کنکور رفع اشکال درسی کنکوری‌های ۱۴۰۴

Ayeshe

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تربت جام
سال فارغ التحصیلی
1405
برای تست های مول لازمه حتما اون روش تناسب رو یادبگیریم برای سریع تر شدن کار یا همون روش کسر تبدیل اوکیه؟

نام مرکز سمپاد
علامه حلی ۱
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1403
تلگرام
اینستاگرام
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
1403
برای تست های مول لازمه حتما اون روش تناسب رو یادبگیریم برای سریع تر شدن کار یا همون روش کسر تبدیل اوکیه؟
کسر به نظر من بهتره چون وقتی چند تا عامل رو میدن دونه دونه می‌خوای برای هر کدوم تناسب بنویسی؟
اگه از این تناسب‌های جدولی بزرگ می‌کشی که عین همون کسرها که در هم ضرب میشه هست.

چه جالب :|

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
1403
من که با روش کسر تبدیل رفتم
راستش سر کنکور اصلا نرسیدم به مسائل فقط حفظیای راحتشو زدم ولی تو خونه که میزدم با کسر خیلی وقتمو نمی‌گرفت اگه میشه که اون روش تناسب کامل دستت بیاد که خیلیم راحته اتفاقا خیلی خوب میشه چون کلا راحت تره اگه کلا سوالا رو با اون روش حل کنی از الان تا کنکور دستت میاد کلا بهتره
فقط باید مول به ضریب رو بدست بیاری

Elsaest

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
هاگوارتز
شهر
Never land
سال فارغ التحصیلی
1403
من اوایل اصلا تناسب رو نمیفهمیدم و با کسر میرفتم ولی وقتی تناسب رو دیدم فهمیدم اصلا چیز سختی نداره هیچ بلکه یک مقدار خوبی هم سرعتم بهتر شد هم اینکه کمتر قاطی می‌کردم چون توی کسر اگه کامل نمی‌نوشتم مثلا یک مول ماده فلان اشتباه می‌کردم...

Ayeshe

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تربت جام
سال فارغ التحصیلی
1405
خیلی ممنونم از همه رفقا
من اوایل اصلا تناسب رو نمیفهمیدم و با کسر میرفتم ولی وقتی تناسب رو دیدم فهمیدم اصلا چیز سختی نداره هیچ بلکه یک مقدار خوبی هم سرعتم بهتر شد هم اینکه کمتر قاطی می‌کردم چون توی کسر اگه کامل نمی‌نوشتم مثلا یک مول ماده فلان اشتباه می‌کردم...
دقیقا منم در طول سال چون اولویت تست نبود یادش نگرفتم حالا هم نمیتونم بفهممش ولی بازم یادش میگیرم ممنون

Elsaest

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
هاگوارتز
شهر
Never land
سال فارغ التحصیلی
1403
خیلی ممنونم از همه رفقا

دقیقا منم در طول سال چون اولویت تست نبود یادش نگرفتم حالا هم نمیتونم بفهممش ولی بازم یادش میگیرم ممنون
هر سوالی درباره‌اش داشتی ازم بپرس اگه بلد باشم برات توضیح میدم... ببین فقط چند تا کسره که تو خیلی سبز جامع خیلی خلاصه و قشنگ توضیحش داده

Ayeshe

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تربت جام
سال فارغ التحصیلی
1405
هر سوالی درباره‌اش داشتی ازم بپرس اگه بلد باشم برات توضیح میدم... ببین فقط چند تا کسره که تو خیلی سبز جامع خیلی خلاصه و قشنگ توضیحش داده
خیلی سبز دهم؟
باشه حتما مرسی ازت♥️

Elsaest

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
هاگوارتز
شهر
Never land
سال فارغ التحصیلی
1403
خیلی سبز دهم؟
باشه حتما مرسی ازت♥️
نه من خیلی با خیلی سبز جامع سه پایه خوندمش... برای دهم و یازدهم الگو خوندم چون چیز دیگه‌ای رو حال نمی‌کردم... کاملا شخصیه...
خواهش میکنم عزیزم🩷

god of teasing

دلقک جدی
کنکوری 1404
نام مرکز سمپاد
تیمارستان فارابی
شهر
کلمه
سال فارغ التحصیلی
1404
میتونیم بگیم که بین دنده ای خارجی به این علت تیره تره که نیاز به انقباضش بیشتره؟ پس میوگلوبین بیشتری داره ؟
چرا تو شکل نای تو گفتار 1 یه ماهیچه اسکلتی انگار نشون داده تا صاف ؟ چطور ماهیچه ای بگیریمش؟

نام مرکز سمپاد
شهید دستغیب
شهر
شیراز
سال فارغ التحصیلی
1403
میتونیم بگیم که بین دنده ای خارجی به این علت تیره تره که نیاز به انقباضش بیشتره؟ پس میوگلوبین بیشتری داره ؟
چرا تو شکل نای تو گفتار 1 یه ماهیچه اسکلتی انگار نشون داده تا صاف ؟ چطور ماهیچه ای بگیریمش؟
سوال دومت
ماهیچه نای صاف هست

god of teasing

دلقک جدی
کنکوری 1404
نام مرکز سمپاد
تیمارستان فارابی
شهر
کلمه
سال فارغ التحصیلی
1404
سوال دومت
ماهیچه نای صاف هست
چرا تو این شکله این شکلیه پس
بعد فرهمندنیا میگفت اون چون اوایل نای رو نشون داده اسکلتیه ولی کلا صافه ، پس من صاف میگیرم مرسی.

god of teasing

دلقک جدی
کنکوری 1404
نام مرکز سمپاد
تیمارستان فارابی
شهر
کلمه
سال فارغ التحصیلی
1404
نه من خیلی با خیلی سبز جامع سه پایه خوندمش... برای دهم و یازدهم الگو خوندم چون چیز دیگه‌ای رو حال نمی‌کردم... کاملا شخصیه...
خواهش میکنم عزیزم🩷
یازدهم شیمی الگو انقد عدداش زشت بود من هیچی از استیکیومتری نمیفهمیدم:

نام مرکز سمپاد
شهید دستغیب
شهر
شیراز
سال فارغ التحصیلی
1403
چرا تو این شکله این شکلیه پس
بعد فرهمندنیا میگفت اون چون اوایل نای رو نشون داده اسکلتیه ولی کلا صافه ، پس من صاف میگیرم مرسی.
کتابه دیگه
کلا توی زیست به اینجور چیزا گیر ندین چون خیلی از تفکر طراح کنکور دور هست،وقتی آخر سال که سوالای کنکور رو حل کردی متوجه میشی

god of teasing

دلقک جدی
کنکوری 1404
نام مرکز سمپاد
تیمارستان فارابی
شهر
کلمه
سال فارغ التحصیلی
1404
کتابه دیگه
کلا توی زیست به اینجور چیزا گیر ندین چون خیلی از تفکر طراح کنکور دور هست،وقتی آخر سال که سوالای کنکور رو حل کردی متوجه میشی
چه کتابی به فکرش نزدیک تره ؟
من خودم اینطوری گیر نمیدادم فرهمندنیا خیلی ریزه راستش ، الان بخاطرش منم خیلی شکلارو سعی میکنم دقیق ببینم
iq میزنم جامع الان برای 1401 ، نزدیک هست به سطح فکر اون؟

نام مرکز سمپاد
شهید دستغیب
شهر
شیراز
سال فارغ التحصیلی
1403
چه کتابی به فکرش نزدیک تره ؟
من خودم اینطوری گیر نمیدادم فرهمندنیا خیلی ریزه راستش ، الان بخاطرش منم خیلی شکلارو سعی میکنم دقیق ببینم
iq میزنم جامع الان برای 1401 ، نزدیک هست به سطح فکر اون؟
IQ جامع من خودم چاپ ۱۴۰۲ رو داشتم و میتونم بهت بگم نزدیک ترین کتاب به کنکور هست
بهترین کتابی هست که میتونی بزنی برای زیست
و سمت نشر الگو هم نرو برای زیست به نظرم،کتاب خوبی نیست
کتاب فصل آزمون خیلی سبز هم خیلی خوبه اما اونو وقتی بزن که همه کارات تموم شده مثلا توی اسفند

فرهمند خیلی معلم خوبیه توی زیست،من خودمم با فرهمند کلاس برداشتم به حرفاش گوش کن :))

نام مرکز سمپاد
شهید دستغیب
شهر
شیراز
سال فارغ التحصیلی
1403
IQ جامع من خودم چاپ ۱۴۰۲ رو داشتم و میتونم بهت بگم نزدیک ترین کتاب به کنکور هست
بهترین کتابی هست که میتونی بزنی برای زیست
و سمت نشر الگو هم نرو برای زیست به نظرم،کتاب خوبی نیست
کتاب فصل آزمون خیلی سبز هم خیلی خوبه اما اونو وقتی بزن که همه کارات تموم شده مثلا توی اسفند

فرهمند خیلی معلم خوبیه توی زیست،من خودمم با فرهمند کلاس برداشتم به حرفاش گوش کن :))
البته منظورم آیکیو قرن جدید هست
همونی که زیستاز نوشتتش

god of teasing

دلقک جدی
کنکوری 1404
نام مرکز سمپاد
تیمارستان فارابی
شهر
کلمه
سال فارغ التحصیلی
1404

Elsaest

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
هاگوارتز
شهر
Never land
سال فارغ التحصیلی
1403
یازدهم شیمی الگو انقد عدداش زشت بود من هیچی از استیکیومتری نمیفهمیدم:
من شیمی ۱ و ۲ رو تا حدی با المپیاد دست و پا شکسته رفته بودم البته ولی برای شیمی ۳ همینطور حسی داشتم واقعا اسید و باز رو نمیفهمیدم چی می‌گفت...

بالا