بازي های آنلاين

کدوم بازی اینترنتی رو تا حالا بازی کردید؟

• تراوین

رای‌ها: 18 41.9%
  • ایکاریم

رای‌ها: 3 7.0%
  • هتریک

رای‌ها: 2 4.7%
  • مای اف سی

رای‌ها: 1 2.3%
  • جنگ خان ها

• سایر بازی ها

رای‌ها: 13 30.2%
  • تا حالا بازی اینترنتی نکردم.

• رای‌دهندگان
    43

aRThaS_08

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
91
دانشگاه
شهید بهشتی، تهران، ماهان
رشته دانشگاه
اقتصاد صنعتی، عکاسی، مدیریت کیفیت
پاسخ : بازي های آنلاين

بهترین بازیهای آنلاین The West و Tribal Wars هستن!

راهنمایی که بودم خوره ی ترایبال وارز بودم! اما نه حرفه ای!

اول دبیرستان هر دو این بازیها که مال یه شرکت هم هستن رو بصورت حرفه ای بازی کردم!

به رتبه های خیلی بالایی هم رسیدم! توی ترایبال وارز ورلد21 تا رتبه 90 بالا رفتم و توی ورلد17 تا رتبه 3

توی The West هم تا رتبه 50 ورلد2 بود یا ورلد1 رفتم.

آدرسها:
http://tribalwars.net , http://the-west.net

N.M

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
فرزانگان یک
شهر
تهران
مدال المپیاد
طلای دوره ۲۷ المپیاد ادبی
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
ادبیات فارسی

به نقل از Dr.Eniac :
ببین تو تراوین فقط وقتی بهت حال میده که پاپت بره بالا هی تو آمار پیشرفت خودتو ببینی
و یه چیز دیگه هم بیشتر حال میده اینه که یکی بهت پیغام بده بگه جون مادرت حمله نکن بهت دفاعی میدم ، منابع میدم ، واست گلد میخرم و .... :D
اوج لذتش تو همین قسمت دومه !
اگه میخوای توی تراوین پیشرفت کنی و لذت ببری باید پول واسش خرج کنی ، حد اقلش هم همون 100 تا گلد اول بازیو بخری تا کلوپ طلاییشو فعال کنی
سرور 5ایکس پارسال ما 3 نفری رو یه اکانت بازی میکردیم نفری 50 تومن گلد خریدیم رتبمون وقتی بازی تموم شد 45 بود !!!
مهمترین استراتژی اول بازی اینه ، به دوتا نژاد مخالف نژاد خودت که ظاهرا قدرت خوبی دارن و اطرافت ده دارن پیغام بده که من فلانیم و نژاد ما متفاوته فکر کنم تو ادامه بازی بتونیم به هم خیلی کمک کنیم و ...
بعد دیگه تا آخر بازی خیالت راحته که این دوتا بهت حمله نمیکنن حتی اگه هم اتحادی نباشین !
طلاهایی که اول بازی کاردان بهت میده رو واسه افزایش 25%ای تولیدات خرج کن چون به نفعته !
ولی از روز دوم این کارو بکن .

از نظر من بهترین نژاد واسه لذت بردن نژاد گوله ! علتش هم اینه که همه فکر میکنن یه نژاد 100% دفاعیه اما واقعیت اینه که نیروهای هجومی فوق العاده سریعش این نژادو به یه مهاجم باحال و دوست داشتنی تبدیل میکنه ! از طرف دیگه دفاعی فراوون و ارزون میزنی و تله هم که داری پس هرکس هرکس بهت حمله نمیکنه !
اگه توتن برداری باید توی همون تایمی که تحت حمایتی 20-30 تا گرزی بزنی تا وقتی حمایت تموم شد به دهکده های اطرافت اتک بدی و غارتشون کنی ، باید حواست باشه منابعی که غارت میکنی رو باز هم واسه نیرو خرج کنی تا وقتی که 100 تا گرزی داشتی !
برنامت واسه توتن این باشه هی نیرو بزن ، اگه گندم کم اومد گندم ارتقا بده ! منابعو تفننی ارتقا بده ، کسی پاپ تتن رو نگاه نمیکنه همه به رتبه هجومیش نگاه میکنن !!!
رومی هم که همه فن حریفه ! بزرگترین مزیتش اینه بدون پلاس میتونی هم ساختمون ارتقا بدی هم منابع ، تا حالا باهاش بازی نکردم و به همین خاطرزیاد اطلاعات ندارم ، الان توی سرور 1 برای اولین بار رومن برداشتم :D اگه مثل من میخوای خسیس بازی در بیاری زیاد پول خرج نکنی رومی بردار :-" :D

در کل تراوین بهترین بازی آنلاین ِ فقط باید متورت توش گرم شه :D
فک کنم حفظ کردن همینا خودش خیلی کار ببره ! :D کلــن این بازیا اولش فقط شور و شوق میخواد آخه ! تا آدم پیشرفت کنه جونش درمیاد ! #S-:
فک کنم راهش همین باشه که با یکی از دوستا که بیشتر تجربه داره شروع کنم تا اون وسط خسته نشم
نژادیم که من امتحان کردنم گول بود اما کلن سر در نمیاوردم ! :-" فقط هی بلد بودم گندم و اینا رو ارتقا بدم !
:-? #S-:
ای ریپابلیک چجوریه ؟ اونُ خیـــــــــلی دوس دارم امتحان کنم اما یه بار رفتم هیچی سر در نیاوردم ! فک کنم اون جذاب تر از تراوین باشه ! :-?

dr.eniac

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی نیشابور
دانشگاه
علوم‌پزشکی مازندران
رشته دانشگاه
دندان‌پزشکی

به نقل از نرگـــ :) ـــس :
فک کنم حفظ کردن همینا خودش خیلی کار ببره ! :D کلــن این بازیا اولش فقط شور و شوق میخواد آخه ! تا آدم پیشرفت کنه جونش درمیاد ! #S-:
فک کنم راهش همین باشه که با یکی از دوستا که بیشتر تجربه داره شروع کنم تا اون وسط خسته نشم
نژادیم که من امتحان کردنم گول بود اما کلن سر در نمیاوردم ! :-" فقط هی بلد بودم گندم و اینا رو ارتقا بدم !
:-? #S-:

ببین تراوینو باید همون دو سه روز اول سرور شروع کنی ، یکم عقب بیفتی دیگه رو پا وایستادنت با خداست :D
اصلا شیوه پیشرفت همینه ، تو تنهایی بازی کنی هیچوقت حتی نمیتونی برسی زیر 1000 ! :D باید حد اقل دو نفر باشین و یکیتون هم کاربلد ، بازیو شیفتی میکنین اونی که بلده برنامه میده ، اونی که تازه کاره طبق برنامه عمل میکنه :D

گول واسه دو دسته خیلی خوبه ، اول اونایی که تازه میخوان بازی کنن ، دوم اونایی که فوق العاده حرفه این !! :D

الان با یکی از بچه ها دو سه روزه رو یه اکانت رومن سرور 1ایم ، رتبشو از 5000 رسوندیم 2500 تو همین چند روز ، همینطوری داریم میریم بالا تا هفته دیگه حسابی شاخ میشیم :D :P
اگه میخوای تراوین بازی کنی از نظر من مشکلی نداره ، اگه دوست داشتی بیا رو اکانت من سه نفری بازی کنیم تو اون وسط چیز یاد میگیری سرور بعدی به بقیه آموزش میدی ;)) :D

• لایک
امتیازات: N.M

dr.eniac

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی نیشابور
دانشگاه
علوم‌پزشکی مازندران
رشته دانشگاه
دندان‌پزشکی

دوتا عکس از سرور 5ایکس مرحوم پیدا کردم :D عکس اولی همون صحنه فوق العاده ایه که گفتم ، التماس یه نفر بهت ، یه حس تنفر پیدا کردن نسبت بهت :D
ببین طرف دو تا از دهکده هاشو گرفتم ، هرچی نیرو داشت زدم ، با خاک یکسان شده بود همون روزای اول سرور ;)) بعد توی پروفایلش داشت بهم فوش میداد من حال میکردم :D

عکس دومی وضعیت دهکده هام وسطای سروره ! :D میگم رومی وسط سرور شاخ میشه نگید نه :P دهکده پایتختم با شوالیه هاش تو کل سرور معروف بود :-" :D

خب دیگه اینارو گذاشتم انگیزه بگیرن کسایی که منیگن تراوین بده ، جون من بده ؟ :-"

• لایک
نام مرکز سمپاد
شهید حقانی
شهر
بندرعــباس
سال فارغ التحصیلی
1392

منم تراوین بازی میکردم دهکده دومو زدم بعد یکی چیف کرد:D
به نظرم هیچی توتن نمیشه گرزدار میسازی عین شوکولات:D
ولی اگه ادم بخواد رنک یه رقمی بیاره باسد ۳-۴نفر اکانتو ۲۴ساعت نگه دارن و پول خرج اکانت کنه یکی از دوستای من چون زیاد طلا نمیخره بهترین رتبش ۲۰اینا بود ولی خب اکیپی دارن چندین نفره:D

dr.eniac

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی نیشابور
دانشگاه
علوم‌پزشکی مازندران
رشته دانشگاه
دندان‌پزشکی

به نقل از mohammadreza128 :
منم تراوین بازی میکردم دهکده دومو زدم بعد یکی چیف کرد:D
به نظرم هیچی توتن نمیشه گرزدار میسازی عین شوکولات:D
ولی اگه ادم بخواد رنک یه رقمی بیاره باسد ۳-۴نفر اکانتو ۲۴ساعت نگه دارن و پول خرج اکانت کنه یکی از دوستای من چون زیاد طلا نمیخره بهترین رتبش ۲۰اینا بود ولی خب اکیپی دارن چندین نفره:D

با گرزدار به هیچ جا نمیرسی :D ، فقط به درد غارت اول بازی میخوره ! یکی بهت حمله کنه با خاک یکسان میشی :D
شوالیه توتن بهترین نیروشه که هم گرونه هم کلی گندم میخواد !
تازه توتن دفاعش صفره ! (یعنی در این حد ها ! :D )

N.M

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
فرزانگان یک
شهر
تهران
مدال المپیاد
طلای دوره ۲۷ المپیاد ادبی
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
ادبیات فارسی

ببین تراوینو باید همون دو سه روز اول سرور شروع کنی ، یکم عقب بیفتی دیگه رو پا وایستادنت با خداست :D
اصلا شیوه پیشرفت همینه ، تو تنهایی بازی کنی هیچوقت حتی نمیتونی برسی زیر 1000 ! :D باید حد اقل دو نفر باشین و یکیتون هم کاربلد ، بازیو شیفتی میکنین اونی که بلده برنامه میده ، اونی که تازه کاره طبق برنامه عمل میکنه :D

گول واسه دو دسته خیلی خوبه ، اول اونایی که تازه میخوان بازی کنن ، دوم اونایی که فوق العاده حرفه این !! :D

الان با یکی از بچه ها دو سه روزه رو یه اکانت رومن سرور 1ایم ، رتبشو از 5000 رسوندیم 2500 تو همین چند روز ، همینطوری داریم میریم بالا تا هفته دیگه حسابی شاخ میشیم :D :P
اگه میخوای تراوین بازی کنی از نظر من مشکلی نداره ، اگه دوست داشتی بیا رو اکانت من سه نفری بازی کنیم تو اون وسط چیز یاد میگیری سرور بعدی به بقیه آموزش میدی ;)) :D
من که هــَسم ! اون اکانت رومنه ؟ بعد روزی چقد باید بازی کنم و وخ بذارم براش ؟ بد بازی نکنم ضایع شم یهو ![SIZE=medium] :-" :-s [/SIZE]

dr.eniac

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی نیشابور
دانشگاه
علوم‌پزشکی مازندران
رشته دانشگاه
دندان‌پزشکی

به نقل از نرگـــ :) ـــس :
من که هــَسم ! اون اکانت رومنه ؟ بعد روزی چقد باید بازی کنم و وخ بذارم براش ؟ بد بازی نکنم ضایع شم یهو ![SIZE=medium] :-" :-s [/SIZE]

آره رومنه ،
من و دوستم همیشه حداقل یکیمون روش هستیم ، تو هرچقدر میخوای بازی کن ، هدف اینه علاقه مند شی سرور بعدی بتونی یه اکانت درست حسابی بلند کنی :D یوزر و پسوورد رو بهت میدم (;

oo00oo

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی1
شهر
تهران
مدال المپیاد
نچ!
دانشگاه
بقیت الله
رشته دانشگاه
دندان پزشکی

البته آقا مهران قبول ندارم اینو که میگی دفاعی توتن درحد 0 هستش..
توتن حمله رو دفاع خودش میبنه.و قبل از این که حمله کنی با خاک یکسان میشی :>
البته از رومی ها هم خوشم میاد به خاطر عکس سربازاش. :D

hermes

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان شهیداژه ای 1
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
92
دانشگاه
صنعتى اصفهان
رشته دانشگاه
مكانيك

خب توتن تو دفاع ضعیف هست اما صفر صفر که نیست!
رومن یه ذره اذیت میکنه تا قوی بشه،یعنی کلی وقتو منابعو و اینا باید صرف کرد تا بتونه چندتا فارم داشهت باشه همون اولاش،ولی هر چی جلوتر میره بهتر میشه،سربازاشم گرونن که اون اول خیلی اذیت میکنه....اگه طلا داشته باشین و همبازی هم داشته باشین و حتی پارتی هم داشته باشین،اگر هم دیر شروع کنید بازم میتونید خوف شید.
هنوزم تقلبو اینا هست تو تراوین؟تقلبو جر زنیو اینا.

dr.eniac

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی نیشابور
دانشگاه
علوم‌پزشکی مازندران
رشته دانشگاه
دندان‌پزشکی

به نقل از oo00oo :
البته آقا مهران قبول ندارم اینو که میگی دفاعی توتن درحد 0 هستش..
توتن حمله رو دفاع خودش میبنه.و قبل از این که حمله کنی با خاک یکسان میشی :>
البته از رومی ها هم خوشم میاد به خاطر عکس سربازاش. :D

بالاخره نیرو دفاعی داره اما از هر سه نژاد ضعیفتره ! نیروهای هجومیش هم دفاع چندانی ندارن ، کافیه موقع یه حمله به توتن ، صاحب اکانت آن نباشه تا جاخالی بده، اونجاست که توتن بیچاره با خاک یکسان میشه ! :D

dr.eniac

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی نیشابور
دانشگاه
علوم‌پزشکی مازندران
رشته دانشگاه
دندان‌پزشکی

خب یه سرور جدید شروع کردیم با صادق جان ، فعلا که وضعمون خوبه :D

رتبه پاپمون 2 ِ :D

1ptuoqzbq6mt9hyes4aj.png

تو سه تا تاپ هم هستیم ، هجومی رنک 6 ، پیشرفت کننده ها و غارت هم 2 :D

xa83kimk74tq5pop0fu9.png

اینم یه نمونه از غارتهامون :))

rpyscv6wb873dc3zikt.png

بعد صادق که رفته مسافرت نیست ، اگه بود دیشب میفهمید دفاع توتن واقعا در حد صفره :-" نزدیک بود کل نیروهامون بپره (یعنی پرید دیگه ! :D )

• لایک

oo00oo

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی1
شهر
تهران
مدال المپیاد
نچ!
دانشگاه
بقیت الله
رشته دانشگاه
دندان پزشکی

آره من نبودم...عکس هاش هم که گذاشتن براتون..
کلا سرور جالبی بودش الان هم هنگیده سرور معلوم نیس چش شده.. =((
راستی مهران گفتی کی بهمون اتک داد نیروهامون پرید؟؟.
:D
خب میدونم دفاع توتن ها ضعیف هستش ولی خب چه میشه کرد؟؟ ما اگه توتن نبودیم تا اینجاش نمیتونستیم بیاییم..

dr.eniac

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی نیشابور
دانشگاه
علوم‌پزشکی مازندران
رشته دانشگاه
دندان‌پزشکی

همه بازیکنای اتحاد سابقمون و اتحاد رقیبمون :D
یعنی تو یه بازه فارمی شدیم برا خودمون ها ! :-"
کراتوس بهمون نیرو داد تلفاتشون بالا رفت دیگه اتک ندادن ،
منم دفاعی زدم توی هر ده 10کیلو
بعد کراتوس خبر داد پالم (رسیده بود رنک 3 ) رو فارم کرده ،
منم با همون دفاعیا شروع کردم اتک دادن و کلی غارت کردیم :D
با منابع غصبی هجومی زدم ( فقط گرزی و شوالیه )
با هجومیا هرکی که تازه میومد توی تاپ پیشرفت ولی رتبه غارت و هجومی نداشت رو زدم ، فارمای تپلی بودن :D
خلاصه اینگونه بود که رفتیم رنک 2 ِ غارت .

یه تاکتیک باحال به کار گرفتم تو فارم کردن یه نفر :D
طرف 6 تا ده داشت ، 3تاشون نیروی زیادی نداشت در حد 1ای 2 کیلو ، این سه تارو زدم ،
بعد ترسیدم به بقیه اتک بدم :D به یارو گفتم بیا یاهو مذاکره کنیم واسه اینکه دیگه اتک ندم ، اونم قبولید
تا اومد یاهو سرشو گرم کردم که از تجربیاتش برام بگه ، من بهش اتک دادم :))
دهاش صاف شد ، بعد هم خودش ایگنور :-" با اینکه نامردی بود جالب بود ولی :D

Spammer

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید هاشمی نژاد 1
شهر
مشهد
دانشگاه
شریف
رشته دانشگاه
عمران

شما تو کدوم خراب کده ای بازی می کردین؟! :D

-------------------------
من الات تو سرور یک یه ماه دیر شروع کردم ولی فعلا تونستیم حمایت نفر 16 رو بگیریم! P:>
یه 130 تایی نیرو داریم، روزی 25000 غارت
جمعیت 150
------------------------

سرور 2 با یک هقته تاخیر، نژاد گول نفر 1100

dr.eniac

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی نیشابور
دانشگاه
علوم‌پزشکی مازندران
رشته دانشگاه
دندان‌پزشکی

به نقل از هرزنامه نويس :
شما تو کدوم خراب کده ای بازی می کردین؟! :D

یه سرور اختصاصی بود با سرعت 100 برابر سرعت معمولی ، شبانه روز باید یه نفر رو اکانت میبود ، دهنمون صاف شد به قرعــان ! الان معلوم نیست ؟؟؟ :D

به نقل از هرزنامه نويس :
من الات تو سرور یک یه ماه دیر شروع کردم ولی فعلا تونستیم حمایت نفر 16 رو بگیریم! P:>
یه 130 تایی نیرو داریم، روزی 25000 غارت
جمعیت 150

منم سرور یکو دیر شروع کرده بودم ( قبل از اینکه بریم این سرور اختصاصیه ) اکانتم رومن بود رتبش 600 که رسید اکانتو دادم دست wormhole توی سمپادیا ، قبلش دوآلم بود همونجا .

به نقل از هرزنامه نويس :
سرور 2 با یک هقته تاخیر، نژاد گول نفر 1100
2 کی شروع شده ؟؟؟ :O

آقا میدونی ، سرور اسپید بازی کنی دیگه عمرا بتونی سرور معمولی برداری :D خوابت میبره پای اکانت ، اوج لذت تراوین اینه که چش رو هم بزنی انبارات پر بشن
نکته جالب دیگه که توی اون سرور اسپیدی که ما توش بودیم بود اینه ، خرید گلد وجود نداشت ، همه به یه اندازه گلد میگرفتن چه نفر آخر و چه نفر اول . اینجوری میشه واقعا فهمید کی بازی بلده !
توی سرور های معمولی خب مشخصه هرکی بیشتر گلد داشته باشه بیشتر پیشرفت میکنه و راحت تره !
فقط اسپید :-" :D

Spammer

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید هاشمی نژاد 1
شهر
مشهد
دانشگاه
شریف
رشته دانشگاه
عمران

به نقل از Dr.Eniac :
2 کی شروع شده ؟؟؟

از 23 خرداد شروع شد، اول یک توتن برداشم غارت بدک نبود که دوستم یه گند گنده زد، تمام سربازا تلف شدن. :(
بعدم یه گول ساختم از هفته دوم الانم رنک 1000 هستم

-----------

بعد تو اون سرور هفته اول اونقدر غارت داشتین؟! :O

dr.eniac

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی نیشابور
دانشگاه
علوم‌پزشکی مازندران
رشته دانشگاه
دندان‌پزشکی

:))
سرور صد ایکسه برادرم ، یعنی هفته اولش تو مایه های همون هفته 70-80 ایناست :D

پ.ن : عکسا مال روز سوم سرور بود

shayan-emperor

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
میرزاکوچک خان
شهر
رشت
سال فارغ التحصیلی
1394
مدال المپیاد
:-"

اینو ببینین !
1.jpg

• لایک
امتیازات: lof

dr.eniac

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی نیشابور
دانشگاه
علوم‌پزشکی مازندران
رشته دانشگاه
دندان‌پزشکی

:))

شایان یه عکس میزارم برو واسه بچه های اتحادتون تعریف کن :D

0a5ab2db37fe.png

تو عمرت 30 تا مهاجر یه جا دیده بودی ؟ ;))

خب اینم از یه دفاع به سبک خودمون (فاشیستی :D ) :))

deffofpower.png

همر دفاعی یعنی این نه آنچه شما در جستجور آنید :D

بالا