مدیرگزینی تابستان ۱۴۰۳

_Hani_

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان2
شهر
اسلامشهر
سال فارغ التحصیلی
1405
سلاممم
اگه محدودیت سنی نداره، میشه من واسه کتب و مجلات باشم؟**
لطفاا
خب این انجمن الانا فعالیت آنچنانی نداره و بنظرم واسه ترویج فرهنگ کتابخوانی و... لازمه
برنامم اینه که، یه سری تاپیک با موضوعات کتاب های پر طرفدار ( با نظر سنجی) زده بشه، تا اعضا بتونن با هم نقد و بررسی کنن و نظراتشون رو به اشتراک بزارن*
و گاهی یک گروه کتابخوانی داشته باشیم و همراه با هم یه کتاب رو بخونیم راجبش نظرات مختلف بدیم:"
در رابطه با شعر هم یک تاپیک واسه هر شاعر بزنیم و اعضا شعر های اون شاعر رو ارسال کنن تا در آخر یه دیوان دوست داشتنی داشته باشیم**

amirTT

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد 1
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1406
سلام. برا بخشهای موسیقی یا ورزش داوطلبم 😁
- میشه هم تاپیکایی به صورت آرشیوی و به قولی تاریخچه طوری بذاریم درباره هر سبک از موسیقی پاپ،راک،کانتری،هیپ هاپ و غیره به کمک کاربرا
- ایجاد یه مسابقه کوییزطوری موسیقی که هفتگی برگزار شه(تو تابستون که میشه تو مدرسه هم اگر استقبال زیاد باشه و وقت...)
- ایجاد تاپیکای تعاملی و به قولی گفتگوهای بلندبالا حول یه محور
- ایجاد تاپیکای تاپ تن و اینجور چیزا
- ایجاد پلی لیست سمپادیا برای موضوعات مختلف و احیای پلی لیست کاربرا

نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
*
سال فارغ التحصیلی
0000
منم داوطلبم
برای انجمن شناخت یا شاخه ای از این انجمن .
رو زمان بندی و نوبت بندی صندلی داغ نظارت میکنم که مثل سال پیش(یا شایدم یه سال قبلترش؟!) اینطوری نشه که به خیلی از داوطلبها بدقولی شد. ادامه دادن تاپیک سمپادی های ورودی هر سال جهت اینکه بچه ها با هم پایه ای های خودشون آشنا شن.
یه ایده ای هم داشتم برای بچه هایی که تازه وارد سایت میشن که اگه خوش آمدی هست بچه ها بتونن به جای بانگ اون طرف از این تاپیک استفاده کنن... یه چیزی شبیه همون تاپیک تبریک تولد!
ایجاد تاپیک هایی برای افرادی از سایت، که اگه در زمینه ای/فیلدی مهارت یا تجربه کافی دارن و یا به قولی موفق شدن بتونن بیان و تجربه شون رو در اختیار بقیه هم بزارن.
یکی هم من فکر میکنم تو این انجمن اصلا دسته بندی درستی وجود نداره . مثلا یه تاپیک هایی ایجاد شده که شاید حتی یه پست هم نداره یا یه تاپیکی هست مثلا در جست و جوی یه نفر! که یه بنده خدایی اومده داره دنبال همکلاسیش تو استانش میگرده! درحالیکه فعالیت اصلی انجمن برمیگرده به شناخت افراد سایت نسبت به همدیگه نه چنین موضوعاتی.

…Again

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
اردبیل
سال فارغ التحصیلی
1403
کاندیدای گرامی
اگر ایده‌ و خلاقیتی برای انجمن مربوطه دارید هم لطفا بگید
قسمت رادیو
پادکست هایی معروف برای هر اپیزود یه تحلیل و بررسی کوچولو، خلاصه، متن اپیزودها
@galium یه پیشنهادی داده بودن در مورد پادکست انتخاب رشته
و اینکه یه پادکست کوچولو با اعضای سایت درست کنیم در مورد حرفه و شغل شون، داستان و خاطره شون و یه جمله طلایی به عنوان یادگاری

amirTT

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد 1
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1406
قسمت رادیو
پادکست هایی معروف برای هر اپیزود یه تحلیل و بررسی کوچولو، خلاصه، متن اپیزودها
@galium یه پیشنهادی داده بودن در مورد پادکست انتخاب رشته
و اینکه یه پادکست کوچولو با اعضای سایت درست کنیم در مورد حرفه و شغل شون، داستان و خاطره شون و یه جمله طلایی به عنوان یادگاری
ایده اخر خیلی خوبه

Becoming

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
عضو کادر مدیریت
مدیر داخلی
نام مرکز سمپاد
Frz
شهر
Sari
سال فارغ التحصیلی
1398
رشته دانشگاه
دواسازی
این ایده پادکست رو شدیدا دوست دارم
کاش یه تیم خفن و قوی جمع بشه کار رو در بیاره…
بعد از کاوه دیگه اون سبک پادکست مناسبتی رو نداشتیم و حقیقتا دلم تنگ شده واسه اون پادکست‌های سه، چهار ساعته…

Guymer

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
هاشمی‌نژاد 3
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1406
سلام
من داوطلبم برای انجمن علوم انسانی
و در ضمن یک سوال هم داشتم
هر انجمن چند تا مدیر میتونه داشته باشه؟
حداقل کاری که میتونم بکنم اینه که این انجمن رو احیا کنم، چونکه بشدت ضعیف شده و بحث هایی هم که توش صورت میگیره بحث های خیلی عامی هستش و تقریبا هر کسی نتیجه بحث هارو میدونه (مثلا شبیه تاپیک کودک همسری)
و همینطور سعی میکنم از نظر بقیه هم توی مدیریت استفاده کنم، و اگر هم امکانش وجود داشت رای گیری میکنیم سر اینکه موضوعات تاپیک های جدید چی باشه تا بحث هایی که اتفاق میفته برای همه جذاب باشه

Roxan

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1405
سلام
منم داوطلبم
انجمن علوم انسانی
تاپیکای خیلی خفنی داره که دارن خاک می‌خورن
با اضافه کردن داده‌های جدید اونا رو دوباره بیاریم رو کار
یک سری از موضوعات خیلی عمومی و یه سری خیلی تخصصی هستن
یه تعادلی برقرار شه بینشون
بحث‌ها صرفا بر اساس نظر شخصی پیش نره
مثلا با توجه به تاپیک کتاب معرفی شه و اون خونده شه و بحث‌ها یکم پخته‌تر شن(نه خیلی سخت و تخصصی البته)
خیلی از تاپیکا جای خوبیه برای معرفی و توضیح یه سری مسائل عمومی علوم انسانی که به درد همه می‌خوره می‌شه اونا رو تکمیل کرد
درمورد بخش‌های تخصصی‌تر هم باز می‌شه کتاب/دوره و کلاس و ... معرفی کرد که اگه کسی می‌خواد شرکت کنه و به موضوع علاقه‌منده بره سراغش و بعد بتونه شرکت کنه و اینا ولی خب این برای هرتاپیکی قابل اجرا نیست
انجمن علوم انسانی می‌تونه یه سری برنامه‌های ماهانه یا هفتگی داشته باشه
مثلا کتاب خونده شه در زمینه‌های فلسفه و جامعه شناسی و ... یا حتی مقاله!
خلاصه که حیفه خاک بخوره:‌(

نام مرکز سمپاد
.
شهر
.
سال فارغ التحصیلی
1401
دانشگاه
دانشگاه یزد
رشته دانشگاه
مهندسی مکانیک
من مکانیک رو میخوام، کلا بخش مهندسی هرجا باشه فرقی برام نداره.
یکم رونق علمی بدیم به سایت

نام مرکز سمپاد
شهیداژه ای
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
1402
دانشگاه
IUT
رشته دانشگاه
مهندسی مکانیک
من جایی که میخوام مدیریت کنم رو عوض میکنم
مسئولیت نرکده رو من میتونم به عهده بگیرم

amirTT

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد 1
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1406
آقا رای گیری کیه.
نرکده هم فکر کنم بعد این دوره بی مدیر بمونه.

DarkLightI

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علّامه‌حلّی۳
شهر
طهران
سال فارغ التحصیلی
1406
این‌جانب به خاطر درخواست جمیع هواداران، از جمله برادرْ امیر۸۱۸۱ و مدیر سابق، محبوب و مردمی نرکده، جناب امین (@A M I N دیگه ببخشید ولی صلاح دیدم ازت مایه بذارم)، نامزد مدیریت انجمن پسرونه میشم.
%D9%86%D8%A7%D9%85%D8%B2%D8%AF%DB%8C.png

تأسیس تاپیک "سیرک‌َده"، به عنوان تاپیک میم‌های داخلی پسرونه، که به شخصه جای خالی‌ش رو حس می‌کنم.
تأسیس تاپیک "حرک(ت/د)ه"، برای هماهنگی حرکات دسته‌جمعی (برای مثال، پروفایل مشترک) برای انسجام بیشتر اینجور حرکات در آینده.
تأسیس تاپیک "$@%#کده"، برای معرّفی و احیای دشنام‌های قدیمی (برای مثال، مؤاجر)
تأسیس تاپیک "سوژه‌های جق"، برای به اشتراک‌گذاری چیزی که توی اسم تاپیک اومده.
و چندین و چند ایده‌ی دیگه که ترجیح میدم به وقتش ازشون رونمایی کنم.
صلاح دونستم این رو هم بگم که رفتار و گفتار من بستگی به جایگاه می‌تونه خیلی متفاوت باشه، به طور واضح‌تر یعنی کردار من به عنوان مدیر دارک‌لایت، به نسبت کاربر دارک‌لایت بسیار محتاطانه‌تر خواهد بود. البته در شرایطی که نیازه به عنوان مدیر رفتار کنم و نه کاربر، نه در کل.

*100RA*

لنگر انداخته
کنکوری 1404
نام مرکز سمپاد
شهید مدنی
شهر
تبریز
سال فارغ التحصیلی
1404
این‌جانب به خاطر درخواست جمیع هواداران، از جمله برادرْ امیر۸۱۸۱ و مدیر سابق، محبوب و مردمی نرکده، جناب امین (@A M I N دیگه ببخشید ولی صلاح دیدم ازت مایه بذارم)، نامزد مدیریت انجمن پسرونه میشم.

تأسیس تاپیک "سیرک‌َده"، به عنوان تاپیک میم‌های داخلی پسرونه، که به شخصه جای خالی‌ش رو حس می‌کنم.
تأسیس تاپیک "حرک(ت/د)ه"، برای هماهنگی حرکات دسته‌جمعی (برای مثال، پروفایل مشترک) برای انسجام بیشتر اینجور حرکات در آینده.
صلاح دونستم این رو هم بگم که رفتار و گفتار من بستگی به جایگاه می‌تونه خیلی متفاوت باشه، به طور واضح‌تر یعنی کردار من به عنوان مدیر دارک‌لایت، به نسبت کاربر دارک‌لایت بسیار محتاطانه‌تر خواهد بود. البته جایی که نیازه به عنوان مدیر رفتار کنم و نه کاربر، نه در کل.
حالا لازم نیست اسم تاپیکا با جزئیات بگی نرکده پر فیک باشه

Asall

سبز قناری
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
کرمان
سال فارغ التحصیلی
1405
ازونجایی که فکر نکنم شخص دیگه ای بخواد داوطلب بشه ، نمیشه رای گیری رو زودتر شروع کنید؟

Orelia

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
.
سال فارغ التحصیلی
0000
عرض ادب‌ و احترام خدمت مسئولین گرامی و ساکنان محترم سمپادیا، من و همکار خوبم @Iman Rage داوطلب رسیدگی به مدیریت گفت و شنود اجتماعی و حرف بزن هستیم.
اینطوری بهش نگاه کنید که اسپمامونو خودمون پاک می‌کنیم :-“

Elsaest

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
هاگوارتز
شهر
Never land
سال فارغ التحصیلی
1403
ما هم می‌تونیم توی رای دادن به انجمن نرکده شرکت کنیم؟ یک نفر هست خیلی دلم میخواد بهش رای ندم😂

Strangers

کاربر فوق‌حرفه‌ای
عضو مدیران انجمن
نام مرکز سمپاد
علامه حلی۱
شهر
همدان
سال فارغ التحصیلی
0000

صلاح دونستم این رو هم بگم که رفتار و گفتار من بستگی به جایگاه می‌تونه خیلی متفاوت باشه، به طور واضح‌تر یعنی کردار من به عنوان مدیر دارک‌لایت، به نسبت کاربر دارک‌لایت بسیار محتاطانه‌تر خواهد بود. البته در جایی که نیازه به عنوان مدیر رفتار کنم و نه کاربر، نه در کل.
What the fuck

بالا