• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

غرغر کنکوری

هور

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
سیاه و سفید
سال فارغ التحصیلی
1397
دانشگاه
دانشکده معماری و شهرسازی تبریز
رشته دانشگاه
مهندسی معماری
ولی من اعتراض دارما!من منتظر کیک و آبمیوه بودم ولی به ما یه بیسکوییت خشک و آب معدنی دادن،قبول نیست:)):"

• شروع کننده موضوع
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ۲
شهر
کرج
سال فارغ التحصیلی
1401
مدال المپیاد
Physics
دانشگاه
SUT
رشته دانشگاه
Physics

هور

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
سیاه و سفید
سال فارغ التحصیلی
1397
دانشگاه
دانشکده معماری و شهرسازی تبریز
رشته دانشگاه
مهندسی معماری
نام مرکز سمپاد
.
شهر
.
سال فارغ التحصیلی
1401
دانشگاه
دانشگاه یزد
رشته دانشگاه
مهندسی مکانیک

الینا:)

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بابل
سال فارغ التحصیلی
1400
یا خیلی خوب دادم یا خیلی گند زدم:)) حقیقتش زیادی زدم:)) کمی پشیمونم ولی زدم دیگه، یه ماه دیگه ببینم چی میشه:)) آزمون عجیبی بود! اصن فکر نمیکنم کنکور دادم:))

نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
neverwhere
سال فارغ التحصیلی
1400
غرغرامو از سطح کنکور کات کردم اوردم اینجا

ولی خداییش نامردی بود...همه‌چیش نامردی بود...اون از لو رفتن سوالا سر صبحی!
اینم از وضعیت ناجور حوضه ها که سر هر دفترچه حداقل ۱۰ دقیقه تایمتو می‌گرفتن واسه امضا و اثر انگشت و صدبار میومدن بالاسرت هی صفحه‌ اول دفترچه رو باید بهشون نشون میدادی و پاسخنامه رو که ببینن امضا کردی و هی حرف می‌زدن!!!

ارزش یکسال درس خوندنم حس می‌کنم رفته زیرسوال... تلاش، علاقه، زحمت هیچی نباید توی ایران ارزش یا معنی داشته باشه! هیچی! توانایی مکیدن روح از بدن را دارند حتی😂😂😂
ته کار اینه می‌رم مترجمی می‌خونم و از صبح تا شب به بهونه‌ی اون می‌تونم کتاب بخونم و فیلم ببینم و تازه به‌خاطرش حقوق هم بگیرم هاها✌😌
امروز مامان-بابام بیشتر از من استرس داشتن😂😂😂 خیلی گناه دارن مامان‌باباها، کلا همه تو ایران گناه دارن... همه!
دیشبم از ساعت ۳ بیدارم ولی الان خوابم نمیاد! و تا صبح فحش می‌دادم به انواع و اقسام "آقا"هاشون و هی رویای اتیش زدشونو ترسیم می‌کردم...به هیچی هم کمتر از اتیش راضی نیستم قشنگ باید ذره ذره وجودشون عذاب بکشه!!!!

حالام می‌رم Patrick Melrose می‌بینم😌

نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1400
من حس میکنم یه غم بزرگ تالاپی افتاده تو دلم بعد جلسه. یجوری گند زدم که حتی شاید مجاز به انتخاب رشته نشم. آه مادرجان

نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
neverwhere
سال فارغ التحصیلی
1400
می‌دونین چی حرصمو درمیاره؟ اینکه یه ادم احمق ۱۰۰ ساله که هیچی حالیش نمیشه از شرایط کنکور الان(نه صرفا به‌خاطر ۱۰۰ سالگیش، بلکه به‌خاطر باقی موندن بر عقاید و طرزفکر و ایده‌های ۱۰۰ سال پیشش) بیاد نظر بده که: اگه یکی واقعا درست درس خونده باشه، چه صد نفر چه هزار نفر تقلب کنن اون بازهم جایگاه خودشو پیدا می‌کنه😌 با همچین قیافه‌ای!
خب آدمِ نا-حسابی! من جوابتو چی بدم؟؟؟؟؟؟
مطمئنم اگه کانورسیشن به سمت سهمیه سوق پیدا می‌کرد بازم می‌خواست یه همچین خزعبلاتی تقدیمم کنه!
واقعا نمی‌دونم چرا همچین کسایی تو زندگیم دارم!!!!!!!!!

ili

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
-
سال فارغ التحصیلی
1401
دانشگاه
حوزه علمیه قم
رشته دانشگاه
شیطان پرستیِ آنتوان لاوی(ص)
آی وانا کرای
لتس کیل ایچ آدر

ili

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
-
سال فارغ التحصیلی
1401
دانشگاه
حوزه علمیه قم
رشته دانشگاه
منی که می خواستم زبان بدم ولی امروز گفتم بیخیال من که دو رشته ای نمی تونم بکنم :

Mehrasa~

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بابل
سال فارغ التحصیلی
1401
خب بذارین منم از کنکورم بگم پریشب که خیلی استرس داشتم سرجمع سه ساعتم نخوابیدم هی از خواب میپریدم . درس که میخوندم اروم میشدم صبح قبل ازمونم پاشدم یه چندتا لغت ادبیاتو نگاه انداختم که استرسم کم شه فقط. دیگه رفتیم سرجلسه و متوجه شدم عههه دوستم دقیقا صندلیش کنار منه خب یه کم حرف زدیم اروم تر شدیم جفتمون . اون استرس گرفته بود که چرا دیگه استرس نداره از وقتی باهام حرف زده 😂 عمومی ها رو شروع کردیم با ارامش حل کردم ادبیاتو و دینیش برام سخت بود . رسیدیم دفترچه دو ریاضیش هم بد نبود اما امان از زیست😂🤦‍♀️ اصلا تیپ سوالا با سوالای کنکور هماهنگ نبوده انگار احساس غریبی میکردم وقتی سوالا رو حل میکردم . خیلی شک داشتم بیشتراشونو .نزده ها هم کم نبوده . فیزیک هم خوب بوده شیمی هم اگر چندموردی ها رو بی دقتی نکرده باشم خوب بوده .وقتی از ازمون اومدم بیرون حس میکردم خوب دادم با اینکه بعضی درسا خیلی سخت بود ولی هرچی بیشتر میگذره حس میکنم گند زدم حتی منفی زدم😂 تصحیح هم نمیکنم نمیخوام استرس بگیرم میذارم یهویی رتبه رو بگیرم سورپرایز شم😂

الینا:)

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بابل
سال فارغ التحصیلی
1400
زبان چوطو بود دوستان
نمیدونم کلا کنکور زبان چطوره ولی تجربه جالبی بود! تخصصی اش یه سری اصطلاحات داشت که تا به حال نشنیده بودم و ایده ای نداشتم چیه و حتی بعضی ها رو شانسی زدم:))
عمومی اش به طور اختصاصی دینی، شبیه آزمون دیروز بود! همونایی که دیروز نمیدونستم رو امروز هم نمیدونستم:D

ili

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
-
سال فارغ التحصیلی
1401
دانشگاه
حوزه علمیه قم
رشته دانشگاه
نمی‌دونم تاثیر داره یا نه اما اگه دوست داشتین امضا کنین
https://www.karzar.net/48098
کارزار درخواست برکناری رئیس سازمان سنجش
وای این کارزارا خدان جسجشججشجشجشج
ملت می خوان رییس سازمان سنجشو کنسل کننن سنحسحشجشججشجشجشج
ولی خب معمولا به نتیجه ای قرار نیست برسن

رنگین کمان

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ۲
شهر
اردبیل
سال فارغ التحصیلی
1400
وای این کارزارا خدان جسجشججشجشجشج
ملت می خوان رییس سازمان سنجشو کنسل کننن سنحسحشجشججشجشجشج
ولی خب معمولا به نتیجه ای قرار نیست برسن
همین که بیاد به تیتر اخبار و قضیه کمی رسانه‌ ای بشه هم خوبه ها

زار

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
.
شهر
.
سال فارغ التحصیلی
0
زبان چوطو بود دوستان
من عمومیو در حد همون دیروز بلد بودم و خب خیلیم تسلط نداشتم رو درسا ک بتونم دقیق بگم سطح چطور بود ولی بنظر یکم یاواش تر از تجربی اومد
اختصاصیم ۶۷ تا زدم و از اونجایی ک امیدم فقد به زبانه و تمایلیم به سمت کلیدا رفتن ندارم ایشالا که منفی نزدم💀

بالا