• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

هرچه خواهی از مدیران بپرس!

sampadcity.com

کاربر فوق‌حرفه‌ای
شهر
قم
پاسخ : هرچه خواهی از مدیران بپرس!

یک سوال از خواهر

حرفشون هم این بود که زنان ناقص العقل هستند.

(من دنبال بهانه نیستم،ولی مثل اینکه شما دنبالش هستید که یک اشکال بگیرید و جلوه ی من رو خراب کنید،دلیلش رو نمیدونم چرا ولی از وقتی یادم میاد همین طور بوده.)

eAJ

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
Allame helli-Tehran

البته بنده قصدم نبود که خدای ناکرده دشمنی بندازم بین بذرکار جان(مخفف قشنگ تره ها!) و جناب علی.ا

ولی پسرم، این کارت اشتباه بود، به هرحال بنده یا می خوام این پست ها برگرده یا لطفاً همه پست های بنده رو پاک کنید.

شماهام الکی دعوا نکنید !

که چی شه ؟ این دنیا فانیه، پس فردا نه سایتی نه سروری نه بذری نه علی اصلاً نه مطهری نه سمپادیا و نه کلاً سمپاد !

sampadcity.com

کاربر فوق‌حرفه‌ای
شهر
قم

به نقل از علی.ا :
در هر صورت شما انجمن آرشیو دارید که پست های پاک شده،شوت میشن اون تو.لطفا پستشون رو بازگردانی کنید.

armita

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان ۱
شهر
تهران
دانشگاه
شریف
رشته دانشگاه
‫علوم کامپیوتر‬‎

آقای eAJ ،
حتما پست شما مشکل داشته که پاک شده ،
و لطفا دفعه ی بعدی که در این مورد به مشکلی بر خوردید ، اسم تاپیک رو درست بگین !
نه مثل این دفعه که تازه بعد از کلی جست و جو معلوم میشه پست هاتون اصلا تو تاپیک حجاب نبودن !

trustme

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
کاشان
سال فارغ التحصیلی
1387
دانشگاه
دانشگاه خواجه نصیر طوسی
رشته دانشگاه
مهندسی مکانیک

:-w
زنان ناقص العقل هستن :D چه راحت؛ مدیر انجمن محترمه میان می گن چیزی نبوده که... فقط به یه تعدادی آدم توهین شده... چیز بدی که نبوده!
نمی دونم مادر شما جزو زنان به حساب میاد یا نه.. حرف بی سندی که چندین بار زده شده، توقع نیست که شما هم تکرار کنین...
واقعا علاقه مندی اون پستت برگرده!؟ عذر می خوام، ولی چرا ؟!

sampadcity.com

کاربر فوق‌حرفه‌ای
شهر
قم

عزیز دل من
اون یک نظر داد
پس این آزادی بیان که خودتون رو براش جر میدین کجا رفته؟
آزادیه اندیشه.
ایشون این حق رو دارند که نظرشون رو بدن،منم میخواستم پاک کنم،ولی پاک نکردم به همون دلیلی که توی این سایت آزادی اندیشه و فکر هست.
اگه قرار باشه هرپستی که توش عقیده ی یک فرد بیان شده پاکش کنیم پس این اجازه رو به من میدین که بیش از نصف انجمن ایران و سیاست رو پاک کنم؟؟؟
من علاقه ندارم،ولی ایشون ناراحت هستند،اگه اون چشای خوشگلت رو باز کنی،توی اونجا من گفتم:
به نقل از علی.ا :
آقا توهین نکن
یعنی چی؟
یه بار دیگه توهین کنید گزارش میدم به مقامات بالا برای ممنوعیت.

در هر حال،بنده کاری نکردم که بخوام مجازات بشم
آقای بذرکار عزیز،شما هم بهتره عوض اینکه دنبال این بگردی که منو خراب کنی و اذیت کنی، یه خورده اون طرز فکرت رو عوض کنی و بزرگتر بشی.

broodfather

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
حلی 3
شهر
تهران
مدال المپیاد
دادم ! ;D
دانشگاه
نمیدونم ... اگه خدا بخو�
رشته دانشگاه
اسب سواری با سگ

اون طوری که من فهمیدم ، یکی اومده تو یه تاپیکی ، نوشته : زنان ناقص العقل هستن
و آقای ابراهیم پور هم وقتی این رو دیدن ، به عنوان نظر یک فرد در نظر گرقتنش و پاکش نکردن
وقتی یکی مدیریت یک سایت و یا یک تاپیک رو بر عهده میگیره ، باید اینو در نظر داشته باشه که یه سری افراد همین جوری علکی میان و یه چرت و پرتی برای خنده مینویسن و میرن
اون مدیر باید فرق اون افراد رو با آدمایی که واقعا میخوان بیان نظرشون رو بدن بفهمه و با توجه به اون در مورد پاک کردن پست ها تصمیم بگیره
پس اگه صلاحیتش رو ندارید ، لطفا مدیریت بخشی رو بر عهده نگیرین

sampadcity.com

کاربر فوق‌حرفه‌ای
شهر
قم

یعنی این اشکال رو از من میبینید؟

broodfather

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
حلی 3
شهر
تهران
مدال المپیاد
دادم ! ;D
دانشگاه
نمیدونم ... اگه خدا بخو�
رشته دانشگاه
اسب سواری با سگ

من منظورم تمام مدیر هایی هستن که این رو در نظر نمیگیرن ، حالا اگه شما تا حالا اینو در نظر نگرفتی ، پس این مشکل رو داری
آقای بذر کار و دیگر مدیر ها هم ، برای هر تاپیک یه مدیر گذاشتن که به این جور مسائل برسن ، نه انکه خودشون بیان و پستایی که به نفع سایت نیست پاک کنند
بیکار که نیستند شب و روز به همه تاپیکا سر بزنن
مدیر هر بخش باید این کارو بکنه

نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
1390

ببخشید ها!
ولی هرکسی که اون پستو پاک کرده دستش درد نکنه و آقای ابراهیم پور اگه شما پاکش نکردید واقعا لیاقت مدیریت اون انجمن رو ندارید.اینجا بحث عقیده شخصی کسی نیست.بحث سر اهانت به نصف کاربرهاست.

broodfather

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
حلی 3
شهر
تهران
مدال المپیاد
دادم ! ;D
دانشگاه
نمیدونم ... اگه خدا بخو�
رشته دانشگاه
اسب سواری با سگ

دقیقا همینه به تمامی دختر ها تو سایت اهانت شده ، شما باید سریعا بعد از دیدن اون پست پاکش میکردین
منظورم از شما همه مدیران و مخصوصا مدیر بخش مربوطه است

sampadcity.com

کاربر فوق‌حرفه‌ای
شهر
قم

وظیفه ی من بود،که اول اخطار بدم.

خیلی معذرت میخوام علیایی جان،ولی هنوز اون پست ایشون پاک نشده
پس ما سر چی داریم دعوا میکنیم؟

متاسفانه من نمیدونم با توجه به کدوم نظر مدیریت کنم
خودتون میگید آزادی بزارید،از یک طرف میگید چرا توهین شد.توهین ایشون یک نظر بود.
من قاطی کردم والا
خودتون هرکاری دلتون میخوایید بکنید.مشکلاتتون رو خودتون حل کنید.

دردضمن، چشمات ،چشمای منو خوشگل میبینه.خوشگلی از خودته

trustme

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
کاشان
سال فارغ التحصیلی
1387
دانشگاه
دانشگاه خواجه نصیر طوسی
رشته دانشگاه
مهندسی مکانیک

به نقل از علی.ا :
....
در هر حال،بنده کاری نکردم که بخوام مجازات بشم
آقای بذرکار عزیز،شما هم بهتره عوض اینکه دنبال این بگردی که منو خراب کنی و اذیت کنی، یه خورده اون طرز فکرت رو عوض کنی و بزرگتر بشی.
کسی نخواست مجازاتت کنه... همینکه حدیث جعلی بزاری و کسی کاریت نکنه از سرتم زیادیه!!
من کجا تو رو خراب کردم !!؟ من گفتم مدیر انجمن بره بگرده ببینه کی پاک کرده... که خود ایشون رفتن از خانم ثابتی اشرف پرسیدن و ایشون کلی وقت گذاشتن و رفتن لای پست ها گشتن تا پیدا کنن... من انقدر کار دارم که وقت نمی کنم برم تک تک پست هایی که از ایشون پاک شده رو بگردم ... ایشون هم زحمت ندادن به خودشون که اسم تاپیک رو همون اول به من بگن...

توهین به کاربرا قرار بود برخورد بشه... ضمنا این پست باعث می شد دعوا های بی منطقی که در گذشته یه پایش خود شما بودین دوباره زنده بشه... از اینکه از نحوه کار کرد شما بنده راضی نباشم، عزل نمی شین... وقتی چندتا از بچه ها اعتراض کنن که فلانی فلانه، شاید اون موقع قبول کنی که من ِ تنها فقط از تو ناراضی نیستم!

آقا محمد حسین، من تاپیک ها رو می خونم... نظری داشته باشم، می گم؛ اینکه ببینم چنین پستی که زمانی همین مدیر محترمه خودشون از اینا می زدن هنوز هست، اصلا به این فکر نمی کنم که ایشون تذکر داده باشن... لازم نیست با یه پست احساسی یه دعوا توی یه تاپیک درست کنیم... اونم وقتی که تابستونه... کل بچه ها یه دعوا یه جا درست بشه تا یه هفته دارن تو سر هم می زنن!

به نقل از مهسا.ش :
ببخشید ها!
ولی هرکسی که اون پستو پاک کرده دستش درد نکنه و آقای ابراهیم پور اگه شما پاکش نکردید واقعا لیاقت مدیریت اون انجمن رو ندارید.اینجا بحث عقیده شخصی کسی نیست.بحث سر اهانت به نصف کاربرهاست.
بنده این نصف رو همه می دونم... ایشون جواب ندادن که مادرشون جزو زنان هست یا نه؛ حالا توهین به یه جمعی... حالا اگه رهبری بودن، که باید، 120تا پست از 1600 کاربر میومد که یعنی چی! شما نظرات سیاسیتون رو دخالت می دین... کاربر مورد نظر باید اعدام گردد...!
بعد هم هی بگن اه و اوه و خفقان و اه و فقان و ... بعد هم بیاد بشینه به من بگه بزرگتر شو... شما سعی کن دلت رو خوش نکنی به اینکه دوتا کاربر فکر کردن تو سنت بالاست... با این چیزا به جایی نمی رسه، آقا!

به نقل از محمد حسین :
دقیقا همینه به تمامی دختر ها تو سایت اهانت شده ، شما باید سریعا بعد از دیدن اون پست پاکش میکردین
منظورم از شما همه مدیران و مخصوصا مدیر بخش مربوطه است
آخه قبلا همین پست ها توسط مدیره مربوطه زده شده بود... اونجا هم گفته شده بود که حدیث اما علی: این زنان (خطاب به راه اندازان جنگ جمل!) ناقص العقل هستن... اون موقع کلی طول کشید تا دعوا بخوابه... وقتی من این پست ایشون رو دیدم (چون فکر می کردم آدم منطقی ای هست توی چت یه مدتی چندتا چیزی گفته بود؛) براش همین توضیح رو دادم که می گن: اشاره به کل زنان نیست... بعد رفت یه تاپیک دیگه ، نظرم عوض شد چرا سری که درد نمی کنه دستمال ببندیم... چرا دعوا درست کنیم که مثه انتخابات چند دستکی بچه ها رو بیشتر کنه، برگشتم و پاک کردم...

eAJ

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
Allame helli-Tehran

عزیزان، شما دلتون از یه جا دیگه پُره ؛

بحثی که بنده داشتم وقتی دقیق بخونید نوشته شده که استثنا هم داریم.

البته من روی حرفم تأکید دارم با این رویکرد که حضرت علی (ع) می فرمایند که "با زنان مشورت نکنید"؛

علت این موضوع این است که گاهی احساسات در زنان بر عقل تقدم می یابد و همونطور که می دونید در دین اسلام زن نمیتونه قاضی باشه.

پس این موضوعی رو که بنده بیان می کنم به این جهت هستش، در واقع نه اینکه مغزشون مشکل داره، در نتیجه گیری و Response دچار مشکل هستند .

به همین روی است که کل پروسه ی عقل اینها زیر سوال می رون و ناقص العقل خطاب می شوند(که تا حدودی درست است.)

اما خدمت جناب علی.ا؛
شما نمی خواد سنگ بنده رو به سینه بزنی از این فرصت سوء استفاده کنی، بنده نه احمدی نژادیم (!) نه اون سایتتون می یام !

و آقای علیائی،

بنده نگفتم اون بحث ها بسته بشه، شما استدلال کردی که شاید تو اون شرایط منم می گفتم ! خوب اشتباه استدلال کردی واسه خودت؛

من همچنین خواسته ای نداشتم که شما اینجوری جواب می دی، توهین هم نیست واقعیته !

وقتی گروه Rammstien بر می گرده واقعیت هایی رو راجع به مسکو می گه (!) هیچ انتقادی بهش نمی شه چون واقعیته !

sampadcity.com

کاربر فوق‌حرفه‌ای
شهر
قم

شما نمی خواد سنگ بنده رو به سینه بزنی از این فرصت سوء استفاده کنی، بنده نه احمدی نژادیم (!) نه اون سایتتون می یام !
:)) :)) :))
متاسفانه من به خاطر شما دارم زیر سوال میرم
مگه من گفتم احمدی نژادی باش؟
بعضی ها مشکل فنی دارند مثل اینکه :)) :)) :))

پ.ن:من خیلی ها رو به سایت دعوت میکنم،هر فرد مختار به آمدن یا نیامدن هست
10.gif
icon_tanks.gif
20.gif

eAJ

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
Allame helli-Tehran

خوب دعوت کردن تو اون شرایط یه کمی مشکوکه، وقتی که آدم از دست سمپادیا عصبانی باشه؛ نه ؟

sampadcity.com

کاربر فوق‌حرفه‌ای
شهر
قم

آقای محترم
من چندین بار به بعضی کاربرا پیغام خصوصی دعوت دادم،به بعضی ها هم هیچی ندادم،بیشتر به کاربرای نزدیک و دوست و آشنا دادم.
پروفایل هرکسی رو میبینم توی لیست دوستانم قرار میدم و بهش شاید پیغام بدم و شاید ندم،شما هم برای اولین بار بود که پروفایلتون رو دیدم.
شما فکر کردین که مثلا من میخواستم توی اون موقعیت شما رو بدزدم ببرم توی سایت خودم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اینقدر احمقم که یه کاربری رو ببرم که هی میخواد بیاد به خاطر پاک شدن ارسالاش گیر سه پیچ بده به مدیران؟
نه خیر
خیالت راحت
هنوز اینقدر من بد بخت نشدم از این جور کاربرا بدزدم.

eAJ

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
Allame helli-Tehran

خوب نشدی خوبه که نشدی ! احسنت .
ما هم به شما آفرین می گیم و مرسی که شک ما رو برطرف کردی.

فقط می ماند آقای علیائی
جناب بذرکار که خود اعتراف دارد به اون پست اعتقاد داشته و برای جلوگیری از دعوا راه انداختن علی.ا این کار را کرده است (حق می دم به هش )

sampadcity.com

کاربر فوق‌حرفه‌ای
شهر
قم

عزیزم
خودت دیدی که من بهت اخطار دادم که دیگه از این حرفا نزن
اگه من دنبال دعوا بودم،حرفت رو تایید کردم
بنده تهمت ها و حرفای ناجوانمردانه ای که به من زدید و میزنید را نمی بخشم.
متاسـ..فـــ...ـم

trustme

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
کاشان
سال فارغ التحصیلی
1387
دانشگاه
دانشگاه خواجه نصیر طوسی
رشته دانشگاه
مهندسی مکانیک

به نقل از علی.ا :
آقای محترم
من چندین بار به بعضی کاربرا پیغام خصوصی دعوت دادم،به بعضی ها هم هیچی ندادم،بیشتر به کاربرای نزدیک و دوست و آشنا دادم.
پروفایل هرکسی رو میبینم توی لیست دوستانم قرار میدم و بهش شاید پیغام بدم و شاید ندم،شما هم برای اولین بار بود که پروفایلتون رو دیدم.
شما فکر کردین که مثلا من میخواستم توی اون موقعیت شما رو بدزدم ببرم توی سایت خودم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اینقدر احمقم که یه کاربری رو ببرم که هی میخواد بیاد به خاطر پاک شدن ارسالاش گیر سه پیچ بده به مدیران؟
نه خیر
خیالت راحت
هنوز اینقدر من بد بخت نشدم از این جور کاربرا بدزدم.

ما افتخار می کنیم اینجور کاربرا رو داریم. مدیرامون هم به مردم جواب پس می دن!
موضوع رو دیگه زیادی کشش ندین. اگه کسی در مورد پیغام خصوصی و اینا مشکل داره، اون رو به مدیران گزارش بده. توی تاپیک ها حرفش رو نزنین، لطفا.

بالا