بن کردن حساب کاربری DarkLightI

با مسدود شدن حساب کاربری DarkLightI ....

• موافق هستم

رای‌ها: 48 63.2%
  • مخالف هستم

رای‌ها: 28 36.8%

• رای‌دهندگان
    76
  • Poll closed .
وضعیت
موضوع بسته شده است.
نام مرکز سمپاد
[.unk]
شهر
[.unk]
سال فارغ التحصیلی
333
«از حرفای یه کسی خوشم نیومد بیاید دهنشو گل بگیریم»
با
«از پوششت خوشم نمیاد بیا بکنمت تو گونی»
فرقش فقط میزان قدرت گویندشه...
هرطور میخوای برداشت کن

انگار بگی طرد کردن نژاد پرست های سفید با خود نژاد پرستی فرقی نداره

با موضعی که این بشر به ما و ناموس ما داره اگر به هر دلیل حمایتش میکنی با کمال احترام داری ناموس خودتو گِل میگیری

پوریا

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
helli 1
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1393
دانشگاه
زنجان
رشته دانشگاه
پزشکی
تلگرام
من موافق بن شدنشم چون میدونم بن شه باز اکانت میسازه میاد و به نظرم اون موقع فان ترم میشه
ولی اینا به کنار تگ پوریا اون بالا چیه؟ با اون قسمت مخالفم:))

نام مرکز سمپاد
[.unk]
شهر
[.unk]
سال فارغ التحصیلی
333
اقا کاشکی یه قانون وضع بشه که نسبت ارسال به امتیاز کمتر از یک عددی بود خود به خود طرف بن بشه

درسته ازادی بیان هست ولی هر جایی قانون داره

توییترشم قانون داره اینجا که بماند
تریپل لایک برای شوما

توجیه کردن بی حرمت کردن ناموس بقیه =/= آزادی بیان

نام مرکز سمپاد
[.unk]
شهر
[.unk]
سال فارغ التحصیلی
333
بعضی وقتا لازمه آدم حرفایی که تو دلش مونده رو بگه
و چی بهتر از اینجا
جایی که به نظرم آدما کمتر قضاوت میشن
حرفاتو بگی باعث میشه چندین سال بعد بهشون فکر کنی اونم از زاویه ی دیگه نمیشه گفت صد در صد حرفاش غلطه چه بسا بعضی وقتا منطقی هم هست فقط شاید چون از شیوه ی حزرف زدن یا بحث کردنش خوشمون نمیاد نباید مسخرش کنیم خدایی آدم دلش از سنگ باشه هم ببینه اینهمه آدم علیهشن قلبش یه کوچولو هم که شده ترک میخوره شاید تا یه جایی فکر کنی که قوی هستی اما اخوب نیست به خاطر یه خار کل گل رو پر پر کنیم
جز از اون آزادی بیان حتی به نظر نیاد هم یه قانونه همونطور که توهین و .... هست
هنوز خامه
من امید دارم اگر پخته شه چیز خوبی ازش در بیاد
ببین به عنوان کسی که همچین شخصیتی توی همین سن داشته بهت میگم که این افراد صرفا دنبال توجه ان و هیچی بهتر از طرد شدن باعث شک کردن به افکارشون نمیشه. هرچقدر بیشتر به اینا تریبون بدی بیشتر بی حیایی و خیره سری توی حرفاشون رشد میکنه.

پ.ن : ادمینا ببخشین حواسم به پشت سر هم پست ندادن نبود اگر خواستید پستای متوالیم رو یکی کنید

*100RA*

از بچه های بیتوین تو واتر
کنکوری 1404
نام مرکز سمپاد
شهید مدنی
شهر
تبریز
سال فارغ التحصیلی
1404
عه عه مثل اینکه دیر رسیدم
هرکی به داش من تو بگه من میدونم و اون

جریان چیه؟

نام مرکز سمپاد
[.unk]
شهر
[.unk]
سال فارغ التحصیلی
333
عه عه مثل اینکه دیر رسیدم
هرکی به داش من تو بگه من میدونم و اون

جریان چیه؟
هیچی "داش" شما داره توجیه میکنه چرا یه سری نامرد غریبه و یه مشت بدکاره حق دارن به خودشون اجازه بدن که تو خیابون روی ناموس ما دست بلند کنن و چه بسا به کشتن بدنشون

*100RA*

از بچه های بیتوین تو واتر
کنکوری 1404
نام مرکز سمپاد
شهید مدنی
شهر
تبریز
سال فارغ التحصیلی
1404
هیچی "داش" شما داره توجیه میکنه چرا یه سری نامرد غریبه و یه مشت بدکاره حق دارن به خودشون اجازه بدن که تو خیابون روی ناموس ما دست بلند کنن و چه بسا به کشتن بدنشون
خب راس میگه

نام مرکز سمپاد
[.unk]
شهر
[.unk]
سال فارغ التحصیلی
333
من اغلب مواقع این بنده خدا رو ایگنور می‌کنم و گاهی هم که می‌خونم دیسلایک می‌کنم، ولی این حرف که «با عقایدش مخالف و دشمنیم، پس بنش کنیم» هیچ تفاوتی با «مرتد شده، اعدام کنیم» «طرفدار مجاهدین خلق بوده (بدون اکت فعال سیاسی، صرفاً نظر) اعدامش کنیم» نداره. تازه در دوران نوجوانی و اوایل جوانی که عموم افراد بعدش خیلی هم تغییر می‌کنند.
عجیب ه.
عقاید مورد بحث : باید یه مشت غریبه و نامحرم با کتک زدن و بی حرمت کردن به زن و مادر و خواهر و دختر مردم درس اخلاق بدن

یه چیزی به اسم خط قرمز وجود داره
اگر میتونی با این فرد سازش کنی شاید خودت هم باید نسبت به خط قرمز هات یه بازنگری داشته باشی

اورانوس

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 2
شهر
شیراز
سال فارغ التحصیلی
94
رشته دانشگاه
مهندسی مکانیک
خیلی از ما دوران شرم آوری داشتیم تو سنین نوجوانی که با افتخار هم ابراز عقیده میکردیم ولی کلی بهمون خندیدند و تحملمون کردند. بعدا یه مدت غیب شدیم وقتی دوباره سر از سایت دراوردیم یه ادم حسابی بودیم یا حتی با گذر زمان تو سایت این اتفاق افتاده. امید دارم برای این دوستمون هم اینده درخشانی رو ببینیم.
با اینکه بن شدنش رو ترجیح میدم، ولی با تحمل کردنشم مشکلی ندارم :-"

Fatemeh.g

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
سال فارغ التحصیلی
1407
نه دیگه بعد بن شدن به رفتار هاش فکر می‌کنه دیگه دارک نمیشه لایت یا وایت میشه
به قول نرگس این گوی و این میدان ثابت کن
از کجا معلوم رفت با نقشه دارک تر برنگشت؟

azymandias

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
خداحافظ فرزانگان
شهر
تبریز
سال فارغ التحصیلی
1405
حس اتاق مدیرو میده که همه واسطه میشن
که حالا این یه بارو بگذر بچس نفهمیده

نام مرکز سمپاد
[.unk]
شهر
[.unk]
سال فارغ التحصیلی
333
بنظر میاد این صحبت فرصت دوباره رو اکثر غریب به اتفاق کاربرای جدید تر از اواخر 2023 و اوایل 2024 دارن پیش میکشن

جهت اطلاع این دسته از عزیزان - این بار اول نه که n ام ایشونه و کارش خیلی از میانجی گری و فرصت دوباره گذشته

استاد مطهری ما چرا ریکت
🖕
نداریم؟

zeynabgol

به گِلِ انجمن نِشَسته
کنکوری 1404
نام مرکز سمپاد
فرزانگان یک
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1404
بچه‌ها این که یه نفر به خاطر عقاید و حرفای هرچند احمقانه به زور بندازیم بیرون اون قضیه آزادی بیان رو نقض نمی‌کنه؟ خودمون رو داریم مسخره می‌کنیم؟ یا اون کنسله یا چی؟

azymandias

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
خداحافظ فرزانگان
شهر
تبریز
سال فارغ التحصیلی
1405
بنظر میاد این صحبت فرصت دوباره رو اکثر غریب به اتفاق کاربرای جدید تر از اواخر 2023 و اوایل 2024 دارن پیش میکشن

جهت اطلاع این دسته از عزیزان - این بار اول نه که n ام ایشونه و کارش خیلی از میانجی گری و فرصت دوباره گذشته

استاد مطهری ما چرا ریکت
🖕
نداریم؟
داداش خودتم از همون طیفی

Idkvarg

مستِ بودن
نام مرکز سمپاد
علامه حلی ۱
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1406
تلگرام
عقاید مورد بحث : باید یه مشت غریبه و نامحرم با کتک زدن و بی حرمت کردن به زن و مادر و خواهر و دختر مردم درس اخلاق بدن

یه چیزی به اسم خط قرمز وجود داره
اگر میتونی با این فرد سازش کنی شاید خودت هم باید نسبت به خط قرمز هات یه بازنگری داشته باشی
اینکه یکی داره ابراز نظری میکنه که ما باهاش موافق نیستیم بخوایم علیهش اقدام کنیم دقیقا یعنی اینکه بپذیریم طرف هم در آینده حق خودش بدونه بعدا همین کارو علیه ما - مخالفاش - انجام بده (چون اونم حرف خودشو درست میدونه). بنظرم صرفه ای نداره چنین کار و اصلا چنین بحثی، چه تو سمپادیا چه بیرونش، "البته یقینا تا زمانی که به ما و اطرافیان ما بطور مستقیم آسیب وارد نکنه" حالا هم 3 ساله دارکلایت همین کارا رو میکنه چیشد حالا امروز :| بعدشم اینکه یکی بیاد روزی یه نظر سیاسی احمقانه بده چیز خیلی خاصی نیست تو جامعه ما ;)) چرا اینقدر حماسی و مهم میکنین قضیه رو خداییش :-/

نام مرکز سمپاد
[.unk]
شهر
[.unk]
سال فارغ التحصیلی
333
داداش خودتم از همون طیفی
فقط اینکه
من با احتساب همه ی اکانتام از 2020 اینجام :)

بچه‌ها این که یه نفر به خاطر عقاید و حرفای هرچند احمقانه به زور بندازیم بیرون اون قضیه آزادی بیان رو نقض نمی‌کنه؟ خودمون رو داریم مسخره می‌کنیم؟ یا اون کنسله یا چی؟
حتی توی خود آمریکاش هم هر "بیانی" توسط قانون آزادی بیان محافظت نشده

توجیه و حمایت از آسیب زدن و خشونت علیه بقیه رو هیچ عقل سلیمی به عنوان "آزادی بیان" نمی پذیره و نباید بپذیره

god of teasing

دلقک جدی
کنکوری 1404
نام مرکز سمپاد
تیمارستان فارابی
شهر
کلمه
سال فارغ التحصیلی
1404

zeynabgol

به گِلِ انجمن نِشَسته
کنکوری 1404
نام مرکز سمپاد
فرزانگان یک
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1404
حتی توی خود آمریکاش هم هر "بیانی" توسط قانون آزادی بیان محافظت نشده

توجیه و حمایت از آسیب زدن و خشونت علیه بقیه رو هیچ عقل سلیمی به عنوان "آزادی بیان" نمی پذیره و نباید بپذیره
دارک لایت توسط همه اقشار سایت به عنوان یه جوک و آدم معلوم‌الحال پذیرفته شده. هر حرفی که بزنه صرفا به خنده گرفته میشه و قرار نیست آسیب و خشونت رو گسترش بده. بن کردنش صرفا باعث میشه فکر کنه خیلی قهرمانه. اینو که قبول داری؟

نام مرکز سمپاد
[.unk]
شهر
[.unk]
سال فارغ التحصیلی
333
حالا هم 3 ساله دارکلایت همین کارا رو میکنه چیشد حالا امرو
مشکل همینه عزیز
همین که سه سال به این اجازه دادیم هر مزخرفی درمورد جون و زندگی مردم بگه و ما موو آن کردیم عادی کرده چنین صحبتایی رو
این عادی کردن بی حیایی و بیشرفی از یه جایی باید قطع شه

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا