجشهای جامع رو ۸۰ میزد کلا و پایین نمیومد.منم بودم که بین ۵۰ تا ۷۰ میزدم.
در کل خیلی پیشنهاد میکنم سبطی رو .
من عبدالمحمدی رو هم دیدم و کتاباشو کار کردم اما میتونم بگم اصلا خوب نبود.
فک کنم تو کل سمپادیا همیشه گفتم ادبیات سبطی والسلام:))
سلام
اون کتاب ۱۰۰۰ تست جامع رو میگید یا کتاب های مفهومی قرابت و آرایه و اینا؟(=

(من یکی از دوستام امسال کنکور داره بهم گفته بهش منبع معرفی کنم اگر منبع دیگه ای از ادبیات دارید میشه بهم بگید؟ممنونم)

نام مرکز سمپاد
.
شهر
.
سال فارغ التحصیلی
1401
دانشگاه
دانشگاه یزد
رشته دانشگاه
مهندسی مکانیک
البته یه جزوه دستور دارم که خودم نوشتم(حاصل نت برداری از کلاسا و تستا و درسنامه هاست) میخواستم آپلودش کنم ولی حسش نیست تا ببینم کی حوصلم میشه آپلودش کنم ((((=
چند صفحست؟

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1
شهر
سیبری
سال فارغ التحصیلی
2020
دانشگاه
Kmu
رشته دانشگاه
پزشکی
سلام
اون کتاب ۱۰۰۰ تست جامع رو میگید یا کتاب های مفهومی قرابت و آرایه و اینا؟(=

(من یکی از دوستام امسال کنکور داره بهم گفته بهش منبع معرفی کنم اگر منبع دیگه ای از ادبیات دارید میشه بهم بگید؟ممنونم)
من همه نوشته هاشون رو دارم.هزار تست رو بدون برنامه کار کردم واسه همین خیلیش موند.ولی واقعا هرکسی بتونه تو هزار تست درصداشو تثبیت کنه فوقالعادس

MPHARSNA

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی ۲
شهر
زنجان
سال فارغ التحصیلی
1402
سلام
من شیمی مبتکران دهم دو جلدیش رو می خونم
همین منبع کافیه یا کتاب های سطح بالاتر هم بخونم ؟ و اینکه چه کتاب های سطح بالاتری هستش که موثر و مفیدن ؟
یه سوال هم داشتم که مبتکران همین شیمی برای یازدهم و دوازدهم هم دو جلدی بخونم یا تک جلدیش بهتره ؟ این دو از نظر سطح سوالات فرقی هم دارن ؟

Becoming

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
عضو کادر مدیریت
مدیر داخلی
نام مرکز سمپاد
Frz
شهر
Sari
سال فارغ التحصیلی
1398
رشته دانشگاه
دواسازی
سلام
همین منبع کافیه یا کتاب های سطح بالاتر هم بخونم ؟ و اینکه چه کتاب های سطح بالاتری هستش که موثر و مفیدن ؟
یه سوال هم داشتم که مبتکران همین شیمی برای یازدهم و دوازدهم هم دو جلدی بخونم یا تک جلدیش بهتره ؟ این دو از نظر سطح سوالات فرقی هم دارن ؟
سلام
مبتکران همه سبک سوال داره
ترجیحا یک کتاب رو عالی بخون و نصفه رها نکن
سال اولی که بهمن بازرگان کتاب‌ها رو نوشت، دوجلدی بودن و از چاپ‌های بعدی تک‌جلدی شدن،
تک جلدی‌ها جدیدتر هستند.

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1
شهر
سیبری
سال فارغ التحصیلی
2020
دانشگاه
Kmu
رشته دانشگاه
پزشکی
سلام
بنظرم میکرو پایه رو هم داشته باش به عنوان منبع دوم .اگه تاحالا مبتکران نخوندی منبع اولت بکنش

MarMari

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
شهسوار
سال فارغ التحصیلی
1402
مدال المپیاد
زهی خیال باطل
دانشگاه
البرز
رشته دانشگاه
داروسازی
سلام ببخشيد امكانش هست من رو توي انتخاب منبع زيست شناسي راهنمايي كنين. من براي سال دهم خيلي سبز داشتم. ولي مي خواستم بدونم آيا درسنامه هاي خيلي سبز جوابگو هست؟ (چون كتاب سال يازدهمش هم دارم.)
چه منبعي هست كه بيشتر تست هاي تركيبي و مشابه كنكور داشته باشه و تعداد تست هاش هم زياد باشه.

Asal :)

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ناحیه 2
شهر
کرمان
سال فارغ التحصیلی
1401
سلام ببخشيد امكانش هست من رو توي انتخاب منبع زيست شناسي راهنمايي كنين. من براي سال دهم خيلي سبز داشتم. ولي مي خواستم بدونم آيا درسنامه هاي خيلي سبز جوابگو هست؟ (چون كتاب سال يازدهمش هم دارم.)
چه منبعي هست كه بيشتر تست هاي تركيبي و مشابه كنكور داشته باشه و تعداد تست هاش هم زياد باشه.
سلام
آره خیلی سبز کتاب خوبیه هم درسنامه هم تست
کتاب آی کیو هم کتاب خوبیه تست های جون دار و قوی ای داره
ماز هم خیلی خوبه

hosam.r

کاربر حرفه‌ای
عضو مدیران انجمن
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
بیرجند
سال فارغ التحصیلی
1397
دانشگاه
فرهنگیان مشهد
رشته دانشگاه
ادبیات فارسی
سلام بچه‌ها
https://t.me/kelaseAdabiyatefarsi

این گروه برای سوالای ادبیاتتون خیلی خوبه. چندتا استاد هستن که جواب میدن. اعضاش هم زیاد نیستن و شلوغ نیست...

الماس خانم

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
تیزهوشان جیرفت
شهر
جیرفت
سال فارغ التحصیلی
1391
کلاس مجازی شیمی بازرگان شنیدین؟چطوره؟آقاجانی چی چطوره؟

MPHARSNA

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی ۲
شهر
زنجان
سال فارغ التحصیلی
1402
سلام
مبتکران همه سبک سوال داره
ترجیحا یک کتاب رو عالی بخون و نصفه رها نکن
سال اولی که بهمن بازرگان کتاب‌ها رو نوشت، دوجلدی بودن و از چاپ‌های بعدی تک‌جلدی شدن،
تک جلدی‌ها جدیدتر هستند.
یعنی بین تعداد و سطح سوالات تک جلدی و دو جلدی تفاوتی هست ( به علت حجم کمتر ) ؟
بنظرم میکرو پایه رو هم داشته باش به عنوان منبع دوم .اگه تاحالا مبتکران نخوندی منبع اولت بکنش
آره از سال بعد میکرو هم استفاده می کنم . فقط اگه هم میکرو و هم مبتکران استفاده کنم که حجم هر دو کتاب هم زیاده وقت کم نمیارم؟

الماس خانم

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
تیزهوشان جیرفت
شهر
جیرفت
سال فارغ التحصیلی
1391

آره از سال بعد میکرو هم استفاده می کنم . فقط اگه هم میکرو و هم مبتکران استفاده کنم که حجم هر دو کتاب هم زیاده وقت کم نمیارم؟
آموزش کتابهای شیمی تک جلدی و دو جلدی دقیقا یکیه...فقط تعداد تست تک جلدیاکمتره ..و مسلما برای کنکور تک جلدی بهتره

Becoming

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
عضو کادر مدیریت
مدیر داخلی
نام مرکز سمپاد
Frz
شهر
Sari
سال فارغ التحصیلی
1398
رشته دانشگاه
دواسازی

خیر
سطح سوالات یکی هستند.
+ ترجیحا یک کتاب رو داشته باش و تمومش کن بعد اگه وقت داشتی، میکرو رو بعنوان منبع دوم استفاده کن.
مبتکران خیلی از میکرو و خیلی‌سبز بهتره.

بالا