کنکور سوالات غیردرسی کنکور۱۴۰۴

Ursula

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1و2
شهر
سنندج
سال فارغ التحصیلی
1400
رشته دانشگاه
دارو
دکتر نکویی یه مشاور تقریبا معروفیه

پکیج مشاوره اون 70 تومنه

مشاور خودم 60

موسسه مند که تقریبا کادر بدرد نخور حلی توش بودن 120!

و مشتریم دارنا

یعنی یسریا واقعا انقدر پول میدن

مشاور به نظرم الان منطقیش همون 1 1500 باید باشه دیگه خیلی دارن یسریا زیاد میگیرن
بابا خیلی نامردیه، من خودم سال دهم و یازدهمم مشاورم تک رقمی کشوری دو سال قبل تر بود ازم پولی نمی گرفت چون میدید خوب درس میخونم میخوام بگم واقعا خیلی پول و پول بازی شده، امسال من از بچه هام ۶۰۰ تومن ماهی میگرفتیم با بچه های تیممون/: خداشاهده وقتم میذاشتیما!

~HADIS~

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
:)
شهر
...
سال فارغ التحصیلی
1401
رشته دانشگاه
پزشکی

Asall

سبز قناری
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
کرمان
سال فارغ التحصیلی
1405
اگه دانش آموزا به یه سریا پول نمی‌دادن اونا هم اینقدر نمی‌گرفتن
موضوع اینه هر چقدرم قیمت بالا باشه بازم یه تعداد میان ازت مشاوره میگیرن ، خب مگه مریضه که بخواد کمترش کنه ؟

نام مرکز سمپاد
frzIV
شهر
thrn
سال فارغ التحصیلی
1403
اگر شما نتوانید با ویدیو دیدن چیزی یاد بگیرید و پول معلم نداشته باشید، برای مبحثی که نفهمیده و نیاز به تدریس دارید چه می‌کنید؟
جستجو و سرچ کردن زیاد برای معلم با قیمت مناسب

نام مرکز سمپاد
علامه حلی ۱
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1403
تلگرام
اینستاگرام
بابا

بابا خیلی نامردیه، من خودم سال دهم و یازدهمم مشاورم تک رقمی کشوری دو سال قبل تر بود ازم پولی نمی گرفت چون میدید خوب درس میخونم میخوام بگم واقعا خیلی پول و پول بازی شده، امسال من از بچه هام ۶۰۰ تومن ماهی میگرفتیم با بچه های تیممون/: خداشاهده وقتم میذاشتیما!
دمتون گرم حداقل فشار روی دانش آموز نمیذاشتید

god of teasing

دلقک جدی
کنکوری 1404
نام مرکز سمپاد
تیمارستان فارابی
شهر
کلمه
سال فارغ التحصیلی
1404
فکر کنم فقط منم که برای سال اینده کلا 9 تومن دادم و راضی ام انقدر از طرف:
پارسال هم خیلی خوب بود

نام مرکز سمپاد
علامه حلی ۱
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1403
تلگرام
اینستاگرام
فکر کنم فقط منم که برای سال اینده کلا 9 تومن دادم و راضی ام انقدر از طرف:
پارسال هم خیلی خوب بود
قدرشو بدون

ببین یه بخشیم به خودمون بر میگرده میخوایم از طرف بهره ببریم یا نه طرف مثلا 70 میده باز کار خودشو میکنه

*100RA*

لنگر انداخته
کنکوری 1404
نام مرکز سمپاد
شهید مدنی
شهر
تبریز
سال فارغ التحصیلی
1404
بابا

تو میاندوآب من یکیو میشناسم ۴۵ میلیون میخواد برا یه سال
تماما نقد
بعد جالبه یارو دبیر فیزیکه
اصلا از مشاوره سر در نمیاره
یه آموزشگاه باز کرده و پول پارو میکنه
من امسال قبولی هاشو میدیدم بهترین دانش آموزش دامپزشکی بابل قبول شده بود
احتمالا @Strawberry بشناستش

• شروع کننده موضوع
  • مدیر

Becoming

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
عضو کادر مدیریت
مدیر داخلی
نام مرکز سمپاد
Frz
شهر
Sari
سال فارغ التحصیلی
1398
رشته دانشگاه
دواسازی
دکتر نکویی یه مشاور تقریبا معروفیه

پکیج مشاوره اون 70 تومنه

مشاور خودم 60

موسسه مند که تقریبا کادر بدرد نخور حلی توش بودن 120!

و مشتریم دارنا

یعنی یسریا واقعا انقدر پول میدن

مشاور به نظرم الان منطقیش همون 1 1500 باید باشه دیگه خیلی دارن یسریا زیاد میگیرن
یا خدا!

چه جالب :|

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
1403
تماما نقد
بازم اون دبیر فیزیکه اینجا که هرچی دانشجو اخراجیه میاد مشاور میشه
مردمم صف میکشن براش

Ursula

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1و2
شهر
سنندج
سال فارغ التحصیلی
1400
رشته دانشگاه
دارو
تماما نقد
چه آدم بی وجدانی.. خدایی نمی دونم چی بگم خیلی نامردیه در حق کنکوری و خانواده ش که already این همه فشار روشونه.

• دابل‌لایک
امتیازات: Asall

*100RA*

لنگر انداخته
کنکوری 1404
نام مرکز سمپاد
شهید مدنی
شهر
تبریز
سال فارغ التحصیلی
1404
چه آدم بی وجدانی.. خدایی نمی دونم چی بگم خیلی نامردیه در حق کنکوری و خانواده ش که already این همه فشار روشونه.
دیگه اونایی که میرن پیش این آدما حقشونه بدون اینکه تحقیق کنن رفتن ، با تبلیغات و اینا رفتن اونجا
یارو یه پیج زده با کلی فالور یدونه هم دکتر گذاشته پشت اسمش در حالی که لیسانسه اونم فیزیک نه مشاوره تحصیلی

سبزکی

در حوالی میدان عشق
کنکوری 1404
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
شهریار
سال فارغ التحصیلی
1404
با نوسانی خوندن چه کنم؟

Artin...

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید اژه ای 1
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
1403
با نوسانی خوندن چه کنم؟
خیلی طبیعیه منم تا همون آخرا قبل از اینکه برسم به فقط آزمون زدن و سبک شدن کار، اینو داشتم که هر دو هفته دو سه روز خیلی کم یا صفر میخوندم. سعی کن کمش کنی اما بدون که اشکالی نداره که نره رو اعصابت
سعی کن با نظم پیش بری نه انگیزه. یعنی چه حوصله داری چه نداری خودتو مجبور کن از روی عادت درستو بخونی چون انگیزه میره و میاد. فقط به عنوان یه محرک به انگیزه نگاه کن که وقتی میاد سرعتتو بیشتر میکنه ولی وقتی نیست متوقف نمیشی

azymandias

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
خداحافظ فرزانگان
شهر
تبریز
سال فارغ التحصیلی
1405
درود من یه مشکل دارم و ممنون میشم که کمکم کنید
مشکل من با ریاضیه اینجوریه که تا پارسال بالاترین درصدم میشد 40 درصد و هر چه میخوندم بیشتر نمی رفت منم امسال منبعمو عوض کردم گفتم لابد اون سطحی بوده و آسون ( سه سطحی و آبی قلمچی رو داشتم) برای امسال این چند هفته نشستم آی کیو نردبام زدم و واقعا تو تست مشکلی نداشتم و شاید از 20 تا تست 2 3 تاشون نمی فهمیدم و قشنگم همشونو تحلیل می کردم اما وقتی میرسه به آزمون گند می زنم برای درسای دیگه اینجوری نیست پس فکر نکنم از استرس و اینا باشه
اینجوریه که خونه درصد می گیرم میشه 60 70 درصد اما آزمون چیزی حدود 10 20 درصد در میاد
چند تا آزمون مختلف هم شرکت کردم گفتم شاید از قلمچیه که این جوریه اما گزینه دو ماز قلمچی همشون تو ریاضی میمونم

god of teasing

دلقک جدی
کنکوری 1404
نام مرکز سمپاد
تیمارستان فارابی
شهر
کلمه
سال فارغ التحصیلی
1404
مشکل من با ریاضیه اینجوریه که تا پارسال بالاترین درصدم میشد 40 درصد و هر چه میخوندم بیشتر نمی رفت منم امسال منبعمو عوض کردم گفتم لابد اون سطحی بوده و آسون ( سه سطحی و آبی قلمچی رو داشتم) برای امسال این چند هفته نشستم آی کیو نردبام زدم و واقعا تو تست مشکلی نداشتم و شاید از 20 تا تست 2 3 تاشون نمی فهمیدم و قشنگم همشونو تحلیل می کردم اما وقتی میرسه به آزمون گند می زنم برای درسای دیگه اینجوری نیست پس فکر نکنم از استرس و اینا باشه
اینجوریه که خونه درصد می گیرم میشه 60 70 درصد اما آزمون چیزی حدود 10 20 درصد در میاد
چند تا آزمون مختلف هم شرکت کردم گفتم شاید از قلمچیه که این جوریه اما گزینه دو ماز قلمچی همشون تو ریاضی میمونم
زمان دار بزن ، شاید از خودت صرفا راه حل درست رو قبول میکنی و به جواب نمیرسی ، شاید ترتیب درسات تو دفترچه اوگی نیست؟
روم هم بیا.

…Again

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
اردبیل
سال فارغ التحصیلی
1403
سلام
این مشکل منم بود
پیشنهادم اینه آرشیو آزمون سالیانه های قلم چی و ماز و ...(هر چی آزمون متنوع تر بهتر) سال های گذشته رو داشته باشی بذاری جلوی خودت و اونارو مثله تست های کتاب‌ت حل کن
اگر جایی‌ش ابهام دار بود حتما بپرس

• شروع کننده موضوع
  • مدیر

Becoming

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
عضو کادر مدیریت
مدیر داخلی
نام مرکز سمپاد
Frz
شهر
Sari
سال فارغ التحصیلی
1398
رشته دانشگاه
دواسازی
بازم اون دبیر فیزیکه اینجا که هرچی دانشجو اخراجیه میاد مشاور میشه
مردمم صف میکشن براش
انتخاب مشاور مقوله خیلی مهمیه
من یه سری از همکلاسی‌هام که واقعا لای جزوه و کتاب باز نمی‌کنند می‌بینم مشاور شدن! یا یکی از بچه‌ها که همش دنبال دانشگاه و استادی هست که راحت نمره بده و تمام واحداش رو یجای متفاوت مهمانه، دیشب پیج مشاورش رو پیدا کردم! |: از موفقیت و تلاشگری خودش صحبت می‌کرد🚶🏻‍♀️
با نظرم اول از همه مهمه خودت بتونی روی خودت اثر بذاری

کله شق مهربون

MELM
کنکوری 1404
نام مرکز سمپاد
سمپاد
شهر
ناکجا
سال فارغ التحصیلی
1404
انتخاب مشاور مقوله خیلی مهمیه
من یه سری از همکلاسی‌هام که واقعا لای جزوه و کتاب باز نمی‌کنند می‌بینم مشاور شدن! یا یکی از بچه‌ها که همش دنبال دانشگاه و استادی هست که راحت نمره بده و تمام واحداش رو یجای متفاوت مهمانه، دیشب پیج مشاورش رو پیدا کردم! |: از موفقیت و تلاشگری خودش صحبت می‌کرد🚶🏻‍♀️
با نظرم اول از همه مهمه خودت بتونی روی خودت اثر بذاریه
همه زحمت کشن :))

بالا