کنکور سوالات غیردرسی کنکور۱۴۰۴

نام مرکز سمپاد
علامه حلی ۱
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1403
تلگرام
اینستاگرام
درود من یه مشکل دارم و ممنون میشم که کمکم کنید
مشکل من با ریاضیه اینجوریه که تا پارسال بالاترین درصدم میشد 40 درصد و هر چه میخوندم بیشتر نمی رفت منم امسال منبعمو عوض کردم گفتم لابد اون سطحی بوده و آسون ( سه سطحی و آبی قلمچی رو داشتم) برای امسال این چند هفته نشستم آی کیو نردبام زدم و واقعا تو تست مشکلی نداشتم و شاید از 20 تا تست 2 3 تاشون نمی فهمیدم و قشنگم همشونو تحلیل می کردم اما وقتی میرسه به آزمون گند می زنم برای درسای دیگه اینجوری نیست پس فکر نکنم از استرس و اینا باشه
اینجوریه که خونه درصد می گیرم میشه 60 70 درصد اما آزمون چیزی حدود 10 20 درصد در میاد
چند تا آزمون مختلف هم شرکت کردم گفتم شاید از قلمچیه که این جوریه اما گزینه دو ماز قلمچی همشون تو ریاضی میمونم
سلام

ببین یچیزی

اون 10 20 درصده ناشی از این هست که از 10 تا سوال 1 2 تا میزنی یا نه یهو 6 تا میزنی 3 تاش غلط در میاد چون دو تا معقوله جدا از هم هست

اگر کم میزنی خب سرعتت پایین هست و روش هایی که میزنی احتمالا تشریحی هست و توی تست شما مجازی هر زیرابی که دلت خواست بری

اگر زیاد میزنی غلطات زیاده ببین داری تو شرایط سخت و فشرده سوتی میدی ، چک کن نوع سوتیت چیه ، محاسباتیه یا بخشی از مسئله رو در نظر نمیگیری

سبزکی

در حوالی میدان عشق
کنکوری 1404
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
شهریار
سال فارغ التحصیلی
1404

سبزکی

در حوالی میدان عشق
کنکوری 1404
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
شهریار
سال فارغ التحصیلی
1404
خیلی طبیعیه منم تا همون آخرا قبل از اینکه برسم به فقط آزمون زدن و سبک شدن کار، اینو داشتم که هر دو هفته دو سه روز خیلی کم یا صفر میخوندم. سعی کن کمش کنی اما بدون که اشکالی نداره که نره رو اعصابت
سعی کن با نظم پیش بری نه انگیزه. یعنی چه حوصله داری چه نداری خودتو مجبور کن از روی عادت درستو بخونی چون انگیزه میره و میاد. فقط به عنوان یه محرک به انگیزه نگاه کن که وقتی میاد سرعتتو بیشتر میکنه ولی وقتی نیست متوقف نمیشی
ممنون

متین.

کاربر غیرحرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1403
درود من یه مشکل دارم و ممنون میشم که کمکم کنید
مشکل من با ریاضیه اینجوریه که تا پارسال بالاترین درصدم میشد 40 درصد و هر چه میخوندم بیشتر نمی رفت منم امسال منبعمو عوض کردم گفتم لابد اون سطحی بوده و آسون ( سه سطحی و آبی قلمچی رو داشتم) برای امسال این چند هفته نشستم آی کیو نردبام زدم و واقعا تو تست مشکلی نداشتم و شاید از 20 تا تست 2 3 تاشون نمی فهمیدم و قشنگم همشونو تحلیل می کردم اما وقتی میرسه به آزمون گند می زنم برای درسای دیگه اینجوری نیست پس فکر نکنم از استرس و اینا باشه
اینجوریه که خونه درصد می گیرم میشه 60 70 درصد اما آزمون چیزی حدود 10 20 درصد در میاد
چند تا آزمون مختلف هم شرکت کردم گفتم شاید از قلمچیه که این جوریه اما گزینه دو ماز قلمچی همشون تو ریاضی میمونم
یه مورد دیگه هم که باید بررسی کنی اینه که ببین آیا همون آزمون رو بعد از پایان وقت چند سوال‌ش رو می‌تونی حل کنی بدون درنظر گرفتن زمان. اگه اکثر سوالای اون آزمونی که ۲۰ درصد زدی رو بعدش می‌تونی حل کنی چالش تو مدیریت آزمون و زمانه.
اگر توی زمان اضافه بازم تعداد خیلی کمی حل کنی مشکل از دانش و ایناست.

نام مرکز سمپاد
علامه حلی ۱
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1403
تلگرام
اینستاگرام
خب ببین اگر اینطوری هستی

به نظرم بیا اون درس ها و اون کارایی که بیشتر دوستشون داری رو بذار اخر تایم و اخر هفته که کمتر اسیب ببینی از این موضوع

نظر من اینه اول انرژیت بالاست اون کارای دوست نداشتنی رو بکن بعد

god of teasing

دلقک جدی
کنکوری 1404
نام مرکز سمپاد
تیمارستان فارابی
شهر
کلمه
سال فارغ التحصیلی
1404
گایز اگه کسی هست دوازدهم تجربی که با فرهمندنیا کلاس برداشته و الان ازمون امروزش رو نمیخواد بخاطر ازمون ماز شرکت کنه ، بره شرکت کنه خدایی سخت نگرفته ، من یکی دو جلسه اخر رو هنوز ندیدم ولی اینا از دهم بیشتر بودن تا دوازدهم:
_اصلا نمیدونم چرا باید اطلاع رانی میکردم ، گاد می سوسک می_

Cooly

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان x
شهر
تبریز
سال فارغ التحصیلی
1405
بچه‌ها یه سوال
من توی ریاضی و شیمی(این دو تا رو خبر دارم فعلا) از همکلاسی هام نمرم بالاتره/مساویه. ولی فیزیک، ۱۸.۵ بودنش واقعا کارم رو خراب کرده...
من توی اون امتحان از لحاظ فیزیکی توی شرایط مناسبی نبودم و ماشین حساب هم یادم رفته بودم ببرم سر جلسه. برای همین نمرم بد شد. هرچند که انتظار زیر ۱۹ نداشتم...
الان این نمره چقدر قراره تاثیر داشته باشه؟ اختلاف ترازش با بچه‌هایی که ۲۰ و ۱۹.۷۵ گرفتن قراره در چه حدی باشه(رشته ریاضی دهم)؟ اگه بعد اعتراض هم نمرم اوکی نشد باید به فکر ترمیم باشم؟...

Asall

سبز قناری
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
کرمان
سال فارغ التحصیلی
1405
به طرز عجیبی بعد از پست بالایی استرس گرفتم !
برای اعتراض زدن فیزیک دودلم
اولاش کلا گفتم بیخیال نیم نمره
ولی الان میگم نکنه با اعتراض بتونم نیم نمره رو بگیرم
بعد مطمئن هم نیستم آخه
چون ۵ تا سوال اخرو توی ربع ساعت نوشتم میترسم شاید یه چیز ریزی جا گذاشتم که برای همون کم کردن
ولی ازونورم فکر نکنم چیز خاصی باشه
اصلا ایشششش

Cooly

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان x
شهر
تبریز
سال فارغ التحصیلی
1405
به طرز عجیبی بعد از پست بالایی استرس گرفتم !
برای اعتراض زدن فیزیک دودلم
اولاش کلا گفتم بیخیال نیم نمره
ولی الان میگم نکنه با اعتراض بتونم نیم نمره رو بگیرم
بعد مطمئن هم نیستم آخه
چون ۵ تا سوال اخرو توی ربع ساعت نوشتم میترسم شاید یه چیز ریزی جا گذاشتم که برای همون کم کردن
ولی ازونورم فکر نکنم چیز خاصی باشه
اصلا ایشششش
میدونی چیه؟ من فصل ۴ حفظیاتش رو لنگ بودم. سر همین هم نیم نمره کامل توی سوال پاسخ بلند از دست دادم. ولی بقیه ورقه رو من سه بار چک کردم. تنها احتمالی که میتونم بدم اینه که سوال فشار رو اینور اونور شده باشه ولی بازم اون فوقش میشد نیم نمره...
(من فیزیکو چک نکردم. چون هر بار که توی امتحانا غلطم مشخص میشد اعصابم خیلی‌ خراب میشد)...

• لایک
امتیازات: Asall

Asall

سبز قناری
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
کرمان
سال فارغ التحصیلی
1405
ولی بنظرم ارزش ترمیم کردن نداره
دهم کلا ده درصد تاثیر داره
حالا فیزیکش چقدره
.
یعنی بنظرم اینکه تمرکز کنیم یازدهم بیست بگیرم مهم تر از اینه که اون وسط بیایم دهم رو هم بدیم

*100RA*

لنگر انداخته
کنکوری 1404
نام مرکز سمپاد
شهید مدنی
شهر
تبریز
سال فارغ التحصیلی
1404
دوستان یه چیز مهم
کتاب زمین شناسی امسال مثل اینکه یه مقدار مطالب اضافه شده بهش و سخت تر از قبل شده
اگه کسی امسال بخواد زمین شناسی رو ترمیم بزنه با کتاب جدید که سخت تره امتحان میده ولی امسال کنکور بده با کتاب قدیمه
میدونم میدونستید ولی به روم نیارید

نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
میاندوآب
سال فارغ التحصیلی
1402
تو میاندوآب من یکیو میشناسم ۴۵ میلیون میخواد برا یه سال
تماما نقد
بعد جالبه یارو دبیر فیزیکه
اصلا از مشاوره سر در نمیاره
یه آموزشگاه باز کرده و پول پارو میکنه
من امسال قبولی هاشو میدیدم بهترین دانش آموزش دامپزشکی بابل قبول شده بود
احتمالا @Strawberry بشناستش
اره اصلا به درد نمیخوره، از شاگرد هاش هر کی قبول شده( مبین جنگی مثلا) خودش زرنگ،درس خون و با دیسپیلن بوده و حالا چون اقا از شاگرد های ایشون بوده بعدی قبولی‌اش،معروف تر هم شده ولی مفت نمی ارزه.

Raha~

کاربر فعال
کنکوری 1404
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1404
نتایج اعتراضات یازدهم هنوز نیومده؟

Yasna1385

کاربر نیمه‌فعال
کنکوری 1404
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین ۲ (نژاد ستاری)
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
1404
سلام
لطفا راهنمایی کنید
چجوری تایم گوشی رو کم کنم؟ خیلی روی تمرکزم تاثیر داره و کنار گذاشتنش برام سخته

Elsaest

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
هاگوارتز
شهر
Never land
سال فارغ التحصیلی
1403
سلام
لطفا راهنمایی کنید
سلام عزیزم قدم اول تصمیم گیریه که از اونجایی که خودت متوجه هستی داره وقتت رو می‌گیره باید به این فکر کنی انگار کنکور یه دویِ ماراتنه و گوشی داشتن مثل پوشیدن کفش پاشنه بلنده و باعث می‌شه از رقیبات آرومتر بدویی، بعد از اینکه به تصمیم رسیدی حالا ممکنه یکم push نیاز داشته باشی که میتونی اپ های کنترل زمان دانلود کنی مثل your hour یا quality time یا اپ های دیگه... بعد اینکه اگه نیاز ضروری نداری کلا بذارش کنار و مثلا کانال های ضروری اگه هست روی تلفن اولیا بریز... و اگه بهونه ات تماس تلفنیه میتونی از این گوشی دکمه ای ها بگیری جوابه... موفق باشیی

…Again

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
اردبیل
سال فارغ التحصیلی
1403
سلام
لطفا راهنمایی کنید
سلام