• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

طرح صیانت از حقوق کاربران

GHAZALIIH

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ۳
شهر
اهواز
سال فارغ التحصیلی
1401
من نمی دونم منبع این کجاست که معتبر باشه یا نباشه تو واتساپ یکی از فامیلامون فرستاد همین امروز

اینترنت ماهواره ای بزودی در آسمان ایران ظاهر می شود

در دوبی بیشتر نمایندگی های تجهیزات ماهواره ای شروع به ثبت سفارش کردند و نهایتا از ۲، ۳ ماه آینده پک spaceX روانه بازار ایران میشود. پیش بینی میشود افرادی که از دبی و کردستان عراق تجهیزات ماهواره ای وارد می کنند، از تابستان آینده تمرکز اصلی خود را روی واردات پک اینترنت SpaceX متمرکز کنند.

قیمت پک کامل $500 + شارژ ماهیانه 100 دلار است که با احتساب دلار ۲۷ تومانی میشود ۱۳/۵ میلیون.

پک و شارژ ماهیانه ۲/۷۰۰میلیون که با در نظر گرفتن اینکه هر ساختمان با تهیه یک پک اینترنت ماهواره ای SpaceX و استفاده ساکنین بصورت wifi با سرعتی 100 برابر اینترنت موجود در ایران (هر modemRouterشرکتspaceXقابلیت اتصال ۲۰۰یوزر به صورتwifiرا دارد) بزودی شاهد افزایش بیشمار تقاضا در ایران خواهیم بود.

از مهندسین شرکت SpaceX سوال شده که کشورهایی که اقدام به انداختن پارازیت های زمینی روی سیگنال های ماهواره های تلویزیونی می کنند، آیا امکان پارازیت انداختن بصورت زمینی و یا جوی روی سیگنالهای اینترنتSpaceX را خواهند داشت؟ پاسخ داده اند که قطر هر دیش SpaceXکه در پک خریداری شده موجود است، ۷۰ سانتی متر میباشد. دیش را در هر جا که قرار دهید از غرب به شرق به ازای هر 10 سانتیمتر یک سیگنال ماهوارهSpaceX دریافت می کند (شرکتSpaceX تا کنون 40% ماهواره های لازم را پرتاب و در مدار قرار داد و فعالند و ما بقی همچنان در حال تهیه و پرتاب میباشند)

با این حساب تا امروز هر دیش در هر جایی که قرار بگیرد از 3 ماهواره سیگنال دریافت خواهد کرد.

دیش ها دارای سیستمی میباشند که بصورت کاملا هوشمند چرخیده و قویترین سیگنال از بین 3 سیگنال را تشخیص داد و روی بهترین و قویترین آنها متمرکز می شوند.

اوج تکنولوژی اینجاست که با جابجا کردن محل دیش، مثلا ۷۰ سانتیمتر، یوزر سیگنال را از 3 ماهواره دیگر دریافت خواهد کرد. قرار است تا دو سال دیگر ۳ سیگنال تبدیل به ۱۰ سیگنال شود.

بدین ترتیب هیچ تکنولوژی در حال و در آینده قادر نخواهد بود از رسیدن سیگنال به دیش یوزر SpaceX جلوگیری کند.

مهندسین شرکت SpaceX اطمینان داده اند که دیش های پکSpaceX بمانند دیش های "دیتا" که النبی send وRecive داشتند و قابل شناسایی و ردیابی بودند، قابل ردیابی نیستند.

این دیش فقط وظیفه دریافت سیگنال را دارد و ModemRouter که به دیش وصل میشود یوزر را به شبکه اصلی اینترنت جهانیَSpaceX متصل میکند و از این لحظه به بعد تمام فعالیت اینترنتی یوزر را فقط یک شرکت میتواند رصد کند.

یعنی SpaceX . بنابراین امکان ردیابی فعالیت اینترنتی یوزر تنها برایSpaceX امکان پذیر هست.

@karen.m

ememlia

⁦(⊙_◎)⁩
عضو مدیران انجمن
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
.
سال فارغ التحصیلی
1397
امریکا میدونه که اگه اینترنت ماهواره ای رو دور از دسترس کشورهای متخاصمش قرار بده در عمل به اون کشورها برای پیش بردمنافعشون کمک کرده به خاطر همین میخواد فضای فیلترینگ شدید رو بشکنه تا همون بلایی رو سرشون بیاره که سر شوروی اورد

بنظر من چیزی ک اهمیت داره رفتار اون کشور هدف با بقیه کشور هاست
اگه قرار باشه اینطور فکر کنن چین، روسیه و کره شمالی تو اولویت خیلی خیلی بالاتری نسبت ب ما هستن:)‌))
بنظر من آمریکا یا هرجای دیگه ای به مردم اهمیت نمیده
همینکه ایران بیخطر باشه کافیه
الان تلوزیون ماهواره ای که اکثر کانال هاش برای ایران رایگانه رو توجه کنید
همین تلویزیون ماهواره‌ای برای مردم اروپا و آمریکا کارتی هستن
هر شبکه ای یا بیزینس مادل خودشو داره یا هدفی داره ک می‌ارزه واسش هزینه کنه
اگه کانالی میشناسی ک واسه ما رایگانه و واسه بقیه نه بهم بگو چون اولین باره میشنوم
یه هدف دیگشم تبديل شدن به ابرقدرت بلامنازع فضای سایبریه
بحث تخصصی تر از اینه ک من‌وتو بتونیم پاسخ بدیم
بنظرم چیزی ک قدرت میده حجم سرور و ترافیکیه ک ازون کشور میگذره
ماسک قرار نیسن جایی رو ابرقدرت بلامنازع بکنه:)‌)

البته
ولی توجه کنید که این سیستم استارلینک الانم شروع به کار کرده و در اینده و با کامل شدنش بهترم میشه (هم از لحاظ هزینه تمام شده و هم از لحاظ سرعتو...)
منم امیدوارم بهتر بشه ولی ربطی ب داستان نداره:)
با تلویزیون ماهواره ای مقایسه کردی گفتم نه ب اون سادگیا نیست
نه اسکیل کردنش برای استارلینک و نه دریافتش برای ما
و اینو درنظر بگیر ایران نسبت به استارلینک برتری موقعیت داره:)‌)) کنترولش خیلی بیشتره

اره میشه پارازیت انداخت ولی باید یه جمر داشته باشه به وسعت کل قلمروش؛)
تجربه اش رو ۱۲ سال پیش داشتیم روی سیگنال های تلویزیون های ماهواره ای:)‌))
تازه روش های سنتی هم یادمونه دیگه:)‌))) قدیم تر ها یسری نینجا میپریدن تو سقف خونه ها آنتن هارو میشکوندن:))))
خیلی بخوان اقتصادی عمل کنن بسیج هر منطقه رو آتیش میکنن داستان رو حل کنه:)‌))

اتفاقا اینترنت جهانی همینه
اتفاقا اینترنت جهانی اصلا این نیست:‌)))))
اینترنت جهانی این بود ک آدمارو ب هم وصل کنیم، بهشون اجازه صحبت و دیدن بدیم
فیلتر و سانسور در مقابل اینترنت جهانی قرار داره
ولی چیزی ک میگی خیلی خیلی غیر منطقیه
مثل اینه ک پلاک ماشین هارو برداریم، اسم آدم هارو مخفی کنیم و چهره همه آدمارو شبیه هم کنیم:)‌))
توی چیزی ک اسمشو گذاشتی «اینترنت جهانی» چطور میشه امنیت بوجود آورد؟ چطور میشه از حق کسی دفاع کرد؟
اگه من از حساب تو پول بدزدم از من ب کی میخوای شکایت کنی؟، چطور میتونی منو پیدا کنی؟
اگه یوزر های نت رجیستر نشن اونقد ناامن میشه ک دیگه کسی ازش استفاده نمیکنه:)
تاریخچه موتور های جستجو نگاه کنین میبینین که اولش پولی بودن ولی بعد ها به جایی رسیدن که دیگه رایگان ارائه خدمات میکردن
داری قاطی میکنی چنتا قضیه رو:)‌))
خیلی مرسومه ک سرویس دهنده ها تو مسیر پیشرفتشون بیزینس مادلشون رو عوض کنن
گوگل هیچوقت در راه رضای خدا سرویس نداد بهمون فقط منابع درامدش عوض شده
کلی مثال تو ذهنم هست، یکی از ملموس‌هاش شاید کافه بازار باشه
ب عنوان اپ استور شناخته میشد و میشه:) شروع کرد سرویس vod دادن و وقتی ب نتیجه رسید کمیسیونی ک از توسعه دهنده ها میگرفت رو ب اندازه قابل توجهی کم کرد
----------
نظر من:
۱.مقابل علم نمیشه وایساد، هر فیلتری بلاخره میشکنه، ولی شاید شکستنش بیشتر از عمر ما طول بکشه

۲.با از بین رفتن هر سانسوری، سانسور های جدی تر میاد، چون همیشه یسری آدم فک میکنن صاحاب بقیه ان و دوست دارن بجاشون تصمیم بگیرن

۳.آدمای متخصص و وریفای شده برای کامیونیتی معتقدن نمیشه ب اینترنت ماهواره ای دل بست،
متاسفانه حرفاشون ب سرعت چنل های مانیتایز شده و پیج های تبلیغاتی و گروه های خونوادگی منتقل نمیشه چون هم فهمش سخت تره و هم آدما دوس دارن چیزی رو بشنون ک خوشحالشون کنه

۴.حس نمیکنم اینجور مشکل هارو بشه از بیرون حل کرد:) ولی خب اینکه منتظر سوپر من باشیم بیاد نجاتمون بده راحت ترین گزینه اس

۵.ایلان ماسک همیشه علاقه داره سوپرمن بنظر برسه:)‌) یکم دقت میخواد تصمیم گرفتن راجب اعتماد بهش:)

۶.امیدوار بودن خوبه ولی خب چیزی رو عوض نمیکنه اگه «فقط» امیدوار باشیم:)

۷.بدیهیه ک اکانت من --> نظر من

صوراسرافيل

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
علامه حلى
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
0000
اینکه قضیه ارعاب باشه و بخوان رئیسی رو قهرمان جلوه بدن واقعا مضحکه! فکر کن 1500 ساعت وقت بذارن و چند تا شکم گنده بشینن کلی بلمبونن :| و چند صفحه طرح بنویسن، تهش رئیسی بیاد بگه کاریشون نداشته باشید که ما رئیسی رو دوست داشته باشیم؟! دوستش نداشته باشیم چیکار میتونیم بکنیم دقیقا؟ :-? :|
منظورم رئيسى نيست.شايد ميخوان بگن كه اره طرح اجرا شد و ما الان همتونو زير نظر داريم تا كسى جم نخوره،زهى خيال باطل.

mung

.I’m gonna live like tomorrow doesn’t exist
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
شیراز
سال فارغ التحصیلی
1400
بچه ها یه چیزی میگم شاید مسخره ام کنید ولی احساس میکنم یه لحظه نت ملی شد\::: مسخره ام نکنید جدی جدیم
داشتم با دوستم تو تلگرام حرف میزدیم یهو قطع شد تو واتساپ به مامانم پیام دادم پیامم نمیرفت (: وای فای هیچ مشکلی نداشت ۳ چراغش روشن بود در صورتی که اگر مشکل از وای فای بود چراغ سوم خاموش میشد و دیگه چشمک نمیزد(((((= رفتم اسنپ رو باز کردم و پشمام آورد \:
بعد دوباره بستمش دوباره باز کردم بازم اورد رفتم آپارات آورد بازم
جدا ترسیدم\:

MarMari

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
شهسوار
سال فارغ التحصیلی
1402
مدال المپیاد
زهی خیال باطل
دانشگاه
البرز
رشته دانشگاه
داروسازی
بچه ها یه چیزی میگم شاید مسخره ام کنید ولی احساس میکنم یه لحظه نت ملی شد\::: مسخره ام نکنید جدی جدیم
داشتم با دوستم تو تلگرام حرف میزدیم یهو قطع شد تو واتساپ به مامانم پیام دادم پیامم نمیرفت (: وای فای هیچ مشکلی نداشت ۳ چراغش روشن بود در صورتی که اگر مشکل از وای فای بود چراغ سوم خاموش میشد و دیگه چشمک نمیزد(((((= رفتم اسنپ رو باز کردم و پشمام آورد \:
جدا ترسیدم\:
اممممممم فعلا كه خبري نيست راستش اين اتفاقه هم اين روزا واسه من چند بار افتاده حالا نمي دونم به خاطر اين قضيه حساسيت نشون ميدم و برام غير عاديه يا واقعا غير عاديه

الینا:)

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بابل
سال فارغ التحصیلی
1400
جدا ترسیدم\:
دقیقا برای منم شد:) 30 40 دقیقه پیش:)

موازی

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
سمپاد شیراز
شهر
شیراز
سال فارغ التحصیلی
93
دانشگاه
RWTH
رشته دانشگاه
مهندسی برق
زوم به خاطر اشتراک گذاری اطلاعات کاربران با فیس بوک و گوگل و محافظت نکردن از اطلاعات کاربران ۸۶ میلیون دلار جریمه شده.
قبلا هم یبار گوگل ۸ میلیارد دلار جریمه شده!
بعد من نمیدونم این طرح صیانت این وسط چی میگه :))
کی میخواد حکومت ما رو به خاطر سو استفاده از داده ی کاربران جریمه کنه؟
بحث فقط سر سانسور و خفقان هست.

Bk_201

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دیگه سمپاد نیستم
شهر
به شما ربطی نداره
سال فارغ التحصیلی
1404
خ
تک تکه خاک سرزمینم داره میسوزه
اونوقت هواپیما میفرستن ترکیه جنگل های اونارو خاموش میکنن
حواس ما به اینترنته
چقدر دردامون زیاده
نمیدونم چی بگم

Bk_201

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دیگه سمپاد نیستم
شهر
به شما ربطی نداره
سال فارغ التحصیلی
1404
خ
تک تکه خاک سرزمینم داره میسوزه
اونوقت هواپیما میفرستن ترکیه جنگل های اونارو خاموش میکنن
حواس ما به اینترنته
چقدر دردامون زیاده
نمیدونم چی بگم
مایلم بدونم چرا دیسلایکم کردید @uwu

Bk_201

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دیگه سمپاد نیستم
شهر
به شما ربطی نداره
سال فارغ التحصیلی
1404
چون بی ربط بود.چون اون "حواس ما به اینترنته" رو اعصابمه.دیگه باید چه اتفاقی بیوفته که اجازه داشته باشیم حواسمون پرت بشه؟ اینترنت و میبندن کم چیزیه؟
+اگه میخوای از تفاوت واکنش به آتش سوزی ایران و ترکیه گله کنی یه تاپیک بزن براش.
کجا گفتم حواس پرتی
* گفتم «تمام » حواس ما به اینترنته
جایی از حواس پرتی اسم نبردم
شاید بخاطر حرفای بی ربط بعضیا عصبی بوده باشیدو برداشتتون این بوده باشه

cobblestone

گوربا سقوط کرده
نام مرکز سمپاد
مرکز نام
شهر
ناتهران
سال فارغ التحصیلی
1405
تصویب شد :)
چه کنیم؟
چه میشه کرد؟
بریم تو یوز خطای ۵۰۳ رو ببینیم

من نمی دونم منبع این کجاست که معتبر باشه یا نباشه تو واتساپ یکی از فامیلامون فرستاد همین امروز

اینترنت ماهواره ای بزودی در آسمان ایران ظاهر می شود

در دوبی بیشتر نمایندگی های تجهیزات ماهواره ای شروع به ثبت سفارش کردند و نهایتا از ۲، ۳ ماه آینده پک spaceX روانه بازار ایران میشود. پیش بینی میشود افرادی که از دبی و کردستان عراق تجهیزات ماهواره ای وارد می کنند، از تابستان آینده تمرکز اصلی خود را روی واردات پک اینترنت SpaceX متمرکز کنند.

قیمت پک کامل $500 + شارژ ماهیانه 100 دلار است که با احتساب دلار ۲۷ تومانی میشود ۱۳/۵ میلیون.

پک و شارژ ماهیانه ۲/۷۰۰میلیون که با در نظر گرفتن اینکه هر ساختمان با تهیه یک پک اینترنت ماهواره ای SpaceX و استفاده ساکنین بصورت wifi با سرعتی 100 برابر اینترنت موجود در ایران (هر modemRouterشرکتspaceXقابلیت اتصال ۲۰۰یوزر به صورتwifiرا دارد) بزودی شاهد افزایش بیشمار تقاضا در ایران خواهیم بود.

از مهندسین شرکت SpaceX سوال شده که کشورهایی که اقدام به انداختن پارازیت های زمینی روی سیگنال های ماهواره های تلویزیونی می کنند، آیا امکان پارازیت انداختن بصورت زمینی و یا جوی روی سیگنالهای اینترنتSpaceX را خواهند داشت؟ پاسخ داده اند که قطر هر دیش SpaceXکه در پک خریداری شده موجود است، ۷۰ سانتی متر میباشد. دیش را در هر جا که قرار دهید از غرب به شرق به ازای هر 10 سانتیمتر یک سیگنال ماهوارهSpaceX دریافت می کند (شرکتSpaceX تا کنون 40% ماهواره های لازم را پرتاب و در مدار قرار داد و فعالند و ما بقی همچنان در حال تهیه و پرتاب میباشند)

با این حساب تا امروز هر دیش در هر جایی که قرار بگیرد از 3 ماهواره سیگنال دریافت خواهد کرد.

دیش ها دارای سیستمی میباشند که بصورت کاملا هوشمند چرخیده و قویترین سیگنال از بین 3 سیگنال را تشخیص داد و روی بهترین و قویترین آنها متمرکز می شوند.

اوج تکنولوژی اینجاست که با جابجا کردن محل دیش، مثلا ۷۰ سانتیمتر، یوزر سیگنال را از 3 ماهواره دیگر دریافت خواهد کرد. قرار است تا دو سال دیگر ۳ سیگنال تبدیل به ۱۰ سیگنال شود.

بدین ترتیب هیچ تکنولوژی در حال و در آینده قادر نخواهد بود از رسیدن سیگنال به دیش یوزر SpaceX جلوگیری کند.

مهندسین شرکت SpaceX اطمینان داده اند که دیش های پکSpaceX بمانند دیش های "دیتا" که النبی send وRecive داشتند و قابل شناسایی و ردیابی بودند، قابل ردیابی نیستند.

این دیش فقط وظیفه دریافت سیگنال را دارد و ModemRouter که به دیش وصل میشود یوزر را به شبکه اصلی اینترنت جهانیَSpaceX متصل میکند و از این لحظه به بعد تمام فعالیت اینترنتی یوزر را فقط یک شرکت میتواند رصد کند.

یعنی SpaceX . بنابراین امکان ردیابی فعالیت اینترنتی یوزر تنها برایSpaceX امکان پذیر هست.

@karen.m
پول اشتراک ماهیانه! ۲.۵میلیون خیلی کمه

....!...

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
........
شهر
.........
سال فارغ التحصیلی
0000
چون بی ربط بود.چون اون "حواس ما به اینترنته" رو اعصابمه.دیگه باید چه اتفاقی بیوفته که اجازه داشته باشیم حواسمون پرت بشه؟ اینترنت و میبندن کم چیزیه؟
+اگه میخوای از تفاوت واکنش به آتش سوزی ایران و ترکیه گله کنی یه تاپیک بزن براش.
هدف اونها همین خشمه.....اونها هرگز این رو اجرایی نمیکنن...اگه کانتر بازی کرده باشی یه نارنجک هست که هیچ کاری نمی کنه و فقط صدای تیراندازی درمیاره...اون رو میندازن یه گوشه تا تمام حواس دشمن بره به اون و فکر کنه که به اونجا حمله کردی ولی تو داری راه خودت رو میری و در حالی که دشمنت درگیره اون نارنجکه و فکر میکنه اونجا داری تیر اندازی میکنی با خیال راحت میری و کارتو انجام میدی...اونها این طرح رو اجرایی نمی کنن فقط برای اجرایی کردنش تلاش می کنن و بعد ولش می کنن چون فقط میخوان حواسمونو از یه گندکاری بزرگتر پرت کنن با اجرایی شدن این طرح کشور در زمینه های زیادی عقب میفته(از جلمه علمی و تکنولوژی) و فقط به سقوط خودش کمک می کنه...یه نگاه بنداز؛کلی چیز هست که باید حواس مردم ازشون پرت بشه

....!...

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
........
شهر
.........
سال فارغ التحصیلی
0000
هدف اونها همین خشمه.....اونها هرگز این رو اجرایی نمیکنن...اگه کانتر بازی کرده باشی یه نارنجک هست که هیچ کاری نمی کنه و فقط صدای تیراندازی درمیاره...اون رو میندازن یه گوشه تا تمام حواس دشمن بره به اون و فکر کنه که به اونجا حمله کردی ولی تو داری راه خودت رو میری و در حالی که دشمنت درگیره اون نارنجکه و فکر میکنه اونجا داری تیر اندازی میکنی با خیال راحت میری و کارتو انجام میدی...اونها این طرح رو اجرایی نمی کنن فقط برای اجرایی کردنش تلاش می کنن و بعد ولش می کنن چون فقط میخوان حواسمونو از یه گندکاری بزرگتر پرت کنن با اجرایی شدن این طرح کشور در زمینه های زیادی عقب میفته(از جلمه علمی و تکنولوژی) و فقط به سقوط خودش کمک می کنه...یه نگاه بنداز؛کلی چیز هست که باید حواس مردم ازشون پرت بشه
اجازه بدید براتون پیش بکنم....در چند روز اول این طرح اینترنت ایران فلج میشه چون سرویس های داخلی توان پاسخ گویی به اون حجم از ترافیک رو ندارن،یه آخرالزمان اینترنتی(!) و تا مدت ها سرعت نت(داخلی) کند میشه چون تمام ملت از سرویس های داخلی استفاده می کنن!این اصلا عملی نیست!با این کار فقط کشور عقب میفته!اونها هرگز این رو عملی نمی کنن!
--------------------------------
با عملی شدن این طرح کشور برای روز ها دچار مشکلات زیادی میشه در زمینه سرویس دهی

هاینتس

کافرِ مُزلف | فاحشه
نام مرکز سمپاد
شهر
سال فارغ التحصیلی
0000
سخنان دیروز آقای خامنه ای در مراسم تنفیذ را شنیدید؟
بخشی از سخنان ایشان مربوط به کنترل فضای مجازی و جنگ روانی دشمن بود، اصولا درچنین جلسه مهمی حرف از فضای مجازی زدن جای تامل بسیار داره و به نظرم نشون میده هسته سخت قدرت در ایجاد خفقان و سانسور مصمم است و این تصمیم قطعی و فرای دولت ها و مجلس هاست.

صوراسرافيل

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
علامه حلى
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
0000
سخنان دیروز آقای خامنه ای در مراسم تنفیذ را شنیدید؟
بخشی از سخنان ایشان مربوط به کنترل فضای مجازی و جنگ روانی دشمن بود، اصولا درچنین جلسه مهمی حرف از فضای مجازی زدن جای تامل بسیار داره و به نظرم نشون میده هسته سخت قدرت در ایجاد خفقان و سانسور مصمم است و این تصمیم قطعی و فرای دولت ها و مجلس هاست.
بنظرت میتونست کار کس دیگه ای هم باشه؟تا الان مجلس چه تصمیم مستقلی گرفته که این دومیش باشه؟

....!...

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
........
شهر
.........
سال فارغ التحصیلی
0000
آنتی ویروس ها اپدیت نمیشن،برنامه نویس ها به تکنولوژی های جدید دسترسی پیدا نمی کنن......حتی اگه اجرایی بشه پشیمون میشن و جمعش می کنن...فکرشو بکن،آنتی ویروس ها اپدیت نشن بعد یه ویروس درست حسابی وارد کشور بشه....این شدنی نیست...

amir_

پوچه
کنکوری 1403
نام مرکز سمپاد
(: 0
شهر
:)
سال فارغ التحصیلی
1403
من هنوز درست متوجه نشدم چقدر با فیلتر شدن فرق داره؟ تا اونجایی که شنیدم گفتن کاهش پهنای باند! خب الان تغییری در عملکرد فیلترشکن‌ها هم ایجاد میشه؟ مثلا حالتی که فیلترشکن هم غیرقابل استفاده بشه؟
بله انگار که سرعت اینترنت اومده پایین اما نه برای همه سرور ها فقط برای اونایی که خودشونو تو ایرن ثبت نکردن و تو ایران حضور ندارن که شامل همه چی میشه انگار که همه اینترنت ها شده دایل اپ

نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
داراب
سال فارغ التحصیلی
1397
جدا ترسیدم\:
سرعت اینترنت رو اوردن پایین .
من همیشه نت همراه اولم استفاده میکردم .
اییییینقدر اومده پایین حتی خارج از خونه ، ک وای فای استفاده میکنم دیگه . خارج از خونه هم ک کلن نت استفاده نمیکنم خیییلی کم . برای خیلیا اینجوری شده .
جدا از اینستا تلگرام واتس اپ نمیشه حتی مثلن ی مقاله دانلود کرد نمیشه ی سرچ علمی کرد همه چیمون ب نت وابستست .
ولی شبکه داخلی شه ترجیح میدم نت استفاده نکنم پولمو هدر ندم تا اینکه از شبکه داخلی استفاده کنم ((:

whale

Parisienne moonlight
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1404
اتفاقا ما هم از وای‌فای استفاده میکنیم و سرعت نت به طرز اعصاب‌خوردکنی پایین اومده! حتی با تماس گرفتن با اپراتورم درست نشده
به این قضیه ربط داره آیا؟:-"

صوراسرافيل

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
علامه حلى
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
0000
من چنين مشكلى ندارم و بعيد ميدونم به صيانت ربطى داشته باشه.دكل هاى مخابرات اخيرا مشكلاتى پيدا كردن.

بالا