کنکور مشاوره و برنامه ریزی برای کنکور ۱۴۰۴

azymandias

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
خداحافظ فرزانگان
شهر
تبریز
سال فارغ التحصیلی
1405
من نشستم امسال هر نکته ای که می فهمیدم رو نوشتم با اینکه بیشترشم کتاب نوشتم 5 تا دفتر 50 برگ و 2 تا دویست برگ کامل پر شده:)):)) برا زیست

god of teasing

دلقک جدی
کنکوری 1404
نام مرکز سمپاد
تیمارستان فارابی
شهر
کلمه
سال فارغ التحصیلی
1404
چرا جزوه میدن، pdf شون رو میذارن خودتون برید پرینت بگیرید یا از ماز مارکت سفارش میدید
(سفارش از ماز مارکت به صرفه نیست)
نه واقعا ، لایک به همون قیمت میتونم یه منبع جدید بخرم ، پرینتم نمیگیرم من ، از رو لپتاپ میخونم ،کلا جزوه موقع کلا بیشتر استفاده ام میشه حالا نمیدونم اوکیه این یا نه_

god of teasing

دلقک جدی
کنکوری 1404
نام مرکز سمپاد
تیمارستان فارابی
شهر
کلمه
سال فارغ التحصیلی
1404
من نشستم امسال هر نکته ای که می فهمیدم رو نوشتم با اینکه بیشترشم کتاب نوشتم 5 تا دفتر 50 برگ و 2 تا دویست برگ کامل پر شده:)):)) برا زیست
یکی از چیزایی که باید سعی کنی رعایت کنی تو نکته نوشتن اینه که یبار خونده باشی درس رو ، یه دستی به تست ها کشیده باشی در حدی که بدونی مثلا کتاب ایکس و ایگرگ و تو کدوم تست و چی توافق نظر ندارن، یا چی همش یادت میره؟ اون دفتر فکر کنم باید هفته ای دو سه بار مینیمم مطالبش رو بخش های مختلف رو بخونی و اصلا فلسفه پشت نکته نوشتن اینه که کمتر از درسنامه باشه و نکات کلیدی رو بگه ، باز این نظر منه.

…Again

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
اردبیل
سال فارغ التحصیلی
1403
شاید یکی از بزرگترین مشکلات من برای این قضیه مخصوصا نکته زیست تو کتاب اینه که خیلی شلخته میشه ، و همه خونده نمیشن پس، اما وقتی تو یه دفتر خاصی شروع کردم به نوشتن ، قبل هر بار تست زدن یدور تک تکشون رو میخونم و از دستم در نمیرن
میدونی سلیقه ای هست
من دهم این کارو کردم ولی همش این کتاب اون دفتر سیر و سلوک داشتم و از این بابت یکم اذیت میشدم
یازدهم و دوازدهم تو کتاب نوشتم اوکی بود ولی اواخر کنکور یه دفتر برداشته بودم نکات آزمون جامع ها رو توش مینوشتم چند روز مونده به کنکور اونارو مرور میکردم
اینارو گفتم که یه دید کلی داشته باشی

god of teasing

دلقک جدی
کنکوری 1404
نام مرکز سمپاد
تیمارستان فارابی
شهر
کلمه
سال فارغ التحصیلی
1404
میدونی سلیقه ای هست
من دهم این کارو کردم ولی همش این کتاب اون دفتر سیر و سلوک داشتم و از این بابت یکم اذیت میشدم
یازدهم و دوازدهم تو کتاب نوشتم اوکی بود ولی اواخر کنکور یه دفتر برداشته بودم نکات آزمون جامع ها رو توش مینوشتم چند روز مونده به کنکور اونارو مرور میکردم
اینارو گفتم که یه دید کلی داشته باشی
بله واقعا ممنونم ، واقعا نمیخوام یکدنده بنظر برسم ولی حس میکنم تسلطم رو نکات وقتی مرتب نوشتم تو دفتر برام بهتره
_البته من دست خط درشت و نامرتبی دارم اکثر اوقات ، مگه اینکه بخوام رو خط بنویسم ، اون موقع دقیقا برعکس ریز و مرتب میشه ، برای همین تو کتاب خیلی بد و شلوغ میشه کتاب ، زیاد باسلیقه نیستم

azymandias

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
خداحافظ فرزانگان
شهر
تبریز
سال فارغ التحصیلی
1405
یکی از چیزایی که باید سعی کنی رعایت کنی تو نکته نوشتن اینه که یبار خونده باشی درس رو ، یه دستی به تست ها کشیده باشی در حدی که بدونی مثلا کتاب ایکس و ایگرگ و تو کدوم تست و چی توافق نظر ندارن، یا چی همش یادت میره؟ اون دفتر فکر کنم باید هفته ای دو سه بار مینیمم مطالبش رو بخش های مختلف رو بخونی و اصلا فلسفه پشت نکته نوشتن اینه که کمتر از درسنامه باشه و نکات کلیدی رو بگه ، باز این نظر منه.
نه اتفاقا 3 ماه اول فقط تست زدم و درسارو خوندم(کل دهم رو ) و بعد شروع به نکته نوشتن کردم از اون همه دفتر هم فقط یه دویست برگ واقعا نکته های تاپ و خیلی خفنی بودن بیشتر به خاطر اینکه وقتی یه چیزی رو بنویسم بهتر ازچند بار خوندنه برای من و مدتی که تو ذهنم میمونه خیلی بیشتر از روخوانی هست

god of teasing

دلقک جدی
کنکوری 1404
نام مرکز سمپاد
تیمارستان فارابی
شهر
کلمه
سال فارغ التحصیلی
1404
نه اتفاقا 3 ماه اول فقط تست زدم و درسارو خوندم(کل دهم رو ) و بعد شروع به نکته نوشتن کردم از اون همه دفتر هم فقط یه دویست برگ واقعا نکته های تاپ و خیلی خفنی بودن بیشتر به خاطر اینکه وقتی یه چیزی رو بنویسم بهتر ازچند بار خوندنه برای من و مدتی که تو ذهنم میمونه خیلی بیشتر از روخوانی هست
داداش خود کتاب 100 و خورده ای صفحه اس ، خداوکیلی 450 صفحه از کجات برای دهم _ کل دهم رو میگی؟ یا فقط زیست؟ _
لایک کتاب جامع ای کیو کل پایه هارو جمع میکنه فکر نکنم به این عدد برسه ،باز میگفتی یازدهم من یذره قبول میکردم،دهم ؟ :)
باز موفق باشی خوشگله ، بهرحال روشته :

*100RA*

لنگر انداخته
کنکوری 1404
نام مرکز سمپاد
علامه طباطبایی
شهر
تبریز
سال فارغ التحصیلی
1404
اکثر دبیران کنکور جزوه هاشون رو طوری می‌نويسن تو بشینی سر کلاس و تدریس شون تا بتونی جزوه تو کامل کنی(یعنی جاخالی طور طراحی میکنن) و نکات خیلی مهم رو سر کلاس شون میگن
گفتم بستگی به سبک جزوه نوشتن دبیر داره
مثلا الان جزوه نو معلم شیمی مدرسمون رو باز کنی کلا جا خالیه باید تدریس کنه

Becoming

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
عضو کادر مدیریت
مدیر داخلی
نام مرکز سمپاد
Frz
شهر
Sari
سال فارغ التحصیلی
1398
رشته دانشگاه
دواسازی
شاید یکی از بزرگترین مشکلات من برای این قضیه مخصوصا نکته زیست تو کتاب اینه که خیلی شلخته میشه ، و همه خونده نمیشن پس، اما وقتی تو یه دفتر خاصی شروع کردم به نوشتن ، قبل هر بار تست زدن یدور تک تکشون رو میخونم و از دستم در نمیرن
میتونید سیمی کنید و هر صفحه یدونه برگه بذارید
اینجوری هم مرتبه هم جا کافی دارین

god of teasing

دلقک جدی
کنکوری 1404
نام مرکز سمپاد
تیمارستان فارابی
شهر
کلمه
سال فارغ التحصیلی
1404
میتونید سیمی کنید و هر صفحه یدونه برگه بذارید
اینجوری هم مرتبه هم جا کافی دارین
بله دیدم یسری دوستام اینکارو میکنن ، احتمالا یا همین کارو کنم یا دفتر

Amphetamin

🚶‍♂️
کنکوری 1404
نام مرکز سمپاد
شهید ناصری
شهر
بهبهان
سال فارغ التحصیلی
1404
سلام
بنظر شما شیمی مبتکران بهتره یا خیلی سبز؟!

و اینکه اگه واسه شروع دوتا منبع داشته باشیم خوبه؟ اینطوری که توی یه مبحث همزمان تستهای هردوتا رو بزنیم و با هم ببریمشون جلو واسه تثبیت درس.

azymandias

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
خداحافظ فرزانگان
شهر
تبریز
سال فارغ التحصیلی
1405
مبتکران شروعش با خودته پایانش با خدا
فکر نکنم بشه رسوند

~HADIS~

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
:)
شهر
...
سال فارغ التحصیلی
1401
رشته دانشگاه
پزشکی
سلام

و اینکه اگه واسه شروع دوتا منبع داشته باشیم خوبه؟ اینطوری که توی یه مبحث همزمان تستهای هردوتا رو بزنیم و با هم ببریمشون جلو واسه تثبیت درس.
مبتکران سطح بهتری داره
برای شروع یک منبع بهتره

نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان ۱ تهران
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1403
سلام

مبتکران واسه کسیه که ۱۰ام ۱۱ام شیمی خوبی داشته
خیلی سبز به نظرم بسته به شرایط منبع بهتریه

یه منبع بگیری ازش درست استفاده کنی سودش بیشتره

Elsaest

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
هاگوارتز
شهر
Never land
سال فارغ التحصیلی
1403
سلام

سلام من حقیقتا دهم و یازدهم نه با مبتکران نه با خیلی سبز جامع با هیچکدوم نساختم):
تابستون یازدهم به دوازدهم برای پایه الگو خوندم خوب بود واقعااا ولی برای دوازدهم اصلا حال نکردم اسید و باز رو میخواستم گریه کنم. برای دوازدهم جامع خیلی سبز خوندم.

*100RA*

لنگر انداخته
کنکوری 1404
نام مرکز سمپاد
علامه طباطبایی
شهر
تبریز
سال فارغ التحصیلی
1404
من یه اشتباهی کردم امسال دوتا آزمون رو باهم ثبتنام‌ کردم
ماز و گزینه دو
ماز برنامش جلوتر میره
ولی برنامه گزینه دو عقبه
باهم اوکی نمیشن
چیکار کنم؟

نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تبریز
سال فارغ التحصیلی
1400
مدال المپیاد
ایشالا دوران دانشجویی!
دانشگاه
تبریز
رشته دانشگاه
ژنتیک
من یه اشتباهی کردم امسال دوتا آزمون رو باهم ثبتنام‌ کردم
ماز و گزینه دو
ماز برنامش جلوتر میره
ولی برنامه گزینه دو عقبه
باهم اوکی نمیشن
چیکار کنم؟
سنگ بزرگ برداشتی.به نظرم اگه سطح درسیت قوی نیس با گزینه دو جلو بیا که کیفیت رو فدای کمیت نکنی ولی اگه میتونی بودجه ماز رو تو فاصله بین دو آزمونش برسونی و سطح درسیت هم اوکیه ، برنامه ماز رو الویت بزار.

god of teasing

دلقک جدی
کنکوری 1404
نام مرکز سمپاد
تیمارستان فارابی
شهر
کلمه
سال فارغ التحصیلی
1404
سنگ بزرگ برداشتی.به نظرم اگه سطح درسیت قوی نیس با گزینه دو جلو بیا که کیفیت رو فدای کمیت نکنی ولی اگه میتونی بودجه ماز رو تو فاصله بین دو آزمونش برسونی و سطح درسیت هم اوکیه ، ماز رو الویت بزار.
من قلمچی و ماز با هم برداشتم اشتباهه یعنی ؟ : ( چون پارسال با همین بودم

نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تبریز
سال فارغ التحصیلی
1400
مدال المپیاد
ایشالا دوران دانشجویی!
دانشگاه
تبریز
رشته دانشگاه
ژنتیک
اگه بودجه بندیشون همپوشانی داره هیچ اشکالی نداره. و اینکه اگه تو پارسال این روش رو امتحان کردی و نتیجه بخش بوده نیازی به نگرانی نیست.
بحث صدرا فرق داشت.

نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
1403
قلم‌چی‌ و ماز یکی بود بودجه‌شون پارسال.
فکر کنم فقط یکی دو تا آزمون یکم متفاوت شد که بازم اوکی بود.

بالا