:)

نام مرکز سمپاد
علامه حلی ۱
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1403
تلگرام
اینستاگرام
همونطور که یک آخوند و طلبه میتونه پدوفیل باشه ، شخصی با توصیفات شما میتونه خالق اتریوم باشه!

پوشش افراد نشون دهنده قاضی خوبی نیست ، رفتار افراد قاضیه....

در حالت کلی شاید با حرفت موافق باشم که افراد با لباس گاها نه همیشه دنبال خود نمایین و جذب توجه ولی همیشه صادق نیست واقعیت

مسئله حرف شما اینه دارید خیلییی کلی نگاه میکنید و الان کمترش کردید باز خداروشکر ، قبلا میگفتید هر کی تتو داره ، هر کی ابرو بر میداره هر کی تیشرت میپوشه هم ادم سالمی نیست

گوشواره و گردنبند و دست بند و انگشتر هم سلیقت شلوار پاره شلوار گشاد هم سلیقت تا جایی که بدن نمایی به نظرم صورت نگیره

نام مرکز سمپاد
علامه حلی ۱
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1403
تلگرام
اینستاگرام
من کل حرفم اینه نه بخاطر ظاهر به کسی اطمینان کنید نه به کسی گارد بگیرید

آدمی که ذاتش خراب باشه رو لباس میپوشونه

مسئله ای که تو ایران داریم اینه اکثرمون دین رو انتخاب نکردیم ، برا همین خب منطقا کارای پاردوکس زیاد داریم

نام مرکز سمپاد
علامه حلی ۱
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1403
تلگرام
اینستاگرام
نمیدونم ؛ جایی بوده میتونستیم تعیین کنیم دینمون چی باشه ؟

تا جایی که میدونم نه تنها که نمیشه بلکه بخاطر اینکه در مدارک اسناد از پدر مادر مسلمان متولد شدی حکم اعدام در انتظارته

پس ما دین رو خودمون انتخاب نکردیم

من حرفم این بود اگرم شخصی میگه من مسلمانم ولی گوشواره تنشه چون اون بخش اول رو باهاش بزرگ شده

نام مرکز سمپاد
علامه حلی ۱
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1403
تلگرام
اینستاگرام
اگه شما دینتو انتخاب نکردی پس به چه درد میخوری؟دین چیز شوخی نیست،تو اگه اونم دست خودت نباشه پس به درد نمیخوری،خیلی ها از برزیل و... تحقیق میکنن و مسلمان میشن،اونوقت شما تو ایرانی و درباره دین تحقیق نمیکنی و بعد میای میگی خودمون انتخاب نکردیم،شما که جوون هیجده نوزده ساله ای و عرضه تحقیق کردن درباره دینت رو نداری در دوران بزرگسالی به چه درد میخوری؟
پس دینتو کی انتخاب کرده؟تو ایران اکثر دین ها موجوده و ایران بهشون احترام میزاره،پس چرا تحقیق و تدبر نمیکنی ببینی کدوم خوبه که بعد نیای بگی خودمون دینمونو انتخاب نکردیم؟
کارای پارادوکس رو امثال شما ها انجام میدن که عرضه تحقیق و تدبیر درباره دین ندارن،شما این دنیا رو به اون دنیا ترجیح میدی ایا؟بنظر اینطوره
به هر حال اگر خواستی برای همچین تاپیکی نظر بنویسی،بهتره بری تحقیق کنی و بعد نظری بدی که حتی اگه اشتباهم بود بگی خودم تحقیق کردم...
راجب این بخش که نوشتید من خودم خیلی مسلمان تر از اونایی بودم که موندن

اتفاقا با تحقیق هم خارج شدم و روی اوردم به چیزی که تو ایران معنایی نداره ولی خب بازم نه کسیو به خاطر عقایدش مسخره میکنم نه توهین میکنم نه برچسب بی عرزه و عقب مونده و ... میزنم

فکر کنم تنها کسیم که برای عقیده شما در حدی احترام قایل شد پاسخ بده من بودم شاید باید مثل بقیه دوستان منم برخورد میکردم

Soroush123

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1400
جالبه, شما قصد بحث داری اما به جای جواب دادن به شخص مقابل به طرف توهین میکنید و میگید " بی عرضه "
دوست عزیز, حرف شما درست نیست که اگر کسی "شلوار زانو پاره و تیشرت هفت ایکس لارج میپوشه و گوشواره میندازه(پسر)" یعنی مشکل داره, درمورد قضاوت وضعیت مالی, کلاس کاری طرف و... درست اما سالم یا ناسالم بودن کسی با لباس هاش معلوم نمیشه, به طور مثال, در جنگ جهانی دوم خیلی از سرباز های انگلیسی, برای تفریح لباس های Drag queen × مرد هایی که لباس زنانه میپوشند × میپوشیدند, بدون هیچگونه ناسلامتی از لحاظ عقلی, و بدون اینکه حتی بخوان تغییر جنسیت بدن یا میل به همجنسشون داشته باشن, برای وطنشون هم جنگیدن که یعنی آدم سالمی بودن و از وطنشون دفاع کردن.
منظورم این هست که لباس طرف نشاندهنده خیلی چیز ها هست, اما صرفا نشان دهنده عقل سالم طرف نیست, طرف علاقشه و اینطوری دوست داره لباس بپوشه, چه گاردیه که بگیریم به سمتشون و بخوایم مجبورشون کنیم مثل ما زندگی کنن, ما در نهایت بتونیم فرهنگ سازی کنیم, نه غیبت و قضاوت و...
درمورد دین هم متاسفانه به دلیل عدم فرهنگ سازی درست خود دولت ایران, بسیاری از مردم از دین فراری اند و حرف شما هم اصلا درست نیست که به طرف مقابلتون توهین کنید.
درمورد حرفتون که گفتید ۹۰ درصد آدم هایی که لباس بد میپوشن یعنی آدم بدی اند هم منبع درستی ندارید, حدس و گمان هست و اصلا هم درست نیست که بخوایم یک برچسب کلی بر طبق نظرات " خیابان بوعلی همدان" بزنیم, لباس بد = آدم بد.
و دوتا نکته که در حرف هاتون گفتین,
یک اینکه شما گفتین لباس تبلیغ دین دیگری, در بسیاری × اگر نه تمامه × از کشور های جهان اول, دین شما جداست از همه چیز, و شما آزادی انتخاب و آزادی پوشش دارین یعنی شما میتونی لباس مبتذل بپوشی ولی هر یکشنبه به کلیسا بری و دعا کنی و یا زرتشتی باشی یا مسلمان باشی یا هر دینی, پس این لباس تبلیغ دین دیگری نیست, و ما میتونیم با فرهنگ سازی تبلیغ دینمون رو انجام بدیم نه صرفا با پوشش
دو اینکه شما گفتین گمان بد بردن به مردم, چرا از چیزهای دیگه ای غیر از پوشش این کار رو نکنیم ؟ چرا فقط گیر دادیم به پوشش ؟

Soroush123

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1400
کاملا سلستینو،محمد علی کلی،اندرو تیت و...

میبینی؟همه اینا دینشونو خودشون انتخاب کردن!
میتونی مثلا ماجرای کاملا سلستینو رو ببینی،پدر مادرش مسلمان نبودن(هیچکدوم) ،مسلمان شد،برو فیلماشو ببین یاد بگیر اونجایی رو که حق انتخاب دین رو داری کجاعه!
راجب بند دو هم کی همچین حرفی زده،اصلا قراره اسلام کل جهان رو فرا بگیره،جلو پیشرفت اسلام رو هیچکس نمیتونه بگیره،.
بند سوم این که چیزی نیست خیلی از پیرهن دیپلمات ها هم مسلمان واقعی نیستن،باز هم میگم لازمه برات تجویز بشه یه چند دقیقه از وقتت رو صرف دیدن کتاب های پایه هفتم تا ... بکنید
(اقلیت دینی) این کتاب برا چیه چرا ما نداشتیم؟
میبینی، این حق انتخابه،اما اونی که انتخاب نکنه اونم دمانسه،(توهین به خانواده شما نمیکنم،چون جرئتشو ندارم و حقشو)ـ»درواقع اون کسی که شما میگی از پدر مادر مسلمان متولد نشده چون پدر مادرش هم لباس مسلمانیت تنشون کردن،چون اسلام میگه لا اکراه فی الدین
اندرو تیت که یک متجاوز گره که دختر های زیر سن قانونی رو قاچاق و به عنوان cam girl ازشون سوء استفاده میکرده, ایشون اصلا هم مسلمان نیستن و فقط برای گرفتن ساپورت آدم های مسلمان گفتن که مسلمون شدن, وگرنه هنوز کلاس میزاره برای بقیه که چطوری دختر جور کنیم × Hustlers University *
و درسته, جلوی پیشرفت دین مبین اسلام رو چیزی نمیتونه بگیره جز خودش, ما فرهنگ سازی انجام نمیدیم, و هرکسی غیر ما حرف بزنه رو اعدام میکنیم, خب اینطوری معلومه کسی تغییر دین نمیده ولی مخفیانه از دین فراری میشن
کتاب اقلیت دینی هم برای کسانی هست که پدر یا مادر اصل زرتشتی, مسیحی و... داشتند نه تغییر دین, شما حق تغییر دین در ایران ندارید, و اگر کسی به هر دلیل نخواد این دین به این خوبی رو انتخاب کنه و پدر و مادر مسلمان داشته باشه, اعدام میشه.

Soroush123

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1400
کاملا سلستینو،محمد علی کلی،اندرو تیت و...

میبینی؟همه اینا دینشونو خودشون انتخاب کردن!
میتونی مثلا ماجرای کاملا سلستینو رو ببینی،پدر مادرش مسلمان نبودن(هیچکدوم) ،مسلمان شد،برو فیلماشو ببین یاد بگیر اونجایی رو که حق انتخاب دین رو داری کجاعه!
راجب بند دو هم کی همچین حرفی زده،اصلا قراره اسلام کل جهان رو فرا بگیره،جلو پیشرفت اسلام رو هیچکس نمیتونه بگیره،.
بند سوم این که چیزی نیست خیلی از پیرهن دیپلمات ها هم مسلمان واقعی نیستن،باز هم میگم لازمه برات تجویز بشه یه چند دقیقه از وقتت رو صرف دیدن کتاب های پایه هفتم تا ... بکنید
(اقلیت دینی) این کتاب برا چیه چرا ما نداشتیم؟
میبینی، این حق انتخابه،اما اونی که انتخاب نکنه اونم دمانسه،(توهین به خانواده شما نمیکنم،چون جرئتشو ندارم و حقشو)ـ»درواقع اون کسی که شما میگی از پدر مادر مسلمان متولد نشده چون پدر مادرش هم لباس مسلمانیت تنشون کردن،چون اسلام میگه لا اکراه فی الدین

عزیز،من حقیر تر از اونم که برچسب بزنم به بقیه،درواقع اسم دیگه کسیو که تحقیق نمیکنه رو گفتم و ادعای بهترین نکردم،من که رسوای جهانم ،حالا بیام بگم من مسلمان همه بی دین؟

در رابطه با بند آخر، جواب دادن ،احترام قائل شدن نیست، چون ممکنه جواتون نقد حقایق باشع
و ضمنا درمورد آقای محمد علی کلی, ایشون برای مبارزه با حقوق سیاه پوستان این کار رو کردن, چون در اون موقع مسیحیت با سیاه پوستان مشکل داشت. اگر سرچ کنید " why did Muhammad Ali change his religion " این رو میاره.
درمورد خانم سلستینو هم ایشون از برزیل اومدن, حق انتخاب داشتن, از سن ۹ سالگی باهاشون طوری رفتار نکردن که سرکوب و از دین فراری بشن, با کسایی ارتباط گرفتن که درست فرهنگ سازی کردن و این دین مبین رو انتخاب کردن, نه زور بوده نه ایجاد تنفر با کارهایی که در ایران انجام میشه

Soroush123

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1400
سلام،راجب بحث های شما باید بگم که تمام چیزهایی که نوشتید یک کلمست:توجیه،شما خودتونو توجیه میکنید عزیز

راجب اعدام هم بله،چون این کشور کشور مسلمانی هست
چون اسلام گفته مرتد حقش مرگه,درسته بپرس در پیام بعدیت که کجا گفته پس لا اکراه فی الدین چیه

چطور در فرانسه چادر بپوشی چادرتو از سرت به زور بر میدارن چون فرانسه کشور مسلمانی نیست
نه دوست من, من دارم با شما بحث میکنم, توجیه نیست آقای محترم.
در فرانسه اگر شما برقه بپوشی از سرتون برمیدارن نه چادر
اگر نمیگید ویکی پدیا که منبع درستی نیست, خدمت شما,
https://en.wikipedia.org/wiki/French_ban_on_face_covering
"
This ban does not apply to the hijab, as it does not cover the face. The ban does apply to the burqa, a full-body covering, if it covers the face.[2] In April 2011, France became the first European country to impose a ban on full-face veils in public areas.
"
اگر لازم بود منابع دیگه هم هستند که همین رو بگن

کلا فرانسه یک قانونی گذاشته که نباید صورتت پوشیده باشه, این داخل خود این لینکی که پیوست کردم مشهوده.

درمورد بحث کشور ایران هم بله کشور ایران دین رسمیش اسلام هست, پس شما نمیتونی دینت رو انتخاب کنی, چون اگر پدر و مادرت مسلمان باشن و تو بخوای مسیحی بشی باید بمیری, این برای من و شمایی که مسلمانیم و با مسلمان بودن اوکی هستیم مشکلی نداره ولی برای کسی که سرکوبش کردن و از دین فراری شده و نفرت داره بخاطر فرهنگ سازی نادرست, خیلی خیلی بده.

Soroush123

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1400
فرهنگ سازی برا چه کسی؟
فرهنگ ایرانی اسلامی برا کسی که اسلامپ قبول نمیکنه؟
فرهنگ سازی برای تمام قشر ها باید رخ بده, چه مسلمانش که هم رفتار بهتری داشته باشن هم ایمانشون قویتر بشه
هم برای نوجوانان و جوانان ایرانی که دارن تازه خودشون رو کشف میکنن, مشکل میدونین چیه جناب ؟
توی مدرسه, مدیر کسی رو که نیاد نماز اذیت میکنه و نمیزاره بره اردو × نگید ندیدم که من دیدم ×, توی دانشگاه حراست همینجوری به هیچی گیر میده, کسایی که مثلا دارن امر به معروف میکنن جوون هارو کتک میزنن, اتفاقاتی که برای مردم از لحاظ اقتصادی میوفته و تورم و..., و فکر میکنید یک جوون یا نوجوون انگشت اتهامش رو به کجا میگیره ؟ آفرین, اسلام که حتی شاید این ها تقصیر این دین نباشه اما چون افرادی هر کاری دلشون میخواد میکنن از جمله اذیت جنسی کودکان و... و تنگش یه اسم اسلام میزارن, مردم اسلام هراس میشن.
خود شما, مبلغ دین اسلامی اما نمیتونی بحث کنی, به طرف مقابلت گفتی بی عرضه و گفتین که هرکسی غیر نظر اسلام و من لباس بپوشه منافقه, خب انتظار اسلام هراسی هم داشته باش.

Soroush123

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1400
درسته،میدونی عزیز، بحث بحثِ تحقیقه،کسی که تو کشور اسلامی با پدر و مادر مسلمان به دنیا بیاد و باز هم غیر اسلام دینی انتخاب کنه، این یعنی مخالفت با اسلام،چرا ؟چون تا قبل از بلوغ کشور و خانواده تمامی دلایل کامل بودن اسلام رو برا اون فرد میاره،ولی اون فرد قبول نکنه یعنی چی؟یعنی مخالفت با دلایل،این حکمش اعدامه.
خب بنظر شما کشور و خانواده دلایل کامل بودن دین اسلام رو داره میاره یا دلایل ناقص بودنش رو ؟
فیلترینگ الکی به اسم اسلام, کلی اختلاس و دزدی به اسم اسلام, اذیت و آزار کودک به اسم اسلام, کتک زدن بی دلیل مردم توسط شهروندان عادی به اسم اسلام, سرکوب و سرکوفت به اسم اسلام, هر کار خلافی داره انجام میشه به اسم اسلام انجام میشه و میره, خب وقتی اسم اسلام رو خراب کنیم دیگه اون مبین بودن این دین دیده نمیشه, وقتی ما هیچ فرهنگ سازی و زیر ساختی انجام نمیدیم, نخبه هامون فرار میکنن و مردم شده حتی قاچاقی فقط میخوان برن, یه سری گروه تروریست هم به اسم اسلام هر غلطی دلشون میخواد انجام میدن خب مردم هم با اسلام مخالفت میکنن.

Soroush123

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1400
مشتی ، به کسی که نتونه تحقیق کنه درباره دینش باید گفت بی عرضه،خیلی ها ادعای مسلمان بودن میکنن ولی وقتی بهشون میگی داداش شمایی که به خدا اعتقاد داری ثابت کن ما هم استفاده کنیم،نمیتونه چون تحقیق نکرده ، به امید خدا میگیرین که چی میگم؟
خب حرف شما درست, ما باید تحقیق کرده باشیم, اولا کشور فرصت و وقتش رو میده ؟
دوما کشور زیر ساختش رو فراهم کرده ؟ راه نزدیک نشدن به فساد رو فراهم کرده ؟
سوما چرا خود اون شخص تحقیق نکنه‌‌ ؟ دین هرکس به خودش مربوطه و خودش باید سرچ کنه, تهش وقتی وارد این مسیر شد ما کمکای ریزی بهش بکنیم, نه ؟

Soroush123

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1400
مشتی ، به کسی که نتونه تحقیق کنه درباره دینش باید گفت بی عرضه،خیلی ها ادعای مسلمان بودن میکنن ولی وقتی بهشون میگی داداش شمایی که به خدا اعتقاد داری ثابت کن ما هم استفاده کنیم،نمیتونه چون تحقیق نکرده ، به امید خدا میگیرین که چی میگم؟

البته که ترویج اسلام هراسی به وسیله خودی ها هم هست چون درست نمیتون تبلیغ کنن
عوامل خارجی و داخلی دست به دست هم دارن این کارو میکنن

باز هم میگم من که رسوای جهانم مبلغ چیه!
اگر کسی وارد این بحث بشه به عنوان یک متخصص اما حرف نادرست بزنه،نباید مقابلش سکوت کرد،ورنه بی احترامی رو که همه بلدن
کسایی که وارد این بحث میشن متخصص نیستند جناب, اونوقت جای اشتباهی اومدید, اینجا مال دانش آموز ها و فارغ التحصیل هاست نه متخصصان سیاست و... .

Soroush123

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1400
با تمامی این دو پیامی که دادین موافقم و صوابه
قطعا نقص هایی داره این روش تبلیغ کشور و...
ببینید تحقیق داریم تا تحقیق،تحقیق ممکنه در راستای راحت بودن دین باشه

۱ـمبنای انتخاب دین باید کامل بودنش باشه
۲-خانواده و بعد کشور باید برای فرد،دلایل کامل تر بودن دین اسلام رو بیارن
۳-هرچقدر این دلیل آوردنه بی نقص باشه بهتر کار میگیره در واقع
۴-خود فرد بعد مرحله سوم باید تحقیق کنه درباره دین ها که کدومشون کامل تره و به نتیجه برسه که بله اسلام کامله و انتخابش کنه
بله بله درسته, حالا شما به من بگو
یه شخصی توسط خانواده و کشورش سرکوب شده و کاری باهاش کردن که از دین فراری شده و بهش تنفر داره, اعتراض کنه میزننش یا میبرنش زندان بهش تجاوز میکنن, تغییر دین بده اعدامش میکنن, راه فرار از کشور هم فعلا نداره حداقل
حالا این شخص میاد خودشو از این قید و بند های خانوادش ازاد میکنه و به قول شما لباس "بد" میپوشه, آیا یعنی آدم بدیه ؟
این فقط در ایران نیست ها, در خارج از کشور هم خیلی ها از دین فراری اند, و حتی اونهایی که از دین فراری نیستند رو ما حق نداریم قضاوت کنیم, ما فقط حق داریم فرهنگ سازی کنیم و تبلیغ دینمون رو کنیم, درست میگم جناب ؟

Soroush123

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1400
عزیز،منظورم از متخصص طلبه بودن نیست ،درواقع منظورم اینه که کسی که وارد این تاپیک بشه که حد اقل مطالعه داشته باشه در این موضوع،ورنه نه من آخوندم نه رشتم انسانیه نه ادعای علامه بودن دارم
خب پس باز هم جای خیلی اشتباهی اومدی, بچه های اینجا یا مشغول المپیادن یا کنکور یا فارغ التحصیلن در استرس نتیجه نهایی کنکور, پس فرصت و انرژی تحقیق نمیمونه.

Soroush123

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1400
یه شخصی توسط خانواده و کشورش سرکوب شده و کاری باهاش کردن که از دین فراری شده

همین قسمت بحثتون رو تکذیب میکنم، خانواده مسلمان و کشور مسلمان با فرد جوان یا نوجوان این کار رو نمیکنه،مگه اینکه هم کشور هم خانواده مشلمان نباشن و فقط لباس مسلمانیت پوشیده باشن
خب پس متاسفانه خیلی از خانواده های ایرانی و سیستم های ایرانی مسلمان نیستند
این بحث همون بحث اسکاتلندی واقعی یا No true Scotsman هست که یه مغلطس, من دارم درمورد جو فعلی اسلام داخل کشورمون صحبت میکنم نه اسلام مبین واقعی.

چطور این حرف رو از فردی به عزیزی شما بپذیرم

🙂آخه تاسفم میگیره جواب این حرفتونو بدم دوست من

فردی با توصیفی که شما کردی وقت میکنه بیاد سایت سمپادیا و درباره نتایج بازی قاباخ تپه و افتابه سازان ساری کلی بحث و جدل کنه،وقت نمیکنه یک کتاب با این موضوع ها بخونه،اصلا کتاب نه یه سرچ تو این موضوع بکنه؟
متاسفانه خیر دوست عزیز, اکثر افرادی که اینجا هستن فقط به فکر المپیاد و کنکورن, و بخاطر همون سرکوب و... دیگه به سمت مباحث اعتقادی ممکنه سمت و سو پیدا نکنن.
و برای همینه که میگم کسی مثل شما که بحث دینی رو وسط میاره و سمت اسلام رو میگیره, خیلی خیلی خیلی باید مراقب حرفاش باشه تا این جو شدید تنفر نسبت به اسلام رو بدتر نکنه و مرتکب گناه نشه. ما باید دست از قضاوت همدیگه برداریم و باهم دیگه برای جامعه ای بهتر همکاری کنیم نه اینکه بزنیم تو سر و کله هم.

درسته بحث اصلی اینه که قضاوت نکنیم،ولی طبق روایتی که اول گفتم الان باید همه)( گمان بد برد دوست من
گمان یا شک با قضاوت فرق میکنه ها, که بگیم عه این پسره گوشواره داره پس مشکل داره و این رو مبنای قضاوتمون برای ارتباط با شخص مقابل بزاریم قضاوت اشتباهه نه گمان. گمان برای همه هست, چه استایلی که شما گفتین چه استایل مذهبی چه هر استایلی.

در آخر یک جمله میگم که امیدوارم اهل دل ها بفهمن:برای اینکه بچه به اسلام گرایش پیدا کنه باید هم عقلی ها از نَقل بگن و هم نَقلی ها از عقل

به هر حال بحث خوبی برای من بود ،امیدوارم نقص های کشور و خانواده ها برطرف بشه که نداریم بی نقص!
جوانها و نوجوانها هم به سمت سعادت برن!
اگر خدای ناکرده بی ادبی کردم و خودم نفهمیدم عذر خواهم🌹
بله کاملا درسته, امیدوارم این نقص ها درست بشن و این اتفاق بیوفته.
موفق باشید.

نام مرکز سمپاد
علامه حلی ۱
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1403
تلگرام
اینستاگرام
مطمئنید که تحقیقتون رو بر پایه تبلیغ های اینتر نشنال و منو تو بنا نکردید؟
نه من کلا شبکه هایی که رضا پهلوی حمایت میکنن رو بایکوت کردم

ویکی شیعه یکی از منابع خیلی جدیم بود :/

نام مرکز سمپاد
علامه حلی ۱
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1403
تلگرام
اینستاگرام
من توهینی به دینی نکردم و نخواهمم کرد ولی خودم رو ملزم به رعایتشم نمیدونم

اسلام هراس و ستیز نیستم و فاکتور مهمیم نیست واقعیت تو زندگی عادیم تا جایی که محدود نشم طرف دینش چیه

با دبیر انجمن اسلامی مدرسمون هم بحث کردیم به خوبی و خوشی تموم شد و رفت بهمم بی عرزه نگفت

بالا