دیسکوگرافی [سری ششم]

Miniall

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
.
سال فارغ التحصیلی
1405
مدال المپیاد
قسمت نشد شرکت کنم :(
شاید هنوز زود باشه ولی دلم میخواست اینو منم بنویسم :))
اسم : از اسمم خوشم نمیاد ولی ملی صدام کنین :*)

اگه بخوای خودتو کنی چجوری توصیف می‌کنی: پرحرف، پر سر و صدا، هیجانی

• سه تا کلمه‌ای که فکر می‌کنی بقیه باهاش توصیفت می‌کنن: احساساتی، الکی خوشحال، رک (چرا؟ نمیدونم!)

• اولین خاطره‌ای که از کودکیت تو ذهنته: یکیش که الان خیلی واضحه برام وقتیه که دایی مامانم از کانادا اومده بود و بهم شکلات خارجی داد گفت اینا قدرت جادویی داره :))

• فراموش نشدنی‌ترین خاطره‌ی زندگیت: وای زیادننن خیلی زیاد. ولی خب شاید اون شب که خاله و شوهرش و دایی مهدی اینا اومده بودن و من با عشششق چایی می‌بردم براشون و خاله رو بوس کردم که برام لاک خریده بود و تلاش میکردم تا حد ممکن دست به سیاه و سفید نزنن

• چه ویژگی خوب یا بدی داری که بقیه درموردت نمی‌دونن: خوب اینکه من خیلی اهمیت میدم آدمای مورد علاقم خوشحال باشن و در آرامش کامل و بد اینکه راحت میتونم آدمی که میبینم نمیخوامش رو از زندگیم پاک کنم

• تعریفت از زندگی: یه بار یه ادم عاقلی بهم گفت زندگی یه تاریخ تولده و یه تاریخ مرگ. وسطشم یه سری اتفاقا میوفته که آخرش یه خط میشه بین دوتا تاریخ =)

• تعریفت از دوست داشتن و دوست داشته شدن: ایشالا عاشق شدم میام میگم :-"

• خودت رو زیر لیبل خاصی قرار می‌دی؟ اگه آره چی: نه ولی مامانم میگه خیلی صدات بلنده جیغ جیغ میکنی

• اگه بخوای زندگیت رو به چند برهه تقسیم کنی بر چه اساسیه: بعد و قبل 8 سالگی. اتفاقایی اون سال افتاد و چیزایی فهمیدم که نباید می‌فهمیدم. دوران سختی بود که هیچکس حوصله منو نداشت و خودم با خودم بودم و چیزایی که فهمیده بودم
بعدش با الف اشنا شدم 12 سالگی و اون منو به زندگی برگردوند :') وگرنه من همون سال تصميم داشتم خودمو تموم کنم

• تا به حال تصمیم گرفتی برخلاف جریان زندگی شنا کنی؟ اگه آره، کجا و چرا: 13 سالگی یهو تصميم گرفتم بر خلاف کل کلاس که رویاهای نوجوانانه داشتن من 2 سال گشتم دنبال معنای زندگی.با آدمایی حرف زدم که شاید نباید و چیزایی خوندم که افتخار نمیکنم اون سال ها اونا رو خوندم و بعد خیام بهم فهموند زندگی یعنی پوچی. من پوچ گرایی هدایت و خیام رو متفاوت دیدم و از پوچ گرایی خیام خوشم اومد. مثل باد هوا. و بعد ع بهم حرفی زد که زندگیم عوض شد

• جایگاه فعلی خودت تو مسیر زندگی رو کوتاه توصیف کن: دانش آموز نچندان موفق رشته ریاضی با رؤیای آهنگسازی و جامعه شناس شدن

• ترسی که ممکنه مانع از ادامه دادن مسیرت شه: رفتن به دانشگاه به قصد ادامه دادن ریاضی

• چی باعث می‌شه تو روزهای سخت دوام بیاری: قولی که به الف دادم

• با فکر کردن به چه چیزی احساس سبکی و آرامش می‌کنی: ساختن مزرعه رویایی با الف

• از انجام دادن چه کارهایی لذت می‌بری: نوشتن های بدون سر و ته که بهشون میگم "بداهیات"

• تفریح موردعلاقه‌ات: وقت گذروندن با مامان‌بزرگم الاهی قربونش برممم

• کتاب، فیلم، موسیقی و شعر موردعلاقه‌ات:
کتاب: دارالمجانین
فیلم: نمیبینم خیلی ولی آخرین فیلمی که دیدم رو دوست داشتم "legend 2015"
موسیقی: بوی جوی مولیان بنان
شعر: پیر ما گفت خطا بر قلم صنع نرفت

• به چه هنری می‌پردازی یا دوست داری بپردازی: موسیقی 😁 خیلی دوست دارم فرش بافی یاد بگیرم

• کلکسیون جمع‌آوری می‌کنی؟ اگه آره کلکسیون چی: بله بله کلکسیون برگ :))
• از نظر خودت چه رنگی‌ای: رنگ مورد علاقم زرده ولی خودمو نارنجی میبینم

• وجه ترسناکت چه شکلیه: داد میزنم

• دوست داری چه هدیه‌ای بگیری و متقابلا دوست داری چه هدیه‌ای به بقیه بدی: خیلی دوست دارم یکی بهم گل آفتابگردون و همچنین یه کیسه حنا هندی :)) بده خودمم خیلی خوشم میاد چیزای کوچولو کادو بدم

• پنج تا از کاربرهایی که وایب خوبی ازشون می‌گیری رو تگ کن و یه جمله درموردشون بگو: توروخدا یادم بدید چجوری تگ کنم تگ نمیشههه

• اولین چیزی که تو برخورد با آدم‌ها توجهت رو جلب می‌کنه چیه: نحوه نگاهشون

• چه تایپ آدم‌هایی رو نمی‌تونی تحمل کنی: وای آدمای ادایی

• یه جمله به خود گذشته و آینده‌ات بگو: ببخشید ولی ما نتونستیم اونو ببخشیم
آینده : بخدا خفففت میکنن اگه جامعه شناس نشی زنننن

• بزرگترین آرزویی که دوست داری تا 5 سال آینده بهش برسی: جامعه شناسی بخونم و موسیقی بسازم

• به نظرت ده سال دیگه کجایی: رفتم پیش الف داریم چایی میخوریم احتمالا سر از روزنامه نگاری در آوردم و اه در بساط ندارم

• دوست داری آدم‌ها چطوری ازت یاد کنن: حامی و خوشحال

• سمپادیا و تاثیرش تو زندگیت: یه جایی با آدمای مهربون که پرحرفی منو سرزنش نمیکنن عاشقتونممممم :'')

نام مرکز سمپاد
frzIV
شهر
thrn
سال فارغ التحصیلی
1403
• اسم: سارا
• اگه بخوای خودت رو تو یک تا دو جمله به کسی معرفی کنی چجوری توصیف می‌کنی: حقیقتا فکر نمیکنم تو یکی دو تا جمله بگنجم
• سه تا کلمه‌ای که فکر می‌کنی بقیه باهاش توصیفت می‌کنن: (متاسفانه) ساکت و درونگرا ، شاید از نظر بعضی ها خلاق و باهوش
• اولین خاطره‌ای که از کودکیت تو ذهنته: مجموعه ای از خاطرات محو و دوست داشتنی از مهدکودکم
• فراموش نشدنی‌ترین خاطره‌ی زندگیت: یادگرفتن دوچرخه سواری در 17 سالگی و همزمان با آغاز سال کنکور!! + یه روز خیلی معمولی انقلاب گردی با مامانم به هدف خریدن کتاب برای کنکور که به طور خیلی جالبی به شدت برام دلنشین بود
• چه ویژگی خوب یا بدی داری که بقیه درموردت نمی‌دونن: ویژگی خوب اینکه خیلی منعطفم و از هر تغییر و شرایط جدیدی استقبال میکنم ، ویژگی بد اینکه گاها خیلی سریع و به شدت وابسته میشم
• تعریفت از زندگی: احساس میکنم برای جواب دادن به این به اندازه کافی پخته و با تجربه نیستم ، فقط میتونم تا اینجا بگم که از غیرمنتظره بودنش خیلی لذت میبرم (گاها هم خیلی رنج میبرم)
• تعریفت از دوست داشتن و دوست داشته شدن: قطعا برای جواب دادن به این یکی هم تجربه کافی ندارم ، به نظرم میاد که دوست داشتن کاریه که اکثر انسان ها اگر بخوان میتونن در اون فوق العاده عالی عمل کنن ، ولی این خواستن به ندرت اتفاق میفته
• خودت رو زیر لیبل خاصی قرار می‌دی؟ اگه آره چی: نه ، دوست ندارم تحت لیبل خاصی باشم چون به نظرم لیبل ها یه وجه از محدودیت هستن و من از هر نوع محدودیتی متنفرم
• اگه بخوای زندگیت رو به چند برهه تقسیم کنی بر چه اساسیه: قبل از دبیرستان ، سال های دبیرستان و بعد از آن
• تا به حال تصمیم گرفتی برخلاف جریان زندگی شنا کنی؟ اگه آره، کجا و چرا: خیلی جاها و موقع ها سعی کردم و نمیدونم تا چه حد موفق شدم ، دلیلش هم اینه که حقیقتا از این کار لذت میبرم
• جایگاه فعلی خودت تو مسیر زندگی رو کوتاه توصیف کن: پنجاه درصد آرزوهای محقق شده، بیست و پنج درصد آرزوهای بر باد رفته (و جایگزین شده) و بیست و پنج درصد دستاوردهای غیرمنتظره و شگفت انگیز زندگی : به طور کلی به نظر خودم رضایتبخش
• ترسی که ممکنه مانع از ادامه دادن مسیرت شه: بهترین و کامل ترین نبودن ، تنها شدن
• چی باعث می‌شه تو روزهای سخت دوام بیاری: یادآوری اینکه وقتی موفق بشم چقدر مامانم خوشحال میشه ، و اینکه الان از خود کوچکترم به خاطر بعضی کارها خیلی سپاسگزارم پس اگه دوام بیارم بعدا از خود الانم تشکر خواهم کرد
• با فکر کردن به چه چیزی احساس سبکی و آرامش می‌کنی: مجموعه ای از خاطرات و حرف های کوچیک ولی عمیقا دوست داشتنی :‌)
• از انجام دادن چه کارهایی لذت می‌بری: حرف زدن طولانی مدت با مامانم ، موسیقی ، سفر کردن ، یاد گرفتن زبان های جدید و آشنا شدن با فرهنگ هاشون و البته در تماس بودن با فرهنگ خودم
• تفریح موردعلاقه‌ات: کتاب خوندن ، فیلم دیدن ، انقلاب گردی
کتاب: مسیحای تلماسه
فیلم: pulp fiction
موسیقی: نمیتونم یدونه انتخاب کنم پس top 3 انتخاب کردم ( fuo - shahin najafi , la parole lontane - måneskin , idemo do hodnika - buč kesidi )
شعر: متاسفانه خیلی اهل شعر نیستم فقط از این غزل بسیار لذت میبرم
• سه تا از بهترین و خاطره‌انگیزترین عکس‌هایی که گرفتی: خیلی اهل عکاسی نیستم
18-10-23-172039sara-ghafoori.jpg

این عکس برام خیلی خاطره انگیزه چون چند سال پیش توی یه مسابقه مربوط به کتاب با این عکس نفر سوم شدم
• به چه هنری می‌پردازی یا دوست داری بپردازی: دوست دارم نقاشی رو حرفه ای ادامه بدم ... و موسیقی رو شروع کنم *اشک
• از نظر خودت چه رنگی‌ای: لیمویی
• گیلتی پلژرت چیه: استاک کردن
• وجه ترسناکت چه شکلیه: در این مورد خیلی مطمئن نیستم چون روی عصبانیم به ندرت غلبه پیدا میکنه ... که شاید شامل تلخ صحبت کردن و ایگنور کردن باشه
• دوست داری چه هدیه‌ای بگیری و متقابلا دوست داری چه هدیه‌ای به بقیه بدی: بستگی به هدیه دهنده یا گیرنده داره ، اگه فرد نزدیکی باشه دوست دارم هدیه شخصی سازی شده و منحصر به فرد باشه و ترجیحا یادآور خاطره خاصی باشه ؛ اگه خیلی صمیمی نباشه پول!
• پنج تا از کاربرهایی که وایب خوبی ازشون می‌گیری رو تگ کن و یه جمله درموردشون بگو:
@hypnos قلم فوق العاده زیبا ، صدای زیبا ، کلا بهترین آدم برای توصیف وایب خوب
@Miniall باید یه لطفی در حق بشریت بکنه و نویسنده بشه
@Krypton کلا وایب خوب و دوست داشتنی و از جالب ترین مردمی که در فضای مجازی دیدم
@...Again و @Elsaest صحبت کردن باهاشون رو خیلی دوست دارم و منتظرم دوباره فرصتی برای این کار پیش بیاد :‌)

• اولین چیزی که تو برخورد با آدم‌ها توجهت رو جلب می‌کنه چیه: چشم ها ، لحن صحبت کردن
• چه تایپ آدم‌هایی رو نمی‌تونی تحمل کنی: افراد تک بعدی به خصوص تک بعدی در مورد درس و علم و فلان ، کسایی که زیاد غر میزنن
• یه جمله به خود گذشته و آینده‌ات بگو: صبر داشته باش!
• بزرگترین آرزویی که دوست داری تا 5 سال آینده بهش برسی: اینکه زبان هایی که بلدم از 2 تا و نصفی به حداقل 5 یا 6 تا برسه ، شغلی که دوست دارم داشته باشم و یه آرزوی شخصی
• به نظرت ده سال دیگه کجایی: آرزوم اینه که زندگیم بر مبنای سفر باشه ، پس دوست دارم ده سال دیگه هم در حال گشت و گذار توی یه قسمت دنیا باشم ... از اونجا که احتمالا اون موقع اولین سال های شروع سفرم باشه ، پس ترجیحا یه کشور آمریکای جنوبی :‌)
• دوست داری آدم‌ها چطوری ازت یاد کنن: به عنوان یه همنشین خوب که از زمانی که باهاش گذروندن لذت بردن
• سمپادیا و تاثیرش تو زندگیت: نمیدونم حقیقتا ، من مثل هر قسمت دیگه فضای مجازی ، منتها محدود به موضوعات درسی و تحصیلی میبینمش (شاید خیلی طرز فکر درستی نباشه در موردش) به همین دلیل فکر نمیکنم تاثیر خاصی داشته باشه تو زندگیم

Alif

پرتلاش خسته نژاد
نام مرکز سمپاد
حلی 10
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1406
• اسم: علی
• اگه بخوای خودت رو تو یک تا دو جمله به کسی معرفی کنی چجوری توصیف می‌کنی: یک عدد مازوخیسمی
• سه تا کلمه‌ای که فکر می‌کنی بقیه باهاش توصیفت می‌کنن: باهوش ، منزوی ، شوخ
• اولین خاطره‌ای که از کودکیت تو ذهنته: شام خوردن در عروسی یکی از فامیل
• فراموش نشدنی‌ترین خاطره‌ی زندگیت: والا هیچی
• چه ویژگی خوب یا بدی داری که بقیه درموردت نمی‌دونن: تا حالا به هیچ کس در واقعیت حرفی با مضمون توهین آمیز هم نزدم ولی توی ذهنم ....
• تعریفت از زندگی: بازه زمانی که روی بدن کنترل داریم
• تعریفت از دوست داشتن و دوست داشته شدن: داشتن حس اهمیت
• خودت رو زیر لیبل خاصی قرار می‌دی؟ اگه آره چی: نه
• اگه بخوای زندگیت رو به چند برهه تقسیم کنی بر چه اساسیه: قبل یازده سالگی و بعد یازده سالگی (بلوغ فکری)
• تا به حال تصمیم گرفتی برخلاف جریان زندگی شنا کنی؟ اگه آره، کجا و چرا: نه
• جایگاه فعلی خودت تو مسیر زندگی رو کوتاه توصیف کن: درس
• ترسی که ممکنه مانع از ادامه دادن مسیرت شه: درس
• چی باعث می‌شه تو روزهای سخت دوام بیاری: جبر
• با فکر کردن به چه چیزی احساس سبکی و آرامش می‌کنی: تصور موفقیت
• از انجام دادن چه کارهایی لذت می‌بری: کتاب خواندن
• تفریح موردعلاقه‌ات: کتاب خواندن
کتاب: مردی به نام اوه
فیلم: بازی تاج و تخت
موسیقی: سمفونی 5 بتهوون
شعر: دیوان پروین اعتصامی
• سه تا از بهترین و خاطره‌انگیزترین عکس‌هایی که گرفتی: اهل عکس نیستم
• به چه هنری می‌پردازی یا دوست داری بپردازی: گرافیک دیجیتال
• کلکسیون جمع‌آوری می‌کنی؟ اگه آره کلکسیون چی: نه
• از نظر خودت چه رنگی‌ای: بنفش
• گیلتی پلژرت چیه: رپ
• وجه ترسناکت چه شکلیه: ترسناکه
• دوست داری چه هدیه‌ای بگیری و متقابلا دوست داری چه هدیه‌ای به بقیه بدی: کتاب
• پنج تا از کاربرهایی که وایب خوبی ازشون می‌گیری رو تگ کن و یه جمله درموردشون بگو: کسی رو نمیشناسم
• اولین چیزی که تو برخورد با آدم‌ها توجهت رو جلب می‌کنه چیه: خب اولین چیز ظاهره
• چه تایپ آدم‌هایی رو نمی‌تونی تحمل کنی: مغرور و پرحرف
• یه جمله به خود گذشته و آینده‌ات بگو: تلاش کن
• بزرگترین آرزویی که دوست داری تا 5 سال آینده بهش برسی: طلای المپیاد ، اپلای
• به نظرت ده سال دیگه کجایی: در حال کار در ناسا (اعتماد به سقف)
• دوست داری آدم‌ها چطوری ازت یاد کنن: زیاد برام مهم نیست
• سمپادیا و تاثیرش تو زندگیت: تا حالا به چز چند تا راهنمایی هیچی
• حداکثر سه تا سوال که اینجا نبوده ولی دوست داشتی جواب بدی رو به سلیقه‌ی خودت بنویس و جواب بده:
1: حالت خوبه ؟ نه
2: چرا اینقدر مضخرف سوالاتو جواب دادی؟ خستم ، افسردم
3: به نظرت آدم موفقی میشی ؟ نمیدونم

نام مرکز سمپاد
پادگان فرزانگان شعبه نمنمنه
شهر
تبریز
سال فارغ التحصیلی
1406
مدال المپیاد
طلای المپیاد خواب
دچار شرمم فکر نمیکنم کسی بخونه 😂

• اسم: هستی
• سن: تو حساب کردنش مشکل دارم ولی فکر کنم ۱۵ سال و ۷ ماهمه : )
• اگه بخوای خودت رو تو یک تا دو جمله به کسی معرفی کنی چجوری توصیف می‌کنی: بیشتر اوقات نمیدونم دارم چیکار می کنم و چی میگم
• سه تا کلمه‌ای که فکر می‌کنی بقیه باهاش توصیفت می‌کنن: دمدمی مزاج-خاکی- گاهی اوقات رومخ (نمیدونم)
• اولین خاطره‌ای که از کودکیت تو ذهنته: ۵ یا چهار سالم بود موهای روی کلم ریشه شون ضعیف بود و بابام موهامو کلا زد بعد یکی دوماه انقدر مو در اورده بودم جلو اینه میرفتم میگفتم چه خوشگل شدم خدایا
• فراموش نشدنی‌ترین خاطره‌ی زندگیت: روز آخر راهنمایی .و تولدم پارسال
• چه ویژگی خوب یا بدی داری که بقیه درموردت نمی‌دونن: تمرکزم به شدت پایینه و گاهی اوقات وقتی نیاز به کمک دارم کمک نمی گیرم از کسی به خاطر غرور و اینا نیست بیشتر حس امنیت نمی کنم یا خجالت می کشم
• تعریفت از زندگی: فکر میکنم تجربه کافی ندارم برای جواب دادن ولی فکر کنم زندگی ترکیب زمان و مرگ باشه شایدم گاهی اوقات اصلا لازم نیست به دنبال تعریفی براش بود
• تعریفت از دوست داشتن و دوست داشته شدن: فکر میکنم برای ادامه دادن همه نیاز دارن به یک چیزی عشق بدن و عشق دریافت کنند و از راه های متفاوتی اون رو تامین می کنند دوست-خانواده اطرافیان هنر شغلشون و خیلی چیز های دیگه
• خودت رو زیر لیبل خاصی قرار می‌دی؟ اگه آره چی: به شدت حواس پرت
• اگه بخوای زندگیت رو به چند برهه تقسیم کنی بر چه اساسیه: از اول تا ششم و از هفتم تا امسال
• تا به حال تصمیم گرفتی برخلاف جریان زندگی شنا کنی؟ اگه آره، کجا و چرا: یه جاهایی که نباید واسه خودم خیلی چیز ها رو سخت گرفتم و به یه سری چیز ها خیلی فکر کردم چون به شدت فکر می کردم در اشتباهم و همین الان هم اینطوریه هنوز به هیچ نتیجه ای نرسیدم
• جایگاه فعلی خودت تو مسیر زندگی رو کوتاه توصیف کن: یه نوجوون عادی سردرگم
• ترسی که ممکنه مانع از ادامه دادن مسیرت شه: نا امید کردن کسایی که بهم ایمان دارن
• چی باعث می‌شه تو روزهای سخت دوام بیاری: خوشحالی مامان و بابام
• با فکر کردن به چه چیزی احساس سبکی و آرامش می‌کنی: اینکه یکسری چیز ها از همون اول تقصیر خودم نبود و اگر هم بوده خودم مسئولیت داشتم
• از انجام دادن چه کارهایی لذت می‌بری: از شناختن ادم های جدید-سفر کردن و طبیعت گردی -خلاقیت و ایده پردازی و کار های گروهی که هم گروهی های خوبی داشته باشی
• تفریح موردعلاقه‌ات: گیتار زدن-پیاده روی و دویدن صبح زود -والیبال
کتاب: ادم خواران
فیلم: your name
موسیقی: shape of my heart
شعر: تنها شعری که بلدم اون شعر شهریار بود میگفت شهریارا گو دل از ما مهربانان مشکنید یادگاری معلم ادبیاتمون هست که پارسال بخاطر سرطان ریه فوت شدند و ما این شعر رو گروهی براشون خونده بودیم
• سه تا از بهترین و خاطره‌انگیزترین عکس‌هایی که گرفتی:همشون فیلم هستند اکثرا
• به چه هنری می‌پردازی یا دوست داری بپردازی: دوست دارم ساز های متفاوتی رو یاد بگیرم و گیتار میزنم
• کلکسیون جمع‌آوری می‌کنی؟ اگه آره کلکسیون چی: کلکسیون تمبر های قدیمی
• از نظر خودت چه رنگی‌ای: ابی اسمانی و سبز
• گیلتی پلژرت چیه: رقصیدن با مداحی منم حضرت عباس
• وجه ترسناکت چه شکلیه: خیلی خود سرزنش گر و گاهی اوقات خیلی خوش خیال
• دوست داری چه هدیه‌ای بگیری و متقابلا دوست داری چه هدیه‌ای به بقیه بدی: دوست دارم کتاب و نامه بگیرم و به بقیه هم هر چیزی که فکر کنم خوششون میاد و ذوق کنن براش با یه نامه یادگاری
• پنج تا از کاربرهایی که وایب خوبی ازشون می‌گیری رو تگ کن و یه جمله درموردشون بگو: خیلی کاربر ها هستن که ازشون حس خوبی می گیرم ولی بهترین دوستانی که اینجا بهم اضافه کرد مهساو تارا بودند فکر میکنم همه کاربر های اینجا برای خودشون ادم های خیلی باحال و سر شار از انرژی و خوبی هستند حتی کسایی که خیلیا ازشون خوششون نمیاد هم با حرف هاشون به من خیلی چیز هارو یاد دادند

• اولین چیزی که تو برخورد با آدم‌ها توجهت رو جلب می‌کنه چیه: اینکه مودب باشه و لبخند بزنه
• چه تایپ آدم‌هایی رو نمی‌تونی تحمل کنی: ادم هایی که خیلی درگیر گذشته هستن و نمی تونن این رو بپذیرن که یسری چیز ها تقصیر خودشون نیست و یرعکس و کسایی که درست از بقیه انتقاد نمی کنن و اسم بی ادبی رو میذارند رک بودن
• یه جمله به خود گذشته و آینده‌ات بگو: گذشته:خوشحال باش ارزششو نداره اینده:خوشحال بمون ارزششو نداره
• بزرگترین آرزویی که دوست داری تا 5 سال آینده بهش برسی: واقعا نمیدونم احساس میکنم خیلی فانتزی ان
• به نظرت ده سال دیگه کجایی: دانشگاه هستم و یه هدفی دارم برای خودم
• دوست داری آدم‌ها چطوری ازت یاد کنن: خلاق خوش خلق خونگرم و شجاع و پر از حس زندگی و امید
• سمپادیا و تاثیرش تو زندگیت: دیدم رو نسبت یه سری چیز ها خیلی گسترده تر کرد و باعث شد کمتر تک بعدی باشم تا حدودی و باعث شد دوستای خوبی پیدا کنم و ادم هایی رو بشناسم که با این که باهاشون ارتباطی ندارم دلم بخواد هر روز حرف هاشون رو بخونم چون بهم خیلی حس خوبی میدن و البته اینو یاد گرفتم که تبریز نزنم
• حداکثر سه تا سوال که اینجا نبوده ولی دوست داشتی جواب بدی رو به سلیقه‌ی خودت بنویس و جواب بده:
1: وقتی داشتی مینوشتی چه حسی داشتی؟اینجوری بودم که اوه آیم کیم کارداشیان مادل میلیونر اند بیلیونر
جدی دچار شرمم الان خود افشا گری تا چه حد
3:

Mosaf77

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
سمپاد
شهر
شهر لبخند:)))
سال فارغ التحصیلی
1399
دانشگاه
دانشگاه علوم پزشکی گیلان
رشته دانشگاه
پزشکی
اسم:علی
• اگه بخوای خودت رو تو یک تا دو جمله به کسی معرفی کنی چجوری توصیف می‌کنی:ادمی ام که از دور شاید مغرور و خشک بنظر بیام ولی از نزدیک یه پرنسس حساسم🤣
• سه تا کلمه‌ای که فکر می‌کنی بقیه باهاش توصیفت می‌کنن:رک و منطقی / در عین حال فان و دَبَح / کسی که گوشِ خوبیه و میتونی ساعتها مغزشو بخوری
• اولین خاطره‌ای که از کودکیت تو ذهنته:سه سالم بود پیچ گوشتیای پدر رو ریخته بودم رو پیاده رو بازی میکردم باهاشون
• فراموش نشدنی‌ترین خاطره‌ی زندگیت:همراهی پدرم داخل امبولانس تا تبریز(شرمنده بابت تلخ بودن خاطره)
• چه ویژگی خوب یا بدی داری که بقیه درموردت نمی‌دونن:اینکه موقع اصلاح صورتم بسیار وسواسم و اگه کسی بگه قرینه نزدی میرم همشو از ته میزنم (این ویژگیو پنهون کردم تا کسی سو استفاده نکنه)
• تعریفت از زندگی:کمک کردن و شاد کردن همدیگه
• تعریفت از دوست داشتن و دوست داشته شدن:اگه منظورت عشق باشه که از قرن ها پیش شاعرای بزرگ در وصف کردنش عاجز بودن ما کی باشیم این وسط؟!
• خودت رو زیر لیبل خاصی قرار می‌دی؟ میفهمم چی میگی ولی متوجه نمیشماگه آره چی:
• اگه بخوای زندگیت رو به چند برهه تقسیم کنی بر چه اساسیه:صد در صد قبل و بعد کنکور
• تا به حال تصمیم گرفتی برخلاف جریان زندگی شنا کنی؟ اگه آره، کجا و چرا:بله یکسال با صمیمی ترین دوستم بخاطر اینکه کنکور داشت قطع رابطه کردم
و موارد دیگر…

• جایگاه فعلی خودت تو مسیر زندگی رو کوتاه توصیف کن:نه اول راهم نه اخرش بدقت به اطرافم نگاه میکنم و از همه چی درس میگیرم چه تجربه های خودم چه دیگران
• ترسی که ممکنه مانع از ادامه دادن مسیرت شه:اینکه شرمنده کسایی بشم که برام عزیزن
• چی باعث می‌شه تو روزهای سخت دوام بیاری:مدام به خودم یاداوری میکنم میگذره
• با فکر کردن به چه چیزی احساس سبکی و آرامش می‌کنی:حقیقتش با فکر کردن فقط مسائل برام پیچیده تر میشن
• از انجام دادن چه کارهایی لذت می‌بری:قدم زدن با دوستام /سربه سر ادمای مورد علاقم گذاشتن😁
• تفریح موردعلاقه‌ات:اهنگ متناسب با شرایط رو پلی کردن و لذت بردن
کتاب:وقتی نیچه گریست
فیلم:پیانیست
موسیقی:نوای کمانچه امامیار حسنف
شعر:اشعار مولانا (رو سر بنه به بالین)
• به چه هنری می‌پردازی یا دوست داری بپردازی:مدتیه دارم پول جمع میکنم برای خرید و اموزش کمانچه اذری که اگه خدا بخواد موعدش نزدیکه
• از نظر خودت چه رنگی‌ای:آبی خیلی تیره ولی اطرافیان میگن سبز
• گیلتی پلژرت چیه:جای زخما و جوشامو میکنم
• وجه ترسناکت چه شکلیه:بدون هیچ سروصدایی برای همیشه فاصله میگیرم
• دوست داری چه هدیه‌ای بگیری و متقابلا دوست داری چه هدیه‌ای به بقیه بدی:همیشه دوست داشتم انگشتر با سنگ مشکی یا انواع دستبند هدیه بگیرم ولی هیچوقت قسمت نشده😂
• اولین چیزی که تو برخورد با آدم‌ها توجهت رو جلب می‌کنه چیه:لحنِ سلام دادن
و تیپشون

• چه تایپ آدم‌هایی رو نمی‌تونی تحمل کنی:ادمای مغرور/ادمای خرافاتی
• یه جمله به خود گذشته و آینده‌ات بگو:ارزش خودتو بدون و باهر ادمی هم صحبت نشو و تا میتونی از حاشیه دوری کن
• بزرگترین آرزویی که دوست داری تا 5 سال آینده بهش برسی:زیاد اهل ارزو نیستم مخصوصن تو جایی مثل ایران ولی خب دلم میخواد تو کارم به اندازه ای سواد داشته باشم تا شرمنده کسایی که بهم مراجعه میکنن نشم
• به نظرت ده سال دیگه کجایی:دوست داشتم یه کشور خارجی بگم ولی فکر نمیکنم ادمِ مهاجرت باشم احتمالن رشت
• دوست داری آدم‌ها چطوری ازت یاد کنن:با معرفت و کاربلد و پر از انرژی مثبت
• سمپادیا و تاثیرش تو زندگیت:این سمپادیا منو به خاک سیاه نشوند😂
1:الگوی زندگیت کیه؟ الگوی زندگی من یه شخصیت خیالیه که خودم ویژگیاشو انتخاب کردم تو ذهنم
2:چیکار کردی که ازش پشیمون باشی؟گاهن یه شیطنتایی کردم که فکر میکردم خیلی پیش پا افتادس ولی کار به جاهای باریک کشیده و خب خوشحالم همیشه اگه اشتباهی کردم با جرئت کامل معذرت خواستم
3:دای بیلمیرم دای
مرسی که با این تاپیک باعث شدین یبارم بشینم راجب خودم فکر کنم بجای بقیه چیزا🙏😂

Feriall

ᴍᴀʏʙᴇ ꜱᴛᴜᴘɪᴅ
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1
شهر
شیراز
سال فارغ التحصیلی
1407
دلم خواست منم اینو پر کنم🌚
• اسم:فریال
• اگه بخوای خودت رو تو یک تا دو جمله به کسی معرفی کنی چجوری توصیف می‌کنی:آدم تقریبا پرحرفیم
• سه تا کلمه‌ای که فکر می‌کنی بقیه باهاش توصیفت می‌کنن:احساساتی؛فرفری؛دلقک
• اولین خاطره‌ای که از کودکیت تو ذهنته:تولد دختر خالم
• فراموش نشدنی‌ترین خاطره‌ی زندگیت:اگه یادم اومد میام مینویسم🤝🏻
• چه ویژگی خوب یا بدی داری که بقیه درموردت نمی‌دونن:هر وقت یکی ناراحتم کنه اونقدر ناخنامو میجوم که خون بیاد
• تعریفت از زندگی:تلاش برای راضی نگه داشتن خودم
• تعریفت از دوست داشتن و دوست داشته شدن:یکم زوده شاید؛نمیدونم
• خودت رو زیر لیبل خاصی قرار می‌دی؟ اگه آره چی:نه
• اگه بخوای زندگیت رو به چند برهه تقسیم کنی بر چه اساسیه:قبل و بعد ۱۲ سالگیم
• تا به حال تصمیم گرفتی برخلاف جریان زندگی شنا کنی؟ اگه آره، کجا و چرا:نه
• جایگاه فعلی خودت تو مسیر زندگی رو کوتاه توصیف کن:در تلاش برای ادامه دادن(؟)(شایدجایگاه نیست اما خب)
• ترسی که ممکنه مانع از ادامه دادن مسیرت شه:شکست
• چی باعث می‌شه تو روزهای سخت دوام بیاری:فکر کردن به اینکه یه روز همه چیز تموم میشه
• با فکر کردن به چه چیزی احساس سبکی و آرامش می‌کنی:فکر کردن به کسایی که همه جوره تحملم میکنن و توی بدترین شرایطم میتونم برم باهاشون صحبتم کنم(@pardis.f ,R)
• از انجام دادن چه کارهایی لذت می‌بری:رمان خوندن
آهنگ گوش دادن
قدم زدن توی طبیعت

• تفریح موردعلاقه‌ات:فیلم دیدن(؟)
کتاب:تیمارستان
فیلم:هری پاتر و جام آتش
موسیقی:--
شعر:--
• سه تا از بهترین و خاطره‌انگیزترین عکس‌هایی که گرفتی:یکی از عکسایی که اول دبستان با یکی از دوستان گرفتم
• به چه هنری دوست داری بپردازی:نقاشی روی بوم
• کلکسیون جمع‌آوری می‌کنی؟ اگه آره کلکسیون چی:نه
• از نظر خودت چه رنگی‌ای:قرمز
• گیلتی پلژرت چیه:نویسندگی
• وجه ترسناکت چه شکلیه:فکر کنم ندارم
• دوست داری چه هدیه‌ای بگیری و متقابلا دوست داری چه هدیه‌ای به بقیه بدی:هرچیزی بگیرم یا به کسی بدم خوشحال میشم
• پنج تا از کاربرهایی که وایب خوبی ازشون می‌گیری رو تگ کن و یه جمله درموردشون بگو:
@hedyeh.. دلم خیلی خیلی براش تنگ شده..
@Miniall
@فائزه!
@god of teasing

@azymandias
@melina03
@pardis.f
• اولین چیزی که تو برخورد با آدم‌ها توجهت رو جلب می‌کنه چیه:شعورشون
• چه تایپ آدم‌هایی رو نمی‌تونی تحمل کنی:کسایی که راجع به همه چیز آدما نظر میدن و دیگران رو به تمسخر میگیرن
• بزرگترین آرزویی که دوست داری تا 5 سال آینده بهش برسی:شاید نتیجه رضایت بخش کنکور(؟)
• به نظرت ده سال دیگه کجایی:ایران(در همین حد اطلاع دارم)🌚💔
• دوست داری آدم‌ها چطوری ازت یاد کنن:راز نگهدار و مهربون

_Hani_

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان2
شهر
اسلامشهر
سال فارغ التحصیلی
1405
• اسم: هانیه

• اگه بخوای خودت رو تو یک تا دو جمله به کسی معرفی کنی چجوری توصیف می‌کنی: سلام، هانیه هستم:))

• سه تا کلمه‌ای که فکر می‌کنی بقیه باهاش توصیفت می‌کنن:زیزیگولو، چشم رنگی، فروغ

• اولین خاطره‌ای که از کودکیت تو ذهنته: سه چهار سالگیم واکسن میخواستم بزنم، فرار کردم و مامانم و پرستاره دنبالم میدوییدن:))

• فراموش نشدنی‌ترین خاطره‌ی زندگیت: یک فروردین ۴۰۳ ، کاخ سعد آباد
قبولی تیزهوشان

• چه ویژگی خوب یا بدی داری که بقیه درموردت نمی‌دونن: خیلی خودمو سرزنش میکنم

• تعریفت از زندگی: تلاش برای بقا

• تعریفت از دوست داشتن و دوست داشته شدن: اهمین دادن و مورد اهمیت قرار گرفتن

• خودت رو زیر لیبل خاصی قرار می‌دی؟ اگه آره چی: نه

• اگه بخوای زندگیت رو به چند برهه تقسیم کنی بر چه اساسیه:قبل کرونا و بعد کرونا و در آینده بعد قبولی دانشگاه

• تا به حال تصمیم گرفتی برخلاف جریان زندگی شنا کنی؟ اگه آره، کجا و چرا: اهل ریسک نیستم

• جایگاه فعلی خودت تو مسیر زندگی رو کوتاه توصیف کن:درتلاش برای نتیجه گرفتن و رسیدن

• ترسی که ممکنه مانع از ادامه دادن مسیرت شه: اگه نشه چی؟

• چی باعث می‌شه تو روزهای سخت دوام بیاری: امید

• با فکر کردن به چه چیزی احساس سبکی و آرامش می‌کنی: آینده

• از انجام دادن چه کارهایی لذت می‌بری:چایی خوردن، کتاب خوندن، با گلا حرف زدن

• تفریح موردعلاقه‌ات: گردش و فیلم

کتاب:خیلی زیاده، هزار خورشید تابان، به امید دلبستم،بخش دی، خدمتکار، جراح دیوانه ، یاد او و ...
فیلم: پایتخت قبوله؟
موسیقی: متغیره ولی الان محسن چاووشی
شعر:فروغ فرخزاد

• سه تا از بهترین و خاطره‌انگیزترین عکس‌هایی که گرفتی:بعدا اضافه میکنم**

• به چه هنری می‌پردازی یا دوست داری بپردازی:آدم هنرمندی نیستم کلا

• کلکسیون جمع‌آوری می‌کنی؟ اگه آره کلکسیون چی  نه
:
• از نظر خودت چه رنگی‌ای:  صورتی

• گیلتی پلژرت چیه: مجموعه کامل زیزیگولو رو دانلود و سیو دارم ، و میتونم بگم هر هفته نگاه میکنم:))

• وجه ترسناکت چه شکلیه: وجه ترسناکم نمیدونم، ولی تو عصبانیت و دعوا، اولش یه ذره داد میزنم و حرف میزنم بعد از شدت گریه و بغض نمیتونم حرف بزنم و این بده.

• دوست داری چه هدیه‌ای بگیری و متقابلا دوست داری چه هدیه‌ای به بقیه بدی: کتاب، بر اساس شخصیت طرف مقابل فرق داره.

@حمیده
@فائزه!
@Becoming
@MarMari
@Denebolah
@Aynazi
@hanita.ard
خیلی وایب باحال و خوبی دارن و از خوندن ح.ب هاشون لذت میبرم

• اولین چیزی که تو برخورد با آدم‌ها توجهت رو جلب می‌کنه چیه:احترام، طرز برخورد

• چه تایپ آدم‌هایی رو نمی‌تونی تحمل کنی: آدمای خود بزرگ پندار

• یه جمله به خود گذشته و آینده‌ات بگو: تو آدم ضعیفی نخواهی بود

• بزرگترین آرزویی که دوست داری تا 5 سال آینده بهش برسی: پزشکی تهران

• به نظرت ده سال دیگه کجایی: پزشک عمومیم و دارم واسه تخصص میخونم**

• دوست داری آدم‌ها چطوری ازت یاد کنن: یه آدم خوب

• سمپادیا و تاثیرش تو زندگیت: خیلی تاثیر خوبی داشت بنظرم، خانواده من مثل خیلیا ی دیگه واسم یه سری محدودیت هایی گذاشتن که صد البته از روی نگرانیشونه، سمپادیا کمک کرد که با جامعه ارتباط برقرار کنم، با افراد بیشتر و با خصوصیات متفاوت آشنا بشم. هرچند مجازی و ولی تاثیر زیادی داشت.

1:
2:
3:

azymandias

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
خداحافظ فرزانگان
شهر
تبریز
سال فارغ التحصیلی
1405
• اسم:آزیماندیاس
• اگه بخوای خودت رو تو یک تا دو جمله به کسی معرفی کنی چجوری توصیف می‌کنی: هیچ چیز در این جهان رایگان نیست زمان بزار کشفم کن!
• سه تا کلمه‌ای که فکر می‌کنی بقیه باهاش توصیفت می‌کنن: فکر کنم : منزوی ساکت رو اعصاب
• اولین خاطره‌ای که از کودکیت تو ذهنته: مربوطه به دو سالگیم(چرا یادمه خدا میدونه) یه پرنده بزرگ روی دیوار حیاط خونمون بود
• فراموش نشدنی‌ترین خاطره‌ی زندگیت: تک تک ثانیه هایی که با کیان وقت گذروندم
• چه ویژگی خوب یا بدی داری که بقیه درموردت نمی‌دونن: خوبب : شاید بروز ندم اما برای تک تک افراد اطرافم اهمیت قائلم و دوست دارم کمکشون کنم بد : با یه اتفاق کوچک خیلی کوچک در حد یک گام فراتر گذاشتن از مرزی که حتی خبر نداره میتونه اون آدمو از جایگاه خدایی برای من به سطح آشغال توی چوب پایین بیاره
• تعریفت از زندگی: یک سفر با قطار مقصد مرگه اما بهتر نیست از منظره ها لذت ببریم؟
• تعریفت از دوست داشتن و دوست داشته شدن: وقتی که نزدیکشی بتونی بوی خورشیدو حس کنی
• خودت رو زیر لیبل خاصی قرار می‌دی؟ اگه آره چی:نه نمی خوام محدود باشم حداقل نه در این سن
• اگه بخوای زندگیت رو به چند برهه تقسیم کنی بر چه اساسیه: قبل یه اتفاق تحول انگیز و بعدش ( فعلا چیزی نیست)
• تا به حال تصمیم گرفتی برخلاف جریان زندگی شنا کنی؟ اگه آره، کجا و چرا: من کل زندگیم تلاش کردم خلاف جریان شنا کنم چون از عادی بودن می ترسیدم و همچنان هم می ترسم که آخر و عاقبتم بشه مثل 99 درصد مردم
• جایگاه فعلی خودت تو مسیر زندگی رو کوتاه توصیف کن: خر تو گل گیر کرده
• ترسی که ممکنه مانع از ادامه دادن مسیرت شه: نرسیدن و نشدن
• چی باعث می‌شه تو روزهای سخت دوام بیاری: خواب
• با فکر کردن به چه چیزی احساس سبکی و آرامش می‌کنی: فعلا هیچی زندگیم در حال حاضر میدون جنگه ذهنم بماند
• از انجام دادن چه کارهایی لذت می‌بری: گذروندن وقتم با کتابای قدیمی
• تفریح موردعلاقه‌ات: تکون دادن نوشابه و ساعت ها زل زدن به حباب هاش
کتاب: نتونستم تاحالا چیزی که به روحم بشینه رو پیدا کنم
فیلم: همچنان دلیل بالا
موسیقی: برای کلاسیکک نمی تونم هیچکدومو انتخاب کنم ولی راک : suger crash
شعر: جهان را به شاعران بسپارید
• سه تا از بهترین و خاطره‌انگیزترین عکس‌هایی که گرفتی:
• به چه هنری می‌پردازی یا دوست داری بپردازی: تصویرسازی
• کلکسیون جمع‌آوری می‌کنی؟ اگه آره کلکسیون چی:
• از نظر خودت چه رنگی‌ای: سبز جنگلی
• گیلتی پلژرت چیه: عاشق فیلما و داستانای حول و حوش کودک آزاری هستم
• وجه ترسناکت چه شکلیه: زمانیکه ساکت زیرخاکی پیش می رم مهم نیست برای چه کاری
• دوست داری چه هدیه‌ای بگیری و متقابلا دوست داری چه هدیه‌ای به بقیه بدی: مانی ! به غیر اون دوست دارم خوراکی بگیرم و متقابلا خوراکی بیشتری تحویل بگیرم
• پنج تا از کاربرهایی که وایب خوبی ازشون می‌گیری رو تگ کن و یه جمله درموردشون بگو:فقط 5 تا؟
ناراحت شدم که
@god of teasing
@Miniall
@Rhodium
@Bardiya|
@parnii

• اولین چیزی که تو برخورد با آدم‌ها توجهت رو جلب می‌کنه چیه: دستاشون!
• چه تایپ آدم‌هایی رو نمی‌تونی تحمل کنی: آدمایی که منطق سرشون نمیشه و براشون مهم نیست با همه چی شوخی می کنن
• یه جمله به خود گذشته و آینده‌ات بگو: آزی قدیمی: ناامیدت نمی کنم آزی آینده : بدرد نمی خوری خودم باید درستت کنم
• بزرگترین آرزویی که دوست داری تا 5 سال آینده بهش برسی: لبخند غرور آمیز بابامو ببینم
• به نظرت ده سال دیگه کجایی: به امید خدا آمریکا!
• دوست داری آدم‌ها چطوری ازت یاد کنن: بیشتر برام حذف گزینس اما دوست دارم به نیکی یاد بشه و وقتی مردم بیان و روی سنگ قبرم برام از خاطره های خیلی خوبی که داشتیم تعریف کنن
• سمپادیا و تاثیرش تو زندگیت: اینکه فهمیدم همه ی آدما احمق نیستن و معاشرت با آدمای باحال و خفن چقدر هیجان انگیز و لذتبخشه

pardis.f

P.F.P
نام مرکز سمپاد
فرزانگان1
شهر
شیراز
سال فارغ التحصیلی
1407
• اسم: پردیس
• اگه بخوای خودت رو تو یک تا دو جمله به کسی معرفی کنی چجوری توصیف می‌کنی:نزدیک من نیا دوستی با من مشکله
• سه تا کلمه‌ای که فکر می‌کنی بقیه باهاش توصیفت می‌کنن:سنجاب،نیمه فر،بیش فعال
• اولین خاطره‌ای که از کودکیت تو ذهنته:اسمون شب تو جاده ی شیراز-نی ریز
• فراموش نشدنی‌ترین خاطره‌ی زندگیت:۱مرداد ۱۴۰۱ وقتی فهمیدم تیزهوشان قبول شدم
• چه ویژگی خوب یا بدی داری که بقیه درموردت نمی‌دونن:خوب:من بعضی اوقات واقعا به ادما اهمیت میدم
بد:رفتارای بعضی ادما تو نظرم خیلی مضحک بنظر میان

• تعریفت از زندگی:شادی+به فاک رفتگی+ادامه دادن
• تعریفت از دوست داشتن و دوست داشته شدن:دوست داشتن یعنی اهمیت دادن و دوست داشته شدن یعنی کسی بهت اهمیت بده
• خودت رو زیر لیبل خاصی قرار می‌دی؟ اگه آره چی: نه
• اگه بخوای زندگیت رو به چند برهه تقسیم کنی بر چه اساسیه:۱تا ۱۰ سالگی،۱۰ تا ۱۲ سالگی،و۱۳سالگی تا به حال
• تا به حال تصمیم گرفتی برخلاف جریان زندگی شنا کنی؟ اگه آره، کجا و چرا:اره بسیار زیاد
کجا تو خونه تو مدرسه چراش بماند

• جایگاه فعلی خودت تو مسیر زندگی رو کوتاه توصیف کن:مانند همیشه منتظرم
• ترسی که ممکنه مانع از ادامه دادن مسیرت شه: شرایط
• چی باعث می‌شه تو روزهای سخت دوام بیاری:فکر کردن به اینکه روزای خوبیم ممکنه وجود داشته باشن
• با فکر کردن به چه چیزی احساس سبکی و آرامش می‌کنی:به اینکه کارام رو بالاخره انجام دادم
• از انجام دادن چه کارهایی لذت می‌بری:نوشتن،سریال دیدن و خوابیدن
• تفریح موردعلاقه‌ات: نوشتن
کتاب:دنیای سوفی تا اونجایی که خوندم قشنگ بود
فیلم:انجمن شاعران مرده
موسیقی:راستیتش مورد علاقه زیاد دارم اما بلوار رویا های شکسته رو خیلی دوست دارم
شعر:آن برتر
• سه تا از بهترین و خاطره‌انگیزترین عکس‌هایی که گرفتی:بزودی...
• به چه هنری می‌پردازی یا دوست داری بپردازی:به هنر نوشتن میپردازم البته نه به صورت حرفه ای و خب دوست دارم اون دیواری که توی ذهنم هست رو خراب کنم و بتونم دوباره برم کلاس ویولن
• کلکسیون جمع‌آوری می‌کنی؟ اگه آره کلکسیون چی:یه مدت پیکسل جمع میکردم حیف که دیگه نمیزنمشون به کیفم ولی خیلی جذاب میشدن
• از نظر خودت چه رنگی‌ای:ابی پر رنگ
• گیلتی پلژرت چیه:رویاپردازی
• وجه ترسناکت چه شکلیه:اگر بخوام مهربونی و دلسوزی رو تو دعوا کنار بزارم واقعا قابلیت داغون کردن طرف رو دارم ولی خداروشکر تالا پیش نیومده و دوم کینه ایم زیاد
• دوست داری چه هدیه‌ای بگیری و متقابلا دوست داری چه هدیه‌ای به بقیه بدی:ببعی یا سنجاب دلم میخواد بدن بهم و خودم دوست دارم کاور موسیقی مورد علاقشون رو بدم بهشون
خب من تو سمپادیا با خیلیا دوستم که معروف نیستن بنابراین کسانی که شناخته تر شده هستن رو تگ میکنیم
@Feriall

@SinaSabetifard

@Rhodium

@god of teasing

@نرگسیوم
• اولین چیزی که تو برخورد با آدم‌ها توجهت رو جلب می‌کنه چیه:شعور واقعااااا خیلی مهمه
• چه تایپ آدم‌هایی رو نمی‌تونی تحمل کنی:کسایی که هی الکی نظر میدن ،کسایی که بیش از حد میخوان منو نصیحت کنن البته با هم کنار میایم من متسفانه همه چیز نهایتا رومخمه
• یه جمله به خود گذشته و آینده‌ات بگو:سربلندمون کردی یا نه؟
• بزرگترین آرزویی که دوست داری تا 5 سال آینده بهش برسی: رضایت
• به نظرت ده سال دیگه کجایی:زندگی خیلی میچرخه و اینده هم نامعلومه...
• دوست داری آدم‌ها چطوری ازت یاد کنن:ادم موفق و با شخصیتی بود
• سمپادیا و تاثیرش تو زندگیت:یکم بعضی جاهات زندگیم مشخص تر شدن
1:چرا نمیتونی واقعیت رو بهشون بگی؟چون دلم میسوزه براشون و نمیخوام ناراحتشون کنم
2:بنظرت کی میتونی همون قضیه رو درستش کنی؟تا اخر تابستون سعیم رو میکنم
3:می بخشی؟به سختی...

fati.h

پوچ؛
کنکوری 1404
نام مرکز سمپاد
frz
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1404
• اسم: عسل

• اگه بخوای خودت رو تو یک تا دو جمله به کسی معرفی کنی چجوری توصیف می‌کنی: اصولاً معرفی کردنِ خودم به بقیه برام سخته.

• سه تا کلمه‌ای که فکر می‌کنی بقیه باهاش توصیفت می‌کنن:
غرغرو، پرحرف، صمیمی.

• اولین خاطره‌ای که از کودکیت تو ذهنته: تولد ۶ سالگی، خونه‌ی مادربزرگ، کنار بهترین آدم‌های زندگیم.

• فراموش نشدنی‌ترین خاطره‌ی زندگیت: سفر رشت، دیدن آدم‌های موردعلاقه‌م، جنگل، صدای سوختن چوب.

• چه ویژگی خوب یا بدی داری که بقیه درموردت نمی‌دونن: بعضی وقت‌ها نسبت به بروز احساساتم خیلی متظاهرم. + آدم بخشنده‌ای نیستم.

• تعریفت از زندگی: تعریف خاصی ندارم. فعلا یک چرخه‌ی {تلاش‌های مکرر، زمین خوردن، بلند شدن و ادامه دادنِ} تکراری. با موانع متنوع.

• تعریفت از دوست داشتن و دوست داشته شدن: حمایت کردن و اهمیت دادن.

• خودت رو زیر لیبل خاصی قرار می‌دی؟ اگه آره چی: نه.

• اگه بخوای زندگیت رو به چند برهه تقسیم کنی بر چه اساسیه: احتمالاً قبل از دبیرستان، المپیاد و بعدش.

• تا به حال تصمیم گرفتی برخلاف جریان زندگی شنا کنی؟ اگه آره، کجا و چرا: آره، سال دهم، المپیاد.

• جایگاه فعلی خودت تو مسیر زندگی رو کوتاه توصیف کن: تلاش برای کنکور.

• ترسی که ممکنه مانع از ادامه دادن مسیرت شه: ترس از تصمیم‌ها و تصورات اشتباه.

• چی باعث می‌شه تو روزهای سخت دوام بیاری: لمس جمله‌ی "همه چیز قرار نیست همینطوری بمونه" در سال‌های اخیر.

• با فکر کردن به چه چیزی احساس سبکی و آرامش می‌کنی: احتمالاً خیال‌پردازی‌هایی نسبت به آینده‌ای بهتر.

• از انجام دادن چه کارهایی لذت می‌بری: سریال دیدن، نقاشی کشیدن، خوندن تاریخ، تدوین، پیاده‌روی همراه با آهنگ.

• تفریح موردعلاقه‌ات: آهنگ گوش دادن.

کتاب: متأسفانه فرصت و شرایط خوندن کتاب‌های زیادی رو نداشتم. جزو کارهاییه که فعلاً قراره بعد کنکور بهش بپردازم.
فیلم: زیاد فیلم ندیدم. اما سریال: Money heist
موسیقی: میشه چند تا بگم؟
diet mountain dew - Lana Del Rey
Mind is a prison - Alec Benjamin
تلو- محسن چاووشی

شعر: داروگ نیما.
خشک آمد کشتگاه من
در جوار کشت همسایه.
گرچه می گویند: «می‌گریند روی ساحل نزدیک
سوگواران در میان سوگواران.»
قاصد روزان ابری، داروگ! کی می‌رسد باران؟
بر بساطی که بساطی نیست
در درون کومه‌ی تاریک من که ذره‌ای با آن نشاطی نیست
و جدار دنده‌های نی به دیوار اطاقم دارد از خشکیش می‌ترکد
چون دل یاران که در هجران یاران
قاصد روزان ابری، داروگ! کی می‌رسد باران

17ec05_24IMG-20240805-161258.jpg

7b2f05_24IMG-20240805-161346.jpg

2c2905_24IMG-20220629-210059.jpg

• به چه هنری می‌پردازی یا دوست داری بپردازی: مدتی نقاشی دیجیتال کار می‌کردم و الان تذهیب می‌کشم. موسیقی رو دوست دارم اما تا الان شرایط یادگیری‌اش رو نداشتم.

• کلکسیون جمع‌آوری می‌کنی؟ اگه آره کلکسیون چی: نه.

• از نظر خودت چه رنگی‌ای: سفید - نقره‌ای.

• گیلتی پلژرت چیه: الان که نمی‌دونم ولی قبلا خوندن رمانای زرد قدیمی(((((:

• وجه ترسناکت چه شکلیه: فریاد و جیغ جیغ‌های بلند((:

• دوست داری چه هدیه‌ای بگیری و متقابلا دوست داری چه هدیه‌ای به بقیه بدی: هر نوعی از زیورآلات((((: / برای آدم‌ها باتوجه به شخصیت خودشون انتخاب می‌کنم که چه چیزی هدیه بدم. چیز ثابتی رو نمی‌تونم بگم.

@Krypton بسیار زیبا می‌نویسه(":
@برفــــ حرف زدن باهاش رو دوست دارم.
@بابونه. عسلِ زیبا.
@Ss_Zahra زهرا((: که دلم برای حرف زدن باهاش تنگ شده.
@حمیده و @شیـوا ح.ب‌هاشون خیلی به دلم میشینه.

• اولین چیزی که تو برخورد با آدم‌ها توجهت رو جلب می‌کنه چیه: چشم‌هاشون.

• چه تایپ آدم‌هایی رو نمی‌تونی تحمل کنی: آدم‌هایی که وقتی از یه موضوعی اطلاع کافی ندارن، در موردش نظر میدن[با لحن حق به جانب]. وقت نشناس.

• یه جمله به خود گذشته و آینده‌ات بگو:
گذشته: می‌گذره. واقعا می‌گذره.
آینده: تمام تلاشم رو می‌کنم که تو ورژن بهتری از من باشی و بهتر زندگی کنی.

• بزرگترین آرزویی که دوست داری تا 5 سال آینده بهش برسی: یک زندگیِ آروم و بدون تنش‌های خانوادگی. حذف آدم‌های مزخرف از اطرافم و پاک کردن اثرات وجودیشون تو زندگیم./ استقلال مالی

• به نظرت ده سال دیگه کجایی: اینکه کجا باشم به این یک سال بستگی داره و برام مبهمه. اما احتمالا دارم تخصص می‌خونم؟ نمی‌دونم. زندگی بسیار غیرقابل پیش‌بینیه.

• دوست داری آدم‌ها چطوری ازت یاد کنن: احتمالاً باسواد، حامی و خوش‌صحبت.

• سمپادیا و تاثیرش تو زندگیت: در سال‌های گذشته که اوضاع کرونا پیش اومد و حال روحیم خوب نبود، آدم‌هایی رو به زندگیم وارد کرد که حرف زدن باهاشون حالم رو خوب می‌کرد. مکان امنی بود برای نوشتن.

YasamanRiyahi

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ۲
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
1403
تلگرام
اسم:یاسَمَن

• اگه بخوای خودت رو تو یک تا دو جمله به کسی معرفی کنی چجوری توصیف می‌کنی: سلام، یاسمنم. گمشده در رویاهای خویش‌‌...، عاشق کتاب، آسمان شب و نوشتن در دفترچه خاطراتم.

• سه تا کلمه‌ای که فکر می‌کنی بقیه باهاش توصیفت می‌کنن: احساساتی، مهربان، دانا

• اولین خاطره‌ای که از کودکیت تو ذهنته:سه چرخه سواریم توی راه مهدکودک وقتی که مامانم موهامو خرگوشی بسته بود و صندل های قرمزم رو پوشیده بودم و زیرلب شعر خانم خرگوشه رو می خوندم:)))

• فراموش نشدنی‌ترین خاطره‌ی زندگیت:پارسال، وقتی پسرداییم برا ۲ هفته اومده بود ایران و توی خونه بابابزرگم خانوادگی جمع شده بودیم و یهویی ایشون تصمیم گرفت بزنه زیر آواز و همگی باهم اهنگ سوغاتی رو خوندیم:)

• چه ویژگی خوب یا بدی داری که بقیه درموردت نمی‌دونن:
ویژگی خوب: کمک کردن به آدم های دیگه رو خیلی زیاد دوست دارم و سعی میکنم در حد توانم و تا جایی که میتونم کمک کنم.
ویژگی بد: عذر خواهی کردن بسیار زیاد سر چیزهایی که من اصلا مقصر نبودم.

• تعریفت از زندگی:گرفتن دست دیگران، یاد گرفتن، عشق ورزیدن

• تعریفت از دوست داشتن و دوست داشته شدن:دوست داشتن به نظرم یعنی همراه بودن در تمام لحظه ها، در لحظه های خوب و بد، دوست داشتن یعنی دوست داشتن یک نفر به خاطر کسی که هست کسی که از اول بوده و کسی که خواهد بود.
دوست داشته شدن به نظر من یعنی منتقل کردن احساس خاص بودن احساس اینکه باارزشی و اینکه بدانی در سیاه ترین لحظات زندگیت نوری وجود دارد و آن عشق است.

• اگه بخوای زندگیت رو به چند برهه تقسیم کنی بر چه اساسیه:زندگی من از کلاس هفتم به بعد تغییر کرد وقتی که دوست صمیمی( شاید میشد خواهر صداش کنم از شدت صمیمی بودن) ، دوستای جدید پیدا کرد و من رو فراموش کرد طوری فراموشم کرد که حتی جواب سلام من رو هم نمی‌داد و من ازش ممنونم چون بهم یاد داد که هیچ وقت روی بودن یک نفر توی زندگیم به جز خانواده تکیه نکنم.

• تا به حال تصمیم گرفتی برخلاف جریان زندگی شنا کنی؟ اگه آره، کجا و چرا:خیر، تصمیم نگرفتم.

• جایگاه فعلی خودت تو مسیر زندگی رو کوتاه توصیف کن:من آدم ناامیدی نیستم ، من حتی شکست های زندگیم رو هم به چشم موفقیت می بینم، درسته به تمام اهدافم نرسیدم ولی درکل راضی و خوشحال هستم و امید به آینده دارم.

• ترسی که ممکنه مانع از ادامه دادن مسیرت شه:ترسی ندارم.

• چی باعث می‌شه تو روزهای سخت دوام بیاری: یکبار بیشتر زندگی نمی کنم.

• با فکر کردن به چه چیزی احساس سبکی و آرامش می‌کنی:با فکر کردن به خانوادم و اینکه میدونم هر چقدر هم زمین بیوفتم کسایی هستن که بدون منت دستم رو می گیرند و از روی زمین بلندم میکنن.

• از انجام دادن چه کارهایی لذت می‌بری:
• تفریح موردعلاقه‌ات:کتاب خوندن، نوشتن، ورزش کردن( بدمینتون، تنیس، شطرنج)، پیاده روی، تماشای آسمان شب، یاد گرفتن زبان های جدید، تلاش کردن برای هدف هام، فیلم دیدن، یاد گرفتن اطلاعات جدیدو...
کتاب:شب های روشن، قلعه متحرک هاول، سقوط، بیگانه، شرلوک هلمز و کشتی تایتانیک، مسخ، قدم زدن روی ماه با انیشتین، زندگی از نگاه یک فضانورد، انسان خردمند، چشم‌هایش و...
فیلم:لالالند( تا ابد)، هری پاتر، ارباب حلقه ها، ماتریکس، آیینه سیاه، تلقین، اسکات پیلگریم، اوپنهایمر، استاروارز، شمال از شمال غربی، املی،....

موسیقی:نرو بمان، از سرزمین های شرقی،young folks، I am just a girl

شعر:شهر های نزار قبانی ، شعر های خیام و شعر های فریدون مشیری و صد البته فروغ فرخزاد مخصوصا اون شعر نهایت شب

• سه تا از بهترین و خاطره‌انگیزترین عکس‌هایی که گرفتی:عکسی که از بابابزرگم هنگام تماشای غروب گرفتم، عکسی که برای تفاوت چین و چروک های دست خودم و خالم گرفتم:)
و عکسی که توی ۴ ۵ سالگی با دوربین از خودم توی آیینه گرفتم.

• به چه هنری می‌پردازی یا دوست داری بپردازی:نوشتن، نقاشی، ورزش( بدمینتون ) و در آینده ای نزدیک تنیس، یه مدت سفالگری، آشپزی، اوریگامی:)))
و دوست دارم هرچه زودتر بافتنی، خیاطی، زبان های جدید(المانی، ایتالیایی، روسی) رو یاد بگیرم.

• کلکسیون جمع‌آوری می‌کنی؟ اگه آره کلکسیون چی:
تمبر، کتاب های قدیمی، کارت دعوت تولد، عروسک، دفترچه خاطرات

• از نظر خودت چه رنگی‌ای:
از نظر خودم cherry red(;

• وجه ترسناکت چه شکلیه:بی احساس

• دوست داری چه هدیه‌ای بگیری و متقابلا دوست داری چه هدیه‌ای به بقیه بدی:من به شخصه در کنار هر هدیه ای که به کسی میدم یک دل نوشته هم بهشون هدیه میدم ، چون به نظرم تایمی که میزاری و چیزی رو مینویسی برای یک نفر اون احساس ارزشمند بودن رو بهش میدی .
خودم هم نامه و نوشته رو ترجیح میدم به چیزی که صرفا از مغازه خریده باشی و هزاران نفر دیگه مثل اون رو دارند.

• اولین چیزی که تو برخورد با آدم‌ها توجهت رو جلب می‌کنه چیه:رفتار، ادب، نوع نگاه

• چه تایپ آدم‌هایی رو نمی‌تونی تحمل کنی:آدم های فراموشکار، آدم های مودی، آدم های دورو، آدم هایی که حرف هاشون رو یادشون نمیمونه

• یه جمله به خود گذشته و آینده‌ات بگو:من همیشه کنارت هستم، همیشه!

• بزرگترین آرزویی که دوست داری تا 5 سال آینده بهش برسی:حال خوب، حال خوبِ عزیزانم، موفقیت، مهاجرت.

• به نظرت ده سال دیگه کجایی:قطعا مهاجرت کردم و امیدوارم در کنار خانواده خودم زندگی خوبی داشته باشم.

• دوست داری آدم‌ها چطوری ازت یاد کنن:مهربان، کوشا، خوشحال،دانا.

• سمپادیا و تاثیرش تو زندگیت:پیدا کردن آدم هایی با طرز فکر خودم.

آفرودیت

شاپرکی با شوق پرواز
کنکوری 1404
نام مرکز سمپاد
FRZ
شهر
.
سال فارغ التحصیلی
04
• اسم: زهرا
• اگه بخوای خودت رو تو یک تا دو جمله به کسی معرفی کنی چجوری توصیف می‌کنی: زمان میبره منو بشناسی، آدمی به شدت مودی و درونگرام، تو هر رابطه دوستانه ای ادب و احترام برام حاعظ اهمیته.

• سه تا کلمه‌ای که فکر می‌کنی بقیه باهاش توصیفت می‌کنن: مهربون، خوش اخلاق،ساده، بخشنده، باهوش
• اولین خاطره‌ای که از کودکیت تو ذهنته: اولین نقاشی که کشیدم رو به یاد دارم و دو سالم بود
• فراموش نشدنی‌ترین خاطره‌ی زندگیت: شاید هنوز به وجود نیومده(؟)
• تعریفت از زندگی: پر از فراز و نشیب ، تجربه کردن و تجربه آموختن، هر لحظه‌اش ارزشمنده، سختی ها به ما کمک میکنه که قوی‌تر بشیم.
• تعریفت از دوست داشتن و دوست داشته شدن: توجه کردن و مورد توجه قرار گرفتن، ایجاد حس ارزشمندی در افراد، داشتن کسی که میتونه حمایتت کنه و بهش تکیه کنی.
• خودت رو زیر لیبل خاصی قرار می‌دی؟ اگه آره چی:  نه
• اگه بخوای زندگیت رو به چند برهه تقسیم کنی بر چه اساسیه: قبل از بلوغ و بعد از بلوغ
• تا به حال تصمیم گرفتی برخلاف جریان زندگی شنا کنی؟ اگه آره، کجا و چرا: بله ، سال یازدهم مسیر زندگیم میل خودم نبود و بدلیل مسائلی دچار آسیب روانی قرار گرفتم.
• جایگاه فعلی خودت تو مسیر زندگی رو کوتاه توصیف کن: درحال تلاش برای تبدیل به بهترین نسخه از خودم، تو سال سرنوشت سازی قرار گرفتم اگر اشتباه کنم ممکنه کیش و مات بشم.
• ترسی که ممکنه مانع از ادامه دادن مسیرت شه: ترس از جا زدن، کمبود اعتماد به نفس
• چی باعث می‌شه تو روزهای سخت دوام بیاری: چرخه زندگی یکسان نیست و میگذره، دور گردون گر دو روزی بر مراد ما نرفت
دائما یکسان نباشد حال دوران غم مخور

• با فکر کردن به چه چیزی احساس سبکی و آرامش می‌کنی: روز های خوب زندگی
• از انجام دادن چه کارهایی لذت می‌بری: والیبال، رمان خوندن، درس خوندن،آراستگی، خندیدن، خرید کردن ، کمک کردن، مهربونی.
• تفریح موردعلاقه‌ات: رقصیدن ، کتاب خوندن
کتاب: دنیای سوفی
فیلم: چندان اهل فیلم دیدن نیستم، انیمه سفر به آگارتا
موسیقی:  نمیدانم
شعر: اشعار صائب تبريزی، اخوان ثالث ، مولانا
• سه تا از بهترین و خاطره‌انگیزترین عکس‌هایی که گرفتی: ( ترین) ندارم.
• به چه هنری می‌پردازی یا دوست داری بپردازی: موسیقی مخصوصا ویولن و سنتور (بعدا)
• کلکسیون جمع‌آوری می‌کنی؟ اگه آره کلکسیون چی: نه
• از نظر خودت چه رنگی‌ای: نقره ای
• گیلتی پلژرت چیه: هنگام مطالعه کتابمو بغل میکنم برای ایجاد علاقه بیشتر :))
• وجه ترسناکت چه شکلیه: معمولا عصبانی نمیشم اگه بشم ترسناک میشه اونوقت کسی جلو دارم نیست هر حرفی رو میزنم که طرف ناراحت میشه و بعدش پشیمون میشم ، جا زدن، بی تفاوت بودن ، غرق شدت در افکار منفی
• دوست داری چه هدیه‌ای بگیری و متقابلا دوست داری چه هدیه‌ای به بقیه بدی: علاقخ زیادی به حیوانات خونگی دارم مخصوصا گربه و سگ، طلا ، لباس، فانتزیجات ، کتاب ، خوشنویس، نامه
@Asall یه دوست و تکیه گاه خوب ، وقتی باهاش حرف میزنم احساس آرامش میکنم، قابل اعتماد.
@Retr026 یه دوست خوب و قابل اعتماد، حس مثبت، حامی
@god of teasing سخت‌کوش، این وایبو میده که دختر پاشو برو سر درسات
@Novarg بعد از اون خانواده سمپادیا هنوز هم حس میکنم بچّمه:)) ، باهوش و بامزه

عام .... دیگه یادم نمیاد
• اولین چیزی که تو برخورد با آدم‌ها توجهت رو جلب می‌کنه چیه: اخلاق، طرز برخورد
• چه تایپ آدم‌هایی رو نمی‌تونی تحمل کنی: آدم های که زیاد غر میزنن و از زمین و آسمون گله دارن.
• یه جمله به خود گذشته و آینده‌ات بگو: یادت باشه روز ها میگذره و شرایط همیشه یکسان نیست، ادامه بده
• بزرگترین آرزویی که دوست داری تا 5 سال آینده بهش برسی: تو دانشگاه و رشته مورد علاقه ام تحصیل کنم.
• به نظرت ده سال دیگه کجایی: آینده قابل پیش بینی نیست
• دوست داری آدم‌ها چطوری ازت یاد کنن: تکیه گاه، بامرام، یه انسان مفید
• سمپادیا و تاثیرش تو زندگیت: هم تاثیرات منفی داشت و هم مثبت
مثبت: افزودن به تجربیات، یادگرفتن یه سری چیزا، دوستی ها

whale

Parisienne moonlight
کنکوری 1404
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1404
• اسم: حنا
• اگه بخوای خودت رو تو یک تا دو جمله به کسی معرفی کنی چجوری توصیف می‌کنی: حنام و چشم‌هام مشکیه.
• سه تا کلمه‌ای که فکر می‌کنی بقیه باهاش توصیفت می‌کنن: لطیف، ظریف، مسخره
• اولین خاطره‌ای که از کودکیت تو ذهنته: دارم سه‌چرخه آبی رو همراه خودم از مغازه بیرون می‌برم.
• فراموش نشدنی‌ترین خاطره‌ی زندگیت: ترین ندارم.
• چه ویژگی خوب یا بدی داری که بقیه درموردت نمی‌دونن: -
• تعریفت از زندگی: نمودار سینوس.
• تعریفت از دوست داشتن و دوست داشته شدن: احساس می‌کنم شدیدا out of reach هست :‌"
• خودت رو زیر لیبل خاصی قرار می‌دی؟ اگه آره چی: رو پیشونی من نوشته لوزر. ^_^
• اگه بخوای زندگیت رو به چند برهه تقسیم کنی بر چه اساسیه: اگر اون سوپ‌خوری سرامیکی قرمز رو پیدا می‌کردم قطعا به قبل و بعد اون، اما الان کودکی و نوجوانی :))
• تا به حال تصمیم گرفتی برخلاف جریان زندگی شنا کنی؟ اگه آره، کجا و چرا: یه ویدیویی بود که موتور فرد با یک ماشین تصادف می‌کرد و در جهتی که موتور برگشته به رانندگی ادامه می‌داد. من اون‌طوری زندگی می‌کنم.
• جایگاه فعلی خودت تو مسیر زندگی رو کوتاه توصیف کن: سرگردان.
• ترسی که ممکنه مانع از ادامه دادن مسیرت شه: اگه تلاشم جواب نده چی.
• چی باعث می‌شه تو روزهای سخت دوام بیاری: ملاتونین 🙏🏻
• با فکر کردن به چه چیزی احساس سبکی و آرامش می‌کنی: حموم :‌-؟
• از انجام دادن چه کارهایی لذت می‌بری: خوابیدن، کد زدن، صحبت کردن با دوست‌هام، یاد گرفتن، خرید کردن و آشپزی.
• تفریح موردعلاقه‌ات: خوابیدن :))
کتاب: اقیانوسی در ذهن
فیلم: Aftersun
موسیقی: راک در طرح‌ها و رنگ‌ها. آناتما، ریدیوهد، گوستلی کیسز و لست پیکچر فرام وویجر.
شعر:
زيديني عشقاً زيديني؛ يا أحلى نوبات جنوني
زيديني غرقاً يا سيدتي، إن البحر يناديني
زيديني موتاً عل الموت إذا يقتلني يحيني
• سه تا از بهترین و خاطره‌انگیزترین عکس‌هایی که گرفتی: دلم نمی‌خواد عکس‌هام رو مرور کنم (دورن.)
• به چه هنری می‌پردازی یا دوست داری بپردازی: دوست داشتم آواز و موسیقی بلد باشم. و رقص.
• کلکسیون جمع‌آوری می‌کنی؟ اگه آره کلکسیون چی: کلکسیون اسکرین شات از هر چیز رندوم.
• از نظر خودت چه رنگی‌ای: هوای تهرانی.
• گیلتی پلژرت چیه: گاسیپ.
• وجه ترسناکت چه شکلیه: تمایل به خودکشی، دگرکشی و سلف هارم.
• دوست داری چه هدیه‌ای بگیری و متقابلا دوست داری چه هدیه‌ای به بقیه بدی: چیزهایی که لازم دارم :)) الان لپ‌تاپ و گوشی و پول لازم دارم.
دوست دارم چیزی بدم که فرد بخواد تا همیشه حفظش کنه.

@Iman kage تو من رو یاد ریلز Let's be friends, best friends می‌اندازی. :))
@Krypton داری بزرگ می‌شی. :")
@f@him
@دوزیست
@Orelia

اگر شخصیت آینده‌ام تکه‌هایی از شما رو داشته باشه برام خیلی ایده‌آل خواهد بود.
• اولین چیزی که تو برخورد با آدم‌ها توجهت رو جلب می‌کنه چیه: اینکه چه ری‌اکتی به چیزی که من هستم نشون می‌دن. :‌"
• چه تایپ آدم‌هایی رو نمی‌تونی تحمل کنی: کمالگراهای آکادمیک.
• یه جمله به خود گذشته و آینده‌ات بگو: حنای گذشته، راستش من هنوز هم نمی‌دونم تو باید چی کار کنی.
حنای آینده، من داشتم هر چی ازم برمی‌اومده رو انجام می‌دادم. زنده هستم؟

• بزرگترین آرزویی که دوست داری تا 5 سال آینده بهش برسی: بتونم مثل یک انسان نرمال و راضی زندگی کنم یا بمیرم.
• به نظرت ده سال دیگه کجایی: هنوز ایرانم، روابط عاطفی خوبی نداشتم، در دنیای آکادمی شکست خورده‌ام و خسته‌ام. اما کارم خوبه.
:‌( ?Why am I so disappointed

• دوست داری آدم‌ها چطوری ازت یاد کنن: خوش‌صحبت، باهوش و خوشگل.
• سمپادیا و تاثیرش تو زندگیت: بخش مهمی از زندگیم نبود. دوست‌هایی که از اینجا دارم رو خیلی دوست دارم. سمپادیا رو نه.
1:بیداری؟ :))
بله چون یه مقدار اختلال خواب و درررس.
2:جدیدترین اتفاق خوبت چی بوده؟
وزن گرفتم و‌ یک کیلو اضافه کردم :‌"
3:یه چیزی به اشتراک بذار.
کلیک

نام مرکز سمپاد
Farz ll
شهر
Kerman
سال فارغ التحصیلی
1402
دانشگاه
Teh
رشته دانشگاه
Nursing
منم از اینا می‌خوام😅

اسم: سماء

• اگه بخوای خودت رو تو یک تا دو جمله به کسی معرفی کنی چجوری توصیف می‌کنی:
توی توصیف خودم به بقیه خیلی خوب نیستم ترجیح میدم خودشون منو بشناسند تا اینکه بخوام توصیف کنم دقیقا چه شکلی هستم..هیچ وقت از دید دیگری یا سوم شخص به خودم نگاه نکردم

• سه تا کلمه‌ای که فکر می‌کنی بقیه باهاش توصیفت می‌کنن:مهربون/پر شور و اجتماعی پر سرو صدا و خندون / یکم زود رنج و پرخاشگر در بعضی موارد🤣

• اولین خاطره‌ای که از کودکیت تو ذهنته:فکر میکنم یکی از تروما های زندگیم باشه ...مادر بزرگ پدریم فوت شده بودن و من توی خونشون صبح زود توی بغل مامانم بودم فکر میکنم دو سالم بود

• فراموش نشدنی‌ترین خاطره‌ای زندگیت:فکر نمیکنم تا الان همچین لحظه ای داشته باشم که مارک فراموش نشدنی ترین بهش بخوره

• چه ویژگی خوب یا بدی داری که بقیه درموردت نمی‌دونن:ویژگی خوبم اینه کسی رو نیمه راه ول نمیکنم شاید من تنها کسی باشم که اون الان بهش نیاز داره / ویژگی بدم زود عصبی شدنه...کنترلش میکنم ولی از درون حرص میخورم یکمم پر حرف و پر سرو صدام که بقیه می‌دونن در بارم

• تعریفت از زندگی:زندگی خیلی دوست داشتنی و خوبه به شرطی که با ادمای خوب و درستی آشنا شده باشی و با اونا زندگیتو بگذرونی...

• تعریفت از دوست داشتن و دوست داشته شدن: به نظرم دوست داشتن اهمیت دادنه ...دربارش صحبت کردنه...توی شرایط سخت یکی رو ساپورت کردنه...عشق ورزیدنه ...شاید خیلیا عشق رو فقط رفتاری ببینن اما عشق کلامی یه چیز دیگه است ...اینکه هر روز یکی برات یادآوری کنه دوستت داره و هنوز براش اهمیت داری امید به زندگیه

• خودت رو زیر لیبل خاصی قرار می‌دی؟ اگه آره چی:
نه

• اگه بخوای زندگیت رو به چند برهه تقسیم کنی بر چه اساسیه: به نظرم به قبل و بعد از قبول شدنم توی سمپاد تقسیم میشه

• تا به حال تصمیم گرفتی برخلاف جریان زندگی شنا کنی؟ اگه آره، کجا و چرا: ارع و اشتباه محض بود ...نمی‌خوام دربارش حرف بزنم ولی توصیه میکنم اصلا همچین راهی رو انتخاب نکنید

• جایگاه فعلی خودت تو مسیر زندگی رو کوتاه توصیف کن: به نظرم الان هنوز قبل از خط شروع هستم و تا پایان چیز زیادی مونده ...جایگاه فعلیم رو دقیق نمی‌دونم شاید چون هنوز جدی نگرفتمش

• ترسی که ممکنه مانع از ادامه دادن مسیرت شه:ترس از روزی که تنها بمونم

• چی باعث می‌شه تو روزهای سخت دوام بیاری: خانوادم و چندتا از دوستام

• با فکر کردن به چه چیزی احساس سبکی و آرامش می‌کنی:😅شاید عجیب باشه ولی فکر کردن به سریال ها و فیلمهایی که دیدم ...کلا ذهنمو آزاد می‌کنه حتی تایم امتحانات هم حدود دو ساعت رو اختصاص میدادم به فیلم دیدن چون استرسمو کم میکرد باعث میشد با خیال راحت تر درس بخونم

• از انجام دادن چه کارهایی لذت می‌بری: از یه سری پروسیجر های شغلم لذت میبرم ... تیر اندازی ...رانندگی

• تفریح موردعلاقه‌ات: تیراندازی ....فیلم و سریال

• کتاب، فیلم، موسیقی و شعر مورد علاقه آن:کتاب خیلی وقته نخوندم اما کلا توی هر زمینه ای چیزهایی که ژانر جنایی و کمدی و درام دارن رو میپسندم
کتاب: متاسفم یک سالی میشه چیزی نخوندم قبلاً فانتزی و ترسناک می‌خوندم ...هری پاتر و سه جلد سه تاج شوم ...سریر شوم و سلطنت شوم رو دوست داشتم
فیلم: فیلم کمتر میبینم اما سریال زیاد دیدم حضور ذهن ندارم فعلا
موسیقی: کلا آهنگ هایی که به زبان های دیگه خونده میشن رو میپسندم خیلی متفاوتن بسته به فرهنگ کشور و منطقه شون زیادن حوصله ی معرفی ندارم ترند ها هستن دیگه
شعر: قبلاً بخشی از شاهنامه رو خوندم ...به نظرم برای یه بچه ی ۱۵ ساله سنگین بود اما خیلی دوستش داشتم

• سه تا از بهترین و خاطره‌انگیزترین عکس‌هایی که گرفتی: نمی‌دونم شاید بعدا آپلود کردم شون ...روزی که با بچه ها رفتیم کوهنوردی ...آخرین روز کارورزی بیمارستان در این ترم ...سفری که با بچه ها رفتیم مشهد

• به چه هنری می‌پردازی یا دوست داری بپردازی:فعلا چیز خاصی مد نظرم نیست اما دوست داشتم یه هنری رو ادامه بدم

• کلکسیون جمع‌آوری می‌کنی؟ اگه آره کلکسیون چی: نه فکر نکنم چیزی به اسم کلکسیون داشته باشم

• از نظر خودت چه رنگی‌ای: آبی آسمونی

• گیلتی پلژرت چیه:اینکه هنوز کودک درونم فعاله دوست دارم هنوز یکم بچه بازی در بیارم و خب من این بخش رو هنوزم دوست دارم ....این بخش کودکی خیلی وسیعه ...هنوز آبنبات میخورم با لذت در خیابان مترو و غیره پاستیل میخورم ...پفک روهنوز به طرز فجیعی میخورم ...آها پودر نسکافه هم خالی میخورم توی آب دوست ندارم🤣اینجوری شور و شیرینه برام دوستش دارم امتحانش کنید

• وجه ترسناکت چه شکلیه:خشمگینه و پر سرو صدا

• دوست داری چه هدیه‌ای بگیری و متقابلا دوست داری چه هدیه‌ای به بقیه بدی:دوست دارم پول هدیه بدم و پول هدیه بگیرم...والا هم اون می‌دونه چی براش بهتره ...هم من می‌دونم پولمو کجا صرف کنم که برام بهتر باشه

@Becoming
@الهه ن
@آدنوزین :)
@Cafune
خیلی ح ب هاتون رو دوست دارم لطفاً برامون بیشتر بنویسید
@hypnos
تلاش هات غیر قابل چشم‌ پوشیه مطئنم نتیجه شو به زودی میبینی طلای المپیاد دست خودته دیگه

• اولین چیزی که تو برخورد با آدم‌ها توجهت رو جلب می‌کنه چیه: طرز صحبت و نگاه کردن شون بعد از اون استایل

• چه تایپ آدم‌هایی رو نمی‌تونی تحمل کنی:کسی که دروغ زیاد میگه .....نظراتشو تحمیل می‌کنه ...آدمای دیگه خصوصا خودمو جاج می‌کنه ..عیب هامو به روم میاره ...با صدا غذا میخوره ...ایگنورم میکنه

• یه جمله به خود گذشته و آینده‌ات بگو: مرسی که پشت کنکور نموندی //لطفا از زندگیت لذت ببر

• بزرگترین آرزویی که دوست داری تا 5 سال آینده بهش برسی: نمی‌دونم آرزوی بلند مدت بزرگی ندارم فعلا ولی دوست دارم پنج سال دیگه برای ارشدم هنوز تهران باشم

• به نظرت ده سال دیگه کجایی: خونمون و بیمارستان و دانشگاه 🤣...نمی‌دونم شهر و کشور هم هرجایی ممکنه باشم

• دوست داری آدم‌ها چطوری ازت یاد کنن: ازم به خوبی و باهوشی یاد کنن ... مهربون و شاد به خاطرم بیارن و همون بچه ی مردمی باشم که پدر و مادر ها میگن🤣

• سمپادیا و تاثیرش تو زندگیت: نمی‌دونم چیزی به ذهنم نمیرسه ولی فکر کنم بدون اون به جای خاصی نمیرسیدم

• حداکثر سه تا سوال که اینجا نبوده ولی دوست داشتی جواب بدی رو به سلیقه‌ی خودت بنویس و جواب بده:‌ نمی‌دونم به نظرم چیزی نیست که بخوام اضافه کنم
1:
2:
3:

Sui

hahaha
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
0.0
سال فارغ التحصیلی
1406
اسم:سوئی
• اگه بخوای خودت رو تو یک تا دو جمله به کسی معرفی کنی چجوری توصیف می‌کنی:معمولا خودم رو معرفی نمیکنم شاید بگم سلام من سوئی ام😂😂
• سه تا کلمه‌ای که فکر می‌کنی بقیه باهاش توصیفت می‌کنن:خزه/عاشق پژوهش/ساکت
• اولین خاطره‌ای که از کودکیت تو ذهنته:یه خاطره خیلی گنگ از یه خونه هست که حیاطش پر درخته
• فراموش نشدنی‌ترین خاطره‌ی زندگیت:
• چه ویژگی خوب یا بدی داری که بقیه درموردت نمی‌دونن:شنونده خوبی باشم و ویژگی بد هم اینه که خیلی سریع عصبانی میشم
• تعریفت از زندگی:به نظرم زندگی مثل یه بازیه و ما توی هر سنی توی یکی از این مراحل قرار داریم
• تعریفت از دوست داشتن و دوست داشته شدن:
• خودت رو زیر لیبل خاصی قرار می‌دی؟ اگه آره چی:نه
• اگه بخوای زندگیت رو به چند برهه تقسیم کنی بر چه اساسیه:قبل پنج سالگی و بعد پنج سالگی اون موقع زمانی بود که خیلی به نقاشی علاقه داشتم اما به خاطر اگزمای دستام دکتر گفت که به مداد رنگی نباید دست بزنی و تا زمانی که دستام بهتر شدن دیگه به نقاشی علاقه نداشتم
• تا به حال تصمیم گرفتی برخلاف جریان زندگی شنا کنی؟ اگه آره، کجا و چرا:نه
• جایگاه فعلی خودت تو مسیر زندگی رو کوتاه توصیف کن:آدمی که نصف مسیر رو رفته ولی الان داره اهمال کاری میکنه
• ترسی که ممکنه مانع از ادامه دادن مسیرت شه:ترس از نرسیدن
• چی باعث می‌شه تو روزهای سخت دوام بیاری:رسیدن به هدفم
• با فکر کردن به چه چیزی احساس سبکی و آرامش می‌کنی:کتاب هایی که قراره بخونم
• از انجام دادن چه کارهایی لذت می‌بری:انیمه/فیلم دیدن_کتاب خوندن _ذیت کردن دوستام_صحبت کردن با خانواده ام
• تفریح موردعلاقه‌ات:خوندن مانگا
کتاب:مجموعه راهنمای کشف قتل از یک دختر خوب
فیلم:انیمه بانگو(فیلم زیاد نمیبینم)
موسیقی:شب عشق هایده
شعر:زیاد شعر نمیخونم ولی غزل حالا چرا
• به چه هنری می‌پردازی یا دوست داری بپردازی:دوست داشتم ویولن سل رو یاد بگیرم
• کلکسیون جمع‌آوری می‌کنی؟ اگه آره کلکسیون چی:آره فیگور
• از نظر خودت چه رنگی‌ای:آبی تیره
• گیلتی پلژرت چیه:خوندن پرونده های جنایی
• وجه ترسناکت چه شکلیه:پر سر وصداس
• دوست داری چه هدیه‌ای بگیری و متقابلا دوست داری چه هدیه‌ای به بقیه بدی:دوست دارم کتاب هدیه بگیرم
@Asall
@azymandias
@طوطو
@نرگسیوم
@melina03
@majn0_0n
@SinaSabetifard

• اولین چیزی که تو برخورد با آدم‌ها توجهت رو جلب می‌کنه چیه:طرز صحبت
• چه تایپ آدم‌هایی رو نمی‌تونی تحمل کنی:خودخواه
• یه جمله به خود گذشته و آینده‌ات بگو:سعی میکنم نا امیدتون نکنم
• بزرگترین آرزویی که دوست داری تا 5 سال آینده بهش برسی:یه فیزیوتراپ باشم که حیوون خونگی داره
• به نظرت ده سال دیگه کجایی:نمیدونم
• دوست داری آدم‌ها چطوری ازت یاد کنن:یه فرد مهربون که عاشق حیواناته
• سمپادیا و تاثیرش تو زندگیت:اینجا باعث شد که من یکی از مهم ترین تصمیمات زندگیم رو بگیرم @برفــــ @melina03 خیلی ممنونم

mani..

Dead for testing purpose (alive)
نام مرکز سمپاد
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1402
رشته دانشگاه
پزشکی
• اسم: مانی
• اگه بخوای خودت رو تو یک تا دو جمله به کسی معرفی کنی چجوری توصیف می‌کنی: بندهٔ تجربه‌های جدید هستم🙏🏻
• سه تا کلمه‌ای که فکر می‌کنی بقیه باهاش توصیفت می‌کنن: باهوش، سختگیر، رفیق
• اولین خاطره‌ای که از کودکیت تو ذهنته: چهارسالم بود و با پسر عمه‌م تو حیاط خونه مامان‌جونم اینا مسابقه دوچرخه سواری می‌دادیم و میرفتیم از شاخه درخت، آلبالو می‌چیدیم می‌خوردیم.
• فراموش نشدنی‌ترین خاطره‌ی زندگیت: روزی که سمپاد قبول شدم.
• چه ویژگی خوب یا بدی داری که بقیه درموردت نمی‌دونن: من خیلی به جزئیات ریز درباره ادم‌ها توجه می‌کنم و یادم می‌مونه و خیلی وقتا خودشون متوجهش نمی‌شن. ویژگی بد هم عموما از ادما انتظار دارم حداقل مثل خودم رفتار کنن که غیرممکنه.
• تعریفت از زندگی: فکر کنم زندگی یعنی اون لحظه‌ای که ناامید از همه‌چی می‌شینی چایی میخوری و فکر می‌کنی که چطوری اوضاع رو باید درست کنی؟ زندگی بعنی اون لحظه‌ای که قلم کاغذ میگیری دستت و برنامه مینویسی برای زندگیت.
• تعریفت از دوست داشتن و دوست داشته شدن: اهمیت دادن و احترام. هرکسی این دوتا رو داشته باشه و براش داشته باشم یعنی دوستم داره و دوسش دارم.
• خودت رو زیر لیبل خاصی قرار می‌دی؟ اگه آره چی:جواب نمیدم.
• اگه بخوای زندگیت رو به چند برهه تقسیم کنی بر چه اساسیه: قبل کنکور و بعد کنکور😂
• تا به حال تصمیم گرفتی برخلاف جریان زندگی شنا کنی؟ اگه آره، کجا و چرا: بله بارها! درباره روابطم خیلی موافق با جریان اجتماع نیستم= ))
• جایگاه فعلی خودت تو مسیر زندگی رو کوتاه توصیف کن: فعلا به نظرم تو مقطع جمع‌اوری سرمایه‌م. وظیفه خودم می‌دونم که فعلا درگیر اندوختن باشم. پول، دانش، مهارت. همه چیز. الان وقت کاشتنه.
• ترسی که ممکنه مانع از ادامه دادن مسیرت شه: ترس از دست دادن عزیزانم و ترس مهاجرت نکردنم
• چی باعث می‌شه تو روزهای سخت دوام بیاری: خدا و خودم
• با فکر کردن به چه چیزی احساس سبکی و آرامش می‌کنی: آینده ایده‌آلم
• از انجام دادن چه کارهایی لذت می‌بری: نوشتن برنامه برای روزهام و هفته‌هام و کلا زندگیم، سنتور زدن، کتاب خوندن، رانندگی، عکاسی، پیاده‌روی
• تفریح موردعلاقه‌ات: غذای خوشمزه خوردن- فعالیت‌های هیجان انگیز مثلا بانجی جامپینگ و اینا
کتاب: فریدون سه پسر داشت، dead poets society
فیلم: perfect days, سریال: sharp objects, sherlock
موسیقی: trastevere(måneskin)- matilda(harry styles)- با من خیال کن(پالت)- نفس کشیدن سخته(روزبه نعمت‌الهی)
شعر:
«آنچه من می‌بینم، ماندن دریاست
رستن و از نو رستن باغ است
کشش شب به سمت روز است
گذرا بودن موج و گل و شبنم نیست
گرچه ما می‌گذریم، راه می‌ماند. غم نیست.»
-اسماعیل خویی-

do.php

do.php

do.php

• به چه هنری می‌پردازی یا دوست داری بپردازی: موسیقی و عکاسی و دوست‌دارم خطاطی هم کار کنم.
• کلکسیون جمع‌آوری می‌کنی؟ اگه آره کلکسیون چی: بله! کلکسیون سکه دارم.
• از نظر خودت چه رنگی‌ای: این رنگی:
do.php

• گیلتی پلژرت چیه: کیدراما دیدن😂
• وجه ترسناکت چه شکلیه: خیلی عصبی و حساس و بدبین و شکاک می‌شم.
• دوست داری چه هدیه‌ای بگیری و متقابلا دوست داری چه هدیه‌ای به بقیه بدی: هرچیزی که ماندگار باشد. چیز مصرفی دوست ندارم کادو بدم یا کادو بگیرم.
@Krypton پروداکتیو و قوی و قسمت نمیشه ببینمش
@بابونه. با پشتکار و مهربون و حساس
@tic عجیب و خوش‌صحبت
@دوزیست خوش ذوق
@زهرا ، پروا!💞

• اولین چیزی که تو برخورد با آدم‌ها توجهت رو جلب می‌کنه چیه: طرز صحبتشون
• چه تایپ آدم‌هایی رو نمی‌تونی تحمل کنی: ادم‌های از خودراضی و کسایی که به بقیه از بالا به پایین نگاه می‌کنن
به مانی گذشته: می‌گذره و تو باید خیلی قوی‌تر شی!
به مانی آینده: امیدوارم ازم راضی باشی! من تمام تلاشم رو دارم می‌کنم. به من بگو، چند نفر کنارت موندن؟

• بزرگترین آرزویی که دوست داری تا 5 سال آینده بهش برسی:
-درسامو مرتب خونده باشم و از چیزی عقب نیوفتاده باشم
-پیگیر ایلتس شده باشم
-کسب و کار و درامد خودم رو راه انداخته باشم
-برسم به «خونه»
-خوشحال باشم کنار عزیزام

• به نظرت ده سال دیگه کجایی: ایشالا لندن ( در کل اروپا، هرجاییش که راهم بدن😂) دارم تو یه بیمارستانی چیزی کار می‌کنم
• دوست داری آدم‌ها چطوری ازت یاد کنن: باهوش و امن
• سمپادیا و تاثیرش تو زندگیت: تو روزهای خیلی سخت کنکوری بودنم باعث شد دووم بیارم و خفه نشم از تنهایی.
1: راستش اینو حال ندارم جواب بدم و تقریبا همه چیز پرسیده شد😂😭

majn0_0n

به‌گرفتار‌رهایی‌نتوان‌گفت‌آزاد...
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 2
شهر
شیراز
سال فارغ التحصیلی
1408
نام اثر: بیکاری مزمن😂

• اسم: سنا
• اگه بخوای خودت رو تو یک تا دو جمله به کسی معرفی کنی چجوری توصیف می‌کنی:
• سه تا کلمه‌ای که فکر می‌کنی بقیه باهاش توصیفت می‌کنن:
خطرناک, بی‌احساس, مودی
• اولین خاطره‌ای که از کودکیت تو ذهنته: راستش حافظم واقعا ضعیفه
• فراموش نشدنی‌ترین خاطره‌ی زندگیت:
غیرقابل کنترلم
• تعریفت از زندگی: تلاش برای محقق کردن آرزو‌ها حالا هر‌چند بی‌فایده
• تعریفت از دوست داشتن و دوست داشته شدن: نیاز هر انسان
• خودت رو زیر لیبل خاصی قرار می‌دی؟ اگه آره چی: نه
• اگه بخوای زندگیت رو به چند برهه تقسیم کنی بر چه اساسیه: قبل کلاس اول و بعد کلاس اول (فهمیدم همه چیز اونجور که بنظر میرسه نیست و دیدگاهم به کل عوض شد)
• تا به حال تصمیم گرفتی برخلاف جریان زندگی شنا کنی؟ اگه آره، کجا و چرا: قطعا ولی کجا و چرا یادم نمیاد؟!
• جایگاه فعلی خودت تو مسیر زندگی رو کوتاه توصیف کن: چرخه‌ی تلاش کردن و نرسیدن
• ترسی که ممکنه مانع از ادامه دادن مسیرت شه: انتخاب مسیر اشتباه / فراموش کردن خواسته هام
• چی باعث می‌شه تو روزهای سخت دوام بیاری: رویا‌ها و آرزو‌هام
• با فکر کردن به چه چیزی احساس سبکی و آرامش می‌کنی: هدفم
• از انجام دادن چه کارهایی لذت می‌بری: تحقیق راجب اختلالات روانی و خوابیدن
• تفریح موردعلاقه‌ات: کرم ریختن رو بقیه
کتاب:
365 روز بدون تو
فیلم: زوتوپیا(نمیدونم چرا ولی هنوز خیلی دوسش دارم😶)
موسیقی: tiylor swift_love story(قدیمیه ولی وایب خوبی بهم میده)
شعر: (خیلی زیادن ولی اینو بیشتر از بقیشون دوس دارم)

ای ساربان آهسته رو کآرام جانم می‌رود
وآن دل که با خود داشتم با دلستانم می‌رود

من مانده‌ام مهجور از او بیچاره و رنجور از او
گویی که نیشی دور از او در استخوانم می‌رود

گفتم به نیرنگ و فسون پنهان کنم ریش درون
پنهان نمی‌ماند که خون بر آستانم می‌رود

محمل بدار ای ساروان تندی مکن با کاروان
کز عشق آن سرو روان گویی روانم می‌رود

او می‌رود دامن‌کشان من زهر تنهایی چشان
دیگر مپرس از من نشان‌، کز دل نشانم می‌رود

برگشت یار سرکشم بگذاشت عیش ناخوشم
چون مجمری پرآتشم کز سر دخانم می‌رود

با آن همه بیداد او وین عهد بی‌بنیاد او
در سینه دارم یاد او یا بر زبانم می‌رود

بازآی و بر چشمم نشین ای دلستان نازنین
کآشوب و فریاد از زمین بر آسمانم می‌رود

شب تا سحر می‌نغنوم و اندرز کس می‌نشنوم
وین ره نه قاصد می‌روم کز کف عنانم می‌رود

گفتم بگریم تا ابل چون خر فروماند به گل
وین نیز نتوانم که دل با کاروانم می‌رود

صبر از وصال یار من برگشتن از دلدار من
گرچه نباشد کار من هم کار از آنم می‌رود

در رفتن جان از بدن گویند هر نوعی سخن
من خود به چشم خویشتن دیدم که جانم می‌رود

سعدی فغان از دست ما لایق نبود ای بی‌وفا
طاقت نمی‌آرم جفا کار از فغانم می‌رود

• سه تا از بهترین و خاطره‌انگیزترین عکس‌هایی که گرفتی: راستی تنبلی‌م از ویژگیای بدمه🤡
• به چه هنری می‌پردازی یا دوست داری بپردازی: نقاشی و شعر و شاعری و اینا
• کلکسیون جمع‌آوری می‌کنی؟ اگه آره کلکسیون چی: جنازه حشرات 🙃😂
• از نظر خودت چه رنگی‌ای: آبی
• گیلتی پلژرت چیه: ساخت انواع سلاح های سرد در ابعاد کوچک (قادر به کشتن افراد 😶🤝🏻)
• وجه ترسناکت چه شکلیه: اینجوریه که هیچی حالیش نیستو هیچکسو نمیشناسه (نباید به وسیله های نوک‌تیز و... دسترسی داشته باشم🤷🏻‍♀️)
• دوست داری چه هدیه‌ای بگیری و متقابلا دوست داری چه هدیه‌ای به بقیه بدی: کتاب
@Asall
@Sui
@نرگسیوم
و یسریای دیگه که یادم نیست🤦🏻‍♀️😂

• اولین چیزی که تو برخورد با آدم‌ها توجهت رو جلب می‌کنه چیه: علایقش
• چه تایپ آدم‌هایی رو نمی‌تونی تحمل کنی: قدرنشناس
گذشته: انتظار هر چیزیو از هر کسی داشته باش
آینده: هیچوقت کسیو قضاوت نکن
• بزرگترین آرزویی که دوست داری تا 5 سال آینده بهش برسی: یه حافظه قابل اعتماد🤡
• به نظرت ده سال دیگه کجایی:
اگه تو تیمارستان بستری نشده باشم یه روانپزشک شدم
• دوست داری آدم‌ها چطوری ازت یاد کنن: برام مهم نیست چطوری ازم یاد میکنن 🤷🏻‍♀️
• سمپادیا و تاثیرش تو زندگیت: حوصلم دیگه سر نمیره😂
هیچی🤡

hypnos

کاربر فوق‌حرفه‌ای
کنکوری 1404
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1404
مدال المپیاد
در انتظار...
سلام، من قبلا دیسکوگرافی ارائه داده بودم، منتها اون موقع طفل بودم، ۱۵ سالم بود، گفتم بروزرسانیش کنم.
• اسم:  فاطمه
• سن: دو ماه دیگه هیجده سالم تموم می‌شه و وارد نوزده سالگی می‌شم.
• اگه بخوای خودت رو تو یک تا دو جمله به کسی معرفی کنی چجوری توصیف می‌کنی: سلام، من فاطمه هستم. خوشحالم از آشنایی‌تون، ۱۷ سالمه، تک فرزند خانواده هستم . رشته‌ام انسانیه و توی دبیرستان فرزانگان ۱ درس می‌خونم.
• سه تا کلمه‌ای که فکر می‌کنی بقیه باهاش توصیفت می‌کنن: احساساتی، کسی که زیاد می‌خنده، کسی که عاشق غذاست
• اولین خاطره‌ای که از کودکیت تو ذهنته: بیشتر شبیه به یه تصویر محوه .در حالیکه تو بغل مامانم هستم، دارم بند تزئینی لباس آبی رنگش رو می‌کشم پایین. بعدها متوجه شدم مامانم اون لباس رو زمان شیرخوارگی من می‌پوشیده و بعدِ حدودا ۲ سالگیم هیچوقت نپوشیده.
• فراموش نشدنی‌ترین خاطره‌ی زندگیت: روزی که مرحله دو قبول شدم، خاطرات بد فراموش‌نشدنی هم دارم البته.
• چه ویژگی خوب یا بدی داری که بقیه درموردت نمی‌دونن: ویژگی بد اینه که من خیلی زودرنج هستم و سریع ناراحت می‌شم، قیافه‌م شبیه بغض یاکریم می‌شه و کینه به‌ دل می‌گیرم، البته به دنبال اون زود هم فراموش می‌کنم به ظاهر تا طرف مقابلم به خاطر یه اشتباه حس بدی نگیره، اما تا روز قیامت یادم می‌مونه.
ویژگی خوب اینه که از آدم‌های دورم شاید راز پنهان و اطلاعات مخفی زیاد دارم، اما چه دوستم باشند چه دشمن، هیچوقت از اون اطلاعات بر علیه‌شون استفاده نمی‌کنم. گر چه برعلیه خودم زیاد استفاده کرده باشن. راز و حرف‌هایی که زمان دوستی بهم زدن یا کسی به گوشم رسونده تا ابد پیش من محفوظه.

• تعریفت از زندگی: خوشبختی در فاصله‌ی دو بدبختی در کنار آدم‌هایی که یا کمکت می‌کنن یا درس عبرتت می‌شن.
• تعریفت از دوست داشتن و دوست داشته شدن: بلد بودن روحِ یه کالبد دیگه بیشتر از خودتت
• خودت رو زیر لیبل خاصی قرار می‌دی؟ اگه آره چی: سوال مبهمیه
نمی‌دونم

• اگه بخوای زندگیت رو به چند برهه تقسیم کنی بر چه اساسیه: ۳ برهه می‌شه. نقطه‌ی عطفش هم ۵ سالگی و ۱۷ سالگیم. بر اساس اون سنگ بزرگ توی رود که کاملا جریان رود رو برعکس می‌کنه، رنج بزرگی که منتج به تغییر اساسی شده برام.
• تا به حال تصمیم گرفتی برخلاف جریان زندگی شنا کنی؟ اگه آره، کجا و چرا: وقتی خواستم وارد المپیاد بشم، کل خانواده مخالف بودن، اوایلش هیچ حمایتی ازم نکردن، حتی استاد پژوهش مدرسه قبلیم واسطه شد باهام صحبت کنه و من رو منصرف کنه، معلم‌هام همینطور
اونجا تصمیم گرفتم راهی که به نظر خودم درسته رو برم. طول کشید تا خانواده‌م راضی بشن واقعا (حدود ۲ سال) ، ولی ارزشش رو داشت

• جایگاه فعلی خودت تو مسیر زندگی رو کوتاه توصیف کن: به عقب که نگاه می‌کنم هیچ چیزی برای تغییر دادن ندارم.اگه یه روز بخوام فیلم از روی زندگیم بسازم، این همون قسمتیه که موقع نگاه کردنش گریه‌م می‌گیره و برای خودم دست می‌زنم.
• ترسی که ممکنه مانع از ادامه دادن مسیرت شه: ترس از شکست و نرسیدن
• چی باعث می‌شه تو روزهای سخت دوام بیاری: مامانم، خانواده‌م، تعلقات و دلگرمی‌های مذهبیم
• با فکر کردن به چه چیزی احساس سبکی و آرامش می‌کنی: همون موارد بالا
• از انجام دادن چه کارهایی لذت می‌بری: فیلم دیدن، کتاب خوندن، وقت گذروندن با خانواده‌ام، غذا درست کردن، گوش کردن به موسیقی
• تفریح موردعلاقه‌ات: فیلم دیدن، توی مغازه‌ی کتاب فروشی کنار کتاب‌ها راه رفتن و تورق کردن کتاب‌ها.
کتاب: رمان دزیره از ادبیات اونور، از ادبیات اینور هم تاریخ بیهقی عزیزم....
فیلم: امیلی
موسیقی: یه عالمه موسیقی بی‌کلام محبوب دارم که سخته انتخاب‌شون
شعر: سخت‌تر شد، به جاش شاعرهای محبوبم رو می‌نویسم: نزار قبانی، مهدی اخوان ثالث، سعدی
• به چه هنری می‌پردازی یا دوست داری بپردازی: سیاه قلم کار می‌کنم و دوست دارم رنگ روغن رو هم بهش اضافه کنم، مدتی تئاتر کار کردم و عمیقا احساس شادمانی داشتم، دوست دارم حرفه‌ای تر بهش بپردازم. بافتنی هم در صورت وجود حوصله می‌بافم.
• کلکسیون جمع‌آوری می‌کنی؟ اگه آره کلکسیون چی: بچه بودم استیکر جمع می‌کردم، جدیدا خودکار رنگی و هایلایتر و لوازم التحریر جینگیلی جمع می‌کنم.
• از نظر خودت چه رنگی‌ای:  زرشکی
• گیلتی پلژرت چیه: رسیدن به هدف‌هام رو مجسم می‌کنم تا وقتی بهشون برسم.
• وجه ترسناکت چه شکلیه: این وجه یکبار تو مدرسه ظاهر شد از بچه‌ی بی‌حاشیه‌ای مثل من، بدین صورت که سرعت حرف زدنم می‌ره رو ۲ ایکس، تو چشم‌های طرف زل می‌زنم، با صدای بلند شروع می‌کنم تخریب شخصیتی، حاضرین می‌گفتن طرف رو داشتم قورت می‌دادم.
یک وجه ترسناک دیگه اینه که من خیلی زود دل می‌‌کَنَم. یعنی روابط کدر بشه بعد طرف مقابلم بخواد برگرده دیگه احساس هیچ وابستگی ندارم نسبت بهش.

• دوست داری چه هدیه‌ای بگیری و متقابلا دوست داری چه هدیه‌ای به بقیه بدی: دوست دارم کتاب هدیه بگیرم یا لوازم التحریر جینگیلی و یا اکسسوری و زیورآلات ناز.
طبیعتا هدیه‌ای که به طرف مقابلم می‌دم بسته به طرفش فرق می‌کنه، علایق اونه دیگه.

@*100RA* روحیاتش من رو یاد پسر داییم می‌اندازه. خیلی بامرام و بامعرفته.امیدوارم ۱۴۰۴ سالی باشه که هیچوقت از شدت شادی و قشنگیش نتونه فراموشش کنه.🤍
@Denebolah آدم خفنیه، با وجود سختی‌های زیاد توی مسیرش خوش قلب و امیدوار مونده. امیدوارم توی مسیر دانشجویی و همینطور مراحل بعدی، چیزی که استحقاقش رو داره به دست بیاره. براش آرزوی قشنگترین‌ها رو دارم💗
@zeynabgol یکی از نابغه‌ترین نویسنده‌هایی که دیدم، سالم زندگی می‌کنه، پر از شور زندگیه و قلب خیلی مهربونی داره. شک ندارم یه روزی پزشک کاربلد و نام‌آوری می‌شه. 🩵
@_Vina_ کسی که حواسش هست، می‌شه روش حساب کرد، دوست خیلی عزیزیه که مشتاق دیدارش هستم.کنارش حالت خوبه و در کل آدمیه که نون قلبش رو می‌خوره. امیدوارم آینده‌اش هم مثل قلبش روشن و قشنگ باشه.💖
@Asall آدمیه با روحیات خیلی نزدیک به من، تجربیات تقریبا مشابه و احساساتی تقریبا یکسان. عسل خیلی قشنگه، مهربونه، تلاشگره و عمیقا معتقدم که یه روزی می‌بینمش بالا همه سکوها💕

• اولین چیزی که تو برخورد با آدم‌ها توجهت رو جلب می‌کنه چیه: چشم‌ها و لبخندشون
• چه تایپ آدم‌هایی رو نمی‌تونی تحمل کنی: آدم‌هایی که جلوی بقیه باهات خوبن، در خفا بد دشمنی می‌کنن. دو رو هستن
• یه جمله به خود گذشته و آینده‌ات بگو: به خود گذشته‌ام:
خیلی بهت افتخار می‌کنم، دختر کوچولویی بیش نبودی که مجبور شدی برای خواسته‌هات بجنگی و تلاش کنی تا توی اون هرج و مرج بتونی زندگی کنی. ممنون که باعث شدی الان اینجا باشم، خیلی بهت مدیونم.
برای آینده‌ام:

امیدوارم باعث شم روزی بهم افتخار کنی، امیدوارم هیچوقت وجه تاریک غرور بهت غلبه نکنه، آدم خوش قلبی باشی، عشق بورزی(اول از همه به خودت) و آرزوهامون رو تبدیل به خاطره کنی. دوستت دارم.
• بزرگترین آرزویی که دوست داری تا 5 سال آینده بهش برسی: فعلا مدال المپیاد... از نوع طلاش بهتره البته.
• به نظرت ده سال دیگه کجایی: یه خانوم وکیل توی ایران یا یه جایی همین اطراف که هنوز رو میزش پر خودکار رنگی و چیزهای گوگولی و یه ماگ پاندای مورد علاقه شه.
• دوست داری آدم‌ها چطوری ازت یاد کنن: کاش به خودم بگن ولی شاید آدمی که تمام تلاشش رو برای آدم بودن، انسان موندن و خوب بودن انجام داد.
• سمپادیا و تاثیرش تو زندگیت: سمپادیا بهم آدم‌هایی رو هدیه داد که تو زندگی عادی گم‌شون کرده بودم. خوشحالم از اینکه اینجا هست. در اینجا خیلی از اشتباهاتم اصلاح شد، خیلی از باورهام دوباره ساخته شد. هر وقت ناراحت بودم آغوش آدم‌های اینجا باز بود، وقت شادی هم آدم‌های اینجا بودند که با خوشحالیم، خوشحال شدن. خیلی قشنگه دیگه سمپادیا...

Idkvarg

"دنگ شده" ی بودن
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1406
تلگرام
• اسم: حمید(رضا)‌ احمدی
• اگه بخوای خودت رو تو یک تا دو جمله به کسی معرفی کنی چجوری توصیف می‌کنی: نمیدونم. قاعدتا فقط اسممو باید بگم دیگه؟
• سه تا کلمه‌ای که فکر می‌کنی بقیه باهاش توصیفت می‌کنن: پر انرژی، خنده رو، خلاق
• اولین خاطره‌ای که از کودکیت تو ذهنته: تیتراژ وضعیت سفید
• فراموش نشدنی‌ترین خاطره‌ی زندگیت: زندگی من پر از خاطره های قشنگ و فراموش نشدنی بوده تا الان
• تعریفت از زندگی: با احتساب اینکه نمیدونیم اون دنیای بعدی چی میشه، اولین و آخرین فرصت برای تجربه آدم شدن، حرف زدن، خندیدن، گریه کردن، دوست داشتن، نفرت، لپ بچه ها رو کشیدن، خوشحال شدن، خشمگین شدن، تلاش کردن، رسیدن، نرسیدن
• تعریفت از دوست داشتن و دوست داشته شدن: نوعی از اهمیت دادن به همدیگه که حداقل تا ۵۰ درصد برای مورد اهمیت قرار گرفتن از طرف مقابل نباشه
• خودت رو زیر لیبل خاصی قرار می‌دی؟ اگه آره چی: نباو
• اگه بخوای زندگیت رو به چند برهه تقسیم کنی بر چه اساسیه: زیاد به مدرسه ربط نداره ولی شانسی با دوره بندی های آموزش پرورش یکی در اومده تا اینجای ماجرا، تا ششم دبستان، هفتم تا نهم، دهم تا دوازدهم
• تا به حال تصمیم گرفتی برخلاف جریان زندگی شنا کنی؟ اگه آره، کجا و چرا: آره، نتیجشم گرفتم، بماند
• جایگاه فعلی خودت تو مسیر زندگی رو کوتاه توصیف کن: بر خلاف خیلی ها "بزور" ولی به هر صورت خوب
• ترسی که ممکنه مانع از ادامه دادن مسیرت شه: اینکه یهو مثل انیمیشن Soul زندگیم دقیقا قبل از اینکه کامل بشه از نظر خودم، تموم شه
• چی باعث می‌شه تو روزهای سخت دوام بیاری: چنانچه تا الان همچی گذشته و (اکثرا هم موفقیت آمیز) مطمئنا این هم میگذره و تموم میشه همچی
• با فکر کردن به چه چیزی احساس سبکی و آرامش می‌کنی: تا الان بهش فکر نکردم
• از انجام دادن چه کارهایی لذت می‌بری: صحبت با دوستای خوبم، برنامه نویسی، فکر کردن سر یسری سوالای ریاضی
• تفریح موردعلاقه‌ات: آهنگ گوش دادن و هر ازگاهی آهنگسازی، طراحی کاریکاتور، ویکیپدیاگردی
کتاب: کوری
فیلم: زندگی زیباست
موسیقی: هستی چه بود، غلامحسین بنان
شعر: مولانا و حافظ
picturef1_2kwy.png

• به چه هنری می‌پردازی یا دوست داری بپردازی: نوازندگی، تنظیم و طراحی
• کلکسیون جمع‌آوری می‌کنی؟ نه
• از نظر خودت چه رنگی‌ای: سبز
• گیلتی پلژرت چیه: دیگه خیلیی علاف باشم دوربین رو از حالت میرور بر میدارم ببینم از اونور واقعا چجوری دیده میشم 👀
• وجه ترسناکت چه شکلیه: خیلیی دیر (به معنای واقعی کلمه خیلی دیر) به اون سطح میرسم، ولی فکر کنم خیلی بدجور غیرقابل کنترل خواهد بود
• دوست داری چه هدیه‌ای بگیری و متقابلا دوست داری چه هدیه‌ای به بقیه بدی: راضی به زحمت نیستیم 🤌
• 5 تا از کاربرهایی که وایب خوبی ازشون می‌گیری رو تگ کن و یه جمله درموردشون بگو: ( یکوچولو بیشتر از 5 تا شد، تیتراژ پایانی )
@god of teasing @_Vina_ @*100RA* @amirTT @Neptune @Rhodium @حتّی به غلط @آفرودیت @Asall @hypnos @Makarov @ilisavage @Ali pasha @Cooly @Sety @Aynazi @spy404 @SinaSabetifard @Elsaest @Krypton @Karenn @Alef @هستی-نیستی @Krypton @Mva
• اولین چیزی که تو برخورد با آدم‌ها توجهت رو جلب می‌کنه چیه: بیاین صادق باشیم که ما کتابارو هم تو دید اول از روی جلدشون قضاوت میکنیم
• چه تایپ آدم‌هایی رو نمی‌تونی تحمل کنی: آدمایی که دم به دقیقه تیکه میندازن به بقیه
و توی بحث های روزمره شون بجز صحبت راجب دیگران موضوعی برای حرف زدن ندارن
• یه جمله به خود گذشته و آینده‌ات بگو: امیدوارم آدم شده باشی ;))
• بزرگترین آرزویی که دوست داری تا 5 سال آینده بهش برسی: خود خدا میدونه چیه آرزوهام
• به نظرت ده سال دیگه کجایی: در حال سر و سامون دادن به استارتاپ خودم و ایده هامو دارم لانچ میکنم
• دوست داری آدم‌ها چطوری ازت یاد کنن: کسی که علاوه بر خودش زندگی بقیه رو هم بهتر کرد
• سمپادیا و تاثیرش تو زندگیت: صادقانه هیچ فایده ای نداشت جز اینکه اینجا متوجه شدم "بدردنخور" نیستم

A M I N

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
BHT
شهر
LNG
سال فارغ التحصیلی
1397
دانشگاه
SBU
رشته دانشگاه
ARC
•اسم: امین
• اگه بخوای خودت رو تو یک تا دو جمله به کسی معرفی کنی چجوری توصیف می‌کنی:معمارم و سیب ترش دوست دارم
• سه تا کلمه‌ای که فکر می‌کنی بقیه باهاش توصیفت می‌کنن:مذهبی، متفاوت، دیوانه
• اولین خاطره‌ای که از کودکیت تو ذهنته:سیزده به در رفتیم لب رودخونه. سبزه رو گرفتم بندازم. اومدم پرتش کنم افتادم گلی شدم. اولین تصویرم، تصویر خندهٔ خونواده ست وقتی افتادم روی زمین شیب‌دار و از پایین نگاشون می‌کنم.
• فراموش نشدنی‌ترین خاطره‌ی زندگیت:ساعت سه بود. روی سنگای قلهٔ توچال دراز کشیده بودم و محو منظره بودم.
• چه ویژگی خوب یا بدی داری که بقیه درموردت نمی‌دونن:خوب میگم: پشت سر آدما هواشونو دارم.
• تعریفت از زندگی:بازگشت به اصل، از خاک.
• تعریفت از دوست داشتن و دوست داشته شدن:دوست داشتن ینی احترام در کنار محبت و دوست‌داشته‌شدن ینی آسودگی از اون آدم در عین آرامش.
• خودت رو زیر لیبل خاصی قرار می‌دی؟ اگه آره چی:«برچسب» یا «دسته‌بندی»: ایرانی، مذهبی، هنرمند، پرسشگر، دارای مشکلات روحی
• اگه بخوای زندگیت رو به چند برهه تقسیم کنی بر چه اساسیه:بر پایهٔ تفاوت روزمرگی‌هام: قبل مدرسه، مدرسه، بعد از ورود به معماری
• تا به حال تصمیم گرفتی برخلاف جریان زندگی شنا کنی؟ اگه آره، کجا و چرا:زیاد! تقریبا هر جا دلم خواسته پافشاری کردم چون یه بار زنده ام و کاریم که می‌خواستم -طبق اصول- مشکلی نداشت.
• جایگاه فعلی خودت تو مسیر زندگی رو کوتاه توصیف کن:طبقهٔ همکف دم در. برم بیرون یا برم تا پشت بوم؟
• ترسی که ممکنه مانع از ادامه دادن مسیرت شه:اگه نشه چی؟
• چی باعث می‌شه تو روزهای سخت دوام بیاری:به خودم اجازه میدم جام زهرو تا ته برم بالا.
• با فکر کردن به چه چیزی احساس سبکی و آرامش می‌کنی:جهان وقتی درست بشه چه قدر زندگی توش آسون و دل‌نشین میشه...
• از انجام دادن چه کارهایی لذت می‌بری:علافی، فوتبال، طبیعت‌گردی، شعر نوشتن، گفت‌وگوی عمیق، آشپزی، رانندگی، کتاب خوندن و یادگیری.
• تفریح موردعلاقه‌ات:فوتبال، گاز و گوز، دریا رفتن، غرق شدن توی بناهای واجد ارزش.
کتاب: من او
فیلم: حوض نقاشی
موسیقی: آسمانه از معین مجتهدین
شعر: «ناگهان دیدم که دور افتاده‌ام از همرهانم...» از محمدعلی بهمنی
اولین عکس از همکلاسی دانشگامه که اون موقع زیر سر داشتمش. نشسته بود لبهٔ پشت بوم رواق مسجد جامع ورامین و من روی بوم شبستان بودم. چادرش پهن شده بود روی زمین و لبخند زیبایی به دوربین زده بود. پشتشم حیاط مسجد افتاده بود اما اون عکس توی کارت حافظهٔ دوربینم بود که گم شد. دومین و سومین عکس:
do.php

do.php

• به چه هنری می‌پردازی یا دوست داری بپردازی:می‌پردازم: شعر، معماری و طراحی خط بنایی، دوست دارم: گرافیک و موسیقی.
• کلکسیون جمع‌آوری می‌کنی؟ اگه آره کلکسیون چی: نه🗿
• از نظر خودت چه رنگی‌ای: الان سبز پژو آردی‌ای.
• گیلتی پلژرت چیه: کدومشو می‌خوای؟((: مفصل توی موضوعش تعریف کردم.
• وجه ترسناکت چه شکلیه: عصبانیتمو بذاریم کنار، به شدت افکار سیاهی به ذهنم می‌رسه (چه طنز چه جدی).
• دوست داری چه هدیه‌ای بگیری و متقابلا دوست داری چه هدیه‌ای به بقیه بدی: دوس دارم لباسی رو که تو ذهنم دارم و گیرش نمیارم، هدیه بگیرم که یه بارونی بلند چرمیه با کلاهی که تا روی دماغم بیاد و دوس دارم به بقیه هنر خودمو هدیه بدم.
• پنج تا از کاربرهایی که وایب خوبی ازشون می‌گیری رو تگ کن و یه جمله درموردشون بگو: «حال خوبی بهم میدن»:
کسی به ذهنم نرسید! خیلی وقته که این حسو تجربه نکردم...

• اولین چیزی که تو برخورد با آدم‌ها توجهت رو جلب می‌کنه چیه: باهوش به نظر برسن
• چه تایپ آدم‌هایی رو نمی‌تونی تحمل کنی: سطحی، طعنه‌زن و اذیت‌کن.
گذشته: رقیبا مهم نیستن...
آینده: بیا به خوابم.

• بزرگترین آرزویی که دوست داری تا 5 سال آینده بهش برسی:
پیدا کردن همراه خوب برای بقیهٔ زندگیم.
• به نظرت ده سال دیگه کجایی:
سر ساختمون
• دوست داری آدم‌ها چطوری ازت یاد کنن:
هنرمندی در جایگاه یک اثر هنری
• سمپادیا و تاثیرش تو زندگیت:
با خیلی از مفاهیم آشنام کرد: بحث، دختر، عشق، دانشگاه، گذر روزگار و از این قبیل.
1: آینده‌م تو سمپادیا: دوس دارم مث جوجه به زودی ازش بپرم به سمت افقای بعدی
2: دوس دارم تو عروسیم چی بدن؟ سبزی پلو با گوشت و نخودفرنگی
3: طرح سنگ قبرم: یه سنگ کوچیک که روش فقط اسممو بنویسن و نام پدر. روی بقیهٔ قبرمو ول کنن علف در بیاد.

بالا