• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

کنکور منابع کنکور 1401

نام مرکز سمپاد
فرزانگان یک
شهر
همدان
سال فارغ التحصیلی
1401
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
برق
بچه ها عربی جامع یا موضوعی چی معرفی می کنید ؟
من پایه هامو خیلی سبز دارم به خاطر همین ترجیح می دم از یه انتشارات دیگه جامع یا موضوعی عربی بگیرم.
راجع به کتاب های هت تریک گاج چیزی شنیدید؟ ارزش خرید داره عربیش؟

Batman:/

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان1
شهر
اراک
سال فارغ التحصیلی
1401
من پایه هامو خیلی سبز دارم به خاطر همین ترجیح می دم از یه انتشارات دیگه جامع یا موضوعی عربی بگیرم.
عربی جامع خیلی سبز و من راضیم ،موضوعی هم فکر میکنم درک مطلب گاج و داشته باشم که اونم خوبه

Cloudy

:)
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
مرند
سال فارغ التحصیلی
1400
جامع مهر و ماه کتاب خوبیه
از سایتش نمونه صفحش رو دان کن و یه نگاهی بنداز ببین خوشت میاد یا نه چون انتخاب کتاب بیشتر سلیقه ایه.

Becoming

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
عضو کادر مدیریت
مدیر داخلی
نام مرکز سمپاد
Frz
شهر
Sari
سال فارغ التحصیلی
1398
رشته دانشگاه
دواسازی
بجای اینکه ۳،۴ تا منبع بگیرین، ۱،۲ تا منبع خوب انتخاب کنید و اونا رو دقییییق کار کنید و حتما تستها رو دوبار و چندبار بزنید.
چندبار زدن تستها بیشتر کمکتون میکنه تا تهیه منبع جدید

Binamm

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تنکابن
سال فارغ التحصیلی
1402
سلام دوستان هندسه پایه معرفی میکنید؟

MarMari

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
شهسوار
سال فارغ التحصیلی
1402
مدال المپیاد
زهی خیال باطل
دانشگاه
البرز
رشته دانشگاه
داروسازی
سلام. ببخشيد يه سوال داشتم. براي كسي كه شيمي دهم آبي كانون و سه سطحيش رو كار كرده (با توجه به اينكه حس ميكنم منابع به اون صورت استانداردي نيستن) منبع بعديش بايد در حد يه منبع سطح اول باشه يا سطح دوم؟ و اينكه چه منبعي رو پيشنهاد ميدين. خيلي درسنامش برام مهم نيست چون كامل آموزش ديدم و حس ميكنم الان بيشتر تست نياز دارم.

Becoming

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
عضو کادر مدیریت
مدیر داخلی
نام مرکز سمپاد
Frz
شهر
Sari
سال فارغ التحصیلی
1398
رشته دانشگاه
دواسازی
سلام. ببخشيد يه سوال داشتم. براي كسي كه شيمي دهم آبي كانون و سه سطحيش رو كار كرده (با توجه به اينكه حس ميكنم منابع به اون صورت استانداردي نيستن) منبع بعديش بايد در حد يه منبع سطح اول باشه يا سطح دوم؟ و اينكه چه منبعي رو پيشنهاد ميدين. خيلي درسنامش برام مهم نيست چون كامل آموزش ديدم و حس ميكنم الان بيشتر تست نياز دارم.
خیلی سبز، مبتکران، میکرو کتابهای خیلی خوبی هستن.(مبتکران بینشون بهتره).
ترجیحا اولین منبع رو آبی قلمچی نگیر.
اگر اجبار میکنند کتابهاشون رو بخری، سه سطحی‌ها رو بگیر و سه سطحی رو بعنوان منبع دوم و برای زمان جمعبندی استفاده کن.

نام مرکز سمپاد
فرزانگان یک
شهر
همدان
سال فارغ التحصیلی
1401
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
برق
سلام دوستان هندسه پایه معرفی میکنید؟
من دهم نشر الگو و خیلی سبز داشتم یازدهم فقط نشر الگو
سطح سوالات نشر الگو بالاتره اما یه چیزی که کتاب های ریاضیات نشر الگو داره اینه که درسته سطحشون بالاتره ولی اکثرا به این علت سطحشون بالاتره که یه نکته ای رو باید براش بلد باشی و اون رو که یاد بگیری دیگه خیلی خلاقیت خاصی برای سوالاش نیاز نیست به خرج بدی.
البته من از نشر کاملا راضی بودم ولی اگه می خوای یه منبع بگیری (و دوست نداری تایم خیلی زیادی برای هندست بذاری) خیلی سبز بگیر، فکر می کنم خیلی سبز استاندارد تر هم باشه(درسنامش هم از نشر الگو خیلی بهتره) میکرو هم تعریفشو شنیدم ولی من خودم باشم همون خیلی سبز یا الگو رو میگیرم.

MPHARSNA

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی ۲
شهر
زنجان
سال فارغ التحصیلی
1402
باسلام
امروز که کلاس داشتم دبیر شیمی کتاب های خیلی سبز و مبتکران و آی کیو و موج آزمون و سه سطحی رو معرفی کرد و گفتش آی کیو بهترینه شه .فقط موندم من که تازه میرم یازدهم . آی کیو و موج آزمون هم که جامعن. پس چرا اینا رو معرفی کرده
خودم می خواستم مبتکران بگیرم ولی موندم بین آی کیو و مبتکران و از طرفی هم گفت که سعی کنید همتون از یه منبع استفاده کنید و می ترسم که مدارس حضوری شد بیاد بگه من آی کیو رو گفتم پس چرا اینو گرفتی . اگه میشه کتاب آی کیو و مبتکران رو برای من مقایسه کنید و راه حل بدید .

Asal :)

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ناحیه 2
شهر
کرمان
سال فارغ التحصیلی
1401
باسلام
امروز که کلاس داشتم دبیر شیمی کتاب های خیلی سبز و مبتکران و آی کیو و موج آزمون و سه سطحی رو معرفی کرد و گفتش آی کیو بهترینه شه .فقط موندم من که تازه میرم یازدهم . آی کیو و موج آزمون هم که جامعن. پس چرا اینا رو معرفی کرده
خودم می خواستم مبتکران بگیرم ولی موندم بین آی کیو و مبتکران و از طرفی هم گفت که سعی کنید همتون از یه منبع استفاده کنید و می ترسم که مدارس حضوری شد بیاد بگه من آی کیو رو گفتم پس چرا اینو گرفتی . اگه میشه کتاب آی کیو و مبتکران رو برای من مقایسه کنید و راه حل بدید .
مبتکران خیلی خوبه ولی اگه دبیرت گفته آی کیو حرفش و گوش کن

MarMari

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
شهسوار
سال فارغ التحصیلی
1402
مدال المپیاد
زهی خیال باطل
دانشگاه
البرز
رشته دانشگاه
داروسازی
باسلام
من فكر ميكنم آي كيو بيشتر مناسب منبع سطح دوم تست زني باشه و مبتكران مناسب منبع اول كه هم درسنامه هاي خوب و آموزشي مناسبي داره و هم تعداد تست خوبي داره كه تكميل كننده فاز آموزشي هستن. يه سري هم تست هاي چالشي تر داره. البته من مطالعشون نكردم و چيزي بود كه از تحليل منابع نوشته بودم.
البته دقت كن آي كيو هم نسخه تك پايه داره هم جامع. فقط جامع نيست.

Acwmw:'

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1
شهر
سیبری
سال فارغ التحصیلی
2020
دانشگاه
Kmu
رشته دانشگاه
پزشکی
باسلام
ببین موج که برای اخرای دوازدهمه ینی جمع بندی و عید اینا
ای کیو من نزدم،نویسندش اشنا نبود برام
میکرو دوازدهم کار کردم جلد اولش که فک کنم پویانفر یا پویاس اون خیلییییی خوبه،ازمونای گاجم مینوشت محشره سوالاش
مبتکرانم که اصلا برای اموزش و تااا متوسط روبه بالا شدن خوبه.بعدش میکرو کار کن پایه و دوازدهم .الان که یازدهمی راحت یازدهمش رو کار کن
که دوازدهم رسیدی یا پایه بگیر یا دهم یازدهم رو بزن دوباره.و در اخرم موج ازمون و فصل ازمون که الان اصلا کاریشون نداشته باش.

MPHARSNA

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی ۲
شهر
زنجان
سال فارغ التحصیلی
1402
من فكر ميكنم آي كيو بيشتر مناسب منبع سطح دوم تست زني باشه و مبتكران مناسب منبع اول كه هم درسنامه هاي خوب و آموزشي مناسبي داره و هم تعداد تست خوبي داره كه تكميل كننده فاز آموزشي هستن. يه سري هم تست هاي چالشي تر داره. البته من مطالعشون نكردم و چيزي بود كه از تحليل منابع نوشته بودم.
البته دقت كن آي كيو هم نسخه تك پايه داره هم جامع. فقط جامع نيست.
آخه فکر نکنم آی کیو های تک پایه خوب باشن چون من که نشنیدم تعریفش رو

ببین موج که برای اخرای دوازدهمه ینی جمع بندی و عید اینا
ای کیو من نزدم،نویسندش اشنا نبود برام
میکرو دوازدهم کار کردم جلد اولش که فک کنم پویانفر یا پویاس اون خیلییییی خوبه،ازمونای گاجم مینوشت محشره سوالاش
مبتکرانم که اصلا برای اموزش و تااا متوسط روبه بالا شدن خوبه.بعدش میکرو کار کن پایه و دوازدهم .الان که یازدهمی راحت یازدهمش رو کار کن
که دوازدهم رسیدی یا پایه بگیر یا دهم یازدهم رو بزن دوباره.و در اخرم موج ازمون و فصل ازمون که الان اصلا کاریشون نداشته باش.
یعنی میگی بهتره میکرو کار کنم یا اول مبتکران بعد میکرو ؟
و یه سوال هم داشتم : کسی که فقط مبتکرانو کار کنه بهتر نتیجه می گیره یا فقط میکرو و شیمی جامع ؟

Binamm

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تنکابن
سال فارغ التحصیلی
1402
م
من دهم نشر الگو و خیلی سبز داشتم یازدهم فقط نشر الگو
سطح سوالات نشر الگو بالاتره اما یه چیزی که کتاب های ریاضیات نشر الگو داره اینه که درسته سطحشون بالاتره ولی اکثرا به این علت سطحشون بالاتره که یه نکته ای رو باید براش بلد باشی و اون رو که یاد بگیری دیگه خیلی خلاقیت خاصی برای سوالاش نیاز نیست به خرج بدی.
البته من از نشر کاملا راضی بودم ولی اگه می خوای یه منبع بگیری (و دوست نداری تایم خیلی زیادی برای هندست بذاری) خیلی سبز بگیر، فکر می کنم خیلی سبز استاندارد تر هم باشه(درسنامش هم از نشر الگو خیلی بهتره) میکرو هم تعریفشو شنیدم ولی من خودم باشم همون خیلی سبز یا الگو رو میگیرم.
ممنون ولی نظرت در مورد کتاب پایش چیه یعنی هم دهمو داشته باشه هم یازدهم چون من دهم هندسه کتاب کار نگرفته بودم گفتم الان باهم پایشو بگیرم

نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
neverwhere
سال فارغ التحصیلی
1400
موضوعی میکرو محمود عاشوری تستاش خوبن ولی درسنامه‌هاش نه

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1
شهر
سیبری
سال فارغ التحصیلی
2020
دانشگاه
Kmu
رشته دانشگاه
پزشکی
آخه فکر نکنم آی کیو های تک پایه خوب باشن چون من که نشنیدم تعریفش رو

یعنی میگی بهتره میکرو کار کنم یا اول مبتکران بعد میکرو ؟
و یه سوال هم داشتم : کسی که فقط مبتکرانو کار کنه بهتر نتیجه می گیره یا فقط میکرو و شیمی جامع ؟
بنظرم هر دو رو باید کار کنی.تعداد تست خیلییی مهمه درکنار تحلیل درست مخصوصا تو شیمی حلیاتش مخصوصا
اول مبتکران بعد نیکرو پیشنهاد منه
ینی مبتکران رو کار کن هفته اول ،بعد وقت شد میکرو بزن
وقتم نکردی چون یازدهمی تو دوازدهم پایه میکرو میگیری و میزنی

MPHARSNA

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی ۲
شهر
زنجان
سال فارغ التحصیلی
1402
بنظرم هر دو رو باید کار کنی.تعداد تست خیلییی مهمه درکنار تحلیل درست مخصوصا تو شیمی حلیاتش مخصوصا
اول مبتکران بعد نیکرو پیشنهاد منه
ینی مبتکران رو کار کن هفته اول ،بعد وقت شد میکرو بزن
وقتم نکردی چون یازدهمی تو دوازدهم پایه میکرو میگیری و میزنی
آخه مسئله قیمتش هم هست در کنار زمان
اگه من میکرو و شیمی جامع بزنم ترازام بهتر میاد یا اگه مبتکران و شیمی جامع بزنم ؟

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1
شهر
سیبری
سال فارغ التحصیلی
2020
دانشگاه
Kmu
رشته دانشگاه
پزشکی
اگه من میکرو و شیمی جامع بزنم ترازام بهتر میاد یا اگه مبتکران و شیمی جامع بزنم ؟
خواستی مبتکران هارو برات میفرستم

MarMari

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
شهسوار
سال فارغ التحصیلی
1402
مدال المپیاد
زهی خیال باطل
دانشگاه
البرز
رشته دانشگاه
داروسازی
ببين بستگي داره. منبع سطح اول خيلي سبز و مبتكران و اينا رو پيشنهاد ميكنن و براي فاز دوم ميگن برين سراغ آي كيو و اينا.
جامع هم براي كسائي بيشتر مناسبه كه حجم كم تري ميخوان بخونن و سرعتشون كم تره و درسنامه خلاصه تر و اينا ميخوان و ميگن خيلي مناسب پايه نيست.
ما اول بايد يه منبع سطح اول انتخاب كنيم و كار كنيم. ميكرو درسنامه هاش خوبه ولي تستاش يك مقدار سخت و گاها غير استاندارده.
پس منبع اول مبتكران يا حالا خيلي سبز بگير و بعد از اينكه به تسلط رسيدي تست هاي كتاباي ديگه اي مثل آي كيو رو بزن. شايد اصلا نرسي آي كيو رو امسال بزني. ولي اگر مستقيما بري سراغ منبع سطح دومي مثل آي كيو خب مسلما سوالاش خيلي مناسب تست آموزشي نيستن و ممكنه تو رو نا اميد كنن و نتوني سوالاشون رو حل كني.
من نظرم اينه كه فعلا مبتكران كار كني. منم دارم همونو ميگيرم. اين چيزائيم كه نوشتم از رو نت برداري انتخاب منبع شيمي سيب ترشه. حالا عكسشم برات ميفرستم

بالا