سمپادی های تهران [راهنمایی فرزانگان ۱]

reyhane.kh

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
دیبرستان فرزانگان 1
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
96
مدال المپیاد
برنز المپیاد نجوم و اخترفیزیک
دانشگاه
دانشگاه شریف
رشته دانشگاه
مهندسی صنایع
پاسخ : سمپادی های تهران [راهنمایی فرزانگان ۱]

مت دلـم مدرسه خواست یهـو.:-<

کسی پاسخگو نیس ؟!:-<

1tA

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان یک
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1397

به نقل از reyhane.kh :
مت دلـم مدرسه خواست یهـو.:-<

کسی پاسخگو نیس ؟!:-<

منم. به شدت. :-<
اردو رو بیاین همه همو ببینیم دیگه. :-<

میترا

میترا
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان ۱
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
96
دانشگاه
دانشکده‌ی هنر و معماری تهران مرکز
رشته دانشگاه
ادبیات نمایشی

به نقل از 1tA ! :D :
منم. به شدت. :-<
اردو رو بیاین همه همو ببینیم دیگه. :-<

من که اردو نیسم . :-<
شماها باز یه سال دگ این مد هستین . :-<
دلم راهنمایی و حلقه و حیاط ِ اونجا رو خواست . :[

1tA

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان یک
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1397

به نقل از میتـرا .. :

بیاین تو بغل ِ هم گریه کنیم. #اوهو اوهو :-"

هوی! شما باید به ما سر بزنید. اگه راتونم ندادن از دیوار بیاین بالا. :-<
خب ؟! :-<

میترا

میترا
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان ۱
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
96
دانشگاه
رشته دانشگاه
ادبیات نمایشی

بیاین تو بغل ِ هم گریه کنیم. #اوهو اوهو :-"

هوی! شما باید به ما سر بزنید. اگه راتونم ندادن از دیوار بیاین بالا. :-<
خب ؟! :-<

#صدای ِ گریه ی حضار :-"

من توو طول ِ سال ُ کاری ندارم ، ولی واسه معارفه ؛ شده از دیوار بیام تو ، میام .:-"

باشه . :-<

× دوستان قضیه ی این کارگاه ِ کنترل ِ هیجان برای والدین چیه ؟ :)))

reyhane.kh

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
دیبرستان فرزانگان 1
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
96
مدال المپیاد
برنز المپیاد نجوم و اخترفیزیک
دانشگاه
دانشگاه شریف
رشته دانشگاه
مهندسی صنایع

به نقل از میتـرا .. :
منم اردو شاید به خاطر زبان نیام .:-<

+ من صرفا دلم مدرسه خواست . دبیرستان ـم حتی.

دلم امتحان خواس{-8

میترا

میترا
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان ۱
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
96
دانشگاه
رشته دانشگاه
ادبیات نمایشی

به نقل از reyhane.kh :
منم اردو شاید به خاطر زبان نیام .:-<

+ من صرفا دلم مدرسه خواست . دبیرستان ـم حتی.

دلم امتحان خواس{-8

منم دلم مدرسه میخواد . :-<

1tA

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان یک
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1397

به نقل از میتـرا .. :
× دوستان قضیه ی این کارگاه ِ کنترل ِ هیجان برای والدین چیه ؟ :)))

این مال ِ راهنمایی ـه یا دبیرستان؟
راجع به چی حرف می‌زنی؟ :سس

میترا

میترا
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان ۱
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
96
دانشگاه
رشته دانشگاه
ادبیات نمایشی

این مال ِ راهنمایی ـه یا دبیرستان؟
راجع به چی حرف می‌زنی؟ :سس

راهنمایی :))

نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان ۱
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1394
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
علوم اجتماعی (انسان‌شناسی)
تلگرام
اینستاگرام

وااای ریحـانههه. 8->
تو عکس داری. وااای تو عکس داری. 8->>>
من همه عکساتو به قیمت ِ جونم می‌خرم. جدی می‌گم. من دیوونه‌ی فرزانگان ِ شما قدیمی‌تر ـائم. دیووووونه. 8->>

جدّی به قیمت جونت؟ :)) من هزاران عکس از اون‌موقه‌ها دارم به همراه هزاران خاطره! باید فکر کنم به قیمت‌ش. :-" #کاسبی حلال

وقتی یه مدیر ِ محترمی داریم، به اسم ِ خ.هویدا ، که میگه توی حلقه‌تون " قرآن" بخونید، چه انتظاری می‌ره از مدرسه؟ :|
من وقتی وب ـای شما رو می‌خونم رسما حالم عوض می‌شه، خاطراتتون، اونایی که نگه داشتن خاطراتشون ـو. فوق العاده ـس.
آره این فاز ِ " من از تو بزرگ‌ترم" یه جورایی تلافی ـه. تلافی ِ سومایی که وقتی ما اول بودیم بمون می‌خندیدن، و یه جورایی می‌فهموندن که اونا از ما بزرگ‌ترن. :-" به هر حال عقده‌ای ِ که همه‌ی پایه ـا باید خالی‌ش کنن. :-"
راهنمایی، با اینکه افتضاح شده، اما همچنان فوق العاده‌س. 8->

واقعاً هویدا همچین حرفی رو زده؟ خدای من. بعد شما چی گفتید بهش؟ کلاً حس میکنم زیادی مطیع‎ید در برابرش. نباشید خب! حداقل میتونید حرف بزنید باهاش که.
در مورد این فاز بزرگتر، کوچیکتری، باید بگم که خب شما نکن این کارو عزیز من. :-" مثلاً پایه‌ی ما کلاً پایه‌ی خوبی بود از این لحاظ‌ ـا. اصلاًو ابداً هم چون پایه‌ی خودمون‌ـه نمیگم؛ باور کنید بی‌طرف حرف میزنم. سال بالایی‌ـای ما خوب نبودن باهامون، اما ما به جای اینکه سر سال پایینی‌ـا به قول تو عقده‌مون رو خالی کنیم، چون میدونستیم چقد این قضیه بده باهاشون خوب تا کردیم. در نتیجه سال پایینی‌ـامون پررو شدن البته. :-" در کل مظلوم بودیم. اما به شما هم توصیه میکنم همین باشین! کلی دوست‌ـای خوب پیدا میکنید تو مدرسه، جنگ اعصاب نخواهید داشت، جو مدرسه خوب میشه.. اصلاً یکی از دلایلی که جو بده همینه به نظرم.
در مورد خوب بودن راهنمایی هم، خوشحالم که اینُ میگید! اما با کمال تأسف باید بگم این واسه اینه که راهنمایی قبلی رو ندیدید. :-" به نظرم پایه‌ی ما یه جور رابط راهنمایی قبلی و جدید بود. دو سال راهنمایی با خ. ساکی رو دیدیم و یک سال با خ. هویدا! از من بشنوید، اگه راهنمایی خ. ساکی رو میدید، هر روز به سیستم مدرسه اعتراض میکردید.
اما حالا که ندیدید، سعی کنید لذت ببرید از همینی که هست.

×× ریحـانه و ارغوان، می‌شه یکم از اون موقه ـا حرف بزنید برامون لطفا ؟ 8->>>>>

اگه مشتاقید، حتماً میگم بعدها. یه چیزی! من گاهی باورم نمیشه به عنوان یه «سوم دبیرستان»ـی دارم برای شما از راهنمایی حرف میزنم. شمایی که دارید میاید دبیرستان همون «اوّل» کوچولوهائید ینی؟ خدای من. :)) غیرقابل باوره.

میترا

میترا
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان ۱
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
96
دانشگاه
رشته دانشگاه
ادبیات نمایشی

به نقل از ریـحـانـه :
جدّی به قیمت جونت؟ :)) من هزاران عکس از اون‌موقه‌ها دارم به همراه هزاران خاطره! باید فکر کنم به قیمت‌ش. :-" #کاسبی حلال

واقعاً هویدا همچین حرفی رو زده؟ خدای من. بعد شما چی گفتید بهش؟ کلاً حس میکنم زیادی مطیع‎ید در برابرش. نباشید خب! حداقل میتونید حرف بزنید باهاش که.
در مورد این فاز بزرگتر، کوچیکتری، باید بگم که خب شما نکن این کارو عزیز من. :-" مثلاً پایه‌ی ما کلاً پایه‌ی خوبی بود از این لحاظ‌ ـا. اصلاًو ابداً هم چون پایه‌ی خودمون‌ـه نمیگم؛ باور کنید بی‌طرف حرف میزنم. سال بالایی‌ـای ما خوب نبودن باهامون، اما ما به جای اینکه سر سال پایینی‌ـا به قول تو عقده‌مون رو خالی کنیم، چون میدونستیم چقد این قضیه بده باهاشون خوب تا کردیم. در نتیجه سال پایینی‌ـامون پررو شدن البته. :-" در کل مظلوم بودیم. اما به شما هم توصیه میکنم همین باشین! کلی دوست‌ـای خوب پیدا میکنید تو مدرسه، جنگ اعصاب نخواهید داشت، جو مدرسه خوب میشه.. اصلاً یکی از دلایلی که جو بده همینه به نظرم.
در مورد خوب بودن راهنمایی هم، خوشحالم که اینُ میگید! اما با کمال تأسف باید بگم این واسه اینه که راهنمایی قبلی رو ندیدید. :-" به نظرم پایه‌ی ما یه جور رابط راهنمایی قبلی و جدید بود. دو سال راهنمایی با خ. ساکی رو دیدیم و یک سال با خ. هویدا! از من بشنوید، اگه راهنمایی خ. ساکی رو میدید، هر روز به سیستم مدرسه اعتراض میکردید.

اگه مشتاقید، حتماً میگم بعدها. یه چیزی! من گاهی باورم نمیشه به عنوان یه «سوم دبیرستان»ـی دارم برای شما از راهنمایی حرف میزنم. شمایی که دارید میاید دبیرستان همون «اوّل» کوچولوهائید ینی؟ خدای من. :)) غیرقابل باوره.

منم عکس ـارو حاضرم بخرم حتا . :-" :))))

این حرف ُ هویدا وقتی ما اول بودیم ـم زده :| . میگف به جا این مسخره بازیا قران بخونین تو حلقه ! :|
مثلن یه سری از شماها ـم بودن که کلن با ما خوب تا نمیکردن ، بعد اون موقه ـم خیلی ترسناک بودن . :-" :)) ولی در کل سومای ِ خوبی بودین . ؛؛)
ما ـم سومای ِ خیلی خوبی [ :-" ] بودیم . :-""" یکتا میدونه :-" ؛؛)
والا ما اعتراض ـم کردیم امسال ، ولی به هیچ جایی نرسید . تهش پرونده ی کلاس ـا رو آوردن گذاشتن رو میز :rolleyes:
یکتا اینا که دومن :-" سال ِ بعد میان :D
آره ما همون اول ـای ِ کوچولو ایم . :)) 8->

1tA

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان یک
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1397

به نقل از ریـحـانـه :

کاملا جدی گفتم. البته الان دارم فک می‌کنم اگه عکس ـارو بگیرم، جونم ـو بدن، چه جوری میتونم عکسارو ببینم وقتی زنده نیستم؟ :-" :-"
نه مطیع نیستیم، حکومت ِ دیکتاتوری دارن ایشون. اگه ـم زیادی مخالفت کنیم پرونده ـامون میاد رو میز.
ببین، قبول نیس قبول نیس. :-"
سوم ـای زمان ِ ما [ وقتی اول بودیم. :-" ] خیلی ما رو اذیت می‌کردن، ما عقده ـمونو چی کارش کنیم خب؟ ;;) :-"
البته که من اول ـش تصمیم دارم روی سگم ـو بشون نشون بدم، بعد ِ یکی دو ماه ولی دیگه مهربون می‌شم باشون. :-"
من خیلی پیگیر ِ فرزانگان ِ دوره‌ی خ.ساکی بودم، بعد هی حرص می‌خورم که چرا دیر به دنیا اومدم. ولی در کل سعی می‌کنم به چیزی که الان هست راضی باشم. :د

یه شدت مشتاقم. یه قیمت ِ جونم حتی. :-"
نه من همون پنجم کوچولوئیم که هیچ وقت ندیدی منو. ;;) :-"

به نقل از میتـرا .. :
منم عکس ـارو حاضرم بخرم حتا . :-" :))))

این حرف ُ هویدا وقتی ما اول بودیم ـم زده :| . میگف به جا این مسخره بازیا قران بخونین تو حلقه ! :|
مثلن یه سری از شماها ـم بودن که کلن با ما خوب تا نمیکردن ، بعد اون موقه ـم خیلی ترسناک بودن . :-" :)) ولی در کل سومای ِ خوبی بودین . ؛؛)
ما ـم سومای ِ خیلی خوبی [ :-" ] بودیم . :-""" یکتا میدونه :-" ؛؛)
والا ما اعتراض ـم کردیم امسال ، ولی به هیچ جایی نرسید . تهش پرونده ی کلاس ـا رو آوردن گذاشتن رو میز :rolleyes:
یکتا اینا که دومن :-" سال ِ بعد میان :D
آره ما همون اول ـای ِ کوچولو ایم . :)) 8->

عـه توئم میترا؟ خب پس 50، 50. :-"
بودین بودین. :-"
میترا ؟ شما که اصن فوق العاده بودین، شبا بدون ِ شما خوابمون نمی‌برد ما اصن. :-" :- شوخی البته. :-"
سال ِ دیگه مدرسه بهتر می‌شه، حالا می‌بینید. :-"

shekoofeh

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1
دانشگاه
دانشگاه علوم پزشکی تهران
رشته دانشگاه
پزشکی

سوم ـای زمان ِ ما [ وقتی اول بودیم. :-" ] خیلی ما رو اذیت می‌کردن، ما عقده ـمونو چی کارش کنیم خب؟ ;;) :-"
البته که من اول ـش تصمیم دارم روی سگم ـو بشون نشون بدم، بعد ِ یکی دو ماه ولی دیگه مهربون می‌شم باشون.

یعنی همه‏ی خاطرات و خوبی‏های راهنمایی یه طرف ، این جوّ بین پایه‎‏ها یه طرف دیگه. : ))
من قشنگ این جوّ رو زندگی کردم سال سوم ! و خیلی دلم براش تنگ میشه. زیـاد.
مثن امسال تو دبیرستان یکی میومد میگف : من همونم که فلان زنگ تفریح ریختید منو زدید! بعد من یک ساعت عذرخواهی و اینا ...: ))

مثلن یه سری از شماها ـم بودن که کلن با ما خوب تا نمیکردن ، بعد اون موقه ـم خیلی ترسناک بودن . :-" :))

ما نداشتیما. :-" اشتباه می کنی. :-"

گاد ... ما سوّم دبیرستانی هستیم.ما سوّم دبیرستانی هستیم. :///

1tA

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان یک
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1397

به نقل از Shek8fe :
یعنی همه‏ی خاطرات و خوبی‏های راهنمایی یه طرف ، این جوّ بین پایه‎‏ها یه طرف دیگه. : ))
مثن امسال تو دبیرستان یکی میومد میگف : من همونم که فلان زنگ تفریح ریختید منو زدید! بعد من یک ساعت عذرخواهی و اینا ...: ))

واای ، حالا این اذیت کردنا یه طرف، این یابو بازی ـا یه طرف دیگه. :‌))))))))))
افتضاح، ینی افتضـــاح. :))
بعد مثن امسالم سوما خیلی رو دادن به دوما [ پایه ما ] متاسفانه، به اوج ِ خودش رسیده بود این بچه بازی ـا. تا آخر ِ سال یکی واسه یکی دیگه رگ می‌زد مثن. :‌)))) :///
ولی کلن راهنمایی خیلی زیادی بچه‌س، خیلی خوبه که آدم تو دوره‌ی زندگی‌ش این بچگی رو تجربه کنه. :)) :-"
اسمشو گذاشتم دوران ِ جاهلیت عشقی. :)) :-عــُق

انقد سخته باورش؟ عـه خب من نمی‌خوام مث ِ شما باورم نشه که دبیرستانی شدم. :-<

میترا

میترا
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان ۱
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
96
دانشگاه
رشته دانشگاه
ادبیات نمایشی

البته که من اول ـش تصمیم دارم روی سگم ـو بشون نشون بدم، بعد ِ یکی دو ماه ولی دیگه مهربون می‌شم باشون. :-"

عـه توئم میترا؟ خب پس 50، 50. :-"
بودین بودین. :-"
میترا ؟ شما که اصن فوق العاده بودین، شبا بدون ِ شما خوابمون نمی‌برد ما اصن. :-" :- شوخی البته. :-"
سال ِ دیگه مدرسه بهتر می‌شه، حالا می‌بینید. :-"

اونا ـم که خوب بودن یکتا :-" اذیت نمیکردن تا جایی که یادمه ! :-"
ما ـم از این حرفا زیاد زدیم که سگ باشیم ُ از این حرفا :))
البته میدونم هیشکی مثه ما نمیشه :-" :))
آره یکتا 50 ، 50 ؛؛) :-"
میدونم میدونم :-" :)))))

به نقل از Shek8fe :

به قول ِ یکتا یابو بازی ها :)))))))))
شکوفه تو جدن ترسناک بودی :)) ×_× :-""" بعد یه بارم داشتم به ریحانه میگفتم که یه بار یکی از دوستام ُ قشنگ چسبوند توو دیوار :-"

آره نداشتین نداشتین :-"""
ما ـم داریم دبیرستانی میشیم الان ینی ؟ :/

واای ، حالا این اذیت کردنا یه طرف، این یابو بازی ـا یه طرف دیگه. :‌))))))))))
افتضاح، ینی افتضـــاح. :))
بعد مثن امسالم سوما خیلی رو دادن به دوما [ پایه ما ] متاسفانه، به اوج ِ خودش رسیده بود این بچه بازی ـا. تا آخر ِ سال یکی واسه یکی دیگه رگ می‌زد مثن. :‌)))) :///
ولی کلن راهنمایی خیلی زیادی بچه‌س، خیلی خوبه که آدم تو دوره‌ی زندگی‌ش این بچگی رو تجربه کنه. :)) :-"
اسمشو گذاشتم دوران ِ جاهلیت عشقی. :)) :-عــُق

انقد سخته باورش؟ عـه خب من نمی‌خوام مث ِ شما باورم نشه که دبیرستانی شدم. :-<

آخه میدونی .. ما دوم بودیم شماها رو که دیدیم بزرگ شدیم . ولی شما پایه ی پایین تر نداشتین که اونارو ببینین ُ بزرگ شین .
واقن امسال پایه ی شما ترکوند ینی . :)) :/
این بچه بازی ـا تا آخر ِ سال ِ دوم ِ . ینی سال ِ دوم که تموم شه کاملن سوم شی ، همه ی اینارو میریزی دور !

دخترم شما الان نباید باورت بشه که داری سوم میشی ؛؛) مثه پارسال ِ ماها .. :-<

Arghavan S

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
---
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
0

آقا من دل‌م برای تابستونِ سوم راهنمایی به اول دبیرستان‌م تنگ شد. :‌))) آخی. :‌))
حداکثر تا عید طول می‌کشه که غصه بخورین که آآآه راهنمایی وِر آر یو؛ دبیرستان ایز د وُرست پلِیس اوِر؛ غیره. :-" بعدش اصل‍اً فکرتون هم سمتِ راهنمایی نمی‌ره. یعنی انقدر دبیرستان جذب‌تون می‌کنه که یادتون می‌ره دل‌تنگِ راهنمایی شین!

× آیا می‌دانستید «خونه‌ی ما» مالِ سالِ سومِ ماست و عمل‍اً «یادگاری»ِ پایه‌ی ما محسوب می‌شه؟ ؛؛)

1tA

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان یک
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1397

به نقل از ارغـوان اس. :
آقا من دل‌م برای تابستونِ سوم راهنمایی به اول دبیرستان‌م تنگ شد. :‌))) آخی. :‌))
حداکثر تا عید طول می‌کشه که غصه بخورین که آآآه راهنمایی وِر آر یو؛ دبیرستان ایز د وُرست پلِیس اوِر؛ غیره. :-" بعدش اصل‍اً فکرتون هم سمتِ راهنمایی نمی‌ره. یعنی انقدر دبیرستان جذب‌تون می‌کنه که یادتون می‌ره دل‌تنگِ راهنمایی شین!

× آیا می‌دانستید «خونه‌ی ما» مالِ سالِ سومِ ماست و عمل‍اً «یادگاری»ِ پایه‌ی ما محسوب می‌شه؟ ؛؛)

برا همینه که شما خیلی ـاتون دیگه به راهنمایی فک نمی‌کنین؟ :-<<<<
بیاین آفتاب. بیاین. :-<

× آره شنیده بودم، فوق العاده ـس این آهنگ. فوق العاده. 8->>>>>>>>

میترا

میترا
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان ۱
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
96
دانشگاه
رشته دانشگاه
ادبیات نمایشی

به نقل از ارغـوان اس. :

:)) آی میس راهنمایی :-< :-" انقد خوبه اونجا ؟ :-"
راستش من الان ـم همین جوریش مشتاقم واسه دبیرستان . :)) ولی مثلن یهو دلم راهنمایی میخواد . در کل من از دبیرستان خیلی خوشم اومد :-"

× بله بله ؛؛) این آهنگ عالی ِ 8->

Arghavan S

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
---
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
0

دبیرستان جوّش خیلی فرق می‌کنه با راهنمایی آخه.
هر پایه‌ای یه برنامه داره در طول سال؛ مثل‍اً دوم‌ها سیزده‌آبان و کارگاه‌علوم دارن؛ سوّم‌ها کارگاه‌هنری دارن؛ اوّل‌ها هم تا قبل از این که ما بریم دبیرستان روتین بود که به‌مناسبت یلدا باشه ولی ما این سنّت رو شکستیم و به‌مناسبت نوروز بود برنامه‌مون. :-" دو تا پایه‌ی پایین‌تر از ما هم هر دوشون روز سمپاد و روز معلّم رو داشتن. از اول سال انقدر درگیر درس‌های جدید و معلم‌های جدید و کارهای برنامه‌ی پایه‌تون می‌شین که اصل‍اً یادتون می‌ره راهنمایی رو #اغراق .

× معمول‍اً هم گروه‌های دوستی و روابط بین‌فردی و اینا کلّی تغییر می‌کنن تازه. :-"

میترا

میترا
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان ۱
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
96
دانشگاه
رشته دانشگاه
ادبیات نمایشی

به نقل از ارغـوان اس. :
دبیرستان جوّش خیلی فرق می‌کنه با راهنمایی آخه.
هر پایه‌ای یه برنامه داره در طول سال؛ مثل‍اً دوم‌ها سیزده‌آبان و کارگاه‌علوم دارن؛ سوّم‌ها کارگاه‌هنری دارن؛ اوّل‌ها هم تا قبل از این که ما بریم دبیرستان روتین بود که به‌مناسبت یلدا باشه ولی ما این سنّت رو شکستیم و به‌مناسبت نوروز بود برنامه‌مون. :-" دو تا پایه‌ی پایین‌تر از ما هم هر دوشون روز سمپاد و روز معلّم رو داشتن. از اول سال انقدر درگیر درس‌های جدید و معلم‌های جدید و کارهای برنامه‌ی پایه‌تون می‌شین که اصل‍اً یادتون می‌ره راهنمایی رو #اغراق .

× معمول‍اً هم گروه‌های دوستی و روابط بین‌فردی و اینا کلّی تغییر می‌کنن تازه. :-"

خب پس خوبه 8-> الان مثلن #طرح علاقه مند سازی به دبیرستان :-"
امسال اول دبیرستانی ـا میگفتن ما سرمون شلوغه وخ نمیکنیم بیایم راهنمایی :-" ینی در این حد اونجا کار هس ؟ :-"

بالا